אינטואיציה רבותיי, אינטואיציה...

ידוע שבעיקר נשים בורכו בתכונה הנהדרת הזאת, ששמה "אינטואיציה". גברים יקרים, גם אתם בורכתם באיזה שהוא מינון של התכונה הזאת?

עד כמה אתם סומכים על האינטואיציה שלכם? האם השתמשתם באינטואיציה שלכם בעיקר בעולם האסור וחשתם שזה הציל אתכם ממצבים שלא רציתם להיות בהם?

אני מאד סומכת על האינטואיציה שלי וכל פעם שלא התייחסתי אליה גם "אכלתי" אותה.    

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

האינטואיציה שלי אומרת שלא כדאי לי להשתמש באינטואיציה; אולי רק בשלבים מוקדמים. כי בשלבים מתקדמים יותר - ההיגיון מנצח.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אין על האינטואיציה הנשית.

איטואיציה שלי היא לא משהו, גבר נוווווו  ...

לכן אני זהיר

מנהל הפורום
1000+

האינטואיציה שלי אומרת שלא כדאי לי להשתמש באינטואיציה; אולי רק בשלבים מוקדמים. כי בשלבים מתקדמים יותר - ההיגיון מנצח.

בשלבים מתקדמים יותר זה שילוב של אינטואיציה והגיון,לא ניתן ממש להפריד ביניהם.

גם לא רצוי לדעתי.

גם לא רצוי לדעתי.

עניין של הגדרה... אני רואה אינטואיציה כתחושה שלא ניתן בהכרח להסבירה במונחים לוגיים, למרות שייתכן (אבל שוב, לא בהכרח) היא מבוססת גם על מידה מסויימת של היגיון, רגש ומידע. בכל מקרה - המונח כלכך מופשט, שאינני בטוח אם יש לי או אין לי.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

גם לא רצוי לדעתי.

את צודקת. אי אפשר להפריד בין אינטואיציה והיגיון. זה שאמרתי בעצם, האינטואיציה שלי בשבילי היא גם ההיגיון. זה קורה בעיקר בעולם האסור. 

(גארסיה מארקס)

אפשר להגיד שאני סומך בעיקר עליה. עד היום היא לא איכזבה אותי.

ההיגיון אומר לי שבכלל לא כדי להיכנס לזה ,והאינטואיציה שלי כל הזמן עובדת ומסבכת אותי כי אני אף פעם לא טועה במי שרוצה אותי להיכנס לעולם האסור .

האינטואיציה שלי אומרת שאינטואיציה זה חרטה!

האינטואיציה שלי אומרת שאינטואיציה זה חרטה!

אם כך, תזהר מהאינטואיציה שלך!  emo_02.png

(גארסיה מארקס)

אינטואיציה זו תכונה מולדת.

גם לגברים יש רק, שבגלל שאנחנו צריכים להיות "לוגים ומחושבים", אנחנו מדכאים אותה. וחבל. אני אישית משתמש הרבה ב"תחושת הבטן" ובדרך כלל זה יוצא נכון.

אבל חוץ מזה, יש לגברים הרבה תכונות טובות. אני יודע את זה בודאות. אני מחפש כבר כמה שנים, אבל עוד לא מצאתי...

וברגע שאמצא - אשתף .... :)

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

לכולם יש אותה ...גברים ונשים כאחד..

רק שהגברים זקוקים ליותר מידע לצורך קבלת החלטה...

לאחר קבלת המידע הוא עובר עיבוד וניתוח...והוצאת מסקנות...

נשים יותר פעלות מהבטן...אם זה נראה טוב אז זה טוב..

הלוואי עלינו הגברים היכולת לקבל החלטות מהבטן ללא צורך של עיבוד נתונים מייגע..

חבר'ה אני ממש מסכימה על זה שצריך לשמוע לאינטואיצה, גם אני נוכחתי לדעת שאני אוכלת אותה כשאני לא מקשיבה לה וכשאני מקשיבה לה, אני הכי שלימה איתה בעולם.

לגבי האינטואיציה לגבי קשר אסור: אם אתם מוכנים לזה והלב שלכם נמשך לזה, לא הייתי פוסלת אבללללללליש  לדעת שהאינטואיציה היא רגעית ועכשיו בא לכם -- לכו על זה בידיעה שזה קשר שיכול להיגמר בסבל וכאבי לב או פשוט תזרמו על אש נמוכה..... ותנסו לא להימשך ולהקריב לקשר כזה 100% מעצמכם!!

אני החלטתי לשמוע לה בעיקר במקרים שהגטרל שלי מאוד תלוי בזה

גם לא רצוי לדעתי.

את צודקת. אי אפשר להפריד בין אינטואיציה והיגיון. זה שאמרתי בעצם, האינטואיציה שלי בשבילי היא גם ההיגיון. זה קורה בעיקר בעולם האסור. 

אינטואציה והיגיון אלו שני דברים שונים. האינטואיציה מבוססת של הרגשה של הסביבה והמצב, וההיגיון הוא הוא תוצאה של מחשבה וניתוח נתונים. ראו הגדרה של אינטואיציה מויקיפדיה:

"אינטואיציה היא תכונה אנושית שכביכול מקנה לאדם ידיעות על המציאות, שמקורן בתת מודע והן נוצרות ללא שימוש בחשיבה.

מה שמאפיין את הידיעה האינטואיטיבית, זו העובדה, שהיא נוצרת במהירות רבה (בן־רגע), ושהיא מופיעה בפתאומיות (בהשראה/בהברקה). למרות זאת הפתרון האינטואיטיבי אינו נוצר תמיד באופן מיידי. כדי לפתור עניין כלשהו עוזר לפעמים "לישון על זה לילה"."

בכל מקרה, כאשר אנחנו לא מדכאים את האינטואציה היא חזקה לפחות, אם לא יותר מההיגיון.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר