חג עצמאות שמח!! אני רוצה לשתף שוב:

היי חברים,

כשיצאתי עם החבר האחרון, התנתקתי מה"מאהב" לתקופה של כמה חודשים. הייתה ביננו הבנה, הוא לא התקשר והטריד ואהני לא יצרתי קשר... הייתה מין הסכמה בינו שאם אני פוגשת מישהו פוטנציאלי לקשר רציני אנחנו מתנתקים... פיתחתי את הקשר עם החבר החדש במשך כ - חצי שנה, ולאחרונה שהתחלתי לראות שהוא לא מתאים לי, והקשר לא עולה יפה יצרנו שוב קשר...

נפרדתי מהחבר וה"מאהב" שלי חזר לקשר איתי, שוב חיזור, פגישה אחת ל אבל בפרופיל הרבה יותר נמוך.  אשתו התחילה להרגיש שהוא בוגד בה אז החלטנו להתנתק.משני הצדדים מצד אחד היא חושדת בו ואיימה עליו להתגרש ומצד שני אני מרגישה שמגיע לי יותר, לא מגיע לי לקבל פירורי אהבה, לסבול כי הוא בבית שלו ואני פנויה, בבית לבד... אני מרגישה שאני אוהבת אותו מכדי להיות איתו....אז משני הצדדיןם זה היה טוב. בנוסף אמרתי לו שאין מצב שנחזור לקשר, כי ברור לי שכשהמצב בבית שלו ירגע הוא ינסה לחזור אלי, הסברתי לו כמה קשה לי ואת כל הדברים והרגשות  שאני מרגישה, ושהחלטתי שלא אשאר בקשר הזה גם אם יסתדרו הדברים. רק אם תתגרש תתקשר אלי ואם אהיה פנויה אפשר להיות ביחד. לא סתם אמרתי זאת, ברור שהמחשבה עולה לו לראש גם בלי זה....

אני רואה ומרגישה שהוא אומר דברים מהלב ובאמת אוהב אותי, זה סתם...דואג לי...

אחרי חודש הוא התקשר, אחרי שאני מתקשה להתגבר על הרגשות שלי ועל ההתנתקות, אמר לי כמה הוא אוהב, כמה רוצה להיות איתי וכמה קשה לו להתגבר עלי.... זה כמובן עשה לי שמות בלב....לא מפסיקה לחשוב עליו ומפנטזת על עתיד...

קשה ליוכואב לי... הוא מבחינתו רואה בכך שאני מאיצה בו להחליט כאן ועכשיו ולא רואה את הקושי שלו...למרות הכל הוא ממשיך להתקשר ולומר לי מילים יפות....מנסה להיפגש וכו''''... הכוונה שלי בכלל לא הייתה להאיץ בו, להיפך, אבל זה התנאי שלי להיות ביחד....קשה לי בסיטואציה הנוכחית....

חשובה לי נקודת ראות גברית, אבל גם תגובות נשיות יתקבלו בברכה.

חג עצמאות שמח!! ממני...

לפי מה שאת מספרת עדיף לך פשוט להמשיך הלאה קשה ככל שזה יהיה. הרי הוא יהיה עם משפחתו ואת לא יכולה להיות בהיכון לפגישה, זה לא חיים. גם לא פיירי מבחינתו. לא סתם אלה שמנוסים פה יותר בקשרים אסורים ממליצים למחפשים/ות שהצד השני יהיה נשוי/ה. בדיוק כדי להמנע ממצבים כאלה שצד אחד בודד ותקוע בחיים בגלל הפרטנר/ית שבקשר של נישואין.

בהצלחה!

נשוי ופנויה - לא בריא, לא לך ולא לו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר