מיואשת, מאוהבת, לא יודעת מה יהיה ...

אני נשואה + הנישואים שלי הם משבר אחד גדול אני ממשיכה איתם רק למען הילדה שלי אני יודעת שבעלי אוהב אותי נורא אבל אני לא יודעת משום מה אין לי שום דבר אליו. הכרתי מישהו לפני תקופה והכול ביננו קרה כ"כ מהר הגענו למקומות הכי יפים ומדהימים שיש אני אוהבת אותו כ"כ, בעלי גילה על הקשר ביננו אבל הוא לא יודע יותר מדי על מה שקרה ביננו. היום אנחנו במצב שלא מדברים ורק מתכתבים בסתר הוא לא רוצה להמשיך בקשר הזה מכל מיני סיבות של דת. ואני לא מצליחה לשכוח ולהעלים אותו מליבי אני שוקעת במחשבות רק עליו לפעמים אני אומרת לעצמי שמצידי לאבד הכל למענו לתפוס אותו ואותי ולברוח אבל אני מרגישה שלו זה לא אכפת אני יודעת שבתוך תוכו הוא כן רוצה להיות איתי אבל שנינו יודעים שאין לנו עתיד יחד מהמון סיבות.. אני לא יודעת מה לעשות אני מיואשת בבקשה תתנו לי איזשהו עצה!!

שלום לך.

את כתבת בעצמך שאין לכם עתיד ביחד וכנראה את יודעת למה. 

לפי מה שכתבת את גם מודעת למצב שלך טוב מאד ומודעת גם לזה שהוא לא ילך על כל הקופה. אני מבינה טוב מאד את הייאוש שלך, אבל מה שנותר לך זה להמשיך לחיות עם כל הכאב שבתוכך ולנסות לשכוח אותו. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מור היקרה ....אף אחד לא סיפר לנו כנראה כשהתחתנו כמה קשה זה חיים בזוגיות ...כעת יש לך ילדה ....ובעל....ומאהב....שלדעתך אן לך עתיד איתו...

כמה שזה ישמע ...ציני .... תפסיקי את הקשר איתו ..תארזי את הזכרונות הנעימים שיש לך איתו בעטיפה יפה....

ותפתחי רק בעיתות משבר.........

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מור היקרה ....אף אחד לא סיפר לנו כנראה כשהתחתנו כמה קשה זה חיים בזוגיות ...כעת יש לך ילדה ....ובעל....ומאהב....שלדעתך אן לך עתיד איתו...

כמה שזה ישמע ...ציני .... תפסיקי את הקשר איתו ..תארזי את הזכרונות הנעימים שיש לך איתו בעטיפה יפה....

אתה טועה,

זכרונות יפים אפשר לפתוח בכל יום שרוצים ולאוו דווקא בעיתות משבר.

מור - למרות שביקשת עצה, ולמרות שאנשים גם נענים לבקשתך ומייעצים, אומר לך את דעתי הצנועה -

אף אחד בעולם, בטח לא אנשים בצאט שלא מכירים אותך יותר מכמה שורות, אינו יכול לדעת מה טוב לך, מסיבה מאוד פשוטה - שאף אחד הוא לא את. ואת, שמכירה את עצמך הכי טוב, רק את יודעת מה טוב עבורך. רק את באמת מבינה את ההשלכות של כל החלטה שתעשי. רק את יכולה להחליט. כל שאר העצות, לעניות דעתי, רק יבלבלו אותך יותר במקום לפשט את מצבך.

מתנצל שאין בשורה בפי, אך אלו הם חיינו - לפעמים מעמידים אותנו בפני מצבים קשים, ואין לנו ברירה אלא לבצע בחירות קשות.

מקווה בשבילך שתמצאי את דרכך, ותזכרי שלפעמים אין אנו רואים זאת מהמקום בו אנחנו נמצאים, אבל - כל משבר הוא בסופו של דבר הזדמנות. וכל סוף הוא התחלה. של משהו אחר, טוב יותר, רע יותר, לא יודע מה יותר... משהו אחר.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

מור - למרות שביקשת עצה, ולמרות שאנשים גם נענים לבקשתך ומייעצים, אומר לך את דעתי הצנועה -

אף אחד בעולם, בטח לא אנשים בצאט שלא מכירים אותך יותר מכמה שורות, אינו יכול לדעת מה טוב לך, מסיבה מאוד פשוטה - שאף אחד הוא לא את. ואת, שמכירה את עצמך הכי טוב, רק את יודעת מה טוב עבורך. רק את באמת מבינה את ההשלכות של כל החלטה שתעשי. רק את יכולה להחליט. כל שאר העצות, לעניות דעתי, רק יבלבלו אותך יותר במקום לפשט את מצבך.

מתנצל שאין בשורה בפי, אך אלו הם חיינו - לפעמים מעמידים אותנו בפני מצבים קשים, ואין לנו ברירה אלא לבצע בחירות קשות.

מקווה בשבילך שתמצאי את דרכך, ותזכרי שלפעמים אין אנו רואים זאת מהמקום בו אנחנו נמצאים, אבל - כל משבר הוא בסופו של דבר הזדמנות. וכל סוף הוא התחלה. של משהו אחר, טוב יותר, רע יותר, לא יודע מה יותר... משהו אחר.

emo_45.png  צודק :-)

emo_91.png   shirly  

מור היקרה,

מה שקורה לך זה בדיוק המהות של אהבה אסורה לבילתי חוקי...נכנסת אליה במודע נהנית מפרותיה..ואין בכך שום פסול...

לדעתי, את אמורה להנות מכך ולנצל כל רגע באותה אהבה אשר לא קיימת בביתך ואותה את מוצאת בחוץ.

אין ! אני חוזר , אין ! לפרק קשר חוקי עבור פרטנר מקשר בלתי חוקי...

במידה ותחושי שאהבה הבלתי חוקית שלך היא לא סימטרית - צאי ממנה ...החלימי ממנה ...

אני בטוח שיהיו לא מעט גברים שיחפצו להכיר אותך..ולהביא אותך  לשיאים חדשים.

סוויטי - 100% מסכים איתך.

מור יקרה: למרות שקשה: אם אמר שלא מעוניין, ואת יודעת שאין עתיד - תהיי חזקה ותחתכי. ואז - לכאוב עד שנגמלים. זו הדרך הטובה ביותר להגמל ולהפרד.

קשה רצח, אבל כנראה שאין ברירה....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אתה טועה,

סליחה...emo_02.pngאת טועה !!!!!!!!!! נדמה לי שאת זו שאמרת שהרהורים והתעסקות בזכרונות האלה על בסיס יום יומי חוסם אותנו מלהתקדם הלאה...תחליטי 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אתה טועה,

סליחה...emo_02.pngאת טועה !!!!!!!!!! נדמה לי שאת זו שאמרת שהרהורים והתעסקות בזכרונות האלה על בסיס יום יומי חוסם אותנו מלהתקדם הלאה...תחליטי 

הרהורים זה בסדר,אבל לא מעבר לזה,כמו לשמור ממש על קשר.

כלומר המחשבות והזכרונות זה מקובל,אבל לא מעבר ,כמו כל סוג של קשר.

אתה טועה,

הרהורים זה בסדר,אבל לא מעבר לזה,כמו לשמור ממש על קשר.

כלומר המחשבות והזכרונות זה מקובל,אבל לא מעבר ,כמו כל סוג של קשר.

הרהורים זה גם סוג של קשר. אם באמת רוצים להפרד ולהתנתק, גם הרהורים ימנעו את התנתקות האמיתית. זה קשה. היה לי קשר אסור לפני כשנה, וחודשים אחרי שנפרדנו המשכתי להרהר.... זה כמו לבכות על חלב שנשפך... פרידה לא היתה שם, לפחות לא מצידי.

לא פשוט להפסיק להרהר, אבל כדי....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אוקיי,כל אחד מגדיר מהו קשר אחרת.

הרהורים בשבילי זה ממש לא קשר,אלא סוג של נוסטלגיה וזהו זה.

וזה באמת שלא עצר אותי מלהמשיך הלאה,כמובן שכל מקרה לגופו גם בעניין זה.

אני מודה לכל מי שהתייחס וענה לי, אני ינסה לפתור את זה בדרך כלשהי למרות שזה קשה כ"כ לשכוח כמה שאני מנסה להמשיך אני לא יכולה להמשיך אני מוצאת את עצמי חושבת רק עליו למרות שאני יודעת שאצלו זה פחות אבל זה לא מעניין אותי כי אני פשוט אוהבת אותו בטירוף שאני לא יכולה לשלוט בעצמי הורג אותי עצם המחשבה שאנחנו בקושי מכירים חודשיים ואני כמו איזה חיה אחר הטרף שלה!!

מור היקרה,

מה שקורה לך זה בדיוק המהות של אהבה אסורה לבילתי חוקי...נכנסת אליה במודע נהנית מפרותיה..ואין בכך שום פסול...

לדעתי, את אמורה להנות מכך ולנצל כל רגע באותה אהבה אשר לא קיימת בביתך ואותה את מוצאת בחוץ.

אין ! אני חוזר , אין ! לפרק קשר חוקי עבור פרטנר מקשר בלתי חוקי...

במידה ותחושי שאהבה הבלתי חוקית שלך היא לא סימטרית - צאי ממנה ...החלימי ממנה ...

אני בטוח שיהיו לא מעט גברים שיחפצו להכיר אותך..ולהביא אותך  לשיאים חדשים.

כן ניכנסתי אליה במודע, אבל לא ידעתי שזה יוביל למצב של אהבה!! לא רוצה להכיר גברים נוספים זה מה שהוא אומר לי יש הרבה בחוץ שיחפצו בך הלוואי ואני הייתי יכול להיות שלך אבל זה בלתי אפשרי מצידי אפילו לחיות איתו בלי חתונה ונישואין לאבד הכל בשבילו..

איך מפסיקים קשר כזה??

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר