סוויטי ! אני חושב שמה שאת חולקת עם האהוב שלך צריך להישאר בינכם ולא לנחלת הכלל. כמובן שבמידה ויש הסכמה מצד שניכם בעניין אז נהדר ! אך במידה ויש משהו שמפריע או מציק לך את תמיד יכולה לשתף אותנו ונשמח לתת כתף. כמו שמכשפה אמרה על בן זוגה שהוא מודע לפרסום ואף נהנה ממנו כך אני חושב צריך להיות. אבל סוויטי זאת רק דעתי בעניין תעשי רק מה שאת חושבת :)

OK בזמנו גם אני העלתי כמה וכמה סיפורים שריגשו אותי עד כדי כך, שרציתי לשתף את החברים שלי. הוא תמיד קיבל עידכון והיה מאד מרוצה ממה שכתבתי עליו ולוא דווקא על המעשים.

הפוסט הנוכחי העלתי, כמו שכתבתי בעקבות הפירסומים של המכשפה וגליגיל. מדבריה של המכשפה גם הבנתי שהחבר שלה יודע על מה שהיא כותבת. לכן העלתי את השאלה בפוסט הזה. 

אני אהיה האחרונה, במידה ויהיה לי מישהו מבין החברים מהפורום שאכתוב ללא ידיעתו והסכמתו. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

בגדול לא אמורה להיות בעיה כל עוד זה לא חושף במי מדובר..

והרי כל הפורום הזה בכללותו לרוב מכיל הצגת סיטואציות וכמו כן גם התייעצויות לגבי דברים ולו הכי אינטימיים..

הפוסטים שהעליתי חלקם הינם פנטזיות, מעין סיפורים קצרים/שירים שכתבתי למגירה וראיתי לנכון להעלות

וחלקם בהחלט לקוחים מן המציאות, אך רחוקה..חח

זה מאוד תלוי באיך מציגים את הדברים ומתי..מאוד אינדיבידואלי לכל אחד..

למשל יום אחרי פגישה ראשונית..לחשוף את מה שעובר עלי תחושות וכו'..לזה לא הייתי מסוגלת..

אך זה בעיקר גם עניין של אופי..קל לי יותר לחשוף דברים ישנים יותר...וכלליים יותר מאשר דברים שקורים בהווה..

וכמובן שאת אותם שירים שכתבתי הוא כבר מכיר מקרוב..ותמיד עודד אותי לפרסמם..

תמיד עודד אותי לכתיבה..אם זה היה תלוי בו כבר הייתי מוציאה ספר ולא בעילום שם ..אך אני בחרתי אחרת :)

בטוחה שלו היה קורא את שפרסמתי כאן ואת התגובות שקיבלתי היה מאושר, מחייך ,

מביט בי בעיניו הכחולות המהממות ואומר לי:

"יפה שלי, אהבה שלי, את רואה? אמרתי לך. את צריכה לכתוב ולאפשר לאחרים ליהנות מזה. תמשיכי. אל תפסיקי.

כתבי את הספר שלנו שאמשיך לחיות אותנו דרכו"

זה נושא שעלה לא פעם..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

מעניין האם הייתם משתפים אותנו בחוויות כאלה שהיו קורות בין בעל ואשתו למשל?

הלוואי והיה קורה..חחח

נראה לי שאם היה קורה בין בעל לאישה לא היינו כאן חחחחemo_02.png

emo_01.png

בדיוק !!!

קלישאה ידועה על הגבר הישראלי-"למה הגבר הישראלי גומר מהר? מאחר והוא רץ לספר לחברה"

מידע אישי מסיפורי בנות שאני מקבל מיד שניה (נשית כמובן) רמת הדיון בין נשים על ביצועי המין של בני זוגן מפורטת עד כדי להעלות סומק בלחיים של יו הפנר. מאידך מנסיוני האישי כמעט ולא מועלים תיאורים של המעשה עצמו בין גברים בחברה הגברית. לכל היותר סיפורי כיבוש מלווים ברמזים.

לספר את הנעשה בחדרי חדרים תמיד נראה לי כמפר את הפרטיות והאינטימיות של בני הזוג. אין דבר פרטי יותר ממעשה האהבה שאם לא כן הרי הוא כארוחה או כל בילוי אחר משותף. אי לכך סוויטי לא נראה לי שלספר את חוויותייך האישיות עם או בלי הסכמת הצד השני יפרה את הקשר ביניכם. חשפנות רגשית וגופנית מוגדרת כהפרעת אישיות ומי רוצה להיות כזה?

קלישאה ידועה על הגבר הישראלי-"למה הגבר הישראלי גומר מהר? מאחר והוא רץ לספר לחברה"

מידע אישי מסיפורי בנות שאני מקבל מיד שניה (נשית כמובן) רמת הדיון בין נשים על ביצועי המין של בני זוגן מפורטת עד כדי להעלות סומק בלחיים של יו הפנר. מאידך מנסיוני האישי כמעט ולא מועלים תיאורים של המעשה עצמו בין גברים בחברה הגברית. לכל היותר סיפורי כיבוש מלווים ברמזים.

לספר את הנעשה בחדרי חדרים תמיד נראה לי כמפר את הפרטיות והאינטימיות של בני הזוג. אין דבר פרטי יותר ממעשה האהבה שאם לא כן הרי הוא כארוחה או כל בילוי אחר משותף. אי לכך סוויטי לא נראה לי שלספר את חוויותייך האישיות עם או בלי הסכמת הצד השני יפרה את הקשר ביניכם. חשפנות רגשית וגופנית מוגדרת כהפרעת אישיות ומי רוצה להיות כזה?

תסביר לי מר דוריאן גריי היקר איך האירועים/החויות הנעימות (לדעת הכלל) אשר הועלו לאחרונה מוגדרים כהפרעות אישיות? שהרי אנו חולקים את הרגעים הללו בהנאה מרובה, לדעתי אין פה שום הפרעת אישיות. אלא , בסה״כ מדובר על חלוקת חוויות מרגשות מלאים בתאווה ובתשוקה ויש מקרים אני חושבת, שאפילו יכניסו עוד קצת ריגוש לקשר מהסוג הזה. עכשיו ברור לך כמו שכבר עלה כאן קודם שחוויות  מהסוג שתיארתי או כמו אחרים שתארו וחוו לא יקרו עם בני הזוג החוקיים אלא רק במסגרת קשר אסור(אם מישהו חווה בקשר החוקי אדרבא מקומו לא בדיוק בפורום הזה)  וברור גם שלא נרוץ ונספר לחבר/ה בחיים שלנו , בעיני זה כל הריגוש וכל הכיף! emo_07.png

emo_01.png

תסביר לי מר דוריאן גריי היקר איך האירועים/החויות הנעימות (לדעת הכלל) אשר הועלו לאחרונה מוגדרים כהפרעות אישיות? שהרי אנו חולקים את הרגעים הללו בהנאה מרובה, לדעתי אין פה שום הפרעת אישיות. אלא , בסה״כ מדובר על חלוקת חוויות מרגשות מלאים בתאווה ובתשוקה ויש מקרים אני חושבת, שאפילו יכניסו עוד קצת ריגוש לקשר מהסוג הזה. עכשיו ברור לך כמו שכבר עלה כאן קודם שחוויות  מהסוג שתיארתי או כמו אחרים שתארו וחוו לא יקרו עם בני הזוג החוקיים אלא רק במסגרת קשר אסור(אם מישהו חווה בקשר החוקי אדרבא מקומו לא בדיוק בפורום הזה)  וברור גם שלא נרוץ ונספר לחבר/ה בחיים שלנו , בעיני זה כל הריגוש וכל הכיף! emo_07.png

ערב טוב דידוש

נראה לי שהכעסתי כאן מישהי? לא זאת היתה הכוונה-מתנצל.emo_12.png ומעבר לדברי הנימוסין-אני אישית מחשיב את מעשה האהבה כאחד המעשים הטמירים והנעלים ביחסים. אין מקום לשתפם ולדידי זו חשפנות.

דוריאן, אני חולקת איתך בנושא, אני חושבת שאתה רואה זאת קיצוני מעט.

אתה צודק בטענתך כי מעשה האהבה הוא הכי אינטימי והכי פרטי.

עם זאת, קיים הבדל בין לשתף, אומנות לבין חשיפת יתר.

אם היינו חושפים זהות או מספרים את הדברים שנאמרו כאן למכרים זו חשיפה מלשון לחשוף מישהו.

אך מה שנעשה כאן, לדעתי, הוא ברובו אומנות הכתיבה בין אם נלקח מן המציאות או מן הדימיון.

לפעמים אנשים מרגישים בצורך לשתף, ומן סתם אם לא היה קיים בנו הצורך הזה הפורום הזה לא היה נולד, לא כך?

זו לא הפרעת אישיות, זו אנושיות לשמה..

אני באופן אישי רואה בנושא העלאת קטעי הכתיבה כאומנות.

אומנות הכתיבה לא מחייבת להופיע כסיפור שלם, כשיר או כספר ומעצם היותה אומנות היא יכולה להתפרש לכיוונים שונים..

באופן אישי יכולה לומר לך כי אני כותבת הרבה ובמשך שנים והכל למגירה עד אשר העליתי כאן כמה דברים

ולא יכולה לתאר במילים את התחושה המדהימה בשיתוף הכתיבה שלי.

ערב טוב דידוש

נראה לי שהכעסתי כאן מישהי? לא זאת היתה הכוונה-מתנצל.emo_12.png ומעבר לדברי הנימוסין-אני אישית מחשיב את מעשה האהבה כאחד המעשים הטמירים והנעלים ביחסים. אין מקום לשתפם ולדידי זו חשפנות.

בוקר טוב!

אז ככה לא הכעסת אותי כלל וכלל! זהו פורום חופשי ומותר לך להביע את דעתך בין אםן היא מקובלת על היתר ובין אם לא!

אני נתתי את דעתי בעניין בדיוק כמוך! זה שדעותינו חלוקות בנושא לא צריך להכעיס אף אחד מהצדדים!

שיהיה לך יום נפלא!!!

emo_01.png

דוריאן.

אני חושב שהסיבה שגברים לא מספרים ונשים כן, לא קשורה להסגרת פרטים מחדרי חדרים, אלה להסתכלות אחרת על היחסים.

מבלי להכליל, רוב הגברים ציידים. הם עושים V, וכל מה שחשוב זה אם היתה הצלחה בכיבוש או לא. ולכן הפרטים אינם חשובים. לעומת זאת, רוב הנשים מסתכלות על יחסי המין בהבט הרומנטי והרגשי. ומכיוון שכך, וזה מכיוון שהרגשות חשובים, גם הפרטים חשובים.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

לא מבין את הצורך להוציא החוצה את כל הדברים

sweety ! כפי שהספקנו להכירך אני לא חושבת שאת מפרסמת פרטים מזהים, שתפי כל מה שאת חפצה בגאווה ! לשם כך קיים הפורום 

מעניין האם הייתם משתפים אותנו בחוויות כאלה שהיו קורות בין בעל ואשתו למשל?

שאלה מעניינת ER...

לצערי הרב אני בכלל לא זוכרת מה ואיך היה עם בעלי. emo_09.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר