קרוז בלב ים

היי, מזמן לא הייתי כאן.

כמו שכתבתי - הרעיון נשמע 10. מלהיב. מאז שעלה, אני מנסה לחפש איך להסביר בבית. לא מצאתי שום הסבר טוב. הרעיון של ללכת לדוג נשמע נחמד אבל לא יעבוד.

איך אתם מתכוננים לתרץ מסע כזה?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

היי, מזמן לא הייתי כאן.

כמו שכתבתי - הרעיון נשמע 10. מלהיב. מאז שעלה, אני מנסה לחפש איך להסביר בבית. לא מצאתי שום הסבר טוב. הרעיון של ללכת לדוג נשמע נחמד אבל לא יעבוד.

איך אתם מתכוננים לתרץ מסע כזה?

חחחח אלדדי ! לפי התגובות שאני מקבל אתה ממש לא היחידי התקוע בשלב של לחפש הסברים :)

אני חושב שלשם כך בדיוק פתחתי את הפוסט ! שמי שיכול לסייע בכל דרך שהיא כולל הסברים משכנעים יבורך! כל אחד שייאמץ את התירוץ שמתאים לו - רק בלי סירחון של דגים emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לעניין התירוץ להפלגה לילית,חשבתי על מופע שמתקיים הרחק מהבית או ארוע מהעבודה משהו בכוון הזה אולי.

למרות שזה עדיין לא מספיק לדעתי.זו משימה לא פשוטה בכלל.בהצלחה בכל מקרה.

נראה לי שכולם מתלהבים וכולם או כמעט כולם מחפשים תירוצים. עד כה רעיון הדיג עם החברה נראה לי הכי טוב. אם כי אני מעולם לא יצאתי לדוג בחכה צלילה ורובה הם הסגנון שלי.

עדין ל"מסע" שכזה צריך הכנה מראש. חבר מוכר בעל היאכטה או לפחות מקורב אל.....תאריך ויעד מוגדרים. מפגשים קודמים וכו.

היה עוזר אם היית משחרר יותר פרטים (אפשר גם בפרטי) וחשוב מכך מגבש רשימת מוזמנים, ברור כאן לכולם שהמקום מוגבל, לא נראה לי שאתה שיך סעודי במסווהemo_02.png שיכול להזמין 100 אנשים להפלגה.

ידיעה מראש האם הוזמנתי או לא יכולה לחסוך מאמץ מיותר.

נראה לי שכולם מתלהבים וכולם או כמעט כולם מחפשים תירוצים. עד כה רעיון הדיג עם החברה נראה לי הכי טוב. אם כי אני מעולם לא יצאתי לדוג בחכה צלילה ורובה הם הסגנון שלי.

עדין ל"מסע" שכזה צריך הכנה מראש. חבר מוכר בעל היאכטה או לפחות מקורב אל.....תאריך ויעד מוגדרים. מפגשים קודמים וכו.

היה עוזר אם היית משחרר יותר פרטים (אפשר גם בפרטי) וחשוב מכך מגבש רשימת מוזמנים, ברור כאן לכולם שהמקום מוגבל, לא נראה לי שאתה שיך סעודי במסווהemo_02.png שיכול להזמין 100 אנשים להפלגה.

ידיעה מראש האם הוזמנתי או לא יכולה לחסוך מאמץ מיותר.

חחחחח דורייאן למה זה ברור שאני לא שייח סעודי ??? ואולי אני כן emo_02.png

אין מקום ל  100 איש וציינתי זאת גם במפורש שזה לאזור 25 ומטה, גם אם היה מקום ל100 איש ,זה כבר היה טו מאצ' מבחינתי וממש המוני !!!(ונטול דיסקרטיות כמובן ) התירוץ של הדייג או כל תירוץ אחר יכול לתפוס למי שרוצה כל עוד לא באים עם ריח מסריח !!!

לא הבנתי את הקטע של חבר מוכר .... או בעל היאכטה -אנחנו לא בהצהרת הון וזה לא קשור לפוסט - יש רשימה שהתגבשה ומתגבשת , אך מטרת הפוסט היא אך ורק להעלות רעיונות והצעות, פרטים מזהים לא יעלו בפוסט אם זו כוונתך , יעד ומשך הקרוז עוד לא גובשו סופית ורק לאחר שובי מנסיעה זה ייסגר סופית !

הרעיון של להיפגש טרום הנסיעה כבר עלה ואני חושב שיש לו חשיבות רבה !

למה אגב לעניין שאם הוזמנת או לא יש חיסכון במאמץ מיותר ? איזה מאמץ יש לך ?

בכל אופן אם עלה בראשך משהו דבר איתי בפרטי

לעניין התירוץ להפלגה לילית,חשבתי על מופע שמתקיים הרחק מהבית או ארוע מהעבודה משהו בכוון הזה אולי.

woman !אין לך מושג כמה המשימה הופכת ללא פשוטה מרגע לרגע emo_02.png

אף פעם כנראה לא היה קל לקבץ אנשים קל וחומר נשואים/ות :)

אבל לא לקבל רגליים קרות, טכנית זה יותר פשוט מכפי שנראה, העניין הוא הצרכים והמגבלות שיש לכל אחד , ועפ"י הפרטי אני כבר בעמדת "נוירופן " emo_36.png חחח

woman !אין לך מושג כמה המשימה הופכת ללא פשוטה מרגע לרגע emo_02.png

אף פעם כנראה לא היה קל לקבץ אנשים קל וחומר נשואים/ות :)

אבל לא לקבל רגליים קרות, טכנית זה יותר פשוט מכפי שנראה, העניין הוא הצרכים והמגבלות שיש לכל אחד , ועפ"י הפרטי אני כבר בעמדת "נוירופן " emo_36.png חחח

אם אתה רוצה להקל על המייל הפרטי שלך,אז פשוט תחלק את הימים לקבלת מיליים לפי נשים ,גברים וכד'.

לדעתי באופן כללי,לפי התגובות תקבעו תאריך וזהו כי אחרת לא תצליחו לעולם לקבץ את הנשואים/ות.

לוקחת הרבה אויר ..איפה נרשמים?

מחשבה מטרידה!

עלה בדעתי רעיון מטריד. והיה ומישהו עם מצלמה וכוונות לא הגונות מגיע להפלגה או לשלב האיסוף עם ידע בדבר הזהות האמיתית של המשתתפים וצילומים הוא יכול לחיות ב(אי) כבוד מסחיטה הרבה שנים........................emo_02.png.

לא מאמין שזה יקרה אבל הרעיון מפחיד! לא כן?

מחשבה מטרידה!

עלה בדעתי רעיון מטריד. והיה ומישהו עם מצלמה וכוונות לא הגונות מגיע להפלגה או לשלב האיסוף עם ידע בדבר הזהות האמיתית של המשתתפים וצילומים הוא יכול לחיות ב(אי) כבוד מסחיטה הרבה שנים........................emo_02.png.

מדהים, המחשבה הזו חלפה גם בראשי ושוחחתי על כך עם ok לפני הנסיעה שלו . אני מקווה כשיחזור ימצא את התגובה הזו ,שלא יחשוב שאני היחידה החוששת מקבוצה גדולה 

תהנו מהשייט לי אין שום דרך להסביר שייט כזה

למי שהולך ....תעשו חיים

תהנו מכול רגע .......בכייף

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מחשבה מטרידה!

מדהים, המחשבה הזו חלפה גם בראשי ושוחחתי על כך עם ok לפני הנסיעה שלו . אני מקווה כשיחזור ימצא את התגובה הזו ,שלא יחשוב שאני היחידה החוששת מקבוצה גדולה 

באמת בעיה. אחת התגובות הראשונות שלי לנושא, היה החשש שהתמונה שלי תופיע בפייסבוק... :) לך תסביר.... 

אפשר לאסוף טלפונים ומצלמות בתחילת ההפלגה. אבל בסופו של דבר, זה עיניין של אמון הדדי.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מחשבה מטרידה!

באמת בעיה. אחת התגובות הראשונות שלי לנושא, היה החשש שהתמונה שלי תופיע בפייסבוק... :) לך תסביר.... 

אפשר לאסוף טלפונים ומצלמות בתחילת ההפלגה. אבל בסופו של דבר, זה עיניין של אמון הדדי.

לצאת להפלגה בת לילה צריכה לקחת את כל הסיכונים בחשבון.... מה שכן, כולם פה באותה סירה, אף אחד לא יותר טוב מהשני, כולם בוגדים וכולם ימצאו את עצמם באוניה אחת אם אנשים שהוא חולק איתם סודות...!!! אמנם זה לא רעיון מוצלח לצרף אנשים שאתה לא מכיר באופן אישי בכל זאת זה עיניין פרטי, ועד שיש לילה עם המאהב שלי אני יעביר בלהכיר אנשים?

מחשבה מטרידה!

לצאת להפלגה בת לילה צריכה לקחת את כל הסיכונים בחשבון.... מה שכן, כולם פה באותה סירה, אף אחד לא יותר טוב מהשני, כולם בוגדים וכולם ימצאו את עצמם באוניה אחת אם אנשים שהוא חולק איתם סודות...!!! אמנם זה לא רעיון מוצלח לצרף אנשים שאתה לא מכיר באופן אישי בכל זאת זה עיניין פרטי, ועד שיש לילה עם המאהב שלי אני יעביר בלהכיר אנשים?

גברת לי ! המטרה הייתה לחוות חוויות ביחד עם החברים כאן ! זה שעד שיוצא לך לחלוק לילה עם המאהב שלך ואת לא מוכנה לותר זו בעיה שלך, אנחנו לא בקטע של דבקים בים אם זה דבק 3 שניות או דבק מגע, אבל תהי בטוחה שאם טרחת לקרא היטב זה נועד לחברי הקהילה הותיקים כך שהסירי דאגה מליבך ואת יכולה להמשיך להידבק למאהב שלך ללא אנשים סביבך ובטח לא בקרוז הזה !!!

חברים כפי שרובכם יודעים חזרתי , ואני עודני קורא את התגובות בעניין הקרוז ששלחתם אליי לפרטי, הייתה לי שיחה בעניים גם עם דורייאן שנתן לי המון טיפים בעניין (emo_45.png) וכמו כן עם חברים נוספים !! כמו שWOMAN  אמרה מלכתחילה והיא אכן צדקה יש כאן כאב ראש לא קטן לכל אחד יש דרישות שונות ומנוגדות !

אני מבחינתי נועל את הפוסט ואחשוב על העניין של הקשיים והמורכבות ונשוחח על כך בפרטי !!!

לצאת לשייט זה תמיד נחמד  לבד או ביחד זה ממש לא אכפת

לאיפה שטיים ולאן מפליגים עד שלא מגיעים לא יודעים

הגענו ליעד זה ממש מדהים  וחבל שאי אפשר להישאר שם לתמיד      :-)

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר