את מגעילה!!! למה שזה לא יקרה הפוך זקנה בת 70 עם גבר בן 30 איך זה ניראה לך מתאים? 

את מגעילה!!! למה שזה לא יקרה הפוך זקנה בת 70 עם גבר בן 30 איך זה ניראה לך מתאים? 

למה בדיוק היא מגעילה ? ועוד טרחת להוסיף 3 סימני קריאה ?! פששששש אתה יודע מה מגעיל באמת? לקרא תגובה כמו שלך ולהבין כמה בזבוז של הקלדות עשית במשפט שכתבת !!!

היא לא לסבית אז מה אתה רוצה שהיא תשכב בכוח עם אישה בת 70 ?
יש גברים בגיל 70 שיכולים לספק חום תשוקה ובכלל תשומת לב פי מאה יותר ממך ובלי קוצב לב אגב או וויאגרהemo_54.png

בקיצור- את מחלק המוסר ומה מתאים או לא מתאים אתה יכול למצא בפורום של "משמר המפרץ "

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אני בת 30 ואני נשואה כבר 3 שנים.

אין לי ריגושים בחיי הנישואים אז חיפשתי לי מאהב. נכנסתי לאתר היכרויות, רשמתי שאני נשואה אבל מחפשת ריגושים, וראיתי שקיבלתי הודעה בהודעות שקיבלתי באתר מגבר אנונימי שרשם לי שגם הוא נשוי ורצה שאשלח לו תמונה ומספר.

שלחתי לו את תמונתי ונתתי לו את מספר הטלפון שלי, ולאחר מספר שעות הוא התקשר אליי לנייד ושאל אותי אם בא לי להיפגש. יום למחרת נפגשנו בבית קפה, ראיתי שהוא מבוגר ממני, אז שאלתי את גילו.

הוא ענה לי שהוא בן 70, והוא נשוי כבר 45 שנה.

הוא אמר לי שיש לו 2 בנות אחת מהן גדולה ממני ב-10 שנים ואחת מהן בגילי.

שאלתי אותו אם לא אכפת לו להיות עם מישהי שקטנה ממנו ב-40 שנים והוא ענה לי שהוא מחפש ריגוש.

זה התפתח, והלכנו לבית שלו (כאשר אשתו לא הייתה) וקרו מספר דברים.

אני מפחדת שבעלי מתישהו יגלה, האם תוכלו לייעץ לי איך להימנע ממצב שבעלי יגלה ?

תודה

אין לי ריגושים בחיי הנישואים אז חיפשתי לי מאהב. נכנסתי לאתר היכרויות, רשמתי שאני נשואה אבל מחפשת ריגושים, וראיתי שקיבלתי הודעה בהודעות שקיבלתי באתר מגבר אנונימי שרשם לי שגם הוא נשוי ורצה שאשלח לו תמונה ומספר.

שלחתי לו את תמונתי ונתתי לו את מספר הטלפון שלי, ולאחר מספר שעות הוא התקשר אליי לנייד ושאל אותי אם בא לי להיפגש. יום למחרת נפגשנו בבית קפה, ראיתי שהוא מבוגר ממני, אז שאלתי את גילו.

שאלתי אותו אם לא אכפת לו להיות עם מישהי שקטנה ממנו ב-40 שנים והוא ענה לי שהוא מחפש ריגוש.

תודה

למה מגעילה? מאיפה לך הזכות לשפוט? זו הבחירה שלה, ואם זה מה שמתאים לה, אז זה בוודאי לא מגעיל.

אני מכיר לא מעט אנשים בגיל 70, שמתפקדים בצורה מעוררת קנאה.

דרך אגב, בדבר אחד בטוח אחד בטוח יש להם עדיפות, ולו רק על התגובה שלך, וזה ניסיון חיים ופתיחות.

אנחנו בפורום שדן באהבה. האם באמת זה באמת המסר שאתה רוצה להעביר בפורום שמקדש את האהבה?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אלדד ואוקיי, ראשית אני שוללת התבטאות שכזו והיא כבר מעידה על המגיב עצמו..ואחרים כמותו שהגיבו בדרך דומה

עם זאת, אם תקראו שוב את שכתבה ואת התגובות הראשונות שלה לשאלות והערות שצצו תווחכו בעצמכם

שאין מדובר פה באהבה לאדם אלא לכסף שלו..

משתמע מדבריה שההיכרות ביניהם הינה מאוד שטחית ומתבססת על כל דבר אחר מלבד רגש ו / או תשוקה..

דוגמא לתגובתה והרי ציטוט:

30.04.13 | 19:19

הי גלי

האמת שמרגישים...אין לי מושג איך התגלגלתי לזה...

מה לעשות שכל הבחורים בגילי תפוסים...אבל הוא מפוטצץ בכסףד

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

גלי, - נכון. היא מעידה על כך שההכרות שלה שטחית, ובאמת נראה שהיא אוהבת כסף יותר מאשר את האדם. אבל בסופו של דבר - זו הבחירה שלה. ומגעילה זה בטח לא ההתבטאות הנכונה.

ראי את התגובה שלו: מה שמגעיל אותו זה לא האהבה לכסף, אלה הפרש הגילים. ולזה באמת אין מקום. בטח לא בפורום שלנו.

מרלין מונרו

אלדד, אני מסכימה איתך לגמרי.

ההתבטאות הזו ועוד אחרות כמוה (היו כאן כמה "כוכבים" שכאלו) ממש לא במקום !!!

ואף ציינתי זאת בתגובתי.

גם אני לא הכי בעד הסיפור הזה ויש כאלה שחושבים שזו איזו המצאה ולא אמיתי ואולי זה נכון

ועדיין, חושבת שצריך להסיר תגובות כאלו מהפורום

זה הכי לא מכבד ומוריד מהרמה לגמרי !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אלדד, אני מסכימה איתך לגמרי.

ההתבטאות הזו ועוד אחרות כמוה (היו כאן כמה "כוכבים" שכאלו) ממש לא במקום !!!

ואף ציינתי זאת בתגובתי.

גם אני לא הכי בעד הסיפור הזה ויש כאלה שחושבים שזו איזו המצאה ולא אמיתי ואולי זה נכון

ועדיין, חושבת שצריך להסיר תגובות כאלו מהפורום

זה הכי לא מכבד ומוריד מהרמה לגמרי !!!

אכן כן.

יוחזר פאוסט לאלתר !!!!

מרלין מונרו

גלי ! זה לא משנה מה בחירתה, בין אם כסף וחומרניות או תשוקה ! לה יש את הזכות לקבל החלטות משלה כל עוד היא לא פוגעת כמובן בכבודו של הזולת נקודה ! מעבר לכך הייתי מציע שאת גבולות המוסר כל אחד ישאיר לעצמו.

גם לי ברמה האישית זה היה נשמע הזוי בעיקר מהצד של העיצה שהיא ביקשה להסתיר מבעלה כשבו זמנית היא נקטה בפזיזות עם התמונה וללא כל זהירות. אך אני לא שופט ולא מחלק ציוני מוסר ובטח שלא יכול לקבל התבטאות כמו "מגעילה ".

אני אישית לא הייתי בוחר בחומרניות על פני רגש או תשוקה, אבל מצד שני לא דן אדם עד שלא אגיע למקומו ! לכל אדם יש מחיר כפי שדורייאן העלה בבדיחות דעת אך עם המון רמיזות, השאלה היא מהו המחיר ! בכל אופן אם זה עושה לה ולבחור בן 70 טוב שיבושם להם

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מסתבר של"אהבה" אין גבול,מדינה,הגיון או מחיר....

אני בעד שיוויון הזדמנויות, סה"כ לא מדובר באדם שדוחה אותה,אם נוח לה עם זה, מי אנחנו שנשפוט?

כבר נוכחנו לראות בעולמנו הקט  כל מיני התאהבויות חריגות....

לא שאני מזלזל חלילה,אלא שבואו נתייחס לעיקר בדבריה, היא בסה"כ רוצה יעוץ איך לא להתפס! לא משפט שדה!!!

אז הנה תגובתי: אין המשנה מיהו האדם, העיקר הוא לנהוג בזהירות,לא לשבור שגרה באופן חריג" במכה אחת" 

והכי חשוב, להנות מזה ולהיות כמה שיותר שלמה במעשייך...

נ.ב. הגברים בגילך כולם תפוסים??? אני מניח שמרבית המגיבים לך כאן ישמחו לקבל ממך הודעה פרטית ומשם....

בהצלחה ויום מהמם.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

מסתבר של"אהבה" אין גבול,מדינה,הגיון או מחיר....

אני בעד שיוויון הזדמנויות, סה"כ לא מדובר באדם שדוחה אותה,אם נוח לה עם זה, מי אנחנו שנשפוט?

כבר נוכחנו לראות בעולמנו הקט  כל מיני התאהבויות חריגות....

לא שאני מזלזל חלילה,אלא שבואו נתייחס לעיקר בדבריה, היא בסה"כ רוצה יעוץ איך לא להתפס! לא משפט שדה!!!

אז הנה תגובתי: אין המשנה מיהו האדם, העיקר הוא לנהוג בזהירות,לא לשבור שגרה באופן חריג" במכה אחת" 

והכי חשוב, להנות מזה ולהיות כמה שיותר שלמה במעשייך...

נ.ב. הגברים בגילך כולם תפוסים??? אני מניח שמרבית המגיבים לך כאן ישמחו לקבל ממך הודעה פרטית ומשם....

בהצלחה ויום מהמם.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

למה מגעילה? מאיפה לך הזכות לשפוט? זו הבחירה שלה, ואם זה מה שמתאים לה, אז זה בוודאי לא מגעיל.

אני מכיר לא מעט אנשים בגיל 70, שמתפקדים בצורה מעוררת קנאה.

דרך אגב, בדבר אחד בטוח אחד בטוח יש להם עדיפות, ולו רק על התגובה שלך, וזה ניסיון חיים ופתיחות.

אנחנו בפורום שדן באהבה. האם באמת זה באמת המסר שאתה רוצה להעביר בפורום שמקדש את האהבה?

מאחל לך מכול הלב, שתינשא לאישה, ושהיא תעשה לך דבר דומה, ונראה איך תדבר, אם בכלל...???

מה שלומך, גולם ?

תודה

תודה

עבור לעמוד
, , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר