אהבה אסורה - הצד שני

באהבה אסורה אל תשכחו את הצד השני

אני אחד מאלה שנימצא בצד השני - הניבגד

תאמינו לי ההרגשה הזאת נוראית מרגע שאתה מגלה או מגלה חרב עליך עולמך במיוחד לגברים שבדרך כלל הבגידה של האישה

נעשית עם רגש והגבר בדרך כלל הבגידה שלו הוא למטרת התפרקות.

אני גיליתי את הבגידה של אישתי לפני שלושה חודשים ותאמינו לי כמה שאני מנסה להיות חזק אני שבור ההרגשה של הגועל העלבון והפגיעה  לא עוברת ואפילו לא במקצת.

הרבה אומרים שאחרי הבגידה הייחסים בין בני הזוג יכולים להגיע לשיאים חדשים יכול להיות שזה נכון אנו מנסים להיות בייחד אבל ההרגשה שלי לא משתפרת במיוחד שאני רואה את אישתי לפעמים בדיכאון בגלל הקשר שניקטע לה, יש לנו ימים שהם טובים אבל גם ימים שאני אוכל את עצמי למה לעזזל כל זה מגיע לי במי פגעתי ?

אישתי אומרת שהרומן שלה נתן לה דרייב בחיים

והיום היא מעריכה אותי ואוהבת אותי יותר מאי פעם 

אבל מה שהורג אותי הוא שלפעמים היא חושבת עליו (אולי כל הזמן היא חושבת עליו) גורמת לי להיות בדאון 

מאז הגילוי לצערי חזרתי לשען לאחר הפסקה של קרוב ל 4 שנים אנשים שואלים אותי מה קרה (אני כבוי) ולא סיפרתי כלום לאף אחד אני פשוט אוכל את עצמי מביפנים 

אולי גם אני צריך את אהבה האסורה בשביל לתת לי דרייב בחיים

מישהי שתיהיה נושא שיחה לפרוק את מה שבליבי וכמובן גם להקשיב לצד השני            

שתהיה לי אשת סוד

להרגיש את הפרפרים בבטן הניצוץ בעניים ולאהוב כמו בן 18 שהלב שלו לא מפסיק לדפוק חזק מהאהבה 

הלוואי שכל זה יגיע ויתן לי את הפוש בחיים

תמיד מאוד עצוב לקרוא את הסיפורים של הצד השני, אבל כשאחד מהצדדים מתחיל סיפור מהצד, בדרך כלל יש לזה סיבות, תבדוק עם עצמך ותדבר עם אשתך מה דחף אותה לזה, אבל אני די בטוחה שאתה יודע גם מבלי לשאול אותה,

השורות האחרונות שלך, אומרות הכל, בעיקר מדוע היא בדיכאון , והיא צודקת במאת האחוזים, קשר אסור מאוד תורם לביטחון העצמי ומפרגן, 

ממליצה לכם לשבת לשיחה כנה, זה תמיד עוזר, אולי אתה באמת צריך למצוא גם מישהי שתגרום לפרפרים ולריגוש שאין לו תחליף, וככה תוכל להבין מה קטעתה באמצע.

שמע חבר אתה לא אשם במה שקרה לך,
ואל תקשיב לאיש שמנסה לטפול אפילו חלק מהאשמה עליך.
למעט מקרים יוצאי דופן של התעללות וכדומה האשמה היא בה ולא בך.

נכון שלכל בגידה יש שני צדדים,
אבל אין זה אומר שאתה אשם במשהו,
כי אם יש בעייה אפשר למצוא דרכים לפתור אותה,
כמו ללכת לטיפול זוגי או אפילו להתגרש עם כל המורכבות שבדבר.

אספר לך משהו:
גם אני נמצא בצד שלך.

אשתי עשתה את שעשתה ומנסיוני אפשר לאמר את הדברים הבאים:
א. לוקח זמן ולעתים זמן רב לחזור לשגרת חיים אמיתית.
ב. רוצו יחד לטיפול זוגי שיכול להפוך לטיפול אישי וזוגי גם יחד.
עצם התהליך המשותף והיכולת לפרוק את הכעס, התסכול והכאב עושים משהו.
ג. לא להתבייש ללכת לרופא או מטפל ולקבל טיפול שיתן לך הרגשה טובה.
ד. בשום פנים ואופן לא לקבל את הדברים כמו שהם ולפעול במרץ לשינוי המאזן בבית.
ה. מנסיון אישי: הכאב הוא חד וחזק והוא תופס אותך לא מוכן בעליל - זו לא אשמתך!
ו. אתה יכול לנסות למצוא מאהבת / סטוץ אבל אל תחשוב שזה בהכרח ישכיח ממך את הבעייה,
מה גם שזה לא תמיד קל כל-כך כמו שזה נשמע ועדיף לעשות זאת כשאתה חוזר לעצמך ולא כרגע.
ז. לא צריך לאמר הרבה: זין - תעשו הרבה סקס!!! תיגעו, תשחקו, תלטפו, דברו ואל תפחדו להראות רגשות.
ח. זו תקופה קשה ומחייבת הרבה יכולת להכיל וזה לא קל אבל אם אתם רציניים אתם גם תתגברו.

יש לי עוד הרבה מאוד טיפים שאפשר לתת לך,
ולפני סיום אוסיף שיש לא מעט שנכנסים לסמי-דיכאון,
כלומר דיכאון קל שאם אין מטפלים בו יכול אף להחריף לדיכאון אמיתי.

אני לא נוהג לעשות זאת אבל במקרה זה אחרוג ממנהגי:
אני עצמי מטפל ברפואה לא קונוונציונאלית ואני יכול לאמר לך
שנכנסתי מהר מאוד לסמי-דיכאון בגלל המצב אלא שלמזלי אני
יודע לטפל במקרים כאלו ולכן טיפלתי בעצמי ובזמן קצר יחסית
יצאתי מההרגשה הנוראית שאתה מתאר והרגשתי שוב מצויין.

אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך הן בטיפים ואף יותר.
זו לא פרסומת כי אני לא נוהג לעשות זאת אבל בגלל
התיאור של המצב שלך אני חורג ממנהגי.

מאחל לך מכל הלב,
שתרגיש טוב ושתמצא את האושר בחזרה.
שההרמונייה תחזור לשרות בביתכם ובחירותיכם תהיינה נכונות.

יום טוב.

תתחיל לקרוא ספרים תמצא בהם הרבה תירוצים למצב שלך. ותוכל לרואת הכל בזווית אחרת. זה מעוד עוזר, אין רופא יותר טוב מספרים

תאמינו לי ההרגשה הזאת נוראית מרגע שאתה מגלה או מגלה חרב עליך עולמך במיוחד לגברים שבדרך כלל הבגידה של האישה

אני גיליתי את הבגידה של אישתי לפני שלושה חודשים ותאמינו לי כמה שאני מנסה להיות חזק אני שבור ההרגשה של הגועל העלבון והפגיעה  לא עוברת ואפילו לא במקצת.

הרבה אומרים שאחרי הבגידה הייחסים בין בני הזוג יכולים להגיע לשיאים חדשים יכול להיות שזה נכון אנו מנסים להיות בייחד אבל ההרגשה שלי לא משתפרת במיוחד שאני רואה את אישתי לפעמים בדיכאון בגלל הקשר שניקטע לה, יש לנו ימים שהם טובים אבל גם ימים שאני אוכל את עצמי למה לעזזל כל זה מגיע לי במי פגעתי ?

אבל מה שהורג אותי הוא שלפעמים היא חושבת עליו (אולי כל הזמן היא חושבת עליו) גורמת לי להיות בדאון 

מאז הגילוי לצערי חזרתי לשען לאחר הפסקה של קרוב ל 4 שנים אנשים שואלים אותי מה קרה (אני כבוי) ולא סיפרתי כלום לאף אחד אני פשוט אוכל את עצמי מביפנים 

שתהיה לי אשת סוד

להרגיש את הפרפרים בבטן הניצוץ בעניים ולאהוב כמו בן 18 שהלב שלו לא מפסיק לדפוק חזק מהאהבה 

אני חושבת שאתה רוצה לנקום יותר מאשר למצוא את הריגוש מחדש.

התקופה הזו לא מתאימה לקשר חדש אלא לבניית הקשר ביניכם ושיקומו.

העישון לא יעזור בכלל,זה רק נזק לסביבה ולך.יש דרכים אחרות להרגע ולא באמצעותן.

אחרי שהכל בבית ירגע ,תחשוב על קשר נוסף במקביל,אם אתה בכלל זקוק לו?

תתחיל לקרוא ספרים תמצא בהם הרבה תירוצים למצב שלך. ותוכל לרואת הכל בזווית אחרת. זה מעוד עוזר, אין רופא יותר טוב מספרים

על אילו ספרים מדובר?

אין לי שמות בעיברית אבל מומלץ בחום לקרוא את מוריס דריאון, אחד המשפטים האהובים ונוכונים ממנו:

גבר ממחיש בגידה כל עוד איש לא יודעה. (תרגום גס, לא יודעה איך בדיוק לתרגם את המשפט הזה, קראתי ספרים שלו ברוסית)

אין לי שמות בעיברית אבל מומלץ בחום לקרוא את מוריס דריאון, אחד המשפטים האהובים ונוכונים ממנו:

גבר ממחיש בגידה כל עוד איש לא יודעה. (תרגום גס, לא יודעה איך בדיוק לתרגם את המשפט הזה, קראתי ספרים שלו ברוסית)

תודה,

סקרנת אותי.

בהצלחה

emo_49.png

emo_91.png   shirly  

ליבי איתך אתה צודק בכל מה שכתבת אבל אל תתחיל גם אתה רומן  אתה לא כמוה אתה יותר טוב  אם חשוב לך הבית המשפחה  תתגבר  לעולם לא תחזרו למה שהיה לפני כן  אבל אפשר לחיות יחד

כתוב למייל"RJKSNT@WALLA.CO.IL

כתוב למייל"RJKSNT@WALLA.CO.IL

תודה על התגובות והחיזוקים

אני לא מאשים את עצמי אלה רק את אישתי דרך אגב גם זה מה שהיא אומרת

אני לא מחפש קשר אחר מנקמנות אלה מסקרנות

שתהיה לי אשת סוד

אני נקמתי.......והרבה ולתקופה ארוכה ואני חושב שאשתי מודעת לזה......את חושבת שעוזר במשהו ?

אולי בעובדה שכעת היא רואה כמה ק'שה זה פוגע בילדים וגם שהפסקנו לבלות יחד.......ואולי קשה לה עם זה שאנחנו רבים בנוכות הילדים...החברים ....ההורים שלה......וזה שבעצם הכל קורס

לנגד עיינהה ....מעבר לזה .....זה לא משנה את הרגש מבפנים ....את היחס שלה כלפיי ואת היחס שלה לאותו אדם מחוץ למסגרת .... יכול להיות שהקשר פסק .... אבל אי אפשר לשנות את מה שמרגישים בפנים ....

את יודעת מה ?

לי כל כך חשוב הרגש.... שאני ממש לא יודע לתאר לך כמה זה כואב בפנים .... אחרי הכל את מתחתנת מקימה עסק משפחה ובבת אחת במחי יד הכל נהרס ....

עכשיו אני בטיפול מנסה לברר את הצד שלי בכל העניין הזה ....

מה שממשיך לכאוב שהצד שלה לא מעוניין לשתף פעולה לא מעוניין להוציא את מה שיש לו בפנים ....ואם זה מעניין אותך

אני ממש בדעה שרגש לא ניתן לשנות אם לא ממש מתכוונים לזה .... ואמרתי בטיפול ...עם הגיל התקדם קשה ואפילו אין לך ממש סבלנות להכיל בן זוג כזה .... עדיף לשחרר אותו .... ולחיות מעכשיו חיים חדשים ....את מה שנשאר לך לחיות טוב כמו שצריך

אני מצטער אם הוצאתי בבת אחת כל כך הרבה

אבל אני ממש באמצע טיפול ואני ממש "מוצף"

חומר למחשבה......

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

שתהיה לי אשת סוד

אני נקמתי.......והרבה ולתקופה ארוכה ואני חושב שאשתי מודעת לזה......את חושבת שעוזר במשהו ?

אולי בעובדה שכעת היא רואה כמה ק'שה זה פוגע בילדים וגם שהפסקנו לבלות יחד.......ואולי קשה לה עם זה שאנחנו רבים בנוכות הילדים...החברים ....ההורים שלה......וזה שבעצם הכל קורס

לנגד עיינהה ....מעבר לזה .....זה לא משנה את הרגש מבפנים ....את היחס שלה כלפיי ואת היחס שלה לאותו אדם מחוץ למסגרת .... יכול להיות שהקשר פסק .... אבל אי אפשר לשנות את מה שמרגישים בפנים ....

את יודעת מה ?

לי כל כך חשוב הרגש.... שאני ממש לא יודע לתאר לך כמה זה כואב בפנים .... אחרי הכל את מתחתנת מקימה עסק משפחה ובבת אחת במחי יד הכל נהרס ....

עכשיו אני בטיפול מנסה לברר את הצד שלי בכל העניין הזה ....

מה שממשיך לכאוב שהצד שלה לא מעוניין לשתף פעולה לא מעוניין להוציא את מה שיש לו בפנים ....ואם זה מעניין אותך

אני ממש בדעה שרגש לא ניתן לשנות אם לא ממש מתכוונים לזה .... ואמרתי בטיפול ...עם הגיל התקדם קשה ואפילו אין לך ממש סבלנות להכיל בן זוג כזה .... עדיף לשחרר אותו .... ולחיות מעכשיו חיים חדשים ....את מה שנשאר לך לחיות טוב כמו שצריך

אני מצטער אם הוצאתי בבת אחת כל כך הרבה

אבל אני ממש באמצע טיפול ואני ממש "מוצף"

חומר למחשבה......

יש המון אמת בדבריך ואני מבינה אותך לגמרי,ההרגשה הפנימית שלך שלא נותנת לך מרגוע.

לכן כתבתי אין צורך בנקמנות כי זה לא מביא אותך לשום דבר טוב.יש רק או לסלוח ולהבין שלבגידה יש סיבה והיא תמיד קשורה לשני בני הזוג.הרי אישה שמחפשת ריגושים בחוץ חסר לה משהו בבית והשיגרה שואבת אותנו בלי לשים לב בכלל.

או להפרד ,אם אתה לא יכול לחיות עם ההרגשה הזו שאישתך בגדה בך.

אף אחד לא הבטיח לנו חיים קלים.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר