את צודקת במאה אחוז כסףזה לא הכול בחיים!!!

קודם שתחשבי שאת בוגדת בבעלך אין לך ריגושים איתו תסיימי את הקשר למה את מושכת ולכי להשתולל בחוץ!!!!1

לא ניראה לי שמגיע לבעלך!!!!

ואם את מרוצה מהכסף סימן שאת מוכרת את הגוף שלך בשביל זה!!!!!!!!!!!!!!!

אני מודה שמה שמושך אותי פה זה הכסף ולא הבן אדם הוא יכול להיות סבא שלי אבל זאת זכותי.

יום טוב לכולםemo_01.png

אני מודה שמה שמושך אותי פה זה הכסף ולא הבן אדם הוא יכול להיות סבא שלי אבל זאת זכותי.

אלינור !

את לא עומדת למשפט שדה ואת לא צריכה לתת הסבר לאף אחד !

עשי מה שאת חושבת וכמובן מה שטוב לך,

לגבי טיפים לשמירה על דיסקרטיות- את תעייני היטב בפוסטים המגוונים כאן אני מאמין שתמצאי את מבוקשך ואף יתרה מכך emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

קודם ,זה לא אמין, אם הזקן שלך, מרגש אותך, , תתגרשי, מבעלך. מספיק להרוס אדם .לא צריך מישפחות.

דבר שני את יכולה לעשות, מה...שלך הרבה, כסף!!!!

לא חבל? יש הרבה זקנים, שישמחו לשלם לך.ואת  הרי כבר אלופה בלספק אותם!!!!!!

לכי על זה 

קודם ,זה לא אמין, אם הזקן שלך, מרגש אותך, , תתגרשי, מבעלך. מספיק להרוס אדם .לא צריך מישפחות.

לכי על זה 

תראו מה זו אישה!!!!

בשביל שימלה, או כמה שקלים!!!!!

תזדיין אפילו עם כלב!!!!!

אך יכול להיות לאישה סיפוק, אם האהבה שלה זה רק לכסף!!!!!

כדי להנות מזיון באמת, את צריכה לאהוב את בן הזוג שלך, ואך שהוא נוגע בך, כולך מריכה להיות נירגשת!!!!

ותוך פחות מדקה, את גומרת שלוש פעמים.

לכי על זה 

למה זה לא אמין שהמבוגר מרגש אותה ?!

זה שהוא בן 70 זה לא אומר שאין לו חוש הומור,ראש טוב, יכולת להעניק אוזן קשבת ......

מצד שני הכסף מרגש אותה וכנראה שאם הבנאדם הוא גם איכפתי אז יצאה מורווחת גם כספית וגם נפשית.

אבל המשפט האחרון שלך שיש הרבה זקנים שישמחו לשלם והיא כבר אלופה בלספק אותם- היה חזק ומתחת לחגורה ! אז אי מאמין שהצלחת לתת לה פאנצ' חזק, עכשיו את מרגישה יותר טוב עם עצמך ?

מתחת לחגורה?????

בחגורה יש פאוצ' ולקשיש יש בקשיש אפילו כשהוא אדיש,עדיין נגיש,חזק כמו פטיש.

אז מה אם ההיא אמרה,וביקורת מתחה,העיקר שמתחת לחגורה,לאור המדורה,מצפה שם התשורה...

ותיכף נכסח למישהו את הצורה , כי הפוסט הזה לא של בחורה , ואם כן אז איננה קשורה וההתנהלות לא כשורה

אז די כבר עם זה,בין לשמן ובין לרזה,כי פשוט נמאס לי מזה:-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

מתחת לחגורה?????

בחגורה יש פאוצ' ולקשיש יש בקשיש אפילו כשהוא אדיש,עדיין נגיש,חזק כמו פטיש.

אז מה אם ההיא אמרה,וביקורת מתחה,העיקר שמתחת לחגורה,לאור המדורה,מצפה שם התשורה...

ותיכף נכסח למישהו את הצורה , כי הפוסט הזה לא של בחורה , ואם כן אז איננה קשורה וההתנהלות לא כשורה

אז די כבר עם זה,בין לשמן ובין לרזה,כי פשוט נמאס לי מזה:-)

emo_06.png  חחחחחחחחחח

טוב יוסי, שאפו !!!!! emo_45.png

היי פתרון חלומות זה לא המקום לכך.

כתבי למייל    ושם השאירי מס' נייד וישוחחו עימך    mizpe_n@bezeqint.net

לא זכותך לפגוע בבעלך ובאשתו של המאהב שלך , איזה רע הם עשו לך? תתגרשיו ואז תעשו מה בא לכם , גם לבעלך וגם לאשתו יש את הזכות להרגיש נאהבים ע"י  מי שבאמת יכול לאהוב אותם.

אם זה בגלל הכסף אז תגידי לבעלך שאת זונה ואם זה סתם לכייף אז את בת זונה אבל ההנאה חשובה יותר מאהבה

האישה הנל  או שהי  מכוערת ולא  נהנת במין  אם  בעלה , כי  יכול ליהיות  שהו  מחפס  את שלא  חצי  שעה  בשביל  להשטין , ואז  מצאה   אצל  האיש  בן 70  גבר  נאה  ובן  הרגליים  מידה מבחילה  , ורעבה  ישבה לאכול  -! הי  לאחר  האנאה  דואגת  לסקנות ?   שהי  תוכל  חרה ------

הסיפור של הכסף  זה מראה  הקש  שישלה   במוח

האישה הנל  או שהי  מכוערת ולא  נהנת במין  אם  בעלה , כי  יכול ליהיות  שהו  מחפס  את שלא  חצי  שעה  בשביל  להשטין , ואז  מצאה   אצל  האיש  בן 70  גבר  נאה  ובן  הרגליים  מידה מבחילה  , ורעבה  ישבה לאכול  -! הי  לאחר  האנאה  דואגת  לסקנות ?   שהי  תוכל  חרה ------

כתב סתרים או קודים ?!

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר