זקוקה לעצה בבקשה אל תשפטו אותי

יצאתי עם בן זוג במשך 3 שנים! בהתחלה הכל היה נראה ורוד זוגיות מדהימה רק דבר אחד הפריע- סקס גרוע

חשבתי שאולי עם הזמן הדברים ישתפרו אבל התבדיתי ובכל זאת החלטתי שבגלל סקס לא מפרקים.

אני אדם מאוד תלותי מיסודי ולכן ככל שהקשר התפתח הפכתי להיות ממש תלותית בבן זוגי- אפילו חשבון בנק משלי לא היה והמשכורת היתה עוברת ישירות אליו. כמובן שעברנו לגור יחד עם הזמן והדברים התנהלו על מי מנוחות

עד שהתחלתי לעבוד במקום עבודה חדש והכרתי מישהו שמצא חן בעיני. הוא כל היום חיזר אחריי והיינו משוחחים שעות, אחר כך זה עבר להתכתבויות ובסוף גם למפגשים מיניים וכל זה כשאני במערכת יחסים עם בו זוגי.

חשבתי שבגלל שאין לי סקס עם חבר שלי אז זה בסדר... בינתיים הוא הציע נישואין ואמרתי כן ובזמן הזה מקיימת 2 מערכות יחסים

כחודש לפני החתונה הוא עלה עליי כמובן שביטל הכל ועכשיו אני שבורה. לא מעוניינת בשום חברה גברית גם לא של הבחור מהעבודה. אני מרגישה שאיבדתי את כל עולמי, הפסיכולוגית שלי אומרת שעשעיתי את זה כדי להיתפס בגלל שלא ידעתי איך לצאת מזה.

אתם חייבים להבין שהבחור שגרתי איתו לא החסיר ממני כלום ברמה החומרית אך עם זאת היה ממעט לנגוע בי לעיתים התחלנו לשכב והוא היה מפסיק באמצע ונשיקות לא היו כלל

אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי

יקירתי,

אין מה לעשות

תאספי את עצמך גם אם זה יקח חודשים ותמשיכי עם החיים שלך

בסוף תמצאי משהו שכן יתאים לך מכל הבחינות

זה כנראה היה צריך לקראת, גם אם כן היית מתחתנת איתו, בסופו של דבר היית מגלה שחיי מין וחיבה כן חשובים לך, את יודעת מה? טב שזה קרה בשלב זה, לא יודעת בת כמה את, אבל החיים עדיין לפניך, וגילויי חיבה פיזיים מצד בן הזוג מאוד חשובים להמשך חיים משותפים, אפילו קריטיים. את תמצאי מישהו טוב יותר, למרות שעכשיו זה נראה כמו סוף העולם, ולא כך, ואולי זאת גם ההזדמנות שלך לעבוד קצת על עצמך  כדי להיות פחות תלותית.

שבורה,

למזלך שלא התחתנתם,כי בלאו הכי הכל היה מתפוצץ מתישהו.יצאת נשכרת מכל  אשר קרה לך.עדיף לפני החתונה ולא לאחריה.

עכשיו את יודעת מה את מחפשת ואני בטוחה שתמצאי גם.

בהצלחה!

תקשיבי, אני חושב שבתוך תוכך את יודעת מה את רוצה. את רוצה מישהו שיספק אותך גם רגשית וגם מינית. מגיע לך סקס ומגיע לך סקס טוב. שלוש שנים היית בזוגיות והבחור לא סיפק את הסחורה. והנה - הופיע מישהו שכן... אל תזרקי את שתי העולמות. את היום במצב שבו עולם אחד נסגר ועולם שני נפתח (או דלת). את לא יכולה לחזור לבן הזוג שלך זה שלוש שנים (המשעמם בטירוף) אבל את כן יכולה לנהל מערכת יחסים חדשה רעננה עם הבחור שמחזר אחרייך מספק אותך מטריף ומשלהב.

אני מבין שקשה לך להתנתק רגשית מהעבר והתלות שפיתחת לבן הזוג שלך היא זאת שחונקת אותך מבפנים... אבל בינינו (שאף אחד לא ישמע, כן?) את צריכה מישהו חדש ויש לך אחד כזה. תתמסרי לרגש לתשוקה. תרגישי את מה שנבצר ממך להרגיש במשך שלוש שנים(!!!). פאק איט, את ראויה לזה !!!

חמודה אני מבינה שזה בטח כואב ועכשיו קשה לך להסתכל על הצד הטוב של הסיפור שלך.

אבל את חייבת להתגבר ולהתאפס ולחזור לחפש את האדם שהכי מתאים לך מכל הבחינות. אל תתפשרי על מה שאת רוצה.

זה טוב שזה קרה ככה כי כנראה זה מה שהיה צריך לקרות כדי שתתעוררי ותביני שהוא לא בשבילך.

עם כמה שזה קשה זה יצא לטובה כי לפי כל מה שסיפרת אתם לא צריכים להיות יחד.

בהצלחה

מצב לא פשוט  ... את ניהלת קשר כפול עם גבר שלא סיפק אותך מינית אבל כן דאג לך חומרית וגם עם גבר שאהבת מהעבודה ותיכננת להתחתן איתו.

שני הגברים כנראה אהבו אותך כל אחד בדרכו.

כדי להתקדם בחיים את חייבת להביט פנימה ולהבין היכן טעית. את חייבת דין וחשבון רק לעצמך.

הקשר עם הגבר שגרת איתו הביא לך המון נזק נפשי.

כשיש סקס טוב אנשים מקבלים אותו כמובן מאליו, אבל חוסר סקס מביא לנזק ולתסכול עצום.

את ניסית "לרקוד על שתי חתונות". זה לא מצליח אף פעם ובסוף האמת מתגלת.

הפסיכולוג שלך חייב לתת לך את הכלים כדי שתתמודדי טוב יותר עם העתיד שלך ואני בטוח שתצליחי ותמצאי את הגבר המתאים לך.

עצה? תפרדי במיידי מהחבר שאת גרה איתו ותתחילי להיות עצמאית. במקביל נסי לדבר עם הגבר שתכנ להתחתן ואם הוא באמת אוהב אותך אולי יבין לליבך ויסלח. שווה להילחם על אהבה !

המון הצלחה בהמשך.

מנהל הפורום
1000+

תודה לכולם על המילים החמות...

בתוכי אני יודעת שלא הייתי צריכה להיות שם... אבל החוסר בטחון המטורף הזה לא נותן לי מנוח.. הפחד מלהישאר לבד

אפשר וצריך גם ללמוד מטעויות. אני בטוח שעכשיו אולי את לא יודעת מה את רוצה בדיוק, אבל יודעת מה את לא רוצה.

בהצלחה!

העניין הוא שרגשות האשמה לא מרפים ממני. כל מי ששומע את הסיפור מבחוץ מזדעזע- איך יכולת לבגוד לפני חתונה?

כל החברים המשותפים התנתקו ממני ואני די צריכה להתחיל מאפס... אני בת 28 כולם אומרים לי שהחיים עוד לפניי אבל אני מרגישה תחושת החמצה גדולה.. כאילו ויתרתי על אדם מדהים בגלל משהו שטחי כמו סקס

העניין הוא שרגשות האשמה לא מרפים ממני. כל מי ששומע את הסיפור מבחוץ מזדעזע- איך יכולת לבגוד לפני חתונה?

כל החברים המשותפים התנתקו ממני ואני די צריכה להתחיל מאפס... אני בת 28 כולם אומרים לי שהחיים עוד לפניי אבל אני מרגישה תחושת החמצה גדולה.. כאילו ויתרתי על אדם מדהים בגלל משהו שטחי כמו סקס

תמיד תעשי בחיים מה שטוב לך ולא מה שהחברים או המשפחה מצפים ממך.

תהייה שלמה עם ההחלטות שלך כי רק את יודעת ומרגישה מה טוב לך.

בהצלחה בחייך החדשים.

תמיד תעשי בחיים מה שטוב לך ולא מה שהחברים או המשפחה מצפים ממך.

תהייה שלמה עם ההחלטות שלך כי רק את יודעת ומרגישה מה טוב לך.

בהצלחה בחייך החדשים.

סקס הוא משהו שטחי?

אמרת בעצמך שלא היה לך טוב בגלל שהסקס היה גרוע

כל השאר היה טוב רק הסקס לא

אז איך סקס הוא שיטחי?

טוב...נתנו לך פה את העצות הכי טובות,

אין לי הרבה מה להוסיף כי זה יהיה טחינת מים,לכן ההצעה הכי טובה כרגע שיש לי

בשבילך היא להתאושש ולהחליף את השם משתמש שלך...

מהמקרה הזה רק דברים טובים יצאו..

שבורונת יקרה,

רוצה לחזק אותך, גם אני הייתי בסיטואציה דומה,עכשיו הכל נראה אבוד אבל אין אף אחד שיכול לעצור את הזמן קחי אותו בשביל להתאושש,אנחנו דופקים יותר מדי חשבון לסביבה ולא תמיד עושים מה שאנו באמת רוצים אלא מה שהסביבה מצפה מאיתנו.

לחיות עם שותף לחיים,לבנות משפחה לאהוב זה מבפנים,יכול להיות שהוא בחור מקסים "מפעל הפיס" יכולת להיות מסודרת... נשיקה היא חלק בלתי נפרד מהצורך לחוש ולהרגיש את החלק השני, הסקס חשוב יתכן ולא היה מספק כי צריך שניים בשביל לרקוד זה לא רק הסקס זה המשחק המקדים, המקדים. שצריך לגרום לך לעלות אדים להעלות דופק להרגיש את הכיף מבפנים. לא רק לך גם לבן זוגך.

לי נראה שהסכמת, כי לא רצית לפספס את הרכבת הסביבה לחצה אבל לא היית שלמה.

תאספי את עצמך, תני לזמן לעשות את שלו ,אולי, ואם הסביבה לוחצת שני מקום. שום דבר לא אבוד.  תשלימי עם ההחלטה תהיי שלמה עם עצמך.

אני מאחל לך הצלחה.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר