מיואש מהמצב הקיים

שלום זה שוב אני (הניבגד מלפני חצי שנה)

אז ככה

כמה שאני משתדל להחזיק את הקשר שלנו זה פשוט לא זה כל כמה ימים אני מתהפך ושוב לא בא לי להישאר בזוגיות שלנו

ושלא תבינו לא נכון אישתי משתדלת מעל ומעבר בקשר לזוגיות אין לי מילה רעה לגבי זה אבל מה לעשות שכל דבר קטן בעולם

מדליק אותי?

מאז המיקרה חזרתי לעשן אחרי הפסקה של למעלה משלוש שנים אני מרגיש כבוי וללא חשק

אולי האגו שלי זה מה שמפריע? (מישהו פעם דיבר על האגו הגברי!) 

אני חושב שפשוט קשר אסור זה מה שיעורר אותי בחיים קשר שייתן לי את הדרייב בחיים שלי

לכן אני מחפש את האחת שתרים אותי למעלה ונגיע לגבהים חדשים

הלוואי שזה יקרה וכמה שיותר מהר 

רוצה לחזור לחייך לצחוק ולהצחיק לתת ולקבל לפנק ולהתפנק ולהרגיש את האחת שאני יתגעגע אליה ויחשוב עליה, לראות אותה

ללטף אותה לחבק אותה לדבר איתה בקיצור אני רוצה את ה א ח ת

שיהיה לכל חברי הפורום שבוע טוב והרבה אהבה, אולי גם לי זה יגיע ממקום לא צפוי

שלום ניב,

למה אתה כל כך בטוח שאהבה אסורה היא שתחזיר אותך לחיים? או שאתה מחפש נקמה, כמו הרבה אחרים במצבים דומים?!

מאחלת לך הצלחה בכל מקרה, ושתמצא מה שאתה מחפש.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

למה?

כי אני כבויי מרגיש חוסר חשק עצבני משטויות 

נקמה? אני לא חושב כי למצוא סטוץ אפשר די בקלות וזה לא מה שאני מחפש

אני מחפש את אשת הסוד שלי שתגרום לי לדפיקות לב שאני איתה להיות מאוהבים כמו ילדים מישהי שנוכל לדבר איתה

וכן כמו רוב האנשים בעולם מישהי שאני יגיע איתה לפורקן ללא מעצורים 

למה?

כי אני כבויי מרגיש חוסר חשק עצבני משטויות 

נקמה? אני לא חושב כי למצוא סטוץ אפשר די בקלות וזה לא מה שאני מחפש

אני מחפש את אשת הסוד שלי שתגרום לי לדפיקות לב שאני איתה להיות מאוהבים כמו ילדים מישהי שנוכל לדבר איתה

וכן כמו רוב האנשים בעולם מישהי שאני יגיע איתה לפורקן ללא מעצורים 

אהבה אסורה יכולה בהחלט להרים את מצב הרוח שלך ולהעלות את התשוקה והפרפרים בהנחה שמצאת את המיוחדת והיא אותך, אבל הבעיה היא ששום אהבה אסורה לא יכולה לשנות את מצב הזוגיות בבית , אתה מבין - אם המצב כל כך גרוע, נקמות ורגשות שליליים כל כך אני חושב שאולי ייעוץ מקצועי היה טוב יותר

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אז ככה

כמה שאני משתדל להחזיק את הקשר שלנו זה פשוט לא זה כל כמה ימים אני מתהפך ושוב לא בא לי להישאר בזוגיות שלנו

ושלא תבינו לא נכון אישתי משתדלת מעל ומעבר בקשר לזוגיות אין לי מילה רעה לגבי זה אבל מה לעשות שכל דבר קטן בעולם

מדליק אותי?

אני חושב שפשוט קשר אסור זה מה שיעורר אותי בחיים קשר שייתן לי את הדרייב בחיים שלי

רוצה לחזור לחייך לצחוק ולהצחיק לתת ולקבל לפנק ולהתפנק ולהרגיש את האחת שאני יתגעגע אליה ויחשוב עליה, לראות אותה

או.קיי יש מצב שאני נשמעת עכשיו כמו מנטרה שחוזרת על עצמה אבל מנקודת מבטי אני לא רואה פה שומדבר מעבר ליצר נקמנות ולמה? כמו שהגדרת את האגו הגברי פעם מזמן מזמן בעלי אמר לי שאישה שבוגדת בבעלה זה דבר שהוא יכול להרוג ולאו דווקא את הגבר הנבגד... אתה מבין, הוא הסביר לי את זה בצורה מאוד  ברורה מנקודת מבט גברית. גבר נבגד נפגע לו האגו וכמה שהוא ישתדל להתגבר על היצר הזה הוא לא יצליח אלא רק יחפש נקמה טהורה מה לעשות אנחנו אולי חיים בעולם מודרני וחיים חיים מודרניים מתקדמים מתועשים וכו' אבל אסור לנו לשכוח שיש בנו שמץ פרימיטיביות חייתית להגן על הטריטוריה שלנו וגבר שפגעו לו בטריטוריה גמרנו!!! לעומתו אישה שנבגדת  תמיד תחפש מה היא לא עשתה בסדר ואיפה היא החסירה איפה היא הייתה קשה וכו'.  

כמו שציינתי פרימיטיביות טהורה...emo_25.png

אז ככה

מדליק אותי?

או.קיי יש מצב שאני נשמעת עכשיו כמו מנטרה שחוזרת על עצמה אבל מנקודת מבטי אני לא רואה פה שומדבר מעבר ליצר נקמנות ולמה? כמו שהגדרת את האגו הגברי פעם מזמן מזמן בעלי אמר לי שאישה שבוגדת בבעלה זה דבר שהוא יכול להרוג ולאו דווקא את הגבר הנבגד... אתה מבין, הוא הסביר לי את זה בצורה מאוד  ברורה מנקודת מבט גברית. גבר נבגד נפגע לו האגו וכמה שהוא ישתדל להתגבר על היצר הזה הוא לא יצליח אלא רק יחפש נקמה טהורה מה לעשות אנחנו אולי חיים בעולם מודרני וחיים חיים מודרניים מתקדמים מתועשים וכו' אבל אסור לנו לשכוח שיש בנו שמץ פרימיטיביות חייתית להגן על הטריטוריה שלנו וגבר שפגעו לו בטריטוריה גמרנו!!! לעומתו אישה שנבגדת  תמיד תחפש מה היא לא עשתה בסדר ואיפה היא החסירה איפה היא הייתה קשה וכו'.  

כמו שציינתי פרימיטיביות טהורה...emo_25.png

למה שלא תנסו ללבן את הדברים יחד, תבחן את הזוגיות שלך האם בכלל אפשר וניתן לשקם את האמון ואת הזוגיות ,רומן מהצד אתה תמיד יכול לקיים , נסה לחשוב על כל הכול כולל עתיד הזוגיות שלך

אני חוזר ואומר הזוגיות שלנו טובה מאי פעם אנחנו משוחחים הרבה (מה שלא היה לפני - ולא מהכיוון שלי)

יושבים סתם מחובקים אחד עם השני יוצאים מידי פעם על הסקס אין לי אפילו פסיק של תלונה בקיצור החיים הטובים

אבל עדיין המחשבות עולות לי מידי פעם ואני חושב שהם לא יפסקו לעולם.

בקשר לאמון בה אולי עם הזמן עכשיו אין אמון ואני חושב שזה טבעי.

בקשר לייעוץ היא לא רצתה ולי נמאס כבר לדבר על זה עד שאמרתי לה שככה לא נוכל להמשיך יחד והיא

אמרה שתעשה כל דבר שהזוגיות תמשיך למרות שהיא לא מאמינה בייעוץ ,

בינינו אני גם לא מאמין בזה (רציתי לבדוק אותה האם באמת איכפת לה מהזוגיות שלנו) אני יודע היכן הטעויות שלי

ולמה היא הגיע למצב הזה וגם היא מודעת לכך אני חושב שיעוץ לא יחדש לי הרבה

ואני יהיה גלוי איתכם המחשבות על בגידה עלו לי הרבה לפני המקרה פשוט לא היה לי אומץ לעשות את הצעד

פחדתי מפרוק המשפחה והיום אני רואה שמשפחה לא מפרקים כלכך מהר

אז כן גם אני רוצה להשלים לי מהצד ולטעום את הפרי האסור

אני מאמין שרוב רובם של החברים בפורום יסכימו איתי שהאסור/ה הרימו אותם למעלה 

אז כן קראתי כאן גם על מיקרים שאחרי שזה נגמר זה הופך לסיוט אבל צריך להביא בחשבון גם את המצב הזה

וכמו המשפט הידוע "צריך לדעת ממי להתגרש" תופס גם על האסור 

אני מקווה בשביל כל אלה שהסיוט שלהם יגמר וימשיכו להנות מהאהבה 

שיהיה לכם יום טוב וכרגיל הרבה אהבה 

אני חוזר ואומר הזוגיות שלנו טובה מאי פעם אנחנו משוחחים הרבה (מה שלא היה לפני - ולא מהכיוון שלי)

יושבים סתם מחובקים אחד עם השני יוצאים מידי פעם על הסקס אין לי אפילו פסיק של תלונה בקיצור החיים הטובים

בקשר לייעוץ היא לא רצתה ולי נמאס כבר לדבר על זה עד שאמרתי לה שככה לא נוכל להמשיך יחד והיא

בינינו אני גם לא מאמין בזה (רציתי לבדוק אותה האם באמת איכפת לה מהזוגיות שלנו) אני יודע היכן הטעויות שלי

ואני יהיה גלוי איתכם המחשבות על בגידה עלו לי הרבה לפני המקרה פשוט לא היה לי אומץ לעשות את הצעד

אז כן קראתי כאן גם על מיקרים שאחרי שזה נגמר זה הופך לסיוט אבל צריך להביא בחשבון גם את המצב הזה

אם אתה מוכן להשלכות בעניין וכפי הנראה אכן כן - אז וולקום אבורד ובהצלחה !!!

חשוב מאוד כפי שאמרת ויפה שכך !  למצא את הפרטנר הנכון היודע לא רק להתחיל ביפה אלא גם לסיים ביפה !

אני מאחל לך שתמצא את מבוקשך עם כל מה שרוך בכך החל מפרפרים וכלה בתשוקה עזה emo_02.png

בהצלחה

אתה כותב שהזוגיות טובה מאי פעם,

ושרצון הבגידה הוא משהו מהעבר הרחוק......

אני מקווה שאתה מודע לכך שבמידה ותעשה טעות ותתפס הכל יכול להתפרק בבית (למרות שהיא כביכול התחילה?)

ואם הכל כל כך טוב אז למה לבגוד?

דרך אגב, האסורה מעולם לא היתה זאת שהרימה אותי מעלה חזרה ובסופו של דבר זה לא תפקידה,

את זה אתה אמור לעשות בעצמך...........

אבל תסכים איתי שהאסורה שלך נתנה לך את הדחיפה 

למעלה 

ברור שאני זה שצריך להתעשת ולהרים אותי כלפי מעלה 

אבל אם יש מי שתעזור לי ואני יעזור לה אז למה לא? 

הרי עם האסור/ה זה בדר"כ קשר שכולו טוב והחוקית זה קשר שכולל גם את 

הטוב והרע/שיגרה אז הפיתוי הוא גדול  

יש הרבה נקודות זכות ללכת לכיוון הבגידה 

הרבה יותר נקודות מאשר לא לבגוד 

המחשבה שלי ללכת לכיוון הזה חזקה יותר מתמיד 

וכן אני מבין ויודע את ההשלכות שיכולות להיות 

יום מקסים לכולם 

הייתי פעם במצב דומה וקיבלתי את העצה הבאה:

אם אתה באמת פתוח בעיניין הייעוץ הזוגי לך על זה. תקבע עם יועץ, תודיע לה מתי ותסביר שאתה הולך איתה או בלעדיה.

אם היא תצטרף - מצויין. אבל גם אם לא, אתה תקבל ייעוץ לבד, יהיו לך תובנות חדשות, והזוגיות של שניכם תשתנה. פחות מאשר המצב הראשון, אבל שינויים יהיו.

בהצלחה.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

היי

אני חושבת שאהבה אסורה מביאה איתה בגדול הרבה דברים שליליים

אתה מוצא את עצמך פתאום חסר סבלנות בבית, גם עם הבן זוג וגם עם הילדים

ואחרי שזה ניגמר זה הופך להיות קשה ומביא אותך למקומות שחורים וקודרים והחיוך נעלם לך

תחשוב עם זה שווה את זה כי לצערי חשתי את זה על בשרי

היי

אני חושבת שאהבה אסורה מביאה איתה בגדול הרבה דברים שליליים

אתה מוצא את עצמך פתאום חסר סבלנות בבית, גם עם הבן זוג וגם עם הילדים

ואחרי שזה ניגמר זה הופך להיות קשה ומביא אותך למקומות שחורים וקודרים והחיוך נעלם לך

תחשוב עם זה שווה את זה כי לצערי חשתי את זה על בשרי

לכל קשר יש הלשכות ומן הסתם התעסקות עם הלב !!! אנחנו בני אדם לא רובוטים, יש כאלו שיוצאים נפגעים וקשה עליהם הפרידה ויש כאלו שלוקחים את הזכרונות הטובים וממשיכים קדימה ! לכן חשוב לדעת לפני שמתחילים גם כיצד מסיימים, כולל הלב ! אבל זה מה שיפה בזה, תחושת החופש והחירות, אתה או את לא הבעלים של שום דבר למעט הלב , הכל מבחירה חופשית ורצון לתשוקה עצמית

צר לי במישור האישי כי חשת כוויה, מצד שני נהנית מ"המנה" בכל זאת כשהיא הוגשה לך emo_02.png

OK נותרת בענייני הארוחות אני מבינה..(הושפעת קשות חח)

בכל אופן, רציתי להוסיף לבדריך כאן, שנכון שחשוב לדעת כיצד מסיימים עוד לפני שמתחילים

אך זה לא תמיד מציאותי..אתה לא יכול לנבא כיצד יתגלגלו דברים..

וגם אני, מנסיוני, כבר מן ההתחלה הבנו שזה הולך להיות סוער מבחינה רגשית וכנראה עצוב בסוף

מן הסתם..כשיש רגש עצום כזה וזה לא ניתן למימוש זה מביא לכך..

ועם זאת ולמרות הידיעה נכנסנו לזה ואני לא יכולה לומר שבאמת בעניים פקוחות לגמרי

מאחר ולא יכולתי לאמוד את הכאב הכרוך בכך..לא היה לי מושג שקיים כאב כזה..ששורף כל כך מבפנים..

זה משהו שלא חוויתי עד אז מימיי...איבוד שליטה שכזה מבחינה רגשית...

גם לטובה תוך כדי הקשר וגם בסופו..בכאב

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

גליגיל ! האסוציאציה של האוכל עלתה מהבטן תרתי משמע emo_02.png אני מייד יוצא ללנץ כי את הבראנץ החמצתי חחח

נכון שלא ניתן לנבא כיצד ייסתיימו הענינים אבל כשאני אומר לדעת לסיים אני מתכוון לכך שכשיש סימנים שמשהו לא עובד כשורה למרות השיחות ושיתוף בנושא צריך לדעת גם לשחרר וכמובן לשחרר בזמן הנכון ובדרך הנכונה ! ולא להמתין בבית לטלפון או לאות חיים זו לא הזוגיות שהייתי מאחל לא לי ולא לאף אחד אחר !!

עשיתם תיאום ציפיות ? הכל זורם נהדר? שיגעון אבל במידה ואחרי תקופה מסויימת הדברים לא הולכים חלק ולהזכירך זה קשר אסור, הלב מן הסתם מעורב ולכן רצוי לעצור בזמן ולשחרר אחרת עצמת הפגיעה של הלב תהיה קשה יותר ויותר ! זו הכוונה שצריך מראש להתכונן גם לסיום לכשיבוא , והלוואי שלא יבוא לכל האוהבים :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר