יום אחד...

יום אחד...

יום אחד הכרתי אותו, בסה"כ חודש עבר מאז, הרעיון של קשר אסור אישי ופרטי קסם לי וריגש אותי

שיחותינו העמיקו ונתנו לי תחושות של פרחים ולבבות... הוא אפילו צחק על זה

היתה פעם שהוא אפילו אמר לי שאנחנו משדרים על אותו גל - האמנתי

הפגישות החטופות היו הדבר הכי טוב שקרה לי בעשור האחרון

כל פגישה עם כל עינוג הייתה פגישה מלאה בטיזינג וסקס מטורף באויר

הוא אמר,  "ברגע שזה לא יהיה זה שנינו נדע ונחתוך" (ככה אהב להגיד)

תמיד הבהרתי, "אני לא באה בדרישות באה בזרימה" 

עד  שפתאום המיילים מתמעטים, עד כדי אפס והמסרונים 

שהגיעו פתאום פסקו ואז שיחת טלפון ושוב הוא נעלם

ונעלם ונעלם ואז הבנתי שהוא שקוף כבר כמה ימים והופ,אני שומעת את האסימונים מקרקשים

לי במוח  הוא הלך, עזב ונעלם!

אבל הוא הדבר הכי טוב, מרגש, סודי וכיפי שהיה לי בחיים!

emo_01.png

חודש? והוא כבר נעלם?

לא ממש הבנתי, היו פגישות? היה סקס? היה רק טיזינג?....???

חודש ונעלם! היו פגישות חטופות אבל ממממ ממלאות המון טיזינג ללא סקס (לצערי -מודה) גם שיחות סקס אבל כמו שציינתי נעלם! 

emo_01.png

חודש ונעלם! היו פגישות חטופות אבל ממממ ממלאות המון טיזינג ללא סקס (לצערי -מודה) גם שיחות סקס אבל כמו שציינתי נעלם! 

היי חזקה,יבוא חדש ולא פחות טוב ממנו.

לכל אחד יש תחליף וגם לו!!!

אז הייה חזקה בינתיים ומלאת אופטימיות.

מכיר את המצב. עברתי מצב דומה פעם. לא נעים. אבל בהחלט לא נורא. הלב היה שבור אבל עברתי את זה די מהר. אני אישית מצאתי מפלט אצל אשתי ומהר מאוד הלב נרגע. דרך אגב, אני רואה אותה מדי פעם בפייסבוק. מסתבר שאנחנו מקורבים דרך  מכר שלישי.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

היי חזקה,יבוא חדש ולא פחות טוב ממנו.

לכל אחד יש תחליף וגם לו!!!

אז הייה חזקה בינתיים ומלאת אופטימיות.

את נהנית והוא נהנה זה הכי חשוב! קחי את התחושות הטובות איתך! אין טעם חניות באוויר. אחד הולך יש מאה שייקפצו. להבא אני חושב שגם לך צריך להיות טון בקשר ולא חד צדדי מתי שהוא רוצה הוא בא והולך! תאמו ציפיות ותשתדלי להינות ולא למדוד זמן. בכל אופן אל דאגה בקרוב אם רק תהנהני את תהי מחוזרת מכמות גדוחה של גברים לא פחות טוביםemo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תודה למחזקים ולמפרגנים!מה שנראה לי וממה שככה הצלחתי לחוש זה שפשוט יש לו מישהי תורנית אחרת או אולי אקסית שהיה להם פשוט חיבור מצויין! רק מה שאני לא מבינה זה דבר כזה, הוא ידע שגם ככה היה לי חוסר ביחס, תשומת לב וחום מהבן זוג שלי, אז מה הקטע? לא מתאים תבוא ותגיד הרי נראה לי שתקשורת זה שם המשחק במיוחד במערכת יחסים שכזו! טוב אז כנראה יש דברים שלא תמיד נביןאני מאמינה שיבוא יום ואני אדע את התשובה או שלא! יום מקסים ! 

emo_01.png

מכיר את המצב. עברתי מצב דומה פעם. לא נעים. אבל בהחלט לא נורא. הלב היה שבור אבל עברתי את זה די מהר. אני אישית מצאתי מפלט אצל אשתי ומהר מאוד הלב נרגע. דרך אגב, אני רואה אותה מדי פעם בפייסבוק. מסתבר שאנחנו מקורבים דרך  מכר שלישי.

אז רגע זה טוב לא!? כי ברגע שבמערכת יחסים כזו יש ״חוטים מקשרים״(אגב ספר מצויין) תמיד טוב לא להישאר שם כדי שלא יהיו סיבוכים ובעיות. (אולי רק אני חושבת ככה)יום נפלא! 

emo_01.png

תודה למחזקים ולמפרגנים!מה שנראה לי וממה שככה הצלחתי לחוש זה שפשוט יש לו מישהי תורנית אחרת או אולי אקסית שהיה להם פשוט חיבור מצויין! רק מה שאני לא מבינה זה דבר כזה, הוא ידע שגם ככה היה לי חוסר ביחס, תשומת לב וחום מהבן זוג שלי, אז מה הקטע? לא מתאים תבוא ותגיד הרי נראה לי שתקשורת זה שם המשחק במיוחד במערכת יחסים שכזו! טוב אז כנראה יש דברים שלא תמיד נביןאני מאמינה שיבוא יום ואני אדע את התשובה או שלא! יום מקסים ! 

אני במקומך לא הייתי מנסה לחוש או לפרש דבר ! כנראה שלא סיכמתם מה הציפיות של שניכם מהקשר וכל אחד עשה בו כרצונו !! חבל שאת זו שהיית תלותית בו ובזמנים שלו, אבל יקירה מטעויות ככה למדים !! יש לך חסכים ? את זקוקה לחום ? יש עולם שלם של גברים מחזרים בחוץ, רק תציצי מהחלון עם חיוך ובלי המתנה למאהב הישן ותראי כמה השמש תזרח עלייך שוב emo_02.png

קשר אסור ! בא מתוך בחירה חופשית, אהבה ותשוקה ולא מהכרח אחרת מה הטעם בקשר שכזה :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר