געגועים

געגועים

אין לי מקום אחר לצעוק את זה ואני כל כך רוצה לצעוק את זה, אני מתגעגעת אלייך. אני לא יכולה להגיד לך את זה כי אני אמורה להבין אותך וההחלטה שלך היא כמובן ההחלטה הנכונה לשנינו. הרגשת כל כך רע עם עצמך ועם הקשר הזה ועליי לחזק אותך ולשחרר אותך כדי שתמשיך לעשות את הדבר הנכון. אף אחד לא יודע מה עובר עליי, למה אני מהלכת עם עיניים עצובות, אני מרגישה חלולה מבפנים, כל החשק שלי ירד. הרגשה כזו שהכל מתפקד סביבי ואני בכלל לא פה, הראש שלי הגוף שלי עדיין איתך, אני מתגעגעת למגע שלך לטעם של השפתיים שלך לריח שלך למילות התשוקה שלך, הקשר שלנו החיה אותי. כל כך הרבה דברים מזכירים לי אותך ואני מנסה כל כך לשכוח, ככל שאני מנסה לשכוח אני רק חושבת עלייך יותר. יש בי חלק שמתחרט שנכנס לזה בכלל בגלל ההרגשה הזו עכשיו ויש בי חלק שמאושר שהכיר אותך כי בלי זה לא הייתי מגלה שבאמת חסר לי דברים בחיים. הייתי רוצה לדעת שאתה גם מתגעגע אלי כמו שאני אליך, רק כדי לדעת שלא הכול היה בראש שלי ולא פינטזתי את הכול. אבל אולי עדיף לחשוב שהכול היה בראש שלי ויותר טוב לי לדעת שעכשיו אתה נמצא מאושר עם אישתך שמח מכך שעשית את הדבר הנכון. 

תודה שהקשבתם.

וואו , אכן  קשה , לא  נעים , מבין  את  התחושה , הרצון , חוסר  האונים  והרצון  לשתף ......

הגעגועים  והזיכרונות  יהיו  איתך  לאורך  תקופה  ולא  ירפו , ככל  שתנסי  להתנגד , הם  יהיו  חזקים  יותר , העמדת  הפנים  כלפי  חוץ  עוד  יותר  מקשה , אבל , את  חייבת  להתגבר וזה  יקרה , יקח  זמן  אבל  זה יקרה .

מה  שנשאר  כרגע  הוא  להתענג  על  העבר , על  הזכרונות , הרגעים  היפים  שהיו  וגם  הפחות  נעימים .

תהי  חזקה , החיוך , האושר  והאור  יהיו  בליבך  במוחך  ובגופך  בקרוב .

אל תצטערי על העבר.... מה שהיה היה.... לטובה... כל מה שאנחנו עוברים בחיים, זה בית ספר אחד גדול.

היום את מתייסרת, כואבת, מתגעגעת....נזכרת.... חייכי, יש לך במה להזכר, רגעים מיוחדים לנצור....

השתדלי להחלים וכמה שיותר מהר, מהאובדן שאת נמצאת כרגע. זה גם לא משנה, מה הוא מרגיש או חושב, זה לא באמת יינחם יותר, זה ייגרום לך לשקוע יותר...

מאחלת לך, אחרי התקופה הזו, לעמוד יציב על שתי רגליים ולהביט קדימה, אל אופק חדש ואם תרצי {למרות שהיום זה נראה רחוק ובלתי ישים} קשר חדש....

בינתיים ממני {חיבוק} חם ועוטף ומנחם.... וכנה...

מבינה אותך מאוד, הייתי ועדין אני במקום הזה........טוב שהתנתקתם וגם אם מצידו, זה לא היה מוביל לשום מקום טוב, לפחות לא בשבילך...

בהצלחה בהמשך,אני

תהייה חזקה,במקרה שלך המזור היחיד הוא הזמן .

האהבה אסורה זה כנראה מתאים רק לגברים, את נפגעת וכואבת והוא כבר מזיין מישהי אחרת.

ממה שאני רואה מסביבי וקוראת תמיד הנשים בסוף נפגעות ..

הזמן יעשה את שלו...

הדס אני ממש לא מסכים איתך לא רק נשים נפגעות.

אני מסכים איתך שהנשים הרבה יותר רגישות, אבל לא פעם הנשים מפעילות מניפולציות על גברים, וכן יש גם גברים רגישים.

בכל מקרה אומרים שאין אף אחד שיכול לעצור את הזמן הבעיה במיקרים כאלו שההרגשה הפנימית שהזמן לא זז, 

ליקליק יקרה תחזיקי מעמד תמשיכי הלאה.  emo_04.png

כל כך מבינה ומזדהה איתך.. הגעגועים האלה שצובטים בלב.. החלק הזה שמתחרט שבכלל התחלנו עם זה והחלק השני שיודע שבלי זה החיים היו ממש אפורים..

מאחלת לך מכל הלב שתתגברי על זה בקרוב ותהי הכי מאושרת שאפשר!!

מבינה את הכאב שלך,זה החיסרון באהבה אסורה,הכאב לב שזה מותיר אחר כך,אומנם זו פעם ראשונה שלי

אבל אני כבר מודעת לפגיעה שהחוש בעתיד.

האהבה אסורה זה כנראה מתאים רק לגברים, את נפגעת וכואבת והוא כבר מזיין מישהי אחרת.

ממה שאני רואה מסביבי וקוראת תמיד הנשים בסוף נפגעות ..

הזמן יעשה את שלו...

הדס,

מה זה השטויות האילו?

חשבת אולי שאת שומעת רק את הנשים כי המצ'ואים לא מדברים?

מבינה את הכאב שלך,זה החיסרון באהבה אסורה,הכאב לב שזה מותיר אחר כך,אומנם זו פעם ראשונה שלי

אבל אני כבר מודעת לפגיעה שהחוש בעתיד.

לא ניתן לחוש כלום עד שלא חווים את זה על אמת,כל הסיפורים מסביב זה מאוד אישי ואצל כל אחד ואחת מאיתנו הרגשות שונים.

רק קחי בחשבון שלכל התחלה יש גם סוף וזה מאוד טריויאלי.

כל שכתבת כאן, מילה במילה מתאר בדיוק רב את מה שעברתי ועדיין עוברת כבר תקופה ארוכה...

רק מי שחווה את זה יודע ומבין באמת עד כמה הכאב הזה קשה מנשוא.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

געגועים זה משהו טיבעי נעים אך לפעמים כואב.

אם ההחלטה להמשיך הלאה באה ממקום טוב אז תסתכלי קדימה ולא על ההווה והעבר. הזמן יעשה את שלו ואת תראי שעם הזמן את תריגיש אותו פחות ופחות... וזו לא קלישאה זה אמיתי ... מניסיון.

בהצלחה ותהי חזקה

sunshine צודקת

זה טיבעי להתגעגע, בכל זאת תמשיכי הלאה הזמן יעשה את שלו.

אבל מה תעשי אם יתגעגע? יכול להיות שלקח פסק זמן כי הרגיש שאינו יכול להכיל את שתי מערכות היחסים. אולי הוא צריך זמן אולי הרגיש שזה פוגע לו בחיי המשפחה.

תמשיכי הלאה תלמדי לההנות מהרגעים היפים שהיו ויהיו לך בעתיד.

בהצלחה

זה כאילו לקחת לי את המילים מהפה שלי, אוי כמה זה קשה, אני עוברת את אותו סרט וזה תקופה ארוכה מאוד שאני לא מצליחה להתגבר עליו.

אני כ"כ אוהבת אותו ורוצה אותו והוא בחר לנתק בגלל שזה אסור והוא מפחד מאשתו. אני יודעת שהוא גם מרגיש אליי והכי קשה שאנחנו היינו רוצים להיות ביחד ולא יכולים לממש את זה בגלל המוסריות.

להגיד שזה קל זה לא קל בכלל, כי במקום שהזמן יעשה את שלו, הגעגוע יותר קשה במיוחד כשאני רואה אותו מידי יום ואני נקרעת.

מתה שהוא יחבק וינשק אותי, יודעת שגם הוא רוצה אבל הוא לא יכול.

עכשיו החלטתי אני על ניתוק טוטאלי כי זה הכי בריא לשנינו, בנתיים זה עושה לי טוב הניתוק אבל להגיד לכם שאני רואה אותו מרחוק זה לא קורע אותי -קורע לגזרים.

מקווה שיום אחד זה יעבור, ואני מקווה גם בשבילך. תהיי חזקה.

מה שנשאר זה הזכרונות והגעגועים....  

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר