מה הביא אתכם עד הלום?

כלומר, למצב של אהבה אסורה.

האם זה קרה בלהט הרגע,  או שזה היה משהו שעמד מאחוריו תכנון ומחשבה לפני הביצוע?

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

אצלי זה התחיל ללא תכנון מוקדם,זה פשוט קרה.

בדיעבד אני חושבת,שאם בבית הכל היה בסדר לא הייתי מוצאת את עצמי שם.

אצלי זה שילוב של השניים. אני מניח שהעיקר במקרה שלי הוא הדחף האינסופי שלי ללכת על הקצה. להתנסות ולנסות דברים חדשים כל הזמן, ללא הרף. בכל תחום. גם בתחום הנידון.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

מה זה הקמצנות הזו?

ספרו לי יותר! איך זה קרה בפעם הראשונה?

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

עם הרבה אלכוהול - ובהשראתו.

נו נו, אני לא רוצה לשמוע את הפרטים העסיסיים (למרות שבמצבי זה לא יזיק, זה יהיה הדבר בקרוב ביותר למין שקרה לי בחודשיים האחרונים)

רק חשבתי על משהו בכיוון-

״ישבתי עם חברה טובה בפאב אחרי העבודה ושפכתי בפניה את כל הסיפור של חיי הנישואין הכושלים שלי, מפה לשם. בלי שחשבתי על כך לפני כן ובלי תכנון מקדים מצאתי את עצמי איתה במיטה״

כלומר, רציתי לשמוע על התהליך

אוקיי - לונדון. נסעתי לבקר חבר, לחמשוש ארוך. יצאנו למועדון. שתינו, כנהוג באנגליה. כבר לא יודע מה השעה. בטח בוקר. ניגשת אליי בחורה, ומצביעה על כוס המשקה שלי (ג'ין טוניק). אני מתאפס על עצמי רגע, ומסיק שהיא רוצה שלוק (לא משהו שלא נתקלתי בו בעבר).. אני מגיש לה את הכוס בחיוך. היא לוקחת אותה, ומניחה אותה על הבר ליד, ואז שוב מסתובבת אליי, לוקחת את שתי ידיי, נצמדת, ומתחילה לרקוד איתי... ובלי תכנון, יצא מה שיצא.

חוסר חוסר חוסר חוסר חוסר חוסר חוסר חוסר מוחלטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט של הכללללללללללללללללללללללללל במשך שנים... כן, במשך שנים! 

לא חיפשתי, לא חשבתי, פשוט זה קרה, כי הכרתי מישהו נפלא וגרם לי להבין מה אני מפסידה. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

משהו דומה למה שמתארת סוויטי חוסר מתמשך זילזול התפרצויות זעם התנהגות לא מובנת ויום אחד אתה מבין שכניראה מישהו בחוץ מקבל אישה אחרת ...וכשאתה שואל היא עונה לך שאתה מבין נכון...וכשאתה פותח בהליכי גירושין והיא מבינה שאתה רציני אז היא חושבת פעמיים אבל אז אתה כבר לא אותו אדם

אתה מוציא את כל התסכול שלך בפורום באינטרנט ומוצא שם אישה מדהימה שמרגישה בדיוק כמוך ומתפתחת לה אהבה אדירה ...

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

והאם במקרים שלכים האהבה האסורה גרמה לכם גם להרגיש טוב יותר עם הזוגיות שלכם, או רק עם עצמכם?

יום בהיר אחד, אחרי שלושה ילדים מקסימים אחד אחד, ואחרי הרבה שנים של תרדמה שגובלת בתרדמת, התעוררתי עם הבנה שיש כל כך הרבה מה לתקן, שכראה אין סיכוי, ושאני רוצה ומגיע לי הרבה יותר !!!!  דגש קל על המגיע לי, ודגש כבד על ההרבה יותר :)

מכאן זה כדור שלג, ככל שמתגלגל יותר, נהיה יותר גדול.

חיפשתי סטוצים באינטרנט והייתי בקשר במיילים עם משהי מקסימה בערך שלושה חודשים. שנונה חריפה וחכמה. ממש גרמה לי לצחוק ולאושר. פרפרים בבטן זו הגדרה מדוייקת. פתאום הבנתי מה זה לחיות. מדהים באיזה חושך הייתי קודם.

נפגשנו וזה היה "זה לא זה".... חבל. רואה לפעמים את הפנים שלה בפייסבוק ונזכר בה בחיוך.

לפני כמה ימים חיפשתי באינטרנט "להתרגש מחדש" והערך הראשון שעלה זה הפורום הזה.

תודה לאל ולוואלה....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אז אתה מתרגש פה?

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עוד לא, אבל עובד על זה....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

והאם במקרים שלכים האהבה האסורה גרמה לכם גם להרגיש טוב יותר עם הזוגיות שלכם, או רק עם עצמכם?

זה נתן לי סוף סוף הרגשה טובה כאדם כגבר מאהב ויכולת טובה יותר להתמודד עם המשבר ....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר