שבורונת

אל תשמי לב לגברים שחושבים רק על מה שאין להם לא למעלה ולא למטה.

אני מסכים עם WOMAN 41 שאין להם תרבות, וכל מה שמעניין אותם זה הם עצמם.

אם את שוקלת לעבור למקום אחר, זה מצויין. "משנה מקום משנה מזל" את אולי מרגישה שכולם מסתכלים עלייך בצורה לא יפה, (הקרובים אלייך) אנחנו בני אדם,  שקבלו את התבונה עם ה"תפוח" ולא תמיד אנחנו יודעים להביע את אהדתנו לזולת.

תמשיכי בחייך, תמשיכי לחייך, לצחוק, לרקוד, לשמוח זה משבר שיעבור עם הזמן.

בזוגיות לא רק הסקס חשוב, יש שלב בחיים שהסקס דועך בין בני זוג מכל מיני סיבות. יחס, מילה טובה, הבנה, חברות, חשובים לא פחות.

בתחילת הקשר, הסקס הוא המוטיב העיקרי ביחסים, ואם הסקס בהתחלה הוא בעייתי הקשר הופך לבעייתי.

תמשיכי הלאה אסור לך להשבר. 

היי עצה מה דעתכם פגשתי מישהו בגילו המופלג 60 ואני בת 55 הוא פרוד בעל כורחו כי אשתו לא עלינו סופנית והראה לי תעודות וכו',ויש אישור רב להחזיק אישה נוספת הבן אדם כולו נשפך לזוגיות וכו',ונמאס לו להיות לבד וכו',התחלנו לצאת וסיפר לי שיש לו אחות ואמא וחמות ושני בנים בצבא,הייתי אצלו בבית פעמיים כולו זועק לחום ואהבה היתה אהבה וחום מצידי\והיה הרבה תשומת לב ממני טלפונים הודעות וכו',איכפתיות בכל המצבים אבל הבן אדם מאד קר ולא מביע רגשות בשום מצב,ואומר לי שקשה לו ולא רגיל כי היה במצב לא פוט עם אשתו וגם היה קבע הרבה שנים סימפטום של אנשי קבע לא להביע רגשות או שכן או שלא, לא יודעת בקיצור אחרי שבועיים של יציאות הוא אומר לי שאני חונקת אותו והחיבוק שלי חיבוק דב,ולהרפות,הרפתי,והוא המשיך לצלצל וניפגשנו עוד כמה פעמים,,

לפני כשלושה ימים סיפר לי איזה סיפור שפתאום הוא מרגיש משהו שלא בדיוק נכון לו הקשר ומשהו בצורה שלי לא נראה לו,ולא מתאים לו יותר,מהתחלה הבן אדם ראה אותי נקשר אלי וידע שאני לא בדיוק דוגמנית וגם הוא לא בדיוק בקושי 160 מלא קמטים תסרוקת ההלוואה וגם לא פנוי רשמית מה הוא מחפש,אולי אני אצא עם תובנות מהאתר

תשכחי ממנו,צאי לקשר חדש.

לפי מה שתיארת כאן אין עתיד לקשר חולה זה.

צאי לדרך חדשה.למקום אחר(נטול אתרים בהם שהית עם בני הזוג הקודמים).

נקי את רגשותייך שמלוות אותך כרגע ותני לעצמך דרור לקראת הבאות.הזמן והמקום יעזרו לך להינתקות 

ויובילו אותך אל עבר ייחולייך בזוגיות מתבקשת.מאחל לך שאכן כך יקרה....בהצלחה!!  

sula24

תמשיכי הלאה חפשי הלוואה במקום אחר, חפשי אהבה אחרת.

מאחל הצלחה במציאת קשר חדש.

לא קרה כלום !!!! החיים ממשיכים וחיים יכול להכניס חיים חדשים לתוכן שלך פשוט תתקשרי 050-4544433

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר