תודה רבה לכולכם... ממש נחמד לקרוא את התגובות ולקבל מכל אחד משהו אחר.

מסתבר שקנאה זה תחושה נורמלית בכל סוג קשר שהוא, גם קשר אסור, (נראה לי שתחושת הקנאה היא לרוב אצל נשים לא?) ואולי באמת אני צריכה קצת יותר לעמוד על שלי ולדרוש שזה יפסק ובמקביל גם לעבוד על עצמי ולהבין שזה המצב וחבל להרוס משהו כזה טוב ויפה בשביל תחושות שליליות כאלו.

כנראה שיש גברים שנולדו עם רגישות יותר ורגישות פחות, ופשוט צריך ללמד אותם להיות כאלה..emo_30.png

איכס את דוחה, עלק דתיה , ודרך אגב מגיע לשניכם שיתפסו אתכם ויעיפו אתכם לכל הרחות , לך יש עוד זכות לקנא?

להיות דתיה זה לא איזה קסם שהופך אדם למושלם או חסר טעיות ומעידות.

דת זה אורך חיים שונה, זה אמונה במשהו מסיום וחיים על פי עקרונות האמונה הזאת. אז לפעמים קשה, ולפעמים יש נסיונות שלא תמיד מצליחים לעמוד בהם, ותאמין לי שהתחושה הפנימית שלי לא קלה, ולדעת ולהאמין במשהו שהוא אסור ובכל זאת לא להצליח לא לעשות אותו- לכל אדם, ובמיוחד לאדם מצפוני כל כך כמוני זה ממש קשה.

זה הופך אותי ל'דוחה' או 'עלק דתיה' כדברייך?? ממש לא! להפך!!!! זה אולי גורם לי להיות אדם יותר חזק ויותר מחושל, ולגבי הדת- זה רק גרם לי להבין כמה אני אוהבת את הדרך חיים שלי, וכמה אני אוהבת את האמונה שאני חיה בה שלמרות הקושי ולמרות הרצון כביכול לשכוח ממה מותר ומה אסור (בעיקר מה אסור..) ולעשות כרצוני- עדין עמדתי בכללים מסיומים ולא עשיתי כרצוני לא כי מישהו ידע או הכריח אותי, אלא כי אני מאמינה בזה ואוהבת ורוצה!

אני לא בטוחה שתצליח אתה או כל אדם אחר שלא חי את זה להבין למה אני מתכונת, אבל בכל מקרה חבל שאתה ככה ממהר להסיק מסקנות בחיים בלי לברר קודם(לא פירטתי איזה סוג קשר אסור בדיוק אני מנהלת ואם עברתי על 'כללי הדת' אבל מיד שפטת שאני 'לא מספיק דתיה').

בר ענית לו יפה. הוא צריך להתבייש! לפעמים לאנשים קל לשפוט אחרים מבלי להיות בנעליים שלהם.

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בדרך שלך

מסתבר שקנאה זה תחושה נורמלית בכל סוג קשר שהוא, גם קשר אסור, (נראה לי שתחושת הקנאה היא לרוב אצל נשים לא?) ואולי באמת אני צריכה קצת יותר לעמוד על שלי ולדרוש שזה יפסק ובמקביל גם לעבוד על עצמי ולהבין שזה המצב וחבל להרוס משהו כזה טוב ויפה בשביל תחושות שליליות כאלו.

כנראה שיש גברים שנולדו עם רגישות יותר ורגישות פחות, ופשוט צריך ללמד אותם להיות כאלה..emo_30.png

בר,

מנסיון שלי,מאוד קשה ללמד גברים לא רגישים להיות רגישים כי זו חבילה שאיתה נולדו,או שיש או שאין.

רגישות היא תכונה מולדת משהו!!

קנאה זה רגש טבעי, לא תמיד אפשר לעצור את זה.    

אבל את חייבת לדעת למתן את התחושות.    

אסור שתבוא קנאה בקשר כזה, בטח לא כלפי מה שיש בבית.

כל פעם שתרגישי מעט צביטה, תחשבי שכל עוד שטוב לו בבית והכל תקין. אז את תמשיכי לזכות לקשר הזה ...

אם יהיה לו רע, גם הבעיות שלכם יתחילו ...

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

לדרימר ומאין לך לדעת באיזה נעליים אני הייתי ואני בחורה לא בחור . ודבר נוסף אני גם בחורה דתיה ובניגוד לבר אני עמדתי בניסיון הזה ,אז קצת מנק' המבט שלי יש לי את היכולת ( אולי לא ממש הזכות) להעביר ביקורת( מישהו חייב בכל זאת ) .ומה שאת עושה בר הוא בהחלט רעעעעעעע. מי כמוך צריכה לדעת שיש בדת הזאת דברים שהם אסורים ובל יעבור וזה לא לנאוף( בכל זאת צריכים להיות חזקים ולא להרשות לעצמנו ליפול לתהומות שאח"כ בלתי אפשרי  להחלץ מהם ) , הצעה שלי אלייך , זה לא לגרום לו לקנא , זה בכלל לעזוב אותו ולהתמקד במשפחה שלך ( וגם הוא במשפחה שלו)ובעיקר שאת אומרת שאת אוהבת את בעלך .

בר,

מנסיון שלי,מאוד קשה ללמד גברים לא רגישים להיות רגישים כי זו חבילה שאיתה נולדו,או שיש או שאין.

רגישות היא תכונה מולדת משהו!!

אין ספק שרגישות היא תכונה מולדת, אבל זה משהו שאפשר לעבוד עליו וליצור אותו באופי, לפחות חלקית,(כמובן שלא בצורה מושלמת כמו אצל גבר שפשוט נולד ככה). אבל אני מאמינה שכולנו נולדנו עם כל התכונות הכי יפות והכי רעות בפנים, בינהם הרגישות, יש את הענין של אופי ושל דרך חיים ושל תנאים סביבתים שמשפיעים עלינו ומעצבים אותנו וגורמים לנו להיות יותר כאלה או כאלה, אבל אם יש רצון ונכונות אפשר ללמוד להיות הכל בחיים! ואם יש פרטנר טוב שעוזר ותומך אז זה נהיה יותר קל.

ככה שאני דוקא מאמינה שאפשר ללמד גבר להיות יותר רגיש..

לדרימר ומאין לך לדעת באיזה נעליים אני הייתי ואני בחורה לא בחור . ודבר נוסף אני גם בחורה דתיה ובניגוד לבר אני עמדתי בניסיון הזה ,אז קצת מנק' המבט שלי יש לי את היכולת ( אולי לא ממש הזכות) להעביר ביקורת( מישהו חייב בכל זאת ) .ומה שאת עושה בר הוא בהחלט רעעעעעעע. מי כמוך צריכה לדעת שיש בדת הזאת דברים שהם אסורים ובל יעבור וזה לא לנאוף( בכל זאת צריכים להיות חזקים ולא להרשות לעצמנו ליפול לתהומות שאח"כ בלתי אפשרי  להחלץ מהם ) , הצעה שלי אלייך , זה לא לגרום לו לקנא , זה בכלל לעזוב אותו ולהתמקד במשפחה שלך ( וגם הוא במשפחה שלו)ובעיקר שאת אומרת שאת אוהבת את בעלך .

זה לא משנה אפילו באיזה נעליים היית. מה שבטוח לא היית בנעליים שלה.

כל אחד וסיבותיו. אני בטוח שהפורום הזה מכיל לא מאט אנשים שחשבו שהם יחיו "באושר לנצח". אך, אבוי! החיים קצת יותר מורכבים מכך. בכל זאת מדובר בבני אדם ולא מכונות שפועלות לפי ספר חוקים

איכס את דוחה, עלק דתיה , ודרך אגב מגיע לשניכם שיתפסו אתכם ויעיפו אתכם לכל הרחות , לך יש עוד זכות לקנא?

נאן,את כותבת בשפה שלא נהוגה כאן בפורום!!

אם את מתנגדת או סולדת מהתנהגות מסוימת ישנן דרכים להביע את זה ולא בצורה בוטה!!! 

בטקסט שרשמתי הכוונה ל... "לא מעט" כמובן

בגידות זה בסדר אבל האופן שבו אני מדברת ,לא ,זה נחמד לשמוע .

זה לא משנה אפילו באיזה נעליים היית. מה שבטוח לא היית בנעליים שלה.

כל אחד וסיבותיו. אני בטוח שהפורום הזה מכיל לא מאט אנשים שחשבו שהם יחיו "באושר לנצח". אך, אבוי! החיים קצת יותר מורכבים מכך. בכל זאת מדובר בבני אדם ולא מכונות שפועלות לפי ספר חוקים

אז זה התירוצים לבגידות " שהחיים יותר מורכבים מזה ומדובר בבני אדם ולא מכונות"? כמה נוח ליפול לקלישאות האלה ולהגיד אני רק בן אדם , ברור לא ציפיתי שמדובר בחייזרים ובכל זאת צריך להיות קצת יותר חזקים מזה  ולא לתת לחולשות שלנו לנהל לנו את החיים ולהפוך אותם למורכבים עוד יותר ממה שהם , אז אולי ניתן לאנשים גם לגנוב  הרי גם הם בני אדם ויש להם חולשות , אבל החברה לא נותנת לזה לקרות  ,כי כל חברה צריכה סדר וחוקים ,כי אם לא  יש רק בלאגן  וכאוס , מה שאני מנסה לומר זה שבגידות זה לא משהו טבעי , לא משהו שמתקבל על הדעת , לא משהו ששווה שיהיה פורום עליו.  ( והסיבה היחידה שאני נמצאת כאן זה אולי שאצליח לשכנע מישהו או מישהיא מלא ליפול לתהום הזה שבלתי אפשרי לצאת ממנו).

נאן08:11 06-12-2012|nan26 כתב:

נאן,

כוון שאנו אנשים בוגרים,כל אחד יעשה את הישר בעיניו,ואף אחד אחר ובעיקר  את לא יקבע מה בסדר לעשות ומה לא.

זה קיים מימים ימימה וכך גם יהיה,כי שום דבר בחיים לא קבוע,מה שנראה היום מושלם מחר לא יהיה כזה יותר.

אני חושבת   שאין כל זכות להטיף כאן מוסר לאנשים בוגרים.(לא מענינך,תשמרי על שלך).

לטעמי עדיף לך לא להכנס לפורום זה כי הכל כאן מעצבן אותך,אז למה להתעלל בעצמך?

אם את מרגישה את זה וזה מפריע לך זה לא יכול להיות לא קטנוני ולא מטופש. זאת ההרגשה שלך. ככה את מרגישה. את לא יכולה לשנות את זה. את לא צריכה לשנות את זה. ברור שזה מפריע לך שהוא מספר לך איך אשתו נהנית מהבושם שאת קנית לו. קנאה היא אחת מהרגשות הכי טבעיים ואנושיים שיש.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר