ניתפסת שילמת

וקחי בחשבון גם שתכירי אחד אחר ויודע לעשות סקס טוב במיטה את תבגדי בו גם כי תחפשי אחד עוד יותר טוב כי זה באופי שלך חמודה לעבור מאחד לשני זה בדוק מה שאני אומר לך כי לא מספיק לך אחדדדדדדדד

אני רוצה להגיד לך שסקס הוא כל כך לא שטחי. יש בו כל כך הרבה: גילויי חיבה, נתינה, סיפוק רגשי ופיזי ועוד ועוד...

כאשר אין התאמה בצרכים המיניים של שני בני הזוג, זה מתכון בטוח לתחושות של חוסר שביעות רצון מהקשר ומהחיים בכלל.

לכן אני מאוד מבין את העובדה שיצרת קשר עם אדם אחר מהעבודה.

טוב שנפרדת מהאדם שהיית אמורה להתחתן איתו. היית עלולה לחיות בתסכול מתמשך ולחפש קשר בחוץ.

אבל מה עם החבר מהעבודה? הבנתי שיש לך איתו קשר טוב ומספק. למה לא להמשיך איתו? אני ממליץ לך ליצור איתו קשר, להסביר לו מה קרה ושאת מעוניינת בקשר.

קחי אוויר, תחשבי על האפשרויות החדשות שאת יכולה ליצור, והמשיכי הלאה לחיות חיים כפי שאת היית רוצה לחיות.

אני מאחל לך הרבה הצלחה ורק טוב.

זה היה בגלל העבודה  בקור בשמירה מאמי אני בנאדם חם אש

זה היה בגלל העבודה  בקור בשמירה מאמי אני בנאדם חם אש

את סתם טיפשה

אל תצטערי, סקס מאוד חשוב בזוגיות. פשוט היה לך פחד להפרד אחרי כל כך הרבה זמן והבחור בעבודה היה קטליזטור. תאספי את עצמך ותבני את חייך עם מישהו אחר שיספק את כל צרכייך הגופניים והנפשיים.

בפעם הבאה שאת פוגשת מישהו שהסקס איתו גרוע- תסיימי את הקשר יותר מהר

(אשה נשואה עם נסיון)

מותק זין זה זין תרכבי על הזין ותחשבי על באד פיט

מה זה ההתבטאות הזולה הזו??

ערן הערות מסוג זאת עדיף לשמור אצלך עמוק בגוף שאף אחד אחר לא יראה אותה.

מזל שלא התחתנתם. אם עכשיו אין סקס, ואין אינטימיות. מה יהיה בעתיד ?

מי אתה שתגיד את זה? שלוש שנים חייתי בזוגיות הזאת בלי שום סיפוק אמיתי. הייתי מתחננת שניגש לטיפול והבחור דחה את זה על הסף ובכל זאת נשארתי שם כי הוא יקר לי. כבר היו לי בני זוג בעבר ובגידה אפילו לא היתה אופציה אז אל תגיד שזה האוםי שלי כיאתה לא מכיר אותי טמבל!

וומן,

הוא רק מתאר את מה שחברה שלו עושה כשהם ביחד

ליבלוב היקר

תודה רבה על האמפטיה. כרגע אני מרגישה הכי לבד בעולם ומקווה שהזמן יעשה את שלו. האמת היא שמעבר למקום חדש הוא משהו שאני שוקלת ברצינות. אני שמחה לשמוע שיש אנשים כמוך שמבינים לליבי

וומן,

הוא רק מתאר את מה שחברה שלו עושה כשהם ביחד

מסכימה איתך!!

ככה מתנהגים לאנשים ששכחו תרבות דיבור מהי.

היי עצה מה דעתכם פגשתי מישהו בגילו המופלג 60 ואני בת 55 הוא פרוד בעל כורחו כי אשתו לא עלינו סופנית והראה לי תעודות וכו',ויש אישור רב להחזיק אישה נוספת הבן אדם כולו נשפך לזוגיות וכו',ונמאס לו להיות לבד וכו',התחלנו לצאת וסיפר לי שיש לו אחות ואמא וחמות ושני בנים בצבא,הייתי אצלו בבית פעמיים כולו זועק לחום ואהבה היתה אהבה וחום מצידי\והיה הרבה תשומת לב ממני טלפונים הודעות וכו',איכפתיות בכל המצבים אבל הבן אדם מאד קר ולא מביע רגשות בשום מצב,ואומר לי שקשה לו ולא רגיל כי היה במצב לא פוט עם אשתו וגם היה קבע הרבה שנים סימפטום של אנשי קבע לא להביע רגשות או שכן או שלא, לא יודעת בקיצור אחרי שבועיים של יציאות הוא אומר לי שאני חונקת אותו והחיבוק שלי חיבוק דב,ולהרפות,הרפתי,והוא המשיך לצלצל וניפגשנו עוד כמה פעמים,,

לפני כשלושה ימים סיפר לי איזה סיפור שפתאום הוא מרגיש משהו שלא בדיוק נכון לו הקשר ומשהו בצורה שלי לא נראה לו,ולא מתאים לו יותר,מהתחלה הבן אדם ראה אותי נקשר אלי וידע שאני לא בדיוק דוגמנית וגם הוא לא בדיוק בקושי 160 מלא קמטים תסרוקת ההלוואה וגם לא פנוי רשמית מה הוא מחפש,אולי אני אצא עם תובנות מהאתר

בוא נודה על האמת!!! סקס זה רוב הקשר, זה הבסיס של הקשר מעבר לחברות והכל.. והקשר שהופך לשגרה,  הסקס מפיג את השגרה.

יקירתי יצאת נשכרת מהכל. מצאי לך גבר שיספק את צרכייך מכל הבחינות והכי חשוב מבחינת סקס :))

בהצלחה....

וברוכה השבה לרווקות:)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר