על סף בגידה. מבקש ייעוץ המלצה כדאי או לא?

שלום לכולם. אני ממש חדש בעסק.

בקצרה, אני בן 40 נשוי לאשה נפלאה שמאד אוהבת אותי ואני אותה. יש לנו תינוק בן שנה. אנו נשואים 3 שנים. לפני שהתחתנו ההינו יחד שנתיים. בהתחלה כשהכרנו מאד נמשכתי אליה. היא הייתה ונשארה יפה וסקסית. תמיד נראתה מתופחת. כזוג נשוי אנו חברים טובים מאד ומדברים על הכל. בשנתיים האחרונות, מאז שהתחילה עבודה חדשה, היא אבדה כל עניין במין.. הפסיקה לפתח את עצמה. הפסיקה אפילו לדאוג להיגיינה בסיסית כמו להתקלח כל יום.. עלתה כ 35 ק"ג במשקל, עד כמה שקשה לי לומר את זה על האשה שהיא בחירת חיי, אבל אני לא רק שלא נמשך אליה פיזית יותר, אני כבר נגעל ממנה ולא מסוגל לחשוב עליה כפרטנרית למיטה... לה זה לא מזיז. כמה שניסיתי לעודד ולרמוז לה לקחת את עצמה והזוגיות שלנו ביידים, זה לא עוזר.. היא חוזרת מהעבודה ומתישבת מול הטלביזיה כשסביבה שקיות שלחטיפים ושני החתולים שלנו... מאז ינכנסו להריון (פעולה שייתה לא יותר מכאנית מאולצת וחסרת כל תשוקה) לא קיימנו יחסי מין.. אני לא מעט מנסה לרמוז לה שיש לי כוונה לנסות שוב, והיא בשלה, אפילו לא טורחת להתקלח או לשים משהו סקסי חוץ מהפיג'מה המוכתמת שהיא לובשת כל ערב...

בחודש האחרון נשברתי. אני אדם מאד יצרי ובתקופת הרווקות כל מערכות היחסים שלי היו מבוססות על משיכה מינית וסקס מעולה. אז נרשמתי לאתרי הכרויות דיסקרטיות... בתוך שבוע מצאתי משהי במצב דומה לשלי.. לאחר שיחות טלפון סוף סוף נפגשנו.. היא בדיוק הטעם שלי ואני שלה.. נראית ממש כמו אשתי לפני 5 שנים... נפגשנו אצלי ברכב לא רחוק מהדירה שלה.. דברנו הרבה ודיי התקרבנו.. בסוף הפגישה התנשקנו בלהט ובדיוק שהיא התחילה להכניס את היד למכנס שלי, עצרתי אותה בתירוץ שאני חייב ללכת ושאני מעדיף לשמור משהו לפגישה הבאה שלנו..

למחרת דברנו שוב בטלפון והיא אמרה לי שהיא מאד רוצה לראות להיות איתי.. סיכמנו שהשבוע אני אזמין לנו חדר דיסקרטי.. מחר (היום ראשון) אני אמור לטפל בהזמנה..

הבעיה שלי שאני מצד אחש להוט עד מוות לשכב איתה, כי אלוהים יודע כמה שזה חסר לי (הפכתי למאונן כפייתי מאז המפגש איתה!! :-). מצד שני המצפון ורגשות האשם הורגים אותי. איך אני מסוגל לעשות זאת לאשתי שלא מעלה בדעתה שאני אבגוד בה...?

תסלחו לי על התיאורים הגראפיים, אבל אני מנסה לעשות סימולציה. אני מדמיין אותנו עושים סקס.. מאונן ומפנטז עלייה, ואז לאחר שאני גומר אני בודק איך ההרגשה שלי.. ואכן ההרגשה היא נוראית של רגשי אשם וצער על המעשה (שנעשה רק בדמיון בינתיים).. ואז עוברת לה שעה ואני שוב משתוקק אליה...

אני ממש משתגע.. כ]י שניתן לראות אני ער ולא מצליח לישון ב 3 לפנות בוקר.. זה מתחיל להשפיע עליי בתפקוד היום יומי בעבודה.. גם אשתי לא מבינה למה פתאום הפכתי להיות מאד נחמד ומתחשב כלפיה..

אני צריך לדעת, ודחוף.. האם לממש את הפנטזיה וללכת על זה? או לעצור כאן כי כנראה שאני לא בנוי לזה? אגב מצד אותה אסורה

היא מחפשת קשר דסקרטי לתווך הארוך... וכמוני חשוב לה לשמור על מסגרת המשפחה.. היא מצפה שניפגש לפחות אחת לשבוע... היא הבהירה לי שכל הוצאות הכספיות של חדרים דיסקרטיים ונסיעות יהיו רק עליי כי היא ובעלה נמצאים גם במשבר כלכלי...

אנא, מכל אותם בעלי נסיון כאן. תנו לי עצה. כן או לא?

תודה מראש למשיבים.

לדעתי מגיע לאישתך עוד הזדמנות לפני שאתה חוצה את הקוים.

אולי היא סובלת מדיכאון אחרי הלידה? אולי עובר עליה משהו שאתה לא מודע?

נסה לחדש את התקשורת איתה ותקשיב למה שיש לה לאמר מבלי לדבר, נסה לשכנע אתה ללכת יחד איתך לטיפול זוגי.

בינתיים תמשיך לאונן ולפנטז ... זה גם בריא

מנהל הפורום
1000+

קצת מוזר, בדרך כלל כשאישה יוצאת לעבודה מחוץ לבית היא מטפחת ושומרת על עצמה יותר, ואצלה זה בדיוק להיפך, 

לדעתי היא עוברת משהו מאוד לא טוב, יכול להיות דכאון כשלהו, מציעה לך לשבת איתה לשיחה ולבדוק מה המקור של זה, כי זה מאוד מאוד מוזר. 

לא רוצה להפחיד אותך, אבל בדרך כלל תופעות כאלה יכולות להעיד על תקיפה או התרדה מינית כלשהי, ולמען הסדר הטוב, אני לא אשת מקצוע בנושא, אבל מאוד כדאי להתחיל לטפל בזה, ודחוף.

בנוגע לבגידה - אתה צריך להיסגר על עצמך, להיות מאוד בטוח במה שאתה עושה. אם כבר עכשיו אתה מרגיש ייסורי מצפון, מה יהיה אחרי?..... מציעה לך לחכות עוד קצת.

כמו שהשיבו לך לפניי, תחכה עוד קצת. אל תרמוז לאישתך מה מציק לך ואיך הכל נראה בעיניך, אלא פשוט תמצא את הזמן המתאים, תשב איתה ופשוט תגיד לה כל מה שאתה חש. תגיד את הכל, אבל בצורה לא פוגעת. 

בטוח עובר עליה משהו שקשה לה להתמודד איתו. היא צריכה אוזן קשבת, מישהו שיהיה לה קל להפתח אליו וכמו שסיפרת, אתם חברים טובים, לכן זה הזמן להיות שם בשבילה. לפחות תעשה עוד קצת מאמצים למען המשפחה שלך. 

זה שאתה מרוגש מהאישה שהכרת, מובן מאד, כי הכל חסר לך כבר המון זמן, כי היא נראית כמו שאתה אוהב, כי היא מרגשת אותך כמישהי חדשה, מלהיבה. תפנטז עליה, אבל תנסה לסדר את הבעיות שלך עם אישתך. 

הקשרים מחוץ לבית יכולים לחכות במידה ולא תצליח עם אישתך.  

זה לא קל, אבל מי אמר שהחיים קלים?!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

תודה על התגובות. האמת שאני אדם כה רגיש שאני גם דיי חושש לפגוע באותה אחת שהכרתי וכל כך נלהבת מהקשר החדש... לגבי אשתי, ניסיתי פעמים רבות לדבר איתה.. היא מודה בבעיה ומתרצת את זה בכל מיני בעיות יום יום כמו חוסר זמן ולחץ בעבודה החדשה, ועם התינוק.. תשישות... אבל, גם ללא קשר, היא מטבעה לא אדם יצרי ומלא תשוקה.. כגבר שידע המון מערכות יחסים לפניה והיה מאד פעיל מינית, חשבתי שזה כבר מיצא את עצמו, ולכן החלטתי להתחנן איתה למרות שידעתי שהיא לא בדיוק הטיפוס שלי מבחינת להט ותשוקה מינית... היא יותר טיפוס של רומנטיקה ותנוחות מסיונריות מתחת לסדינים... אבל השינוי שחל בה מזה שנתיים ורק החמיר, כבר ממש מהווה בעיה בשבילי...

אני גבר שדי משקיע בעצמו. מבקר הרבה בחדר כושר, נראה מטופח.. לא זה לא עושה את זה.. היא תמיד אומרת שלא משנה לה איך אראה גם עם אגדל זקן וכרס... המשיכה שלה לגבר באה מהאופי הפנימי שלו... להבדיל ממני שמאד חשובה לי הויזואליות (כן אני מצד אחד מאד רגיש, ומצד שני שטחי... :). מצידה שאני אראה כמו אביגדור ליברמן.. כל עוד האופי שלי נשאר כמו שהוא... זה דיי מבאס.. עכשיו להוסיף על זה חוסר התעניינות מוחלט בסקס והזנחה עצמית בוטאלית... זה כבר יותר מידי...

אני גם מרגיש שאם אני לא אפעל לגבי אותה אסורה ראשונה, אני מפספס הזדמנות.. היא ממש בראש שלי... מאד חשוב לה משיכה מינית פיזית.. אין לה גבולות בסקס.. הכל הולך... מה עוד אפשר לבקש...? רק שהמצפון יעזוב אותי ואוכל לישון בלילה... אני אמור להסדיר ענינים לוגיסטיים השבוע לקראת הפגישה שלנו השבוע.. אני ממש לא יודע מה לעשות... נאלצתי לקחת יום חופש היום מהעבודה לחשבון נפש... עד עכשיו אין לי החלטה סופית... אני חושב לדבר עם האסורה ולהסביר את המצב, בכדי לבק ממנה שניקח את הדברים יותר לאט.. נמשיך להיות בקשר ללא מין לכמה שבועות.. לא ברור לי איך היא תגיב לזה... זה עלול להבריח אותה... אשמח לשמוע עוד דעות משני המינים... תודה מראש

תקשיב, אין אישה שהמראה החיצוני לא עושה לה את זה, זה שהיא אומרת שלא משנה לה איך אתה נראה, זה בולשיט.

משהו מסתתרת שם מתחת לכל השכבות, משהו לא טוב, תנסה להוציא את זה ממנה בעדינות, תמצא הזדמנות, ושבו לשיחה.

בנוגע לאסורה - קצת בעייתי, אבל אם אתה מרגיש שאתה נורא חייב, לך על זה , ותוציא את זה מהמערכת שלך, כי אם לא, זה לא יעזוב אותך, אבל אתה צריך לקבל החלטה, אם המצפון מציק, לא תוכל לישון בלילה, תבחר מה עדיף לך.

מניסיוני האישי לפחות, מצפון רודף גרוע הרבה יותר ממניעת תשוקה (אם חייבים לבחור ביניהם, כמובן). אבל זה אני. כל אחד והעדפותיו הוא. בהצלחה.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

בקשר לאשתך - היא בדיכאון או במשבר. אני חושב שמאוד יכול להיות ששיחה בינכם לא תגיע לרבדים עמוקים מספיק כדי לשפר את המצב. נראה לי שהיא צריכה עזרה מקצועית. לא יודע איך תגרום לה להבין שזה המצב. בלי הכרה שלה בבעיה - אין מצב שתסכים לקבל עזרה. אולי תנסה לגייס חברה טובה שלה, כזו שאשתך סופרת, שתשכנע אותה לקבל עזרה.

בקשר לאסורה - לך עם תחושת הבטן שלך. אני חושב - לך על זה. אל תתפח רומן. שמור על מילוי הצרכים ותמוך בבת הזוג. לפי מה שאתה מתאר - היא צריכה אותך עכשיו, גם אים לא אומרת זאת בצורה מפורשת.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנס לאתר, תלחץ על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיף את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנס לאתר, תלחץ על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיף את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

אתר מאוד מעניין. לא הכרתי.

תודה.

מרלין מונרו

תודה. טוב, חדר הוזמן... ההתרגשות גוברת... לא יודע מה בסוף יקרה אם אתחרט ברגע האחרון... 

בהצלחה.

ואל תשכח שיש עוד אחת, שצריכה עזרה....

מרלין מונרו

הי, אני מסכימה לגמרי עם אלדד. אשתך עם דכאון אחרי לידה, אני ממליצה לך לקרוא על זה חומר, יש מספיק מקורות מידע באינטרנט, האתר שאלדד הפנה אותך אליו מומלץ. פשוט תקבע תור אצל גנקולוג שלה ותלכו ביחד. היא צריכה להרגיש שאתה איתה בתהליך, ללא האשמות כי זה לגמרי לא בשליטתה. אתה חייב לה את זה לפחות. לגבי מה שאתה מרגיש כלפיה, לצערי גם אני מכירה את התופעה ודי מבינה אותך. גם בעלי מאוד השמין וגיליתי על עצמי שאני די ריקנית כי מה לעשות "זה לא מושך". אני במאבקים עם עצמי מזה זמן רב. יכול להיות שבאמת אתה צריך להוציא את התוכנית שלך לפועל אחרת זה יטריף אותך. תוצאי את זה מהסיסטם. אבל בעקרון זה סוג של פלסטר. והכי חשוב, שזה יהיה ללא יסורי מצפון. רק חסר לה עוד לשמוע על זה.

darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

החיים עוברים מהר מידי ידידי לא נורא לעשות את הצעד עדיף שתעשה אותו היום מאשר תיתעורר עם 3 ילדים ותמצא את עצמך בסיטואצית גירושים מזויעה  ומחשבות היתאבדות אמנם קצת בהגזמה אבל זה הכיוון אל תתן לעצמך לחיות בדיכאונות זה לא טוב, לא לך, לא לה, ובטח לבטח  לא לילד\ה שלכם ,מה עדיף קצת קשה וכואב בלב בהתחלה או לחיות אחר כך ברגשות חרטה ובעסה !!

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר