אל תתיאש אני מציעה לך שוב לערב את הגבר ואת אשתו אם יש זה עוזר  להקל על אשתך להבין את המצב ולחזור לחיים איתך עם  כל הקושי

אל תתיאש אני מציעה לך שוב לערב את הגבר ואת אשתו אם יש זה עוזר  להקל על אשתך להבין את המצב ולחזור לחיים איתך עם  כל הקושי

תגיד, אתה מטורף? לא מספיק שיש עיניינים אצלו בבית, צריך ליצר צרות גם בצד השני?

לדעתי היא ילדה מספיק גדולה להבין את המצב, ואם לא, היא תצטרך להתחיל להפנים בכל מקרה.

שלום שי

אני נמצא בדיוק במצב שלך אם אישה שעיבדה עניין בגבר הטוב, מתחשב, מפנק אכפתי. אני מנסה לא לפרק את המשפחה ולא נראה לי שזה מצליח. מעבר אף אחד לא יכול להבין את הכאב אנחנו חשים כול דקה.

אשמח ליצור איתך קשר ואולי נעזור אחד לשני להתמודד עם המצב שנקלענו daneitan13@walla.com 

טוב אז ככה....מאז הפעם האחרונה שהייתי וכתבתי פה ....אישתי מנסה באמת לפתוח דף חדש....זה לא קל

זה דורש ממני להיות אסרטיבי עקשן לא לוותר על כלום ולהראות לה את הדלת החוצה כל פעם שהדברים יוצאים משליטה....לשדר שפשוט זה מה שיהיה ולא אכפת לי מכלום...הפוך ממה שכולם חושבים ...במיוחד WOMAN1 ....וזה גם כולל אותי דרך אגב.....

מה גם שבנוסף אני צריך להיות אדיש ולהראות רגישות ואהבה ואכפתיות ברמה ששואפת לאפס ...על מנת לקבל ממנה  סוג של התקרבות....

אעדכן בהמשך

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שי,

כל הקורה אתכם מאוד מוזר בעיניי. אני מאוד מקווה שיש כאן צד שלישי מקצועי שמעורב בעניין.

כי ההתנהגות הלא טבעית שלך לא תוכל להמשך לאורך זמן ולכן חייבים להסיק מסקנות ולפעול בעניין.

על כל פנים אאחל לכם הצלחה בטיפול ואיחוד של התא המשפחתי.

באהבה אסורה אל תשכחו את הצד השני

אני אחד מאלה שנימצא בצד השני - הניבגד

תאמינו לי ההרגשה הזאת נוראית מרגע שאתה מגלה או מגלה חרב עליך עולמך במיוחד לגברים שבדרך כלל הבגידה של האישה

נעשית עם רגש והגבר בדרך כלל הבגידה שלו הוא למטרת התפרקות.

אני גיליתי את הבגידה של אישתי לפני שלושה חודשים ותאמינו לי כמה שאני מנסה להיות חזק אני שבור ההרגשה של הגועל העלבון והפגיעה  לא עוברת ואפילו לא במקצת.

הרבה אומרים שאחרי הבגידה הייחסים בין בני הזוג יכולים להגיע לשיאים חדשים יכול להיות שזה נכון אנו מנסים להיות בייחד אבל ההרגשה שלי לא משתפרת במיוחד שאני רואה את אישתי לפעמים בדיכאון בגלל הקשר שניקטע לה, יש לנו ימים שהם טובים אבל גם ימים שאני אוכל את עצמי למה לעזזל כל זה מגיע לי במי פגעתי ?

אישתי אומרת שהרומן שלה נתן לה דרייב בחיים

והיום היא מעריכה אותי ואוהבת אותי יותר מאי פעם 

אבל מה שהורג אותי הוא שלפעמים היא חושבת עליו (אולי כל הזמן היא חושבת עליו) גורמת לי להיות בדאון 

מאז הגילוי לצערי חזרתי לשען לאחר הפסקה של קרוב ל 4 שנים אנשים שואלים אותי מה קרה (אני כבוי) ולא סיפרתי כלום לאף אחד אני פשוט אוכל את עצמי מביפנים 

אולי גם אני צריך את אהבה האסורה בשביל לתת לי דרייב בחיים

מישהי שתיהיה נושא שיחה לפרוק את מה שבליבי וכמובן גם להקשיב לצד השני            

שתהיה לי אשת סוד

להרגיש את הפרפרים בבטן הניצוץ בעניים ולאהוב כמו בן 18 שהלב שלו לא מפסיק לדפוק חזק מהאהבה 

הלוואי שכל זה יגיע ויתן לי את הפוש בחיים

ניב גד / ניבגד יקר,

בכול זוגיות, בכול מצב "צריך שניים לטנגו". צריך שניים כדי להצליח, אבל מספיק שרק אחד יפסיק כדי שלא יהיה ריקוד.

לא כתבת כמה שנים הייתם נשואים. עם הזמן, העניין והסקרנות דועכת. שני בני הזוג צריכים לתחזק את האהבה כדי שלא יהיו בגידות.

ואיפה אתה בסיפור? לא סיפרת למה בגדה. יכול להיות שאתה דחפת אותה לחפש ריגושים במקום אחר? הדירדור יכול להיות כמו כדור שלג. הזנחה זמנית ואם לא מתעשתים מספיק מהר: הכדור מתגלגל וגדל....

ובקשר לעישון - זה לא פתרון. זה גם לא בריא.... :)

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

ממתי יש אמונה בנשימ גבר חכמ צריכ לעקוב ולבדוק אותה 24 שעות ביממה את הפלא ההודעות את המחשב בקיצור פעילות חשאית נימרצת .ואימ ניתפסה לגרש אותה לאלתר

ממתי יש אמונה בנשימ גבר חכמ צריכ לעקוב ולבדוק אותה 24 שעות ביממה את הפלא ההודעות את המחשב בקיצור פעילות חשאית נימרצת .ואימ ניתפסה לגרש אותה לאלתר

emo_17.png  emo_20.png  ואני אומרת, על ראש הגנב בוער הכובע

גברים שלא מפסיקים לעקוב אחרי הנשים שלהם, ותמיד חשדניים, זה אומר רק דבר אחד........ ואת זה כבר כתבתי למעלה emo_46.png

לפני שאתה נותן עצות ,קח קורס בעברית נכונה,לא יזיק לך זה בטוח!

emo_45.pngעברית שפה קשה......

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

emo_45.pngעברית שפה קשה......

אם כבר רוסית . ספרדית . צרפתית . ערבית . שפות קשות

emo_91.png   shirly  

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר