שלום קוראים לי דן .... ואני גם.... 2

... למחרת בבוקר נפגשו מבטנו ... היא השפילה את מבטה ...גם אני ... כשאזרה אומץ הישירה מבטה אלי ושאלה ...
אתה מצטער על מה שקרה.. הנדתי בשלילה בראשי ... והתרחקתי ... מכאן כבר אין דרך חזרה.

באותו רגע במשרד זרע הפורענות נזרע.

ימי העבודה כבר לא היו כתמול שלשום, המעבר ליד עמדת המזכירות תמיד היה מלווה במבט רב משמועות ביננו.
הסתודדנו הרבה במטבח והמתקנו סוד בכל הזדמנות.

לברוח החוצה היה מאוד קשה .... חברה קטנה, כל יציאה היא כמו אקדח מעשן ....
בסוף יום העבודה הינו חומקים בזה אחר זה החוצה לפגישה חפוזה ... לפעמים המשרד היה מתרוקן מעובדיו, ואז היו לנו כמה רגעי חסד.

הינו ילדים קטנים תמימים, שהחיים טפחו להם על הפנים. לה לא היה טוב לי היה רע...
אז נפגשנו כדי לתת משמעות כל שהיא לימים הנמוגים, להרגיש את תחושת אהבה התמה שוב, לגעת זה בזו בתשוקה מטורפת ללא מעצורים.

בערבים שהחושך עטף אותנו בחיבוקו השחור הינו יושבים במושב האחורי של הרכב חלונות פתוחים ... משב צונן של רוח עבר ביננו
היא היתה יושבת עלי בגינס סקסי ואני היתי עוטף אותה בנשיקות עדינות, במצח, בלחיים באף בצוואר .... דבר אחד היה מוביל למשנהו
היתי פורם את חולצתה עד המחצית, חושף חזה גאה חפון בחזיה שחורה מושקעת וזוג פטמות זקורות שבנקל ניתן להבחין בהן מבעד לבד השחור.
היתי מרפרף בשפתי על החזה החשוף ושומע אותה נאנקת תחת המגע המענג.
... והרי סודה הוא סודי והיא עדין בתולה בנשואיה.

המפגשים הללו דמו לשירה של רחל ..."פגישה חצי פגישה ..." נגענו אבל לא העזנו ליותר.

לבסוף הפור נפל ... החבר רב היכולת שחרר את דירת הוריו עבורנו לקן אוהבים זמני. הוא הפקיד בידי את המפתח, והזהיר אותי לבל אשבור את הפורצלנים היקרים כל כך להוריו.

נמלטנו מהעבודה כמו זוג חתולים מיוחמים באמצע היום, לדירת המסתור.
... הדלת נסגרה אחרינו בחופזה, חיכנו זה לזו והתנשקנו. חבקתי אותה חזק כך שהרגשתי את פתמותיה קודחים אותי, האיבר הזקור
עמד להתפרץ ממכנסי הגינס הכחולים. השתפשפנו זה בזו ללא הפסקה, כמו זוג בתיכון.
לבסוף גררתי אותה למיטה ... עשינו חושך ... היא שלפה כמו חיל מסודר ... מברשת שער, פן, ומגבת אדומה.
קלפתי אותה מהחולצה ... ומשם ירדתי לרגליה ושחררתי אותה ממגפי העור שלה. בעודי מטפס על רגלה שפשפתי את אברי בה ... וזה שחרר ממנה קריאה שאינה משתמעת לשתי פנים.

אחזתי את קצה חגורת העור של המכנסים שלה, שחררתי את האבזם ... משם המשכתי לכפתור, ולריצ רץ ....אחזתי בקרסולי הגינס  
ובשליפה אחת הורדתי אותם.

היא שכבה לפניי מבוישת עם חזיה ותחתונים ... שהאמת שהיה חבל להוריד אותם. חיבקתי אותה מאחור.

לטפתי אותה בצוואר, בחזה, ואט אט ירדתי עם ידיי כלפי מטה.
בזהירות החדרתי את אצבעי מתחת למלמלה השחורה ..... היא היתה מסופרת קצוץ מאוד .... ורטובה.
לחשתי באוזנה ... התספורת לכבודי ? ... היא הסתובבה אלי .. חיכה חיוך ממזרי ... שאומר הכל ....
לא יכלתי יותר להחזיק את עצמי וצללתי אליה .... הזזתי בעדינות את התחתון ... בתחילה באצבעי ... לומד את האישה המדהימה הזאת
את האיבר הנעים כל כך שלה. את השפתים את הדגדגן המבויש ... ומודד את המרחק לנקודת ה G (כן יש כזה דבר)

הסרתי את תחתוניה ... היא עזרה לי עם הרמת אגן קלה. מבושיה היו לפני חשופים במלוא הדרם. נגעתי בהם עם לשוני, היא זעה בחוסר נוחות, נסיתי שוב אבל הרגשתי שלא קל לה. אולי מעולם לא חוותה תחושה כזאת. נגעתי בה בעדינות עם האצבע, וחזרתי לחבק אותה .
היא הסתובבה אלי ... פושטת את הגינס הכחול שלי .. שכבר היה רטוב כמו הולכי רגל ליד בית כנסת בשבועות.
הסרתי במהירות את שאריות בגדי ... המוח הגברי כבר היה זקור , ערוך ומוכן ... לקרב.
חיבקתי אותה פנים מול פנים, צללתי לתוך עיניה היפות וחדרתי לתוך מקדשה בתנועות איטיות, בזהירות ובתנועות שהולכות וגוברות.
גבה התקמר בחיבוקי, נשימתה נעתקה, ואני אל מול קבלת פנים כזאת לא החזקתי מעמד רב ופלטתי את מטען הגברי לתוך היכלה.

חיבקתי אותה מאחור, שנינו חסרי נשימה ... התחושה של ריקנות מלאה אותנו ... לא חשבנו על כלום, חפנו זה את זו ... מסתתרים מהעולם, ומהצרה שהכנסנו את עצמנו אליה ... והרי היא כבר לא בתולה, ואני נשוי ממורמר ... כר נפלא ... למעשה אהבה ולצרה גדולה. 

וואו וואו דן... 

האמת לא יודעת מה לומר ולכתוב. זה כל כך יפה, כל כך תמים וזכוך. 

כמו שכתבת, נכנסתם לצרה, לצרה מתוקה וגם לא קלה בכלל.

אפשר לדעת מדוע הייתה בתולה למרות נשואיה? (או שאני טועה?)

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

וואו וואו דן... 

סוויטי אני לא בטוח שקוראים לו דן :)

יפה מאוד דן ! מאוד מלהיט ומרטיט הסיפור emo_01.png

אבל האם היא באמת נשואה ? סוויטי מתה כבר לדעת מה התשובה :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

בוקר אור לכולם emo_39.png

לפי מה שהעלה בפרק א' של הסיפור כן. היא נשואה ובתולה.

דן, ממש סחפת אותי עם הסיפור הזה..ממש יכולתי להרגיש שאני שם..

מחכה להמשך emo_91.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

וואו וואו דן... 

OK יקירי, אני מקווה שלא אראה באיזה יום בהיר דרישה לתשלום, בטענה שאתה הדובר שלי חחחח 

האמת, מאד מוצא חן בעיניי שאתה איתי ומנסה לספק את סקרנותי emo_01.png   emo_45.png

(גארסיה מארקס)

דן... כתיבה יפה, חושנית ומרגשת. מצטרפת לכמיהה להמשך...

"אז נפגשנו כדי לתת משמעות כל שהיא לימים הנמוגים, להרגיש את תחושת אהבה התמה שוב, לגעת זה בזו בתשוקה מטורפת ללא מעצורים"...

emo_49.png

emo_01.png

וואו וואו דן... 

OK יקירי, אני מקווה שלא אראה באיזה יום בהיר דרישה לתשלום, בטענה שאתה הדובר שלי חחחח 

האמת, מאד מוצא חן בעיניי שאתה איתי ומנסה לספק את סקרנותי emo_01.png   emo_45.png

סוויטי - בשבילך הכל בחינם

וואו וואו דן... 

סוויטי - בשבילך הכל בחינם

emo_50.png emo_50.png

(גארסיה מארקס)

תודה על התגובות החמות ... עושה חשק אדיר להמשיך ונותן כוח להתמודד עם הפרדה מהאסורה הנוכחית (אחרת אגב)

דן זה שם יפה, כך שזה ממש לא משנה אם זהו שמי .... אבל אם ניפגש אי פעם לכוס יין, בירה, אקספרסו או צאי מסאלה ... את מוזמנת לקרוא לי דן (-: 
(לא מנסה שום דבר ... צפירת הרגעה... אני כל כך שבור מהפרדה הנוכחית...שאני מכריז על סטרטיות עגומה וכפויה ...עד שנפשי תחזור אלי)

לצערי אין לי תשובה לשאלה סוויטי... תמיד כשניסיתי לדובב את האסורה שלי היא נסגרה בפני.
לשאול אותה היום כבר לא כדאי, לא בטוח שהיא תענה.

להערכתי התשובה היא אחת משניים:
- יתכן שהאיש העדיף איש ולא אישה
- לחילופין לפעמים גבר סוגד כל כך לאהובתו ...עד כדי חולניות ... שהוא לא יכול "לחולל" את גופה
   (מטורף משהו.. אבל אפשרי) 

תודה על התגובות החמות ... עושה חשק אדיר להמשיך ונותן כוח להתמודד עם הפרדה מהאסורה הנוכחית (אחרת אגב)

דן זה שם יפה, כך שזה ממש לא משנה אם זהו שמי .... אבל אם ניפגש אי פעם לכוס יין, בירה, אקספרסו או צאי מסאלה ... את מוזמנת לקרוא לי דן (-: 
(לא מנסה שום דבר ... צפירת הרגעה... אני כל כך שבור מהפרדה הנוכחית...שאני מכריז על סטרטיות עגומה וכפויה ...עד שנפשי תחזור אלי)

לצערי אין לי תשובה לשאלה סוויטי... תמיד כשניסיתי לדובב את האסורה שלי היא נסגרה בפני.

- לחילופין לפעמים גבר סוגד כל כך לאהובתו ...עד כדי חולניות ... שהוא לא יכול "לחולל" את גופה
   (מטורף משהו.. אבל אפשרי) 

תודה על החופש שנתת לקרוא לך דן. 

לא חשבתי בכלל שאתה מנסה משהו וזה יפה להרגיש חופשי ולומר מה שמרגישים או חושבים emo_01.png

אתה נשמע עצוב אפילו שאתה לא כותב על האסורה ההיא או על אחרת.

אני שמעתי וגם קראתי על מצבים כאלה כמו שאתה מתאר, על אהבה חולנית... זה נשמע חולני ומטורף, כי בעצם מתוך אהבה ענקית פוגעים באותו אדם בצורה מאד קשה. 

מצד השני אם כולם היו דומים, העולם היה נורא נורא משעמם emo_27.png

(גארסיה מארקס)

(מטורף משהו.. אבל אפשרי) 

תודה על החופש שנתת לקרוא לך דן. 

לא חשבתי בכלל שאתה מנסה משהו וזה יפה להרגיש חופשי ולומר מה שמרגישים או חושבים emo_01.png

אתה נשמע עצוב אפילו שאתה לא כותב על האסורה ההיא או על אחרת.

אני שמעתי וגם קראתי על מצבים כאלה כמו שאתה מתאר, על אהבה חולנית... זה נשמע חולני ומטורף, כי בעצם מתוך אהבה ענקית פוגעים באותו אדם בצורה מאד קשה. 

מצד השני אם כולם היו דומים, העולם היה נורא נורא משעמם emo_27.png

גם אני מקבל תחושת עצבות עם קצת טירוף !אבל זה כיף שיש גיוון
אבל את הבנת את העניין בסוף סוויטי, זה כל מה שכיף בעולם, הטרוגניות ! השוני זה של היופי , יש גיוון

OK אתה וכולם יודעים שחד גוניות משעממת. זה כמו שפעם אייל גולן אמר בתוכנית טלויזיה "כמה אפשר לאכול כל יום סטיקים, לפעמים רוצים לגוון ולאכול פרוסת שוקולד"...

דן מבקשת סליחה על ששירבבתי את אייל גולן בפוסט שלך, אבל זה מה שעלה בראשי חחחח

(גארסיה מארקס)

אייל גולן הוא באמת לא הפיבוריט המוזקלי שלי ... אבל זו אחת האמירות המוצלחות שלו

על אף שבטח הוא גנב אותה מ מנופאי בנמל אשדוד    

OK אתה וכולם יודעים שחד גוניות משעממת. זה כמו שפעם אייל גולן אמר בתוכנית טלויזיה "כמה אפשר לאכול כל יום סטיקים, לפעמים רוצים לגוון ולאכול פרוסת שוקולד"...

דן מבקשת סליחה על ששירבבתי את אייל גולן בפוסט שלך, אבל זה מה שעלה בראשי חחחח

סוויטי ! זה כמו שאמר חברו הדגול לכדורגל : אני אמרצי זאת גם ברדיו וגם בתקשורת " 

סמכי רק על עצמך סוויטי ובטח לא על ציטוטים של כדורגלנים שמשחקים או בספרד או באירופה emo_02.png

היי דן

מאוד נהניתי לקרוא אותך, כתוב מאוד יפה ובכישרון, מקווה שתמשיך בכתיבה שלך כי היא מאוד מהנה.  

תמשיך לעדכן אותנו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר