נשברתי ! מחפש מאהבת.

ניסיתי הכל. דברתי, ביקשתי, הסברתי , קניתי , עשיתי השתדלתי. ואפילו הצעתי טיפול זוגי.

אבל אין הבנה מהצד השני. לדעתה הכל בסדר. האמת ? היא צודקת. הכל בסדר "חוץ מכמה דברים קטנים ולא משמעותיים".

אני מרגיש שאני זקוק לדבר עם מישהי, לשפוך, להתייעץ. אבל איך מוצאים את האחת ? הדיסקרטית ? שניתן לסמוך עליה ?

אני בן 40 ותשוש. איך מחזירים את השמחה לחיים ?

ניסיתי הכל. דברתי, ביקשתי, הסברתי , קניתי , עשיתי השתדלתי. ואפילו הצעתי טיפול זוגי.

אבל אין הבנה מהצד השני. לדעתה הכל בסדר. האמת ? היא צודקת. הכל בסדר "חוץ מכמה דברים קטנים ולא משמעותיים".

אני מרגיש שאני זקוק לדבר עם מישהי, לשפוך, להתייעץ. אבל איך מוצאים את האחת ? הדיסקרטית ? שניתן לסמוך עליה ?

לשאלתך"איך מוצאים את האחת?" - אין תשובה חד משמעית.

כפי שנכתב כאן רבות, בד"כ מוצאים כשלא מחפשים.יש המון הזדמנויות בחיים ,החוכמה היא לא לפספס אותן.

בעזרת סבלנות ורצון תמצא את האחת.

בהצלחה emo_02.png

emo_91.png   shirly  

"מישהי, לשפוך, להתייעץ. אבל איך מוצאים את האחת ? הדיסקרטית ? שניתן לסמוך עליה ?" - אולי תנסה פסיכולוג\ית ?

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

לדעתי פניות כאלה לא עוזרות להגיע למטרה ... על סמך נסיוני הצנוע

למה אתה מצפה ? שנשים ישלחו לך מסרים ... קח אותי, קח אותי

בהצלחה בכל מקרה

מנהל הפורום
1000+

זה שאתה כאן ומבקש למצוא לך מישהי שתעשה לך טוב, בעיקר לנשמה, כבר אומר, שלמרות שאתה אומר שאתה עייף, תשוש וחסר שמחת חיים יש בך את הרצון לשינוי לחיים יותר טובים ומהנים. 

ואם אתה כבר פה, תעשה מאמץ למענך ותתחיל להתכתב עם מישהי שלפי דעתך מתאימה לראש שלך. אם לא תעשה כלום, גם לא יקרה כלום. כשתמצא אחת כזאת, אתה תרגיש ששמחת החיים חוזרים אליך ואתה גבר כל כך צעיר ומלא באנרגיות ותשוקות. 

אז צא לדרך ידידי... מאחלת לך הצלחה ומאחלת לך למצוא את שמחת החיים, שלפי דעתך אבדה לך שם בין הסברים, קניות והשתדלויות שהעלו חרס.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

איך מוצאים?

זו שאלה טובה. איך מצאת בפעם הקודמת שמצאת את האחת? אני חושבת שדברים כאלו קורים דווקא כשלא מצפים מהם, משהו שמתפתח בהתחלה כידידות, או שיחה שמתחילה בפייסבוק ומתגלגלת למקומות אחרים..

בכל אופן מאחלת לך הצלחה

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

תודה לכל המגיבים . גם לצינים שביניהם.

לא כל כך קל למצוא את האחת שנעים לך בחברתה , לא רק עניין המין משחק תפקיד עיקרי אלא גם האינטילגנציה ושיש עם מי לדבר. ועניין נוסף זה הדיסקרטיות . לדעתי, במקרה שלי מאהבת רק תשפר את הזוגיות שלי.

אוהב וכואב יקר,

נראה שרבים מאיתנו באותה סירה ונראה לי לגברים קשה יותר מנשים למצוא (נכון? אולי נושא לדיון כאן בפורום).

הצעה שלי - היה אמיתי, אוטנתי וישר בעיקר עם עצמך. היה בטוח בעצמך ואל תשדר רגשות אשם על זה שאתה מחפש.

אנשים מעריכים יושר ופתיחות וחלקם הגדול גם דיבור ישיר.

קח יוזמה. צור קשרים, היה נחוש אבל לא נודניק....

אל תתיאש ובעיקר אל תשכח להזהר... :)

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

בהצלחה במציאת ״האחת״.  לא קל למצוא בעולם האמיתי מה עוד בעולם האסור. סבלנות, תפתח את העיניים , תתחיל להבין את העולם ועם קצת מזל תמצא.

אבל תוציא לך מהראש שזה יתרום במשהוא לזוגיות שלך. אישית לך זה יתרום. אבל לא לזוגיות.

בהצלחה במציאת ״האחת״.  לא קל למצוא בעולם האמיתי מה עוד בעולם האסור. סבלנות, תפתח את העיניים , תתחיל להבין את העולם ועם קצת מזל תמצא.

אבל תוציא לך מהראש שזה יתרום במשהוא לזוגיות שלך. אישית לך זה יתרום. אבל לא לזוגיות.

אם זה יתרום אישית, ייתכן וגם יתרום לזוגיות, גם אם הסיכוייים נמוכים. מצד שני, ייתכן וגם יהרוס את הזוגיות. כך או כך, תמיד עדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה, ובכל אחד מהתרחישים יש חצי כזה.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

תודה לכל המגיבים . גם לצינים שביניהם.

לא כל כך קל למצוא את האחת שנעים לך בחברתה , לא רק עניין המין משחק תפקיד עיקרי אלא גם האינטילגנציה ושיש עם מי לדבר. ועניין נוסף זה הדיסקרטיות . לדעתי, במקרה שלי מאהבת רק תשפר את הזוגיות שלי.

מדובר ביצירת קשר ומערכת יחסים לכל דבר גם אם שונה בנסיבותיה

התאזר בסבלנות, זה לא משהו שקורה בן רגע , בזמן הזה תוכל גם להתבשל עם עצמך וליצור את השלמות האישית שלך עם ההחלטה שקיבלת. בסופו של דבר זה יבוא.."כמו קו חרוט על כף יד, בטוח בעצמו, כאילו היה שם תמיד" :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אוהב וכואב יקר,

נראה שרבים מאיתנו באותה סירה ונראה לי לגברים קשה יותר מנשים למצוא (נכון? אולי נושא לדיון כאן בפורום).

הצעה שלי - היה אמיתי, אוטנתי וישר בעיקר עם עצמך. היה בטוח בעצמך ואל תשדר רגשות אשם על זה שאתה מחפש.

emo_45.png

אוהב וכואב יקר,

אין לך מושג כמה שאתה צודק. הבעיה רוב חבריי הם לא בעניין הבגידות. והבעיה הנוספת שאני משקיע , מראה איכפתיות, אמפתיה ועוד.. . יכול להיות שזה מה שמרתיע את הנשים שאיתן אני בקשר.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: n00name
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר