אז מי משלם? פרק 2

שלום לכולם

העלייתי לא מזמן את הנושא "מי משלם?" וצינתי שזה נושא כאוב! עקבתי אחרי התגובות והשרשור. גיחכתי לעצמי כמו הרבה אחרים להתנצחות חסרת התוחלת בין "שירלי" ל"וומן 41" ולמדתי שבעולם הכי שובר מוסכמות שקים, רוב הנוכחים הינם שמרנים חסרי תקנה, למעט כמה צדיקים וצדיקות בסדום של היחסים.

למה? למה אני חושב כך?

יוצא מתוך הנחה שאנשים שמקימים קשר אסור עושים זאת מתוך הסכמה ורצון הדדי לא בכפיה ולא על מנת להשיג טובת הנאה. הקשר לפחות כפי שאני מכיר אותו, יש לי לא מעט נסיון בנושא, מבוסס לא רק על מין אלא מתוך השאיפה להשלים חסכים שקימים בחיי נישואין וכל מי שנשוי למעלה מ5 שנים יודע על מה אני מדבר. קשר שכזה אמור להיות מתוך כבוד הדדי תפיסה מציאותית של המציאות והכרת המצב הכלכלי של השותף/ה.

התפיסה שנגולה כאן בתגובות שמרנית להדהים!!! "אני גבר אני משלם" חסר רק מראה הקוף הגאה השואג תוך כדי תיפוף אלים על החזה. או לחילופין הגרסה הנשית-"הגבר צריך לשלם" וכאן עולה בדמותי תמונת סרט פורנוגרפי סוג ז של הבלונדינית עתירת החמוקיים המונחת בבגד קרוע באזורים אסטרטגים לרגלי אותו קוף מהתמונה הקודמת.

למעט המקרים שבהם אחד הצדדים במצב כלכלי כה טוב שהוא יכול להוציא כספים ללא הבחנה וללא חשש שההוצאות האלו יחשפו בידי החוקי/ת. (אף אז הייתי מצפה מהצד המקבל שיזום ויתרום למען הכבוד העצמי) אין כל מצב שצד אחד ישלם. זה מבזה! זה עלוב! ומביא את הענין לעסקת מין ותו לא. יותר פשוט להגיע לסמטה אחורית כל שהיא ולמצוא שם את הבחורה המתאימה לגברים שבחבורה.

לא הייתי רוצה לקים מערכת שכזאת מתוך הרגשה של ניצול או מנוצל?  ואתם?

מסכים עם כל מילה ומרגיש קמצן בגלל זה

כנראה שהקוף עומד לי על הכתף ולוחש לי באוזן....

מסכים עם כל מילה. בסופו של דבר, גם אנשים האוהבים לראות את עצמם פתוחים, ליברלים, לא שגרתיים וכו, נוטים לאמץ לעצמם מוסכמות חברתיות אשר משרתות את האינטרס האישי שלהם. טבע האדם.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

לדעתי, דוריאן אתה קצת מגזים בהגדרותיך, מעט דרמטי משהו..

אני לא חושבת שעצם זה שהגבר משלם משמע שהקשר הוא למטרת מין בלבד.

אני חושבת שזה קשור בשילוב בין אופי, מנטליות, ויכולת כלכלית בלבד.

מי שנמצא בקשר כזה יודע את מקומו, הכל מורגש וניתן לדעת ולחוש מה אופיו של הקשר שבו אתה נמצא.

וצ'אי - אתה משעשע במיוחד :) חח

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

בוקר טוב :-)

קודם כל אני ו , וומן 41   לא רבנו ,  היה מריבה 

מי משלם ומי לא

אבל אם מסתכלים וקוראים מה כתוב אז רואים בין מי למי היה מריבה

פרק 2 לנושא  מי משלם

זה כמו ספר  emo_75.png

emo_91.png   shirly  

שירלי יקירה

כפי שצינתי זו היתה התנצחות ולא מריבה והיא היתה די מגוחכת מאחר ושתיכן שגיתן בהבנת האחרת. זהו קוריוז ולא יותר ואין טעם להתיחס אליו מעבר לכך.

דוריאנגו,

אני נוטה להסכים עם רוב מילותיך.אכן  גילית כאן אומנות לירית בתיאוריך השונים.

וכזאת גם הייתה תגובתי לפרק 1 בשאלה.

כשהקשר ריק מתוכן ויש רק מין אז נהוג בהחלט שהגבר ישלם ואני אישית פוסלת קשר מסוג זה.

כשיש חברות אמיתית ,מעבר למגע הפיזי אז קיימת שותפת בכל וגם בתשלום.אין כאן כל קשר לג'נטלמניות לדעתי,פשוט לא קשור.

במקרים יוצאי דופן, כשלאחד הצדדים יש בעיה כלכלית, אז כאן באמת יש הבנה משותפת והתנהגות בהתאם למצב הנתון.

"כשהקשר ריק מתוכן ויש רק מין אז נהוג בהחלט שהגבר ישלם" - האם יש הבדל בין קשר מסוג זה ל... זנות ?

"כשהקשר ריק מתוכן ויש רק מין אז נהוג בהחלט שהגבר ישלם" - האם יש הבדל בין קשר מסוג זה ל... זנות ?

ההבדל היחיד שנראה לי במקרה זה זה שהפרטנר קבוע לפרק זמן מוגדר.

שירלי יקירה

כפי שצינתי זו היתה התנצחות ולא מריבה והיא היתה די מגוחכת מאחר ושתיכן שגיתן בהבנת האחרת. זהו קוריוז ולא יותר ואין טעם להתיחס אליו מעבר לכך.

היי

אם אתה אומר אין טעם להתיחס , אז מהתחלה לא לכתוב סתם דברים

שבכל מקרה לא נדבר על זה

תמיד יש בעיה בפורום , בכל עניין , בכל נושא , לא משנה

אחלה יום לכולםםםםםםemo_90.png

emo_91.png   shirly  

לדעתי, דוריאן אתה קצת מגזים בהגדרותיך, מעט דרמטי משהו..

אני לא חושבת שעצם זה שהגבר משלם משמע שהקשר הוא למטרת מין בלבד.

אני חושבת שזה קשור בשילוב בין אופי, מנטליות, ויכולת כלכלית בלבד.

מי שנמצא בקשר כזה יודע את מקומו, הכל מורגש וניתן לדעת ולחוש מה אופיו של הקשר שבו אתה נמצא.

וצ'אי - אתה משעשע במיוחד :) חח

תודה לך galigil77

בברכה ה-emo_102.png

אין בעד מה קופיפי :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

לרוב, אינני שוברת מוסכמות (חוץ מהמוסכמה של נאמנות לבעל). עדיין אוהבת שהוא (המאהב) קונה לי פרח, שפותח את הדלת, שמשלם את ההוצאות. לא מרגישה זולה וזונה בגלל זה. מרגישה שהגבר שלי מוכן להשקיע ולהתאמץ בשבילי. לפעמים אפתיע אותו במשהו מיוחד, לפעמים אזמין במקומו אבל מרגישה לי קטנוני לחלק את הכל חצי בחצי. חשבונות, הוצאות התחשבנויות. חחח...ממש כמו לנהל משק בית. ואני לא מנהלת איתו משק בית, מנהלת רומן.

לרוב, אינני שוברת מוסכמות (חוץ מהמוסכמה של נאמנות לבעל). עדיין אוהבת שהוא (המאהב) קונה לי פרח, שפותח את הדלת, שמשלם את ההוצאות. לא מרגישה זולה וזונה בגלל זה. מרגישה שהגבר שלי מוכן להשקיע ולהתאמץ בשבילי. לפעמים אפתיע אותו במשהו מיוחד, לפעמים אזמין במקומו אבל מרגישה לי קטנוני לחלק את הכל חצי בחצי. חשבונות, הוצאות התחשבנויות. חחח...ממש כמו לנהל משק בית. ואני לא מנהלת איתו משק בית, מנהלת רומן.

emo_45.png

כמובן שזה נחמד להרגיש שמשקיעים בך, ואם עצם התשלום גורם לאישה להרגיש מושקעת ולגבר משקיע אז כמובן בכיף, אבל אני לא בטוח שזה הנושא הנידון, אלא הציפייה האוטומטית והגורפת מכך שהגבר צריך לשלם, רק משום שהוא גבר. (ואין לכך כל קשר לקטנוניות, להתחשבנויות, או למשק בית - אם כבר, הציפייה מהגבר לשלם, היא בעצמה קטנוניות והתחשבנות).

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר