נשים יוזמות בעד או נגד?

בעקבות כל מיני פוסטים שקראתי כאן, התעוררה אצלי שתי שאלות אחת לכל אחד מהמינים.

לגברים : האם אתם אוהבים נשים שיוזמות ומתחיות איתכם, הכוונה כאלו שרואות אותכם במציאות ושולחות מבט מזמין או יותר, קוראות באיזה פורום שאתם חברים בו ומעבירות לך מייל ראשוני להכרות או סתם כאלו שבצט פונות אליך?

לנשים : האם אתן מתחילות עם גברים ואם לא , אז מדוע?

אני באופן אישי דווקא מאוד אוהב לראות נשים יוזמות, בעייני זה מעיד על הרבה ביטחון עצמי של אותה בחורה, על כך שהיא ישירה ולא משחקת את המשחק הרגיל והשחוק של החיזורים (כשביננו, בקשר אסור כשהמטרה בסופו של דבר היא סקס זה קצת מיותר) וגם נותן את ההרגשה שכשנגיע למפגש האינטימי , היא תדע בדיוק מה היא רוצה וגם תכוון לשם.

(חייב להודות שבעבר כשהייתי רווק דווקא נרתעתי מכאלו בחורות היות וזה שידר י סוג מסויים של זנותיות, אבל מה לעשות , פעם חשבתי כמו ילד ;)

כל מילה בסלע.

אני איתך!!

אומנם אנחנו בעידן השיוויון בין נשים לגברים אבל לדעתי עדיין יש מקום להבדלים ... בעניי גבר חייב להמשיך להיות ג'נטלמן ואישה חייבת להמשיך להיות נשית.

כמובן ששום קיצוניות לא טובה ויש גם גברים מחוברים יותר לצד הנשי שלהם וגם נשים גבריות.

הכל במידה.

מנהל הפורום
1000+

כשהן לא יוזמות, הן שחקניות

וכשהן יוזמות הן זנותיות

אתם הגברים לא יודעים מה אתם רוצים ולא סגורים על עצמכם.

אישה לא אוהבת להתחיל, מהפחד שידחו אותה וישימו אותה ללעג ולקלס. שמעתי על נשים שכמהו לגבר שנים במקום עבודה, ולא העזו.

יש גם יותר ביישניות שלא מראות את הכמיהה ומשתגעות עם עצמן...

לעומת זאת, נשים ברקודות שמחליטות להתלבש על גבר נשוי, בית דין לא יעזור והן יצליחו , ולפעמים גם יביאו אותו מתחת לחופה איתן...

עדיף שנשים לא יתחילו, תאמין לי!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

מי אמר שאישה יוזמת היא זנותית?? מה אנחנו בגן?? או שתקועים בתקופת הדינוזאורים?

ואם ידחו אותה? סוף העולם? לא למדת לקבל לא? זה גם קורה והכל בסדר.

גם אותנו לפעמים דוחים וכנראה שגם אתכן, בשביל למצוא משהו מתאים צריך לנסות, לא תנסי לא תמצאי. ככה בחיים האסורים וככה בעסקים,

מי שמסתכן אולי יצליח, מי שלא מסתכן לא יצליח!

אני מעדיף לנסות מאשר לחיות בהרגשת החמצה ובהרגשת "אם הייתי..."

כבר ממש מזמן לא ראיתי /חשתי מישהיא שמנסה ליזום. או שהחושים שלי קהו או שבאמת אין יזמיות וחבל על כך

גם אותנו לפעמים דוחים וכנראה שגם אתכן, בשביל למצוא משהו מתאים צריך לנסות, לא תנסי לא תמצאי. ככה בחיים האסורים וככה בעסקים,

אנחנו לא בגן,אבל עדיין יש נורמות חברתיות שעדיין לא השתנו.

רוב הגברים מעדיפים להתחיל עם האישה ולא ההפך.אולי זה קשור לאבולוציה?

הרי כשאישה מתחילה עם גבר הרושם הראשון שנוצר הוא ,שהיא מחפשת משהו מסוים מאוד קונקרטי ותו לא.

הרי כשאישה מתחילה עם גבר הרושם הראשון שנוצר הוא ,שהיא מחפשת משהו מסוים מאוד קונקרטי ותו לא.

אבל בסופו של דבר, אצלינו המחפשים אהבה אסורה הכל נועד למטרה אחת :)

ואת יודעת, הנורמות החברתיות המקובלות גם אומרות שכולנו אמורים לחיות במונוגמיה ולא ללטוש עיניים לצדדים (להבדיל מדרך הטבע בה אנו אמרוים לרצות וטלהזדווג עם כל מי שאפשר)...........

מסכים שבגילאים צעירים יותר ובסטטוסים שונים זה אולי נראה זול (וכבר אמרתי שפעם חשבתי כך),

אבל כיום כשאת למשל יודעת מה את רוצה ומבקשת לעצמך, מדוע לא תעשי את הצעד במידה ותראי את הבחור הנכון (ואין הכוונה אליך אישית:)?

רוב הגברים מעדיפים להתחיל עם האישה במקום הפוך?

אני די בטוח שכולנו (בתור גבר) היה שמח אם היו מתחילים איתו  :) גם לנו יש אגו וגם לנו יש פסון

משהו קונקרטי? מה הבעיה בזה? אם 2 הצדדים רוצים אותו דבר לבריאות

וגילגיל, לגבי זה שאהבה אסורה נועדה למטרה אחת, אני לא מסכים.

לעשות סקס זה מטרה, אבל לא היחידה, הרבה פעמים חסר עוד המון דברים וסקס זה רק חלק.

למשל סמסים חרמנים, מחמאה, ציפייה, פרפרים, משחק, וגם הרצון לכבוש.

בקיצור, במצבנו אנו, מי שיהיה ישיר ובלי משחקים לדעתי יהנה יותר ויצליח יותר.

מי שרוצה שיזום, אם אני רוצה אני יוזם, לא תמיד נענה אבל יוזם.

לא תהכוונתי דווקא לסקס עצמו אלא אליו ולכל השאר,

בשביל לדעת מה בדיוק מחפשים עושים תיאום ציפיות ראשוני :)

אבל בסופו של דבר, אצלינו המחפשים אהבה אסורה הכל נועד למטרה אחת :)

ואת יודעת, הנורמות החברתיות המקובלות גם אומרות שכולנו אמורים לחיות במונוגמיה ולא ללטוש עיניים לצדדים (להבדיל מדרך הטבע בה אנו אמרוים לרצות וטלהזדווג עם כל מי שאפשר)...........

מסכים שבגילאים צעירים יותר ובסטטוסים שונים זה אולי נראה זול (וכבר אמרתי שפעם חשבתי כך),

אבל כיום כשאת למשל יודעת מה את רוצה ומבקשת לעצמך, מדוע לא תעשי את הצעד במידה ותראי את הבחור הנכון (ואין הכוונה אליך אישית:)?

אני אישית לא מסוגלת להתחיל עם גבר אולי בגלל שנשאבתי למוסכמות החברה?עדיין קיימת בי התחושה 

שאם אני אזום את הקשר,

זה בסופו של דבר יפגע בי,כי הגברים האלה אחר כך מזלזלים בנשים הללו,וזה לאור מה ששמעתי מהמין הגברי.

זוהי תחושתי בעניין.

לא יודע על סמך מה את אומרת את זה.

אם את לא רוצה "להתחיל" עם גבר אז סבבה

אבל הנימוק שלך, שהגברים האלה אח"כ מזלזלים בנשים (ועוד שמעת את זה), קצת לא רציני.

לא ניראה לי שיש פסול באשה שמתחילה עם גבר, הכל עניין של בטחון עצמי

אבל הנימוק שלך, שהגברים האלה אח"כ מזלזלים בנשים (ועוד שמעת את זה), קצת לא רציני.

Woman41

נניח ואת מתחילה איתי (שולחת הודעה או משהו כזה), למה שאני אזלזל בך בגלל זה? מאיזה בחינה?

חוץ מזה שזה יתרום לי לאגו, אני לא באמת אעוף עליך בגלל זה

כי אם עניתי מה טוב ואם לא מה טוב, הכל לטובה. מקסימום הלכתי וסיפרתי לחברים שהתחלת איתי ואת מחפשת, מישהו מהם מכיר אותך?? זה משנה לך בכלל?

לא המצאתי כלום,כך שמעתי מהמין הגברי במפורש.שמעתי במו אוזניי אז זה מאוד רציני וחבל שכך.

חוץ מזה בשיחותיי הלא מעטות עם המין הגברי נוכחתי לדעת שגם אותם הגברים מעדיפים להתחיל עם האישה ולא להפך.

מכאן הגעתי למסקנה שלי בעניין.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר