ליאת היי

בגדול, אני די מסכימה עם OK, אבל אני אעשה זאת בקיצור :)

לא, לא, לא, לא, לא, לא, לא....... ועוד כמה לא!

אני בניגוד ל- OK חושבת שאת מונעת דווקא משיקולים ורגשות אחרים, ולאו דווקא מנקמה, לדעתי את עדיין עורגת אליו, וזה הכי מסוכן, אז נכון אנשים משתנים במשך השנים, הטעם שלהם משתנה, לומדים להתנהל קצת אחרת, אבל בגדול, את האופי הבסיסי קצת קשה לשנות, לא ממש, 

וסליחה, מה פתאום הוא כבר מחליט לקבוע איתך בצימר? ישבתם כבר לקפה? שוחחתם והחלטתם לקחת צעד קדימה? נתת לו הרגשה שייש לו סיכוי?....... את מבינה את הכוונה שלי?  הוא מבחינתו כבר החליט בשבילך, כי הוא מכיר את החולשה שלך אליו. הוא כל כך בטוח שיצליח להשכיב אותך, שהוא כבר מזמין צימר emo_23.png

יקירתי, הצלחת בחיים, ואני לא יודעת לגביו, יכול להיות שהוא אולי קצת פחות, אל תתני לו לערער את הביטחון העצמי שלך שוב, כי זה בדיוק מה שייקרה, את עלולה להתדרדר ישר בחזרה לימי התיכון, זיכרי, הוא מכיר אותך טוב, ואת החולשות שלך, ושלא תהיה כאן טעות, הוא ינצל אותן עד תום, כי ככה הגברים מהסוג הזה, הם בחיים לא ממש משתנים,

באופן אישי, אני תמיד הקפדתי להתרחק מהסוג הזה, מעולם לא היה לי גבר אגואיסט או מנייק, והוא מהסוג השני, 

תתרחקי, תאמין לי שאת לא צריכה את זה בחיים שלך, ובמיוחד אותו.

מקווה שקצת עזרנו לך,

תהייה חזקה, ותנפנפי אותו ולא באלגנטיות!!!

בקיצור, תגידי לו להתחפף.

את יודעת ? המחשבה הראשונה שלי היתה לשלוח אותה לצימר עם מיני שחור.....גרביונים רשת....מגפיים שחורים עקב גבוה....מעיל שחור מעל לגופית עור.....בתיק שוט ארוך.........

בסוף אמרתי למה ? עדיף שתתנתק ...אבל לכי תדעי?....אולי כרופאה כן כדאי לה ללכת ...ולו רק בשביל לעשות לו בדיקה רקטאלית עם כול היד....

emo_05.png חייבת להסכים איתך. 

ליאת גשי הנה

אתה יודע מה? אני איתך, תלבושת סאדו מלאה, שתקשור אותו למיטה בידיים וברגליים, ותשאיר אותו ככה :)

ממש לא

היא צריכה לקשור אותו עם הטוסיק למעלה ....ולהסביר לו בדיוק את מה שאת הסברת לליאת במילים גם במעשים ....קודם שמכבדים בחורה מזמינים אותה למסעדה...לבית קפה מפנקים אותה מראים כוונות טובות ...לא ישר צימר ....

אז אם הוא רוצה צימר ...שיקבל צימר .....עם בחורה עם כוונות כאלה....emo_02.pngemo_23.pngemo_34.png

ליאת ! חיפשת נקמה ? הנה לך רעיון גאוני לנקמה חחח את זה בטוח הוא לא יישכח השאלה עד כמה רחוק את מוכנה ללכת ?

אני בטוח שעם קצת מאמץ וידע רפואי emo_02.png את יכולה להוסיף עוד....

אם את מחוייכת סימן שאת ממש קרימינאלית emo_34.png חחח

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ליאת אני חושבת שאת צריכה לברוח ולשכוח מהבחור הזה, מה את צריכה את כל סוג של קשר עם חלאה כזו? שיסבול רק מהמחשבה שסירבת להיפגש עימו

הי ליאת,

אני חושבת שיש פה משהו מעבר לנקמה, מעבר לתחושה שתחזירי לו על כל העוול שעשה לך, את רוצה סוף סוף לצאת מנצחת.

את רוצה לקיים את הפסוק: צוחק מי שצוחק אחרון, ובצדק. את חייבת את זה לנשמתך ולמיינד שלך. על כן, קבלת פה רעיונות יפים לנקום בו, מבלי להתמסר לזרועותיו המרושעות.

עוד נאמר פה כי את אופן החשיבה עלייך הוא בטח לא שינה. זה נשאר שם, בתיכון, מה שהוא חושב עלייך.

לכן, אל תמכרי את חייך המוצלחים לידי הנבל.

מספיק שהוא יפצח איתך ברומן, ישחק לך בראש, ינגן על כל הכפתורים ה'נכונים' ויחליש אותך - זה מה שאת רוצה לחיים שלך, אחרי שעמלת כה רבות לבנות אותם בהצלחה ???? !!!!!!

לא חבל ???? !!!!!!

את רוצה לנצח ולנקום ? תנצחי ותנקמי ! אבל היי מאוד זהירה, כי הוא גבר מסוכן ובעל נסיון בהשפלת נשים.  לא הייתי ממליצה לך להסתגר איתו בצימר, זה יכול להגמר באונס, חו"ח.

שמרי על עצמך! שמרי נפשך !! שמרי חיייך !!  emo_58.png

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

שלום ליאת

אני מבינה ששקלת את זה במודע לפחות מתוך כוונה להראות לו מה הוא הפסיד / מפסיד

אל תפגעי אבל לדעתי זה מראה על חוסר בטחון עצמי ולא על בטחון עצמי אמיתי.

אומרים שהנקמה הכי טובה היא לחיות את החיים הטובים, את אומרת שאת בזוגיות טובה, למה להרוס?

כמו כן הבחור היה זבל באיך שהתנהג אליך בתקופת נעוריך ומן הסתם נשאר כזה, יש מצב שהתערב עם

החברים שלו אם יצליח לגרום לך להפגש איתו, הוא רואה בזה כיבוש, אתגר אל תגררי למשחק שלו.

נתקי קשר לחלוטין.

ואם התגלה ההיפך שהוא המאהב הנפלא עלי אדמות ואיך החמצתם האחד את השניה כל החיים, אז מה יצא לך מזה?

החברות טובה עם בעלך תהרס אם תרצי או לא תרצי, את תתחילי להסתפק ב"פרורי עוגיות" כי גבר נשוי לא יכול להציע יותר מזה ובסוף הכל יסתיים בכאב גדול.

ואני גם מציעה לך לבדוק את הזוגיות שלך עד כמה היא באמת טובה

למה את משתפת אותנו ולא את בעלך במה שעובר עליך, הוא אמור להיות החבר הכי טוב שלך?

תראי איך את מתלהבת מ OK לי זה מראה שאת עדיין חסרת בטחון וזקוקה לאישורים ..

בנית לך חיים יפים, נסי לשמור עליהם ולא להכנס למעגל הבגידות שבסופו של דבר

אנחנו הנשים נפגעות הרבה יותר מהגברים, לפחות ממה שאני יודעת ומכירה ולא רק מנסיון חיי.

אני יודעת שמה שכתבתי בוודאי מעיק ולא מוצא חן

אבל הכוונות שלי באמת טובות, עברת תקופת התבגרות מזעזעת ומשפילה ובנית את עצמך

וטוב לך עכשיו ויש לך זוגיות טובה לדבריך, חבל שתהרסי את מה שבנית לא איתו ובגללו ולא עם אף אחד אחר.

אני מקווה שאת מאלה שלומדים מנסיונם של אחרים ולא כמוני.

בהצלחה מכל הלב.

שלום ליאת

אני מבינה ששקלת את זה במודע לפחות מתוך כוונה להראות לו מה הוא הפסיד / מפסיד

אל תפגעי אבל לדעתי זה מראה על חוסר בטחון עצמי ולא על בטחון עצמי אמיתי.

אומרים שהנקמה הכי טובה היא לחיות את החיים הטובים, את אומרת שאת בזוגיות טובה, למה להרוס?

כמו כן הבחור היה זבל באיך שהתנהג אליך בתקופת נעוריך ומן הסתם נשאר כזה, יש מצב שהתערב עם

החברים שלו אם יצליח לגרום לך להפגש איתו, הוא רואה בזה כיבוש, אתגר אל תגררי למשחק שלו.

נתקי קשר לחלוטין.

ואם התגלה ההיפך שהוא המאהב הנפלא עלי אדמות ואיך החמצתם האחד את השניה כל החיים, אז מה יצא לך מזה?

החברות טובה עם בעלך תהרס אם תרצי או לא תרצי, את תתחילי להסתפק ב"פרורי עוגיות" כי גבר נשוי לא יכול להציע יותר מזה ובסוף הכל יסתיים בכאב גדול.

ואני גם מציעה לך לבדוק את הזוגיות שלך עד כמה היא באמת טובה

למה את משתפת אותנו ולא את בעלך במה שעובר עליך, הוא אמור להיות החבר הכי טוב שלך?

תראי איך את מתלהבת מ OK לי זה מראה שאת עדיין חסרת בטחון וזקוקה לאישורים ..

בנית לך חיים יפים, נסי לשמור עליהם ולא להכנס למעגל הבגידות שבסופו של דבר

אנחנו הנשים נפגעות הרבה יותר מהגברים, לפחות ממה שאני יודעת ומכירה ולא רק מנסיון חיי.

אני יודעת שמה שכתבתי בוודאי מעיק ולא מוצא חן

אבל הכוונות שלי באמת טובות, עברת תקופת התבגרות מזעזעת ומשפילה ובנית את עצמך

וטוב לך עכשיו ויש לך זוגיות טובה לדבריך, חבל שתהרסי את מה שבנית לא איתו ובגללו ולא עם אף אחד אחר.

אני מקווה שאת מאלה שלומדים מנסיונם של אחרים ולא כמוני.

בהצלחה מכל הלב.

emo_45.png היא משולהבת מדבריי כי היא מחפשת נקמה ואת צודקת יפה לך על חדות העין, היא בהחלט חסרת ביטחון, אילו היה לה ביטחון היא הייתה ממשיכה את חייה למתעלמת ממנו- אהבתי כל הכבוד !!!!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

היי לכולם,

אני רוצה להודות לכולם על העזרה

אוסף השברים, יש דברים שלא מספרים לבעל גם אם הוא חבר הכי טוב שלי, אני פשוט לא רוצה אבל תודה על התמיכה

אני מתלהבת מ OK מכיון שהוא ידע בדיוק מה מתרחש בראשי ברמות שאני לא יכולה לתאר אפילו לא לעצמי, מקווה שלא נעלבת מכך אבל יש לי ביטחון עצמי ואכן אני מלאת דחף נקמני רק בשביל להתקדם קדימה

OK בבקשה צור קשר או שתענה לי בפרטי אני זקוקה לך דחוף

ליאת לדעתי אין פה מקום בכלל לדילמה!!!

הוא שייך לעבר הרחוק והלא מזהיר / מוצלח שלך.....

שיחפש את החברים שלו היום, כמו שאת חיפשת אותו אז והוא רק ניצל אותך ופגע בך הכי הרבה שיש.

יש לך בעל מקסים כפי סיפרת, 3 ילדים,ף בנית משפחה ויש לכם זוגיות טובה ומספקת.

אני לא רואה פה שום מקום להרוס את הקן החם שלך בשביל מישהו שרק הזיק לך ועשה לך טובה שבכלל נשם לידך...

נפנפי אותו מהפייס, אם נתת לו את הטלפון אז צנזרי שיחות ותנתקי בכלל כל קשר.

את בנית את עצמך עם הזמן וכל הכבוד לך. הוא לא שווה טיפת יחס ממך.... אני מאוד מבינה ללבך שזה מושך אותך, מין התגשמות שאיפות שלך וחלום רחוק כזה שהתגשם אבל מאמי, הוא שייך לעבר שעדיף לך לשכוח.

תנסי לא לחיות בעבר כי היית לא במקום הנכון.

וחוץ מזה,הוא עלול לתפוס אותך בחולשתך, ושוב רק לנצל אותך ועכשיו יש לך גם שם ומראה אז בכלל... הוא מטבעו כזה....

זו עצתי לך,.......שיהיה לך בהצלחה, הסיכון כאן לא שווה יש לך משהו טוב ויציב אל תהרסי בשביל אחד כזההה!

ממני

ליאת מתוקה

אני מבינה את המקום ממנו את מדברת, אני בהחלט מסכימה עם OK ועם דברים רבים שעלו כאן מאחרים, כולנו רוצים בטובתך אני מרגישה שאת כל כך רוצה את הנקמה הזו, אם זה כל כך חשוב לך לסגור את הפרק מהעבר פשוט לכי על זה ואל תספרי גבר לבעל, את צודקת יש דברים שלא צריך לספר או לשתף עם הבעל כמו אהבה אסורה emo_02.png לכי על זה ואל תשכחי לגרום לו לחוויה בלתי נשכחת

אם את צריכה עזרה רק תבקשי emo_01.png

היי ליאת,

לא עברתי על כל ההודעות ואני מבין שיש צורך נקמנות, אז נכון שאם זה היה בתקופת הנעורים המאוחרת היית יכולה להביא אותו למצב שהוא יורד לך ואז לנפנף אותו כשהוא לא מסופק. אבל במבט מפוכח ובוגר ובכל זאת היום את אישה בוגרת, הדבר הנכון הוא פשוט להעיף אותו מהפייסבוק שלך ומהחיים שלך, את חשבון הנפש שלו שהוא יעשה ואת תמשיכי הלאה בראש מורם לחיים המצליחים שייצרת לעצמך.

בהצלחה

יש לי רעיון בשבילך....אם את רופאה ועובדת בבית חולים או מרפאה ....אז זאת התוכנית............תבטלי  את הצימר ...תקבעי פגישה דווקה במקום עבודה שלך .....כשאת במקום הכי בטוח....מוקפת אנשים תומכים ....הוא יבוא לשם ...שבי מולו ...דלת פתוחה !! אם יבקש לזגור תגידי שלא בא בחשבון ...רק את מחליטה ככה יבין מי בעלת הבית...

ותשוחחי איתו....וככה תביני לבד לאן הרוח נושבת....את יודעת בטח שאנמנזה טובה ...זה 90% מהפיתרון....ככה תביני מה את בשבילו ותוכלי לקחת החלטה בדעה צלולה ובביטחון מלא ...

בהצלחה

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

יש לי רעיון בשבילך....אם את רופאה ועובדת בבית חולים או מרפאה ....אז זאת התוכנית............תבטלי  את הצימר ...תקבעי פגישה דווקה במקום עבודה שלך .....כשאת במקום הכי בטוח....מוקפת אנשים תומכים ....הוא יבוא לשם ...שבי מולו ...דלת פתוחה !! אם יבקש לזגור תגידי שלא בא בחשבון ...רק את מחליטה ככה יבין מי בעלת הבית...

ותשוחחי איתו....וככה תביני לבד לאן הרוח נושבת....את יודעת בטח שאנמנזה טובה ...זה 90% מהפיתרון....ככה תביני מה את בשבילו ותוכלי לקחת החלטה בדעה צלולה ובביטחון מלא ...

בהצלחה

אני ממש לא מסכימה איתך ! היא לא רוצה לחקור מה הוא מרגיש כלפיה עוד לא הבנת ? היא מתעבת אותו אני לא חושבת שהיא צריכה לפגוש אותו במקום עבודה או בכלל . אני מסכימה עם כל מה ש ok אמר 

את מחפשת נקמה  את כל כך רוצה להחזיר ולהכאיב לו קצת קשה לי להאמין שאת רוצה להתלבש כמו שאמרו כאן אבל כמו ש ok אמר אם את רוצה נקמה אז תנקמי וזהו אבל אם אני הייתי במקומך הייתי מנתקת מגע איתו 

היי ליאת,

לא עברתי על כל ההודעות ואני מבין שיש צורך נקמנות, אז נכון שאם זה היה בתקופת הנעורים המאוחרת היית יכולה להביא אותו למצב שהוא יורד לך ואז לנפנף אותו כשהוא לא מסופק. אבל במבט מפוכח ובוגר ובכל זאת היום את אישה בוגרת, הדבר הנכון הוא פשוט להעיף אותו מהפייסבוק שלך ומהחיים שלך, את חשבון הנפש שלו שהוא יעשה ואת תמשיכי הלאה בראש מורם לחיים המצליחים שייצרת לעצמך.

בהצלחה

יקירי, איפה נעלמת?

long time no see  emo_01.png

כמי שצברה בטחון עצמי, עצם העלאת השאלה נראה לי מוזר.

אין מה להקדיש לאיש ולו דקה, ואף לא שניה נוספת מזמנך. כל העיסוק בנקמה מיותר. 

חלק מהסיפורים שמועלים בפורום מעוררים רושם של "טרולים", אך כמי שמעדיף תגובות קצרות ואפקטיביות, אעצור כאן.

בהצלחה

אני ממש לא מסכימה איתך ! היא לא רוצה לחקור מה הוא מרגיש כלפיה עוד לא הבנת ? היא מתעבת אותו אני לא חושבת שהיא צריכה לפגוש אותו במקום עבודה או בכלל . אני מסכימה עם כל מה ש ok אמר 

את מחפשת נקמה  את כל כך רוצה להחזיר ולהכאיב לו קצת קשה לי להאמין שאת רוצה להתלבש כמו שאמרו כאן אבל כמו ש ok אמר אם את רוצה נקמה אז תנקמי וזהו אבל אם אני הייתי במקומך הייתי מנתקת מגע איתו 

לכי ותעשי לו מה שהוא עשה לך , אני במקומך הייתי נוקם ובגדול אין סיכוי שהייתי מחמיץ את ההזדמנות לנקום בו

היי ליאת,

בהצלחה

יקירי, איפה נעלמת?

long time no see  emo_01.png

מה שנקרא: "עומס של החיים" emo_02.png

ולליאת - נקמה תגזול ממך גם זמן וגם אנרגיה מיותרת. פשוט לא שווה את זה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר