זה לעבוד בזנות תחת שם אחר

זה לעבוד בזנות תחת שם אחר

אני בת 30 ואני נשואה כבר 3 שנים.

אין לי ריגושים בחיי הנישואים אז חיפשתי לי מאהב. נכנסתי לאתר היכרויות, רשמתי שאני נשואה אבל מחפשת ריגושים, וראיתי שקיבלתי הודעה בהודעות שקיבלתי באתר מגבר אנונימי שרשם לי שגם הוא נשוי ורצה שאשלח לו תמונה ומספר.

שלחתי לו את תמונתי ונתתי לו את מספר הטלפון שלי, ולאחר מספר שעות הוא התקשר אליי לנייד ושאל אותי אם בא לי להיפגש. יום למחרת נפגשנו בבית קפה, ראיתי שהוא מבוגר ממני, אז שאלתי את גילו.

הוא ענה לי שהוא בן 70, והוא נשוי כבר 45 שנה.

הוא אמר לי שיש לו 2 בנות אחת מהן גדולה ממני ב-10 שנים ואחת מהן בגילי.

שאלתי אותו אם לא אכפת לו להיות עם מישהי שקטנה ממנו ב-40 שנים והוא ענה לי שהוא מחפש ריגוש.

זה התפתח, והלכנו לבית שלו (כאשר אשתו לא הייתה) וקרו מספר דברים.

אני מפחדת שבעלי מתישהו יגלה, האם תוכלו לייעץ לי איך להימנע ממצב שבעלי יגלה ?

תודה

אם את מתכוונת הרצינות לעיצה שלחי למייל ozar555@walla.com  ונוכל לדון בעניין בכובד ראש

בחורה  בת 30 ,כנראה את לא ממצא את הכול מבעלך ,יתכן והוא מכבד אותך דברו על כך בגלוי ,נראה על פניו שאחד חושש מהשני.והיה וזה באמת לא עובד אפשר להיפרד בכיף ,ולחפש ריגושים ,אבל מה יקרה אם מישהו יחלה חס ושלום באיזה שלב בחיים ,את תרשי לו לבגוד בך ולהפך.עדיף לשפץ את הזוגיות בכל הדרכים ולהפכם בנוסף לסקס גם חברות ושמירה יחדיו על פרי אהבתכם וגם מהפירות של הפירות שיבואו כי הזמן רץ מהר מדי ,והריגוש הופך לאדישות ותופש מקום משני בחיים.

בחורה  בת 30 ,כנראה את לא ממצא את הכול מבעלך ,יתכן והוא מכבד אותך דברו על כך בגלוי ,נראה על פניו שאחד חושש מהשני.והיה וזה באמת לא עובד אפשר להיפרד בכיף ,ולחפש ריגושים ,אבל מה יקרה אם מישהו יחלה חס ושלום באיזה שלב בחיים ,את תרשי לו לבגוד בך ולהפך.עדיף לשפץ את הזוגיות בכל הדרכים ולהפכם בנוסף לסקס גם חברות ושמירה יחדיו על פרי אהבתכם וגם מהפירות של הפירות שיבואו כי הזמן רץ מהר מדי ,והריגוש הופך לאדישות ותופש מקום משני בחיים.

ייקירתי את הורסת את העולם שלך תמורת איזה זיון וכסף לא טוב לךלהיות נשואה את יכולה להתגרש בכבוד כי מה שיקרה שבעלך יגלה את תצאי מהנישואין בראש מושפל ותקללי את ברגע שידגדג לך הדגדגן .

תחשבי על זה תהיי גרושה תוכלי לשכב עם מי שבא לך..............

לכול המצוטטים שלום יש לי רק דבר אחד להגיד אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים אבל כל הנושא של בגידות וישתרללות זה דבר גרוע ודוחה מיכול הבחינות וביחוד שזה תמורת כסף ולמה ללכת רחוק מניסיוני האישי אתם תיפגשו זאת באתריי הכרויות דיי במסוה היום הכל סביב כסף וכבוד איין אהבה הכל נימדד בחומר נדיר שמוצאים שם מישהיא שלא בעיניין של חומר ובסופו של דבר תמיד חוזרים למקור ומבינים שהכל מתחיל בחינוך שאנחנו קיבלנו בבית אים בבית חינכו אותנו שהכול זה חומר אז ניגדל ליהיות אנשים רדודים חסריי תוכן ועינין ואים חינכו אותנו שחומר זה לא הכול ולכיוון של רוחנייות אז ניגדל ליהיות אנשים איכותיים בעליי עומק ועינין שגם יודעים מה זה כבוד עצמי ערך מוסף של זוגייות טובה נטולת בגידות וכבוד האדם ליפניי הכול עכשיו לגבייך בוגדת את פשוט נחותה חסרת עומק שכל ועמוד שידרה ואים את חושבת שבעלך לא יגלה אז את טועה כי אים היית בן אדם שחושב מהראש ולא מהכיס או דרך אברייך המוצנעים לא היית מגיעה למצב כזה שאת בדילמה עים עצמך ולמרות זאת את עדיין לא הפנמת שאת עשית טעות ואים זה לא מספיק את ברוב חוצפתך עוד מבקשת שיעזרו לך לחסות על הטעות זה רק מוכיח שאת באמת בחורה מגעילה עים ערכה עצמית ירודה שאיין לה שכל את פשוט בן אדם דוחה ללא עמוד שידרה שמוכנה לימכור את הגוף שלה תמורת כסף את פשוט צריכה להיתביש את מגעילה אותי ברמות ואת בושה לעולם הזוגייות וביגלל נשים כמוך עולם הזוגיות ניראה כמו שהוא ניראה כיום ללא תוכן אים יש לך טיפת כבוד תרוצי להיתגרש על מנת שזה לא יתגלה לבעלך למה במידה וזה יתגלה איין לך מושג מה זה יעשה לו ועוד יותר לך לכן קומי ותיזדרזי להיתגרש ודיי להיתעלל בבעלך את רוצה להמשיך להישתרלל תמורת כסף קודם כול תיתגרשי ואחריי זה תעשי מה שאת רוצה ולא בזמן שאת נשואה וזה חומר למחשבה ראי הוזהרת

תגידי אין לך כבוד לבעלך? אם לא מתאים לך הקשר איתו אז דברי איתו על גירושים או לכי איתו לפסיכולוג או שתנסי דברים חדשיים למשל משחק מקדים עם בעלך ושתפי אותו ברגשות שלך. אם זה לא הולך אז תתגרשי. למה לבגוד? למה להיות זונה בוגדנית.. מנסיונך אפשר לומר שאין לך מושג מהי בגידה. וכל השרמוטות פה שמעודדים אותך וצוחקים איתך על זה הם לא פחות גרועים. איך היית מרגישה אם בעלך היה בוגד בך? לא שנראה לי שאכפת לך. הרי מי שבאמת מאוהבת לא תבגוד. ומי שבוגדת היא רק זונה בוגדנית שאין לה מקום בגם עדן. מה את מפחדת שהוא יגלה את האמת? הוא יגלה בסופו של דבר. יש רק דרך אחת לתקן את זה. תהיי איתו ובחיים אל תבגדי בו יותר. ואם לא הולך. אז את יכולה להתגרש. אבל מה שעשית זה דבר רשעעעעעעע. ואיך הילדים שלך יסתכלו עליך כשיגלו? שלא נדבר על בעלך. ושאר המשפחה. את תהיי מנותקת מהכל. ולא ישאר לך כלום. בגידה זאת קללה. את הורסת לעצמך את החיים לגמריי עם הראש הסתום שלך. את צריכה להפסיק לבגוד ולבקש עצות מאנשים חארות באינטרנט ותתחילי לקחת את עצמך ביידיים.. תמחקי את המשתמש שלך באתר הכרוייות ותתחילי מחדש עם בעלך. דברי איתו על זה שלא טוב לך. אגב בחיים אל תגידי לו שבגדת. את צריכה לחיות עם זה שעשית את אחד הדברים הכי גרועים שאדם יכול לעשות. אבל מצד שני אני מקווה שנפתח לך פקק בראש ותתחילי לחשוב חיובי ותחיי את חייך באושר עם בעלך. הרי למה להתחתן אם את זונה שרודפת אחרי כסף. בעלך היה עשיר לפני זה? אני לא מבין תסיפור שלך. אני נגעל מאנשים כמוך אני יגיד לך תכלס. האמת יכולה להיות כואבת. אבל זאת המציאות. את אישה בוגדנית ואי אפשר לסמוך עליך. אז אני מציע לך להפסיק לבגוד ותתחילי לקחת את עצמך בידיים. אל תרגישי רע עם מה שעשית. תתחילי לשנות את חייך לטובה בלי לבגוד!!!!!!!! אין לך מושג כמה שזה כואב להיות נבגד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ושלא יגידו שאני תוקף אותך. אני רק פה כדיי לעזור לך. ביקשת עזרה... בבקשה. תפסיקי לבגוד ותהיי נאמנה. או שמקומך בגיהנום. בהצלחה בחייך. מקווה שתתחילי להיות בנאדם ותפסיקי לבגוד. ביי.

פשוט לממן את המאהב הצעיר

כמה לפגישה ? גם אני רוצהההה

כל הסיפור נשמע ממש מופרך :) אבל יפה שכמה יפי נפש מתחסדים מספרים לנו למה לא לבגוד גהנום ועוד... זונה בוגדנית בלה בלה בלה.....חצי מהם היו קופצים עליה בהזדמנות הראשונה.....

אם בא לך להכיר משהוא שיכול לרגש אותך טוב אז תבחרי בבן אדם פחות ויותר קרוב לגלך .

אני מציע לך עצמי :

בן 40 רופא בתפקיד נשוי ומחפש ריגוש .

אם בא לך להכיר אותי נא להתקשר למיל : jalili111@walla.com

אני בת 30 ואני נשואה כבר 3 שנים.

אין לי ריגושים בחיי הנישואים אז חיפשתי לי מאהב. נכנסתי לאתר היכרויות, רשמתי שאני נשואה אבל מחפשת ריגושים, וראיתי שקיבלתי הודעה בהודעות שקיבלתי באתר מגבר אנונימי שרשם לי שגם הוא נשוי ורצה שאשלח לו תמונה ומספר.

שלחתי לו את תמונתי ונתתי לו את מספר הטלפון שלי, ולאחר מספר שעות הוא התקשר אליי לנייד ושאל אותי אם בא לי להיפגש. יום למחרת נפגשנו בבית קפה, ראיתי שהוא מבוגר ממני, אז שאלתי את גילו.

הוא ענה לי שהוא בן 70, והוא נשוי כבר 45 שנה.

הוא אמר לי שיש לו 2 בנות אחת מהן גדולה ממני ב-10 שנים ואחת מהן בגילי.

שאלתי אותו אם לא אכפת לו להיות עם מישהי שקטנה ממנו ב-40 שנים והוא ענה לי שהוא מחפש ריגוש.

זה התפתח, והלכנו לבית שלו (כאשר אשתו לא הייתה) וקרו מספר דברים.

אני מפחדת שבעלי מתישהו יגלה, האם תוכלו לייעץ לי איך להימנע ממצב שבעלי יגלה ?

תודה

המודעות למצב שלך, היא גם דרך התחלה לפיתרון.

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר