למה זה תמיד קורה?

שלבת הזוג / האשה שלנו יש חברה טובה שנראית מצוין , משכילה עם ים של סקס אפיל.

אפילו שיחות עם רמיזות אסור לנו לעשות...

אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל אין כמו הלחם שלי.

נועם, אתה מעלה פה שאלות שמיועדות לפסיכולוגים. אמנם הנסיון שיש לאנשים לפעמים עולה על כל בית ספר, אבל בכל זאת ישנן שאלות שקצת קשה לענות עליהן. אני מתכונת גם לשאלה של הפוסט האחר שלך, שאתה נמשך לאמאות. 

אתה לא נשמע טיפש ואני כמעט בטוחה שישבת פעם עם עצמך ושאלת אל עצמך את השאלות הללו שאתה מעלה כאן. בטוח גם ענית לעצמך... תשתף אותנו מה התשובות שלך לעצמך. אולי לפי התשובות של עצמך נדע מה אתה רוצה בעצם מאמאות אחרות ולמה אתה נמשך לחברות של אישתך...

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

היי תודה על התגובה

פסיכולוגים פחות מדבר אליי , הפורום הזה הוא תחליף לאנשים שאני מניח שחווים דברים דומים לשלי.

לא בטוח שכולם רוצים לשתף או להיות אלה שפותחים את הפוסט.

בטוח שהרבה אנשים נמשכים לאמהות , ובטוח שהרבה אנשים נמשכים לחברות (או אחיות?) או מישהו שקרוב לבת הזוג.

לא מחפש תשובות עמוקות , פשוט משתף ומחפש חוויות דומות מאנשים פה.

לא הבנתי על מה אתה מלין,

זה שלאישתך יש חברות מוצלחות?

זה שאסור לך לפלרטט איתן?

זה שאם תפלרטט איתן הן יספרו לאישתך?

מה השאלה ?

אם אתה יכול להתחיל עם החברה של אישתך ? ... אתה יכול אבל מאד לא רצוי. יש סיכוי גבוה שזה יגרום להרס הנישואיין שלך.

למה להתגרות בגורל? נגמרו הנשים בעולם?

תתחיל עם החברה של החברה ... זה יותר טוב.

אם היא ממשיכה לפלרטט איתך, תגיד לה שזה מפריע לך ושזה לא במקום. ככה תצא גבר!

אם אחרי האזהרה שלך היא בכל זאת תמשיך עם רמיזות מיניות אליך, תספר לאישתך מה עושה החברה שלה ואז אני בטוח שייפסק ... אישה אוהבת שמישהי מתחילה עם בעלה הופכת ללויאה טורפת :)  

מנהל הפורום
1000+

נועם, אתה מדבר איתנו על פלירטוטים. לדעתי, וזאת דעתי האישית אין שום רע בפלירטוטים כל עוד הם נשארים רק ברמה הזאת. זה לא נקרא לבגוד, זה נקרא לחיות !!! זה חלק טבעי ממערכת של תקשורת בין זכר לנקבה ובין אדם לחווה. אנשים בוגרים, צריכה שתהיה להם שליטה על רמת האינטימיות שלהם עם אנשים שהם לא בני/בנות הזוג הטבעיים שלהם...

אני מבין מהשאלה ששאלת שבת הזוג שלך תפסה אותכם מפלרטטים ועשתה לכם סרטים, הא ? אשתך נמצאת בחרדה. היא יודעת שיש לה חברה שווה והיא מפחדת לאבד אותך. היא מפחדת שתבגוד בה. אני לא חושב שיש לה את הזכות לאסור עליך לפלרטט. אני כן חושב שיש לה את הזכות המלאה להעיר לך על זה כי בתור אישה היא רוצה לשמור על בן הזוג שלה שלא ילך לרעות בשדות זרים.

השאלה היא אחרת : מה מידת הנאמנות שלך לאשתך ועד כמה אתה יכול לעמוד בפני פיתויים מבחוץ ?

ותזכור : גם אם אתה רק מפלרטט, אשתך לא יודעת את זה. כל עוד אתה תפלרטט עם נשים אחרות (במיוחד אם הן שוות יותר ממנה), היא תמשיך לאכול סרטים שהיא הולכת לאבד אותך. היא תתחיל לחשוב ולחשוד שכל מקום אליו אתה הולך יש לך שם מישהי אחרת. היא תהפוך את החיים שלך לגיהנום. היא לא תיתן בך אמון בשום דבר... ולאט לאט הקשר שלך ושל אשתך יילך וייהרס. עצתי היחידה לך היא שתשב עם עצמך ותענה לעצמך על השאלה, עד כמה אתה אוהב את אשתך והאם שווה לך להכניס את הראש שלך לכל הבלגן הזה ולהסתכן בלאבד אותה על פלירטוטים ? תחשוב על זה ...

בועז, דעתי שונה משלך.

פלירטוט לא נשאר כך לאורך זמן. החיים דינמיים ויגיע הזמן להחליט לאן מתקדמים ויתכן שיהיה צד אחד שלא יסכים עם ההחלטה ואז ההמשך לא צפוי.

פלירטוטים במשפחה או בין חברי משפחה הם לא במקום ותמיד יובילו לתוצאה רעה.

אגב, בעיניי פלירטוט זו גם בגידה.

כל דבר שמסתירים מבן/בת הזוג, בעיניי זו בגידה.

מנהל הפורום
1000+

מסכים עם כל מילה של פאוסט. מוסיף שאם תגיע למצב שתפלרטט עם החברה, זה יכול להגיע למצב בעייתי ובמידה ויתגלה זו תיהיה פגיעה כפולה באישה מ2 אנשים קרובים. מסכים גם שלקשרים כאלה יש נטייה להתגלות. מתח מיני זה דבר שניתן להרגיש בו וקשה להסתיר.

אגב למי שלא הבין אני בשום אופן לא מתכוון לפלרטט עם החברה , זה נראה לי כמו הדבר הכי טיפשי בעולם.

גם אם בוגדים אחד מכללי הזהירות הגדולים הוא שזה יהיה עם מישהי שאישתך לא מכירה.

על אחת כמה וכמה אם היא חברה טובה. סבירות גבוהה שמתישהו המצפון שלה יציק לה והיא תספר.

אגב למי שלא הבין אני בשום אופן לא מתכוון לפלרטט עם החברה , זה נראה לי כמו הדבר הכי טיפשי בעולם.

על אחת כמה וכמה אם היא חברה טובה. סבירות גבוהה שמתישהו המצפון שלה יציק לה והיא תספר.

לפי דעתי אם המצפון מציק לה היא צריכה פשוט לתפוס מרחק מאותו גבר, ולא ללכת ולספר לחברה שלה (במקרה הנ"ל- אישתו..) על זה, מה היא עשתה בזה??? השתיקה את המצפון בזה שהיא הרסה לחברה שלה את הנישואים ע"י זה שסיפרה לה כזה דבר???!

נועם

אתה בוחר עם מי לחיות אתה בוחר עם מי להיות תמצא בבת הזוג שלך את הדברים שאתה אוהב (ותשתדל) אם לא מצאת חפש במקום אחר. 

גם החברה בת זוג הכי חתיכה שתהייה לך תמיד תמצא במישהי אחרת סקס אפיל שיאפיל על בת הזוג שלך.

העניין הוא להגיע להשלמה הלא גם אנחנו מתבגרים ומשתנים ולא תמיד רואים וחשים.

לגבי המשיכה לאימהות זה חולני וצריך לקבוע פגישת יעוץ דחופה אצל פסיכולוג.

פלירטוטים זה נחמד ולפעמים גורמים לנו להרגיש נחשקים ובעיניינים.

אז מה הייתה השאלה?

פשוט ציינת עובדה שלאישתך יש חברה כוסית ?

אולי תציע לאישתך לצרף אותה למיטה ... זה לא בגידה, זה שת"פ

מנהל הפורום
1000+

נועם,כל סיפורך מסתכם באי סיפוק.

הרי כשאנשים מסופקים לרוב לא יפזלו לצדדים.כנראה שאתה לא בקטע של "אהבה אסורה" או שעדיין לא מצאת.

על כל פנים אאחל לך חיים מלאים ומלאי סיפוק.

רוב תודות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר