לא מאמין בשיט לשום מילה בסיפור הזה

אני בסביבות גיל 60 .

גרוש זה מספר שנים ...

בתקופה זו היו לי מערכות יחסים עם נשים כאשר גילן מחצית מגילי ..( לא נשואות ..!!! )

לעולם ..!!!! לא שילמתי עבור מערכות יחסים אילו ..

חבל שהתגובות הם תגובות של רשע ..

דב, אני לא חושבת שמישהו פה התכוון לפגוע.

אתה בעצמך מציין כי קיימת מערכות יחסים ולעולם לא שילמת בגינם.

הבחורה בעצמה ציינה את עניין הכסף וזה מה שעורר את התגובות הנלוות והצפויות מן הסתם.

קיים הבדל בין היכרות רגילה בה נוצר קשר עם רגש למרות פער הגילאים שזה יכול להיות דווקא יפה

לבין היכרות שטחית שכזו בה הכסף מדבר..זה מגעיל בעיניי.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

מה מגעיל היא נהנית מקבלת כסף..זכותה :)

איכסה, בן 70??????

את משוגעת

יקירתי !!

אין אפשרות לייעץ לך כציד להסתיר זאת מבעלך .

השאלה מה את חשה כלפי בעלך ? אוהבת לא אוהבת

האם יש סיבה להישאר עם בעלך ?

האם בעלך יודע שאין ריגושים בזוגיות .??

חשבת לטבל קצת את הזוגיות שלך בארוטיקה .?

חוץ מזה אני פה ....

בהצלחה

מ.ר.

אז מה אם הוא מפוצץ בכסף? לא מבינה את הקשר..זה עושה אותו חתיכי יותר או מושך יותר?

בתור אישה נשואה כל הכסף שבעולם לא ישנה פה..הרי את לא חיה איתו..וזה לא משנה את עניין המשיכה..

לי קשה בתפיסה שלי לחשוב על כך שגבר בגיל כזה ייגע בי...ולא משנה גם אם היה מעמיד לי פה מליון דולר..

לא הכל קשור בכסף. את נכנסת למערכת כזו כדי ליהנות ולהתענג לא כדי לקבל מימון, לא? 

יוצא בסוף שאת משועבדת בשני מקומות..בבית ובקשר האסור בשל הכסף..

וזה שכל הבחורים בגילך תפוסים זה שטויות במיץ !!! העולם האסור מוצף גם בצעירים ממך

אישית קיבלתי הצעות גם מצעיררים ממני בעשור (ואני בשנות השלושים)

עצתי לך, למרות התגובה הנחרצת שלי שמשקפת את טעמי האישי בלבד,

לא משנה הגיל אבל בהחלט משנה אם את באמת נמשכת אליו ורוצה אותו כאדם,

אם את באמת חושקת בו מינית ורגשית ולא שומדבר מעבר לכך.

רק כך תוכלי ליהנות באמת מקשר שכזה ולמצוא בה את הפורקן את החיות שאת זקוקה לה.

לא בגלל כסף ולא מתוך ייאוש שאין משהו אחר. אין חיה כזו .

אהבתי

"אם תירצו אין זו אגדה "

מזעזע!!

כאישה שנבגדה הידיעה שהייתה אחרת מרסקת !! תחשבי מה את עושה לבעלך!! לא רק בוגדת , בוגדת עם גבר בן 70????

איפה נשתבשה דעתך???

כשבעלך יגלה, יהיה מאוחר מידיי! ואת  תקללי את הרגע שנכנסת להרפתקאה חולנית שכזו!

עצתי לך, השקיעי בנישואייך, תפנקי תרגשי תשמרי את החלקים היפים והאינטימיים ושם תמצאי ריגוש מחדש.

מה אתם רוצים ממנה היא רוצה זין וזה כל הסיפור

לאלא מבין את כול המהומה,

שתעשה מה שבא לה,נשמע סתם סיפור מצוץ מהאצבע

לא נראה לי שבחורה בת 30 נשואה

מחפשת מערכת יחסים בחוץ עם נשוי בן 70..!!!

משהו פה פישי

כמה שרוטות יש

שלא נדע !!!!

זכותה של אישה לעשות כרצונה ואם היא חיה בשלום עם עצמה אז למה לא?

נכון הגיל והפער משמעותי אבל אולי הוא עונה על הצורך טוב יותר מכל אחד אחר

לגבי הזהירות בבית תהיי עירנית יותר להתנהלות שלך לריח לשיחות לטפון לא צפויות והכל יהיה בסדר

אני בסרט דומה עם אישה בגיל 50 ואני צעיר ממנה בעשור נשוי ובכל זאת שם

זהירות היא שם המשחק תרתיי משמע

מעבר לכך שהסיפור כולו מצוץ מהתחת ואין בו שמץ של מציאות... כל אחת שבוגדת היא פשוט בוגדת ! בגידה זה מעשה מבחיל ובגידה לנוכח פני האוייב שווה הריגה על פי החוק ... זה רק בשביל לקבל פרופורציה על הדבר הדוחה הזה.

אם את פוחדת שבעלך לא יגלה, אולי פשוט אל תבגדי בו. או לפחות תתגרשי ואז תוכלי לחפש ריגושים

כסף זה אחד הדברים שעושה את זה לנשים,אספר לכם סיפור,יש לי מנקה ערבייה שמגיע אליי הבייתה פעם בשבוע,הדבר האחרון שהייתי חושב עליה שהיא תלך עם גברים,היא בת 48 סבתא לנכד צעיר בעלה בין 57 ,יום אחד כשהייתי בבית התקשר אלי ערבי אחד שאני מכיר ושאל אותי,תגיד לי זאת עם המכונית מסדה לבנה עובדת אצלך,? אמרתי לו כן,אתה יכול לתת לי את הטלפון שלה,עניתי לו שאין עלי את מס' הטלפון אך אני אדאג לו למספר,אני כמובן רציתי למשוך זמן,אחרי כמה שעות פגשתי את המנקה וסיפרתי לה,כשתיארתי לה איך הוא נראה,היא אמרה לי שהוא כבר ניסה לעצור אותה בדרך,אך היא לא עצרה,ובזה ניסתיימה השיחה,אחרי יומיים המנקה התקשרה אליי ושאלה אותי אם יש לי את הטלפון של הערבי שהתקשר,עניתי לה שכן,היא דרך אגב שאלה אותי יש לו כסף,אמרתי לה עד כמה שאני יודע יש לו,אחרי מספר ימים היא סיפרה לי שהם נפגשו,ולא קרה שום דבר,כי הבחור עובד בעבודה שבה הוא נפגש עם בעלה,ושהיא פחדה לקשור איתו קשר,ואחר כך אישתי הייתה מפתחת איתה שיחות,וכל הזמן היא הייתה אומרת לה,אם יש לו כסף אני הולכת,אם אין לו מה אני צריכה אותו.האמת הייתי בשוק,לא האמנתי שבמגזר הערבי גם יש בגידות,חבר ערבי אחד סיפר לי שאצלם במגזר הבגידות זה דבר נפוץ,האמת שגברים שם בוגדים ידעתי אבל נשים,הייתי בטוח שמהפחד לרצח על רקע כבוד המשפחה זה לא קורה,אבל יכול להיות שהמחסור במין מוביל אותן לבגידות

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר