האם זה קרה לכם/ן?

האם זה קרה ? שניהלתם שיחה וירטואלית בפורום בצ'אט ואפילו בטלפון עם אשה או גבר, הכל לפי המקרה הפרטי, היה נהדר היה מושך וחיכיתם רק לרגע הזה-להיפגש!!! אך ברגע הפגישה, נראה לכם/ן פתאום שזו לא ממש מציאה. רציתם לברוח משם מהר בלי להשאיר עקבות, למחוק את המיילים ההודעות ואת פנקס הכתובות. אבל בגלל שאנחנו אנשים מנומסים ותרבותיים המשכתם קצת הלאה למצות את הפגישה. כי אולי מאחורי החזות של עקרת הבית האפרורית ושמנמנה או הפקיד האפור מגודל הפימות מתחבאת איזו מאטה הארי סמויה או לחילופין גימס בונד במשימה עתירת הסוואה?

אבל בסופו של הדבר מראה העיניים אינו משקר ומה שרואים הוא בדיוק מה שהיה ונשארים רק עם החברה הותיקה-האכזבה.

מכירים? שתפו אותנו.

מוכר ... בהחלט

ואני בטוחה שכולם חווים את זה בדרך זו או אחרת

ככה זה בעולם וירטואלי ...

עדיין לא קרה,אבל אם ויקרה פשוט מקצרים את הפגישה ומתרצים בנימוק הגיוני לסיבת העזיבה.

לא נורא,לא קרה כלום!

תמיד יש יום חדש עם הפתעה חדשה בצידו.

לגיטמי שדבר כזה יקרה ותיהיה אכזבה ממראה הפרטנר\ית. זה גם השלב שכדאי לומר לו\לה שזה לא מתאים ולא למשוך את זה לתיאום ציפיות. אם פרשת באופן מיידי עשית נכון (אפשר גם בצורה מנומסת) ואם סתם משכת את זה רק עשית עוול לעצמך וגם לה כנראה.

לדעתי עדיף לומר מיידית שזה לא מתאים.

האינטרנט מהווה כלי עזר כדי לממש רצונות,תהיות,הכרויות ולא אחת הוא משטה בנו.כשאדם כותב ומביע עצמו נפלא,קרוב לוודאי שנימשך ונרצה לשוחח עימו.כשקולו ואמירותיו מיוחדים,נשאף למפגש.מסתבר ששני אלו אינם מוכיחים בהכרח,על אופיו האמיתי...על החזות הויזואלית ועלולים(לעיתים)ליצור מפח נפש מוחלט.

כשהכל זורם...מה טוב.כשהניצוץ אינו מופיע בעת המפגש-,רצוי לחתוך ולקצר הליכים.....פשוט לומר:"לא מתאים לי"וכדו'.

וואו היתה לי מסכת כזו לפני כשלושה שבועות הכרנו באינטרנט יצאנו הוא אמר שיש קליק אנחנו בני 55 60 לא ילדים והוא אמר שהוא בן אדם ורציני ומחפש בת זוג ואמר שיש קליק והרגשתי שיש עם מי לדבר ואפילו יצאנו קרוב ל12 יום כולל הכל ובסוף זה נגמר ואפילו בלי טל התנצלות רק דרך חברה נודע לי שהבן אדם רצה לסיים את זה ולא ידע איך ומבחינה ויזואלית זה לא התאים לו אז למה לעזאזל זה נמשך 12 יום למה למשוך את זה ולומר שקרים ולמה לא לסיים את זה ביום יומיים,שקרן רמאי, נבזה

מבחינה ויזואלית הוא בקושי 160 נמוך מלא קמטים תסרוקת ההלוואה,דון דגואן דלשמטה שחושב שהוא משהו מבחינה ויזואלית כמה פתטי  בן אדם יכול להיות אלק דוגמן צמרת,ובאינטימיות אפס ושואף לאפס,לא יודע כלום לגבי מלא דברים איזה אפס,ומתנהג כמו בן 40 בושה

מבחינה ויזואלית הוא בקושי 160 נמוך מלא קמטים תסרוקת ההלוואה,דון דגואן דלשמטה שחושב שהוא משהו מבחינה ויזואלית כמה פתטי  בן אדם יכול להיות אלק דוגמן צמרת,ובאינטימיות אפס ושואף לאפס,לא יודע כלום לגבי מלא דברים איזה אפס,ומתנהג כמו בן 40 בושה

לא כולם יודעים לסיים קשרים,לכן קבלי את זה והמשיכי הלאה.

במצבים כאלה כמו שתיאר דוריאן, היה טוב אם שני הצדדים הנוגעים בסיפור היו כותבים את דעתם. פה מביע את דעתו רק צד אחד, אולי לצד השני יש גם מה לומר בנושא?! הרי לכל מטבע יש שני צדדים. אני לא אומרת שלא קרו מקרים כאלה כמו שדוריאן סיפר, אבל תמיד יש גם מצבים יוצאים מין הכלל. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

ואני רק בגלל זה לא אוהב לדבר בטלפון, עדיף להיפגש וזהו.

נפתח אתר סרטים חדש ברשת
שם תמצאו את הסרטים הכי חדשים , סדרות ,תוכניות,משחקים
מוזיקה ועוד שווה להיכנס : http://adf.ly/GOfuy

האמת לי זה לא קרה, לא קרה כי לא ניסיתי...

העולם הוירטואלי נראה לי עולם לא הוגן בכל מה שקשור להיכרויות (לא בהכרח אהבות אסורות)

הפלטפורמה הזו היא מושלמת לכל מי שרוצה לחשוף טפח ולהסתיר טפחיים...

את/ה אומר/ת את מה שרוצים לשמוע, חושף רק את מה שהצד השני מעוניין לקבל והנה יצרת לעצמך חבר חדש מבלי להתאמץ יותר מדי והכי חשוב מבלי שהוא או היא באמת מכירים אותך

לכן, צריך לקחת את כל מה שנאמר בערבון מוגבל...

ברור לי שלאנשים המחפשים אהבה אסורה זה מעולה, ככה גם הסיקרטיות נשמרת אבל זה פשוט אומר שמתפשרים, מתפשרים על איכות הפרטנרים לאהבה האסורה, מתפשרים על כל החוויה הזו...

הרי בואו נודה בזה, היינו מעדיפים לפתח משהו עם ההיא מהמשרד או עם השכנה שעושה עיניים אבל איתה, צריך אומץ, איתה אי אפשר לברוח ולחסום אותה מלפנות אלינו שכבר לא מתאים ואיתה זה מסוכן מאוד...

אז הכי נוח להתפשר... להתפשר על כל מה שבא ליד בפורומים או בצ'אטים...

תחשבו על זה...

זושי

emo_56.pngואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראיםemo_56.png !

זושי, זאת החתימה של מארי מהלב. אני מאד ממליצה לפעמים לקחת את המשפט לתשומת לב רבה, כי יש במשפט הזה המון...

לא כל מה שכותבים אפילו בפורום הזה, הכל נכון.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

emo_56.pngואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראיםemo_56.png !

זושי, זאת החתימה של מארי מהלב. אני מאד ממליצה לפעמים לקחת את המשפט לתשומת לב רבה, כי יש במשפט הזה המון...

לא כל מה שכותבים אפילו בפורום הזה, הכל נכון.

סוויטי,

מה קורה לכתב שלך?פתאום התחיל לקטון ,משהו עובר עליו??תעזרי לו....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר