שלום את נשואה אם כבר תתגרשי מבעלך כי הקשר שלך הוא אסור בהחלט להיות עם גבר אחר

וזה לא לא בריא כי בעלך יעיף אותך......וחבל

הברחתם את הבחורה כי אין מענה למשך כמה דפים או שהיא פירסמה משהו מפוברק כדי שיכנסו למערכת , אבל להלן דעתי :

אם את מחפשת ריגוש , והבחור בן ה70 וזה ריגוש בשבילך אז תפדעל , תהני מהריגושים שלך

אבל תמיד תקחי בחשבון שתצטרכי לקחת אחריות על כל מה שיקרה בעקבות - בין אם לא יקרה כלום או שיתפסו אותכם וכו וכו

ושוב אם את מחפשת ריגושים במצבך , אז אני מניח שתמיד תחפשי ריגושים אז אל תפחדי - אבל יחד עם זאת תהיי מוכנה לקחת באחריות את התוצאות של הריגושים שלך .

אני אישית ממליץ לך נסיעה לחול עם חברה שמחפשת ריגושים כמוך או אפילו לבד , ולסיים שם את הריגושים שלך , לפעמים מספיק לפעמים לא , תחליטי את .

אני בת 30 ואני נשואה כבר 3 שנים.

אין לי ריגושים בחיי הנישואים אז חיפשתי לי מאהב. נכנסתי לאתר היכרויות, רשמתי שאני נשואה אבל מחפשת ריגושים, וראיתי שקיבלתי הודעה בהודעות שקיבלתי באתר מגבר אנונימי שרשם לי שגם הוא נשוי ורצה שאשלח לו תמונה ומספר.

שלחתי לו את תמונתי ונתתי לו את מספר הטלפון שלי, ולאחר מספר שעות הוא התקשר אליי לנייד ושאל אותי אם בא לי להיפגש. יום למחרת נפגשנו בבית קפה, ראיתי שהוא מבוגר ממני, אז שאלתי את גילו.

הוא ענה לי שהוא בן 70, והוא נשוי כבר 45 שנה.

הוא אמר לי שיש לו 2 בנות אחת מהן גדולה ממני ב-10 שנים ואחת מהן בגילי.

שאלתי אותו אם לא אכפת לו להיות עם מישהי שקטנה ממנו ב-40 שנים והוא ענה לי שהוא מחפש ריגוש.

זה התפתח, והלכנו לבית שלו (כאשר אשתו לא הייתה) וקרו מספר דברים.

אני מפחדת שבעלי מתישהו יגלה, האם תוכלו לייעץ לי איך להימנע ממצב שבעלי יגלה ?

תודה

את זקוקה לייעוץ ??!!??

האמת שאני קורא את הסיפור שלך ואני זקוק לייעוץ דחוףףףף emo_33.png

הכל נראה לי כאן הזוי, את נרשמת לאתר היכרות בהודעה הראשונה את כבר שולחת תמונה שלך עם פון ? את נשואה ודיסקרטיות וחשש להיחשפות מהירה לא מטרידה אותך ? את שואלת אותו דגש על אותו !! אם זה לא מפריע לו להיות עם מישהי צעירה ממנו ב  שנה ???

common ! אם כבר הוא היה אמור לשאול אותך ? אבל אם יש לך פטיש לגברים בני 70 אז אחלה ובכיף , ואגב העיצה שאני יכול לתת לך באמת היא להעלות את הפטיש שלך לפוסט של דורייאן לגבי פטיש !!!

מכל הסיפור ההזוי הזה את חוששת שבעלך יגלה מתי שהוא ? חחחחח

אני משאיר את העניין ההזוי הזה למישהו אחר לי אין עיצות זולת - שתפי את הפטיש בפוסט של דורייאן emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

כולכם צודקים וצדיקים גדולים, רק שכחתם דבר בסיסי אחד לבחורה אין חיים טובים, (כך זה נראה על פניו)יכול להיות שבעלה קמצן

לא מפנק לא מפרגן לא מרגש,ואפילו משעמם,ואולי חפשה גם דמות של אב אוהב ומפנק,ואם מרעיף עליה גם המון כסף ,אז מה חשוב הגיל,ואם הייתה מוצאת בחור בגילה בלי כסף בלי פירגון ורק לשם המיטה הייתם כן מבינים אותה

כולכם צודקים וצדיקים גדולים, רק שכחתם דבר בסיסי אחד לבחורה אין חיים טובים, (כך זה נראה על פניו)יכול להיות שבעלה קמצן

לא מפנק לא מפרגן לא מרגש,ואפילו משעמם,ואולי חפשה גם דמות של אב אוהב ומפנק,ואם מרעיף עליה גם המון כסף ,אז מה חשוב הגיל,ואם הייתה מוצאת בחור בגילה בלי כסף בלי פירגון ורק לשם המיטה הייתם כן מבינים אותה

אלה ! אין כאן לא צדיקים ולא צודקים ובטח לא שופטים אף אדם !!!

אנחנו "קהילה אוהבת " גם אם זו אהבה אסורה או אהבה לא כשרה, בכל אופן האישו הוא לא עניין הגיל או הכסף ! המכלול בסיפור הזה נשמע הזוי לפחות בעיני !!! אשה נשואה שולחת במיידי תמונה שלה ללא חשש לאדם שהיא לא מכירה ? באיזה כוכב קיים דבר כזה ובמקרה הוא מבוגר ובמקרה היא ניגשת אליו הבייתה ללא חשש, ואגב הייעוץ שהיא ביקשה בפוסט שלה להזכירך הוא : כיצד למנוע מבעלה לגלות את הקשר האסור ?? WTF ? נשמע לך מוכר או הזוי ? אז אני ניהלתי קשר אסור עם עבמ"ית ושלחתי לה את עצמי בפקס וגיליתי שהיא בת 500 שנה ודרך אגב היא לא השכירה מילה על כסף אבל בואי נזרום עם זה, היא זקוקה לעיצה כיצד להסתיר אז בבקשה ספקי לי טיפ כי לאחת ששולחת תמונה ומסתובבת עם גבר 40 שנה מעליה זה לא בדיוק סיטואציה שקל להסתיר ולא מושכת תשומת לב ועל אחת כמה וכמה אם הוא עשיר !emo_89.png

בכל אופן גם כסיפור נטו וגם אם זה אמיתי אף אחד לא שופט ובטח לא מחלק מוסר בפורום של אהבה אסורה !!

נשמה, אפשר לשלוח גם לי את הפלאפון שלך?

יש לי מספר לדברים לדון איתכם:

1. מה זה משנה אם אני בוגדת בבעלי עם גבר בן 70? זה יהיה משנה אם אני אבגוד בבעלי עם גבר בגילי?..

לאהבה אין גיל!

2. יש אנשים שלא מאמינים שאני עם גבר בן 70, ואני מסכימה אתם, גם אם לי היו מספרים סיפור שכזה לא הייתי מאמינה, אבל אני חווה את זה עכשיו.

3. למה אתם שופטים אותי? אם אני אוהבת אותו? באתי לפה בשביל עצה ומה שאני מקבלת זה מספר של הטפות!

יום טוב לכולםemo_01.png

וכסף שווה הכל!

יום טוב לכולםemo_01.png

וכסף שווה הכל!

יום טוב לכולםemo_01.png

ועוד דבר

אתם יודעים יפה מאוד לקטול כל מי שמעביר אפילו שמץ בקורת על זה שאתם בוגדים...בטענה שפה לא מבקרים, אבל כשזה נוגע אליכם אתם מרשים לעצמכם להעביר בקורת על כל אחד כולל על אנשים שהחליטו שלא לבגוד.

על כך נאמר נאה דורש נאה מקיים

יום טוב לכולםemo_01.png

אלינור היקרה !!!

אף אחד לא שופט אותך לא על גילו של המאהב שבחרת ולא על עניין הכסף אם קיים בכלל !!!

את העלית בפוסט לעיני כולם וגוללת סיפור ! בגדת או לא זה לא העניין, אני מבחינתי זה נשמע לי הזוי, סורי - אבל אם את טוענת שהכל אמת לאמיתה אז שיבושם לך !!! כיצד הגעת למסקנה ששופטים אותך על כך שאת בוגדת ? אף אחד לא שפט אלא נותן את דעתו בפוסט שהעלית לשם כך נועד הפורום- לכל אחד דיעה משלו וזווית ראיה משלו, אל תצפי להגדיר על מה להתמקד במה שהעלית או על מה לא !!!אחרי הכל אף אחד לא מכיר אותך אישית ובטח לא היה נוכח אלא נטו מהתרשמות מדברייך.

במישור האישי אני מתנצל אם חשת פגיעה למרות שאין לך ממש על מה לחוש כך ! את מבקשת עיצה איך להסתיר מהבעל את הקשר כאשר עפ"י מה שאת כתבת וסיפרת כאן הרושם העולה הוא שאת לא נהגת בזהירות בכלל כולל משלוח תמונה שלך כאישה נשואה לגבר זר, נשים רבות או גברים רבים הנשואים כמובן לא יעיזו לשלוח תמונה בקלות למאהבת ללא חשש קל וחומר לאדם זר העלול לחשוף את זהותך או גרוע מכך לפרסם ולהעלות ברשת את התמונה שלך, אז למה ציפית בדיוק לאיזו עיצה ? סורי אבל לי זה נשמע הזוי, את טוענת שזה אמיתי ,אז בסדר אבל אני לא שפטתי אותך על בגידה או כסף, תעשי מה שבא לך גם אם הוא בן   90 או 18 כל עוד הוא לא קטין וזה עושה לך טוב אז אחלה וכמובן פרגני גם לאחרים לא לשכוח, כמו הפוסט של דורייאן לגבי פטיש emo_02.png

שיהיה לך בהצלחה בכל אופן

יש לי מספר לדברים לדון איתכם:

1. מה זה משנה אם אני בוגדת בבעלי עם גבר בן 70? זה יהיה משנה אם אני אבגוד בבעלי עם גבר בגילי?..

לאהבה אין גיל!

2. יש אנשים שלא מאמינים שאני עם גבר בן 70, ואני מסכימה אתם, גם אם לי היו מספרים סיפור שכזה לא הייתי מאמינה, אבל אני חווה את זה עכשיו.

3. למה אתם שופטים אותי? אם אני אוהבת אותו? באתי לפה בשביל עצה ומה שאני מקבלת זה מספר של הטפות!

את מתרעמת על זה שאנחנו שופטים? אם כולם אומרים לך שמשהו כאן לא בסדר, אין מצב שבאמת משהו לא בסדר?

הפרש הגילאים זו באמת עסק שלך. אבל לשלוח מספר טלפון ותמונה מיד בהתחלה ולבקש עיצה איך להזהר שבעלך לא יגלה? זה באמת קצת מוזר.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

שלום לך. אפשר גם לקבל את הטלפון שלך? קובי

אשמח לקבל גם את הטלפון שלך. קובי

אלינור חמודה עזבי דינוזאורים עתיקים

אני צעיר בגיאלי ה-30 מתאים לקשר דיסקרטי ומהנה:)

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר