מה הכי עושה לכם/לכן את זה?

מה הכי עושה לכם /לכן את זה באישה / בגבר? ומה הכי מוריד לכם?

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

הכי עושות לי את זה נשים חזקות עם מוח חריף, דימיון ללא גבולות, ופתיחות לרעיונות חדשים. מן הסתם - הכי מוריד לי זה קיבעון, דלות בתחומי עניין, וכל מה שההיפך ממה שעושה לי את זה.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אהבתי :)

ולהיבט החיצוני אין משקל אצלך?

ואם כן, מהו הסגנון שעושה / מוריד לך?

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

כמובן שיש משקל לחיצוני - אך מהיכרותי עם נשים לאורך חיי - לעתים ה"כוסית" נראית כמכוערת, והפחות כוסית נראית מדהימה...

לי באופן אישי יש מגוון רחב של סגנונות שאני נמשך אליהם, לא בטוח שאני יכול להצביע על משהו ספציפי... מה שכן אני יכול לומר שפלולה על האף, ושיניים חסרות - מאוד מוריד לי... (;

כנות ולב רחב,שכל אלה דברים שעושים לי את זה.

שקר,רע לב  וטפשות מורידים לי את החשק לאפס.

צרי גוף מן דחלילים כאלה לא מסתכלת לכוונם.

אוהבת גבוהים,עיניים מדברות,שמחת חיים ובעלי חוש הומור.

איך פיספסתי חוש הומור - חשוב מאוד מאוד !

נשים חכמות עם חוכמת חיים בין האוזניים, נשים מטופחות ולא מוזנחות ... זה מושך אותי

מה דוחה אותי ? ... טיפשות, פשוט זה לא זה עבורי

מנהל הפורום
1000+

הכי מגרה זה פשטות, קללה. שיהיה קל להפשיט אותה, יש בחורות בלבוש צנוע, אבל עם יד אחד ו 2 כפתןרים אפשר להוריד ממנה הכל... זה פשוט דבר ענקקק. מה דוחה אותי - כשהיא לא עושה אמבטיה לפני. 

הדבר הראשון שהכי מושך בעיניי זה אינטיליגנציה ,אדם שיכול להעשיר אותי ושיהיה איש שיחה מעניין .

מבחינת מראה חיצוני זה נורא תלוי במה שבפנים אם האדם שמולי לא יהיה לטעמי בהתחלה אך לאחר הכרות אגלה אדם מדהים וחכם בלי שום ספק המראה שלו יתגמד בעיניי.

ודוחה?

טיפשות יכולה להרוג אותי ולהוציא אותי מהכלים וגם אנשים שהם נורא רזים יש לי בעיה רצינית עם גברים כאלו.

כגבר מה שמושך אותי בנשים זה שמחת חיים, אישה מטופחת לא צבועה בשלל צבעים איפור קליל, נשית ולא שדופה רזות לא עושות לי את זה. בוגרת שיכלית ולא צוחקת צחוק מעושה, מבינה עניין בעלת חוש הומור ספונטאנית לא כבדה.

אוהבת אתגרים בכל המובנים, כזו עם לב פתוח, ולא צרת עין. אשת שיחה בעלת מרץ בעלת עניים מדברות ולא כבויות.

היא לא צריכה להיות יפיפיה בשבילי היא צריכה להיות "פיה"

כגבר מה שמושך אותי בנשים זה שמחת חיים, אישה מטופחת לא צבועה בשלל צבעים איפור קליל, נשית ולא שדופה רזות לא עושות לי את זה. בוגרת שיכלית ולא צוחקת צחוק מעושה, מבינה עניין בעלת חוש הומור ספונטאנית לא כבדה.

אוהבת אתגרים בכל המובנים, כזו עם לב פתוח, ולא צרת עין. אשת שיחה בעלת מרץ בעלת עניים מדברות ולא כבויות.

מושך בעיניי הכיף לשבת ולדבר ולצחוק על כל נושא שבעולם בלי להרגיש אך שהזמן עובר ולהנות מכל רגע מראה חיצוני פחות משמעותי בעיניי

דוחה מאוד - חוסר אמינות ושקר

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

גבר עם בטחון עצמי ולא טיפש, לא יודעת איך להגדיר חכם, לא צריך שיהיה גאון, אבל שיהיה לו משהו שווה שם בקומה העליונה,

וההפך מכל זה יכול לכבות אותי לחלוטין.

וגם, לא שמנמוכים :)

גבר עם בטחון עצמי ולא טיפש, לא יודעת איך להגדיר חכם, לא צריך שיהיה גאון, אבל שיהיה לו משהו שווה שם בקומה העליונה,

וההפך מכל זה יכול לכבות אותי לחלוטין.

וגם, לא שמנמוכים :)

אהבתי את הביטוי שמנמוכים,שיחקת אותה!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר