שאלה.....

שאלה.....

אני יודעת בטח איך אני אשמע לכם...כל חיי פעלתי לפי חוקים, אדם אמין וישר, לעולם לחשוב על הצד השני. אז הייתי אישה למופת,

רק נתתי והשקעתי וגם קיבלתי בחזרה דברים טובים מהצד השני. אבל שום דבר לא נעשה מתוך תשוקה עזה. אני לא יודעת מה זה "להמשך" לבעלי, אני לא יודעת מה זה "דפיקות לב או פרפרים בבטן" אני רק יודעת מה צריך ומה מותר, מה אסור ומה לא חשוב.אני נשואה מגיל צעיר לאדם ש"התאים" לי. הוא בחור טוב אבל מאד קר שלא בכוונה, כך הוא גדל. 15 שנים אני נאמנה עד כאב, כי אמא שלי אומרת שאישה שבוגדת ה' לוקח לה את הילדים. זו מחשבה נוראית לחשוב עליה. אני אוהבת את הילדים שלי, הם כל חיי, הם הדבר היחיד הטוב שעשיתי באמת. אני רוצה לחיות בלי לעשות רע לאף אחד ,אני רוצה מישהו שידליק לי את כל החושים ויגרום לי להרגיש חיה (מהמילה לחיות), בלי לפרק או להרוס שום דבר. אני מחפשת מישהו שנראה טוב בלי בטן שמנה, מישהו שיודע לצחוק, משהו סקסי ואיש שיחה טוב. מישהו נשוי. האם גבר שנראה כל כך טוב, איש שיחה מעניין ונשוי בכלל יחשוב עלי כאופציה?

הגיע הזמן שתפנימי שהחיים שלך שייכים לך ואת חייבת לחיות אותם כך תהיי מאושרת ולא לפי אמות המוסר הצבועים של החברה בה אנו חיים.

לחיות חיים רציונליים וקרים זה ממש לא זה. לדעתי בלי אהבה, תשוקה, חום ופרפרים בבטן אין ממש אושר.

אמא שלך לא ממש עורכת דין. אף אחד לא יקח לך את הילדים בשום מקרה אפילו אם תבגדי בבעלך 3 פעמים ביום וכל פעם עם גבר שונה.

מספיק התחשבת בכל העולם, הגיע הזמן שתחשבי על עצמך ומה יגרום לך אושר.

בטן גדולה או קטנה, מדליק גפרורים או אותך, איש שיחה או שתיקה, סקסי יותר או פחות כל אלו זה בשוליים ... לדעתי את חייבת מישהי שיושיט יד ויגע בליבך. ואת זה תוכלי לדעת רק במציאות אחרי שיגרום לך לחייך בוירטואלי.

בהצלחה.

מנהל הפורום
1000+

איש שיחה שנראה טוב ונשוי זה בדיוק מי שיחשוב עליך כאופציה!!

רווקים יבואו לשחק כנראה, נשוי ישמור עליך ועליו, לשניכם יש מה להפסיד, והוא כמוך צריך להשלים את מה שחסר, ומניסיון, כנראה שחסר אותו הדבר :)

הייתי שולח הודעה פרטית כי אני בעצמי (עונה על הציפיות שלך) מחפש מישהי חדשה ומעניינת אבל נראה לי שהתיבה שלך כבר מוצפת אז .... :)

ליז

מילים מהלב ומעט פילוסופיה, כמו שאני תופס את האהבה:

את רוצה אהבה. בעצם כולם רוצים אהבה. אני לא מתכוון בהכרח אהבה עמוקה בין גבר לאישה, אלה בין חברים טובים שמרגישים רגשות מאוד חמים אחד לשני.

הדרך לקבל אהבה, כזו שתגע לך בקישקס, זה להתחיל ממקום של אהבה. את צריכה להתחיל ממקום שאת אוהבת את עצמך. יש מצב? אם כן, וזה מה שתשדרי, אנשים יאהבו אותך חזרה. ומשם השמים הם הגבול.

בקשר לגברים נשואים:

התשובה היא כן. גברים נשואים מחפשים "אהבה אסורה" כי לא מספיק טוב להם בבית, אבל לא רוצים לפרק את המסגרת. חלק  ממה שגברים מחפשים זו חברה לשיחה, כזו שתקבל אותם איך שהם (עים הכרס :) ) וחברה שאפשר להרגיש איתה שוב צעיר, לפחות ברוח, לצחוק ולהשתולל. הדבר הנוסף שהגברים מחפשים, כמו הנשים, זה סקס. להשלים את מה שחסר.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אז.... גברים יקרים, קדימה זאת ההזדמנות שלכם להוריד את הכרס (בלי ציניות)

תראי,

העולם האסור הוא לא רק פרפרים ודפיקות לב

יש פה עבודה קשה של שמירה על הלשון שחס וחלילה לא יפלט בטעות משהו.

קשה להתחיל לשנות הרגלים ולמצוא לכל דבר תירוצים הגיוניים.

פרידות יכולות לשבור ולרסק.

העולם הזה לא מתאים לכל אחד

בקיצור, בשביל פרפרים בבטן ודפיקות לב אפשר לעשות בנג'י או צניחה חופשית.

בהצלחה בכל דרך שתבחרי

שלום לך ליז.

ראשית ברכותי על הכנות, בפורום שרבים ממשתתפיו/כותביו ציניים עד כאב שחיים כפולים ואולי גם יותר, הקשיחות אותם/ן, מכתבך כאן הוא קרן אור של תמימות נבוכה וכנה שחשבתי כבר שנגוזה מהעולם.

אין כל רע במה שאת מבקשת, נהפוך הוא, את רוצה רק את הזכות הבסיסית המוקנית לכל אדם ללא הבדל גזע מין ודת למצוא את האושר את הסיפוק האישי ובמקרים רבים את היכולת להנות ממין. הכרתי יותר מדי מקרים של נשים שחיו כל שנותיהן בלא להבין שהמין הוא נפלא ולא טירחה שנועדה לרצות את הבעל או כדי להוליד ילדים.

החיים האסורים עשויים להיות קשים-יש את הצורך לחיות בשני עולמות, להסתיר את האושר מחד ולצמצם את התסכול מאידך. האם את בנויה לכך?

נראה טוב? בלי כרס? שיגרום לי לחיות? לא בהכרח הגבר שנראה טוב בהתאם למוסכמות הוא זה שידע להגיע אלייך לגעת בנפשך ולשחרר את הפרפרים שנכלאו כל כך הרבה זמן. אם את מחפשת בין חברי הפורום? קראי את מה שהם כותבים, קראי בין השורות מצאי את האדם שכתיבתו "נוגעת בך" ופני אלייו בפרטי. אין כל רע לדידי בכך. ראשית נסי את ה"נבחר" וירטואלית, כל זמן שלא הזדהיתם הכל פתוח.

בהצלחה

נ.ב. הייתי מציע את עצמי אך כפי שכבר כתב כאן אחד המגיבים. "אני בטוח שתבת הדואר שלך מפוצצת"

רווקים יבואו לשחק כנראה, נשוי ישמור עליך ועליו, לשניכם יש מה להפסיד, והוא כמוך צריך להשלים את מה שחסר, ומניסיון, כנראה שחסר אותו הדבר :)

הייתי שולח הודעה פרטית כי אני בעצמי (עונה על הציפיות שלך) מחפש מישהי חדשה ומעניינת אבל נראה לי שהתיבה שלך כבר מוצפת אז .... :)

ולי נראה, שבגישה כזאת הבחורה תשאר ללא פניות מגברים. 

לפי דעתי הגישה הזאת בעייתית... מי שמעוניין וחושב שמתאימה לו כותבת השרשור, שתכתוב לה בלי להתייחס כמה הדואר שלה מלא או לא... אולי דווקא אתה זה שמתאים לה.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לפי דעתי הגישה הזאת בעייתית... מי שמעוניין וחושב שמתאימה לו כותבת השרשור, שתכתוב לה בלי להתייחס כמה הדואר שלה מלא או לא... אולי דווקא אתה זה שמתאים לה.

נכון מאוד, מסכימה איתך.

גברים יקרים, מה אכפת לכם כמה פניות יש לה בתיבה, קדימה, צרפו גם את שלכם

תעזבי אותנו !!!

אף אחד לא מושלם :)

מרלין מונרו

תעזבי אותנו !!!

נכון, אבל הנה הזדמנות פז להוריד את הכרס, לאסור שלי למשל, אין כרס,

אז חבר'ה, מאהבת מצריכה המון עבודה, נראה לכם שיהיה לכם מספיק כוח??? emo_04.png

שלום ליז,

בעצם הופעתך כאן את זוקפת את ראשך למול דבריה של אמך. נניח כרגע למעשי אלהים בענין,

החלטת לרצות גם משהו לעצמך. יש לא מעט גברים נשואים שנמצאים בדיוק במקום שלך, 

ובין אלה אולי גם בדיוק זה שאת מחפשת...

תעזבי אותנו !!!

נכון, אבל הנה הזדמנות פז להוריד את הכרס, לאסור שלי למשל, אין כרס,

אז חבר'ה, מאהבת מצריכה המון עבודה, נראה לכם שיהיה לכם מספיק כוח??? emo_04.png

כוח יש. הרבה. אחרת לא היינו מחפשים. אבל כוח רצון זה משהו אחר....... emo_11.png

מרלין מונרו

נכון מאוד, מסכימה איתך.

גברים יקרים, מה אכפת לכם כמה פניות יש לה בתיבה, קדימה, צרפו גם את שלכם

שלחתי, מזל שאנחנו לא באותו צימר בנות, נראה לי הייתן מענישות אותי חחחחח

אני יודעת בטח איך אני אשמע לכם...כל חיי פעלתי לפי חוקים, אדם אמין וישר, לעולם לחשוב על הצד השני. אז הייתי אישה למופת,

רק נתתי והשקעתי וגם קיבלתי בחזרה דברים טובים מהצד השני. אבל שום דבר לא נעשה מתוך תשוקה עזה. אני לא יודעת מה זה "להמשך" לבעלי, אני לא יודעת מה זה "דפיקות לב או פרפרים בבטן" אני רק יודעת מה צריך ומה מותר, מה אסור ומה לא חשוב.אני נשואה מגיל צעיר לאדם ש"התאים" לי. הוא בחור טוב אבל מאד קר שלא בכוונה, כך הוא גדל. 15 שנים אני נאמנה עד כאב, כי אמא שלי אומרת שאישה שבוגדת ה' לוקח לה את הילדים. זו מחשבה נוראית לחשוב עליה. אני אוהבת את הילדים שלי, הם כל חיי, הם הדבר היחיד הטוב שעשיתי באמת. אני רוצה לחיות בלי לעשות רע לאף אחד ,אני רוצה מישהו שידליק לי את כל החושים ויגרום לי להרגיש חיה (מהמילה לחיות), בלי לפרק או להרוס שום דבר. אני מחפשת מישהו שנראה טוב בלי בטן שמנה, מישהו שיודע לצחוק, משהו סקסי ואיש שיחה טוב. מישהו נשוי. האם גבר שנראה כל כך טוב, איש שיחה מעניין ונשוי בכלל יחשוב עלי כאופציה?

למה את ממעיטה בערך עצמך?אל לך לעשות זאת!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר