אינטנסיביות בקשר אסור

הי,

לפני כחודש נפרדתי מהמאהב שלי. היינו בקשר לסרוגין כשנה וחצי. הקשר הזה לא היה קל לי בגלל שאני רציתי כמה שיותר והוא רצה כמה שפחות.
אנסה לקצר כאן ואשמח לשמוע תגובות על איך קשר אסור "אמור להיות".
לפני מפגש סקס, הוא היה מחזר אחריי בטירוף, מסרונים, טלפונים, נשמע הכי חושק ומאוהב בעולם. אחרי שהיינו נפגשים, הוא היה נעלם. לא מסרונים, לא טלפונים, לא בוקר טוב קטן אחד.. כלום...כאילו בלעה אותו האדמה ואני הפכתי לשקופה. לפעמים היה נעלם ליומיים ולפעמים לשבוע וחוזר רק כשהוא חשק בי שוב, וחוזר חלילה - חיזור, מפגש והעלמות.
מעולם לא אמר לי שהוא אוהב אותי, מעולם לא שיתף אותי בחיים האישיים שלו יותר מדי. במיטה הוא נתן לי להרגיש מלכה, נתן לי את כל כולו ויותר מכך, אך לאחר מכן קיבלתי ממנו את ההרגשה הזו שאני רק סקס. יש לציין שאני מאוהבת בו עד מעל הראש. כל מה שרציתי, זה אחרי סקס לדבר איתו, לשמוע אותו, לחלוק איתו את ההרגשה הטובה שהיתה לנו במפגש, אך כלום, שתיקה. תמיד נתן לי את ההרגשה שאני לא רצויה אחרי מפגש, ונתן לי להרגיש כאילו אני צריכה לחכות להודעה שלו.

אנא מכם, ספרו לי איך קשר אסור אמור להראות? האם נמצאים בקשר יומיומי טלפוני? אפילו אם זה רק מסרון אחד קטן בבוקר. אני לא מדברת כרגע על מפגשים, רק על קשר טלפוני/סמסים. האם כל יום?

תודה.

אין כללים לאף קשר וגם לא לקשר אסור.

כל זוג קובע את קצב הקשר,תוכנו,תכיפות המפגשים וכו'.

אם את במקרה הספציפי שלך לא הרגשת מילוי צרכייך ,אז כנראה שבכל זאת משהו היה חסר בו.

רצית יותר תשומת לב אחרי המפגש ומעורבות בחיי האיש.

הוא רצה משהו אחר וקיבל אותו.

אז אין חוקים הכל מאוד סובייקטיבי.

אכן, אין חוקים. כל מקרה לגופו וכול זוג לפי צרכיו.

אבל, לפי מה שאת מתארת, יש לכם חוסר סימטריה במערכת היחסים:

את מאוהבת ולכן גם מחפשת את תשומת הלב שמתאימה לאהבה. מצד שני, כנראה שכל מה שהוא צריך זה מדי פעם פרטנרית למיטה כדי למלא חוסרים. חשבי היטב אם זה מה שמתאים לך. חוסר הסימטריה הזו יכולה לגרום רק לעוגמת נפש. אין לי עצה קונקרטית, אבל נשמע שאת צריכה חשבון נפש....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אכן, אין חוקים. כל מקרה לגופו וכול זוג לפי צרכיו.

אבל, לפי מה שאת מתארת, יש לכם חוסר סימטריה במערכת היחסים:

את מאוהבת ולכן גם מחפשת את תשומת הלב שמתאימה לאהבה. מצד שני, כנראה שכל מה שהוא צריך זה מדי פעם פרטנרית למיטה כדי למלא חוסרים. חשבי היטב אם זה מה שמתאים לך. חוסר הסימטריה הזו יכולה לגרום רק לעוגמת נפש. אין לי עצה קונקרטית, אבל נשמע שאת צריכה חשבון נפש....

אהבתי את החתימה שלך emo_45.png

כמו שכתבו לפני, על פניו היחסים מאוד לא סימטריים, ואת מרגישה לא נוח, בלשון המעטה, את צריכה להחליט, להמשיך בכל זאת, ולהמשיך להרגיש עוגמת נפש, או לחפש לעצמך מישהו אחר שייענה יותר לצרכייך, 

הטעות שלך בתחילת הדרך היתה שלא תיאמת ציפיות, הוא חשב משהו אחד ואת משהו אחר. במערכת יחסים כזאת חובה לעשות תיאום ציפיות,

כמו שאני רואה , את יודעת לקרא את התמונה היטב, עכשיו את צריכה להחליט מה טוב בשבילך, באופן איש - הייתי חותכת.

אספר לך קצת על הקשר שלי - מפגשים שבועיים או יותר, בין לבין החלפת מיילים על בסיס יומי, לפעמים יותר לפעמים פחות כמה שמתאפשר, מילים חמות, לא אפרט כאן, שיחות בטלפון ו - SMSסים, כמעט ואין, בגלל חשש שמישהו עלול להתקל בזה, וחוזר חלילה.

בעיניי קשר הוא פגישה של פעם בשבוע עד פעם בשבועיים. פחות מזה לא ממש מספק ויותר מזה מאד קשה בגלל המשפחה.

כמובן שיש גם חריגים לכאן או לכאן אבל אני מדבר על תדירות ממוצעת.

כמו שכתבה המכשפה :), הקשר נשאר גם בין הפגישות ולא שוכחים אחד מהשני אף יום.

מה שמתאים לך זה עלייך להחליט.

מנהל הפורום
1000+

imissu02 יקירתי,

את לא צריכה לעשות שום חשבון נפש. 

העובדות על הכתב מדברות מאוד ברור, הוא לעולם לא ייישר איתך קו בעניין היחס שאת רוצה לקבל אחרי המפגשים.

הוא מקבל ממך בדיוק את מה שהוא צריך.

את לא מקבלת ממנו וגם לא תקבלי בדיוק את מה שאת צריכה.

למרות הכאב, עדיף לחתוך עכשיו, מאשר להיות מתוסכלת עוד תקופה, ואז לחתוך ולכאוב.

תחשבי מתי את רוצה לסיים את זה. זה כל מה שעלייך לחשוב.

יש אנשים לא מתאימים בעולם הזה.

יצרת קשר עם מישהו לא מתאים.

זה כל הסיפור.

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

יקירתי, ברוך בואך למציאות,גברים זה עם מגעיל,,ברובם,,ואלה שלא,,תפוסים בנשותיהן החוקיות כבצבת,או שהם סתם משעממים/יבשים/חסרי להט וחשק

כמו שתיארת זה ממש כך,,זה מעליב,, מסכים איתך,,ce la vie

יש נשים שיסתפקו בסקס מתי שלא יהיה,מבחינת תפסת מרובה לא תפסת,,יש כאלו שיחפצו אף תמיכה כספית,,ואלו שיחפשו אהבה

שיחפשו אולי במדורי שידוכים,,

בכל מקרה,,אם בכל זאת את רוצה עיצה,,אז אעוץ לך שתחזירי לו באותו מטבע,,אל תתני לו בדיוק מתי שהוא הכי רוצה,

פעם פעמיים ,ואז תראי תוצאה,,לכאן או לכאן,,את עלולה להפסיד ,אבל לפחות את בשליטה !!

אל תבכי על אחד כזה שדואג אך ורק לעצמו. להיפך, תשמחי ותעשי הכל כדי לשכוח ממנו. 

מה שתעשי או לא תעשי הוא לא ישנה את עורו. אם עד עכשיו לא הצלחת לגרום לו להבין מה הוא עושה לך, נראה לך שמעכשיו תצליחי?

יקירתי, הוא מקבל את מה שהוא רוצה בלי "לשים" עליך. 

הוא יודע טוב מאד מה שהוא עושה, כי בדיוק זה מה שהוא רוצה לשדר לך, שאת רק סקס!!!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

אתם פרודים רק חודש... תשתדלי להיות חזקה ולא לחזור למנייאק הזה

גם אם פתאום יתחיל להיות נחמד אליך.

מערכת יחסים לא הדדית זה דבר כואב.

נשמע מגעיל,

היה לי מישהו כזה פעם, אמנם זה לא היה קיצוני כמו שאת מתארת

אבל ככה הרגשתי.

הקשר הזה גרם לי לעצב רב.

בדיעבד כמה שהיה לי עצוב וקשה, שמחה שזה מה שקרה.

תמיד תזכרי שכשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת.

אני במקרה שלי הלב שלי חזר להיכן שהכי טוב שיהיה טוב - בבית.

נשמע מגעיל,

היה לי מישהו כזה פעם, אמנם זה לא היה קיצוני כמו שאת מתארת

אבל ככה הרגשתי.

הקשר הזה גרם לי לעצב רב.

בדיעבד כמה שהיה לי עצוב וקשה, שמחה שזה מה שקרה.

תמיד תזכרי שכשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת.

אני במקרה שלי הלב שלי חזר להיכן שהכי טוב שיהיה טוב - בבית.

אין קשר מושלם, קל וחומר בעולם האסור.

"אין אדם יוצא מן העולם וחצי תאוותו בידו"

מנהל הפורום
1000+

גם אני נמצאת בקשר כזה היום: נפגשנו לפני חצי שנה. אחרי בקשה חוזרת למפגש, נפגשנו ויום למחורת הוא נעלם. כל כך נפגעתי שזרקתי אותו. אחרי פרידה של חודש וחצי הוא התקשר אלי. התחנן ואפילו בכה שאחזור אליו. ואני כל כך רגישה אליו שהסכמתי, ואפילו התחלתי להתאהב בו.

שוב נפגשנו ושוב הוא נעלם למחורת. הוא התקשר אלי אחרי 3 ימים ואני פשוט החלטתי לא לענות לו כי שוב נפגעתי. פשוט לא האמנתי שזה קורה שוב.

הציין שבמפגשים שלנו לא שכבנו אך היה הרבה מגע....  הקשר התנתק  בפעם השניה לחודשים. לפני מספר שבועות בתמימותי שלחתי לו הודעה "מה שלומך?" לא יודעת אם תאמיני לי אבל באמת רציתי לדעת שהכל בסדר אצלו. הוא מצידו היה מאוד מופתע  וככה השיחות התחדשו, וכאן "מתחילה הנקמה המתוקה שלי" בפגישה שלנו נתתי לו להרגיש "מלך" ויום למחורת לא התקשרתי ולא שלחתי SMS כמנהגי ופשוט התעלמתי ממנו. דאגתי להעסיק את עצמי המון. כשהוא התקשר התנהגתי כאילו כלום לא קרה. לא התראנו כבר חודש והוא לא מפסיק לחזר אחרי, טלפונים, SMS,  הוא פשוט משתגע מגעגועים. אם החליט להתפגש איתו אדאג שזה יהיה גם למטרת "השלמת החסר שלי". אני בחורה מאוד רגישה, אך למדתי ממנו איך להיות אגואיסטית לפעמים.

אם תרצי לדבר תכתבי לי למייל הפרטי שלי: ati26a@walla.com

לסיום, האימרה "יש הרבה דגים הים"  נכונה גם לגבי מאהב!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר