כשהנשואין במשבר מכוון שיש יחסי כוחות בין בני הזוג והדבר גורם לאי פעילות מינית ברגע שיש בגידה מרגיש\ה הבוגד\ת את הסכנה ומוריד\ה פרופיל במחשבה מה יהיה אם יתפס,אז כמובן שהבן או בת הזוז מרגישים שניצחו וממשיכים לפרק נוסף בחיי הנשואין כשהעמדות לא ברורות ופיצוץ ההרסני קרוב מאי פעם,וכשהוא מגיע הפרדה מלווה במלחמה איומה כשכל צד מאמין שהכוח לצידו,הניסיון אומר שזוגות שניפרדו ללא בגידה נלחמו פחות וישנם שגם שמרו על יחסי כבוד הדדי.emo_43.png

נישואים = שגרה = שעמום = שחיקה

בגידה = שבירת שגרה = שבירת שעמום

הבגידה משמשת לטעינת אנרגיות חדשות הנחוצות לשיפור ההתמודדות עם חיי הנישואים

חוסר בבגידה (להישאר נאמן) מותיר את האנרגיות הישנות (או חוסר האנרגיות) על כנן ויוביל קרוב לוודאי לסיום הקשר הזוגי. למה ? כי כאשר אין אנרגיות לא משקיעים בבן הזוג, לא מטפחים את הקשר הזוגי, פחות מדברים האחד עם השני, יותר רבים ומתווכחים, ועוד...

לעיתים, הבגידה היא המוצא האחרון להצלת קשר זוגי מקרטע.

הנוסחה פשוטה : אתם אוהבים את בת הזוג שלכם ורוצים להישאר איתה אבל מרגישים שאין לכם יותר כוחות להתמודדות ? תבגדו !

אם אין לכם כוחות להתמודדות ועדיין אתם מתעקשים להישאר נאמנים בת הזוג לא תודה לכם על זה. ההיפך. אתם תמשיכו להפגין בדרך ההתנהגות האדישה שלכם חוסר סיפוק מהקשר מה שיביא לסיומו בסופו של דבר ותאבדו את בת הזוג אותה אתם אוהבים. לא חבל ?

אני חושב שכמה מפה שאומרים שהם בוגדים בבעליהן/נשותיהם ממש מגעילים.  תחשבו איך הבן זוג ירגיש כשהוא יגלה את זה,זו פגיעה ממש קשה. אם אתן/ם לא מרגישים בנוח עם הבן זוג פשוט תיפרדו במקום להיות בשקר הזה.

בעיניי - מה שאמרת זה קישקוש אחד גדול, אני המון שנים עם אישתי ומעולם לא בגדתי בשום צורה ומלרות זאת יש אנרגיות ושום דבר לא דועך אצלי. אני לא אומר שיש כאלה שאצלהם זה שונה אבל זה ממש לא נכון להגיד אמירה כל כך גורפת.

במובן זה, בגידה היא כמו גניבה ... זה מועיל כל עוד לא תופסים אותך

אחר כך זה הרסני ...

מנהל הפורום
1000+

FAUSTT

כולנו קרימינאלים אבל לא מוכנים להודות אנחנו בהדחקה.

עושים מה שטוב בשבילנו אגואיסטים.גנבת/ה נתפסת/ה = כלא, שלילת החופש.

לא חושבים על ההשלכות. אין עונש ממלכתי על בגידה העונש הוא פרוק החבילה, נפסת/ה =חופש.

מנהלים חיים כפולים בסתר.

חיים פעם אחת, חייה ותן לחיות.

FAUSTT

כולנו קרימינאלים אבל לא מוכנים להודות אנחנו בהדחקה.

עושים מה שטוב בשבילנו אגואיסטים.גנבת/ה נתפסת/ה = כלא, שלילת החופש.

לא חושבים על ההשלכות. אין עונש ממלכתי על בגידה העונש הוא פרוק החבילה, נפסת/ה =חופש.

מנהלים חיים כפולים בסתר.

חיים פעם אחת, חייה ותן לחיות.

לא מסכימה איתך לחלוטין,קרימינאלי זה מי שעובר על החוק הקבוע בחוק ועונשו גם כן קבוע.

כאן הסיפור שונה לחלוטין.

לפעמים כשאתה נתפס רק אז אתה משתחרר.פעמים אחרות זה דווקא יכול כן לתרום למערכת הזוגית שהייתה שרויה בבעיה מסוימת.

כל מקרה לגופו.

יש בכלל ספק ,משפרת ,מועילה ומגוונת

בפרט לצד "המתהולל " מחניף  לאגו ,מוסיף אנרגיה לחיי המין

"התהולל/ת "נהנים מבריאות כללית משופרת  [מוכח מדעית ]

ידוע שנישואין לאורך זמן ,פוגעים בחיי האהבה והתשוקה

לכן ממליץ בחום

גרוש מאושר

מה שקשה שכל כך הרבה מילים ואין נכון ואין לא נכון אין מותר ואסור.. יש כמובן שיש ..אבל לא בתחושות לא בטירוף הזה..

בתשוקה הזו לצעוק עד השמיים "אני אוהב/ אוהבת "   ולתת לזה את המקום של זה ..בנישאוים יש את ה"צעקה" הזו ..אך לא באותה עוצמה.. כמו בהתחלה.. 

התשוקה לרצות , התשוקה להיות ,,ושיגידו ..אווו את מקסימה אותי / אוו אתה מקסים אותי..

שוב ושבו ..ויעריכו כל דבר קטן גם החסר משמעות ביותר..

כך המשמעות שלו גדולה הרבה יותר..

יש האומרים כי "מה שלא הורג אותך מחשל אותך.." מעולה! כך אנו יודעים שאנו חיים באמת ..והאוויר הוא הנשימה הזאת שממלאת  את  הנפש!

אז כל אחד חיי אם  אסוקר שלו המותר שלו.. והמוסרי והנכון לו!!

ואין צודק או לא צודק

יש תחשות רגשות טירוף חושים ותשוקה שלהם.. לא צריך תירוצים או הסברים רק לעצום ענינים ולהרגיש מה נכון לנו!! סוף סוף בוא "נהיה אגוסטים "לעצמנו לנו  כי כל הזמן יש את הבן/ בת זוג יש את הילדים וכדי להתקיים ולהרגייש חיים יש כאלה שסיגריה שווה להם יש כאלה.. שוקולד ..יש כאלה סקס ויש אחרים שבגידה! כל אחד ימצא את האוגויסטיות שלו.. ואם הוא שם  שם באמת ומאמין.. תהנו תרגישו תואהבו תחשקו אך אל תפגעוו.. בחשובים לכם וביקרים לכם!!

חוסר בבגידה (להישאר נאמן) מותיר את האנרגיות הישנות (או חוסר האנרגיות) על כנן ויוביל קרוב לוודאי לסיום הקשר הזוגי. למה ? כי כאשר אין אנרגיות לא משקיעים בבן הזוג, לא מטפחים את הקשר הזוגי, פחות מדברים האחד עם השני, יותר רבים ומתווכחים, ועוד...

הנוסחה פשוטה : אתם אוהבים את בת הזוג שלכם ורוצים להישאר איתה אבל מרגישים שאין לכם יותר כוחות להתמודדות ? תבגדו !

אם אין לכם כוחות להתמודדות ועדיין אתם מתעקשים להישאר נאמנים בת הזוג לא תודה לכם על זה. ההיפך. אתם תמשיכו להפגין בדרך ההתנהגות האדישה שלכם חוסר סיפוק מהקשר מה שיביא לסיומו בסופו של דבר ותאבדו את בת הזוג אותה אתם אוהבים. לא חבל ?

אתה מציג את זה כאילו אתה נכנס למערכת יחסים אסורה ואומר לעצמך 'כל הכבוד לי, אני עושה את זה למען אישתי וכדי להציל את הזוגיות שלי'.

זה נראה עבודה בעיניים, לא נראה לי שיש מישהו שנכנס מההתחלה לכאלה יחסים אסורים כדי להציל את הקשר בבית, אתה מציג את זה כאילו מדובר באיזה חוג או הובי מסיום שבעצם תרפיה לנפש, ואין בזה שום פסול.

בגידה זה בגידה באמון!!! זה בגידה בכל העקרונות עליהם מבוססת מערכת נישואים נורמלית!

אני בטוחה שכל אישה או גבר שהיחסים שלהם בבית במשבר רציני, אם הם מוכנים שבן/ת הזוג יבגוד כדי לשפר את היחסים- יסרבו!

יש מליון דרכים אחרת לשפר קשר חוץ מבגידה.

אם כבר יצא מצב שאחד מבני הזוג נקלעו לכזה מצב אז אפשר להוציא מזה את המקסימום טוב ולנתב את זה לתועלת היחסים בבית, אבל להתיחס לזה מההתחלה כמשהו מותר ועוד מצב רצוי- נשמע לי מגוחך.

קראתי בכמה מקומות על נשים/גברים שטענו שהקשר האסור שיפר להם את חיי הנישואים, הוסיף להם ענין וחשק ועשה אותם לאנשים טובים יותר בבית.

אני אישית יכולה להבין את התחושה הזאת ולהזדהות עם זה, אבל גם לא להבין- איך יכול להיות שבגידה שזה בעצם נוגד את כל העקרונות של חיי נישואים וקשר זוגי בין שניים- תוסיף תועלת לנישואים? זה לא סותר??

אשמח לשמוע את דעתכם ולשמוע הסבר (אם קיים) ממי שעבר את זה.

כל מקרה לגופו. חבל לכם על הזמן.......

אתה מציג את זה כאילו אתה נכנס למערכת יחסים אסורה ואומר לעצמך 'כל הכבוד לי, אני עושה את זה למען אישתי וכדי להציל את הזוגיות שלי'.

זה נראה עבודה בעיניים, לא נראה לי שיש מישהו שנכנס מההתחלה לכאלה יחסים אסורים כדי להציל את הקשר בבית, אתה מציג את זה כאילו מדובר באיזה חוג או הובי מסיום שבעצם תרפיה לנפש, ואין בזה שום פסול.

בגידה זה בגידה באמון!!! זה בגידה בכל העקרונות עליהם מבוססת מערכת נישואים נורמלית!

אני בטוחה שכל אישה או גבר שהיחסים שלהם בבית במשבר רציני, אם הם מוכנים שבן/ת הזוג יבגוד כדי לשפר את היחסים- יסרבו!

אם כבר יצא מצב שאחד מבני הזוג נקלעו לכזה מצב אז אפשר להוציא מזה את המקסימום טוב ולנתב את זה לתועלת היחסים בבית, אבל להתיחס לזה מההתחלה כמשהו מותר ועוד מצב רצוי- נשמע לי מגוחך.

בעיניי אין שום כבוד או בושה בקיום מערכת "אסורה" ... זו פשוט עובדה.

עובדה של צורך בסיסי של המין האנושי לרצות משהו שחסר לו בבית. כל אחד והמחסורים שלו אבל המשותף לכולם זה הצורך בהשלמה.

מנהל הפורום
1000+

בר, אני רוצה ברשותך לחדד את הנקודה שלי כי כנראה היא לא הובנה כהלכה...

כתבתי : "לעיתים, הבגידה היא המוצא האחרון להצלת קשר זוגי מקרטע." - המוצא האחרון... ובהעדר דרכים אחרות (תחביבים כלשהם)שאותו אדם יכול להטעין עצמו באנרגיות מחודשות שיתרמו לתפקודו בקשר הזוגי שלו יכול להיות שלא יהיה מנוס מלהשתמש במוצא האחרון הזה. לא מבחירה ולא מתוך יוזמה. הכוונה היא לא לבוא ולומר שהקשר שלי עם אשתי על הפנים ולכן אני פותח פנקס מאתר מישהי מזמין אותה ללילה כי אני רוצה להטעין את עצמי באנרגיות ולחזור לקשר הזוגי שלי חדש ורענן. ממש לא ! אבל אם קטע אסור מתדפק על הדלת שווה לפתוח אותה ולא להשאיר אותה נעולה רק כדי להצהיר אחר כך לעצמך שנשארת נאמן. מה שווה הנאמנות אם הקשר עם האישה בכל מקרה הולך ומתדרדר אל פי תהום ומתקרב לקיצו ? מה היא שווה ??? עדיף לבדוק אופצייה של קטע אסור ולו רק בכדי לבחון את האפשרות שאחריו יהיה לאדם מספיק אנרגיות חיוביות לעבוד על הקשר הזוגי שלו.

הדגשתי את המילים "קטע אסור" כדי להבדיל בינו לבין "אהבה אסורה" או "יחסים אסורים". קטע הוא משהו חד פעמי. לעומת זאת, אהבה אסורה כמו גם יחסים אסורים מרמזים על המשכיות וחזרה על האקט של הבגידה. לא לכך מכוונים דבריי.

בר, אני רוצה ברשותך לחדד את הנקודה שלי כי כנראה היא לא הובנה כהלכה...

כתבתי : "לעיתים, הבגידה היא המוצא האחרון להצלת קשר זוגי מקרטע." - המוצא האחרון... ובהעדר דרכים אחרות (תחביבים כלשהם)שאותו אדם יכול להטעין עצמו באנרגיות מחודשות שיתרמו לתפקודו בקשר הזוגי שלו יכול להיות שלא יהיה מנוס מלהשתמש במוצא האחרון הזה. לא מבחירה ולא מתוך יוזמה. הכוונה היא לא לבוא ולומר שהקשר שלי עם אשתי על הפנים ולכן אני פותח פנקס מאתר מישהי מזמין אותה ללילה כי אני רוצה להטעין את עצמי באנרגיות ולחזור לקשר הזוגי שלי חדש ורענן. ממש לא ! אבל אם קטע אסור מתדפק על הדלת שווה לפתוח אותה ולא להשאיר אותה נעולה רק כדי להצהיר אחר כך לעצמך שנשארת נאמן. מה שווה הנאמנות אם הקשר עם האישה בכל מקרה הולך ומתדרדר אל פי תהום ומתקרב לקיצו ? מה היא שווה ??? עדיף לבדוק אופצייה של קטע אסור ולו רק בכדי לבחון את האפשרות שאחריו יהיה לאדם מספיק אנרגיות חיוביות לעבוד על הקשר הזוגי שלו.

הדגשתי את המילים "קטע אסור" כדי להבדיל בינו לבין "אהבה אסורה" או "יחסים אסורים". קטע הוא משהו חד פעמי. לעומת זאת, אהבה אסורה כמו גם יחסים אסורים מרמזים על המשכיות וחזרה על האקט של הבגידה. לא לכך מכוונים דבריי.

אוקי.. עכשיו הדברים הרבה יותר מובנים לי והגיונים!

תודה על חידוד הענין..

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר