האם זה נורמלי לקנא ככה?? צריכה עצה...

אני אומנם חדשה פה, למרות שתקופה אני נכנסת לפורום הזה ומקבלת הרבה מהדברים פה.

אני נשואה, שמקימת קשר עם גבר נשוי כמעט שנתיים, הקשר הזה מתקיים כנגד כל הסיכיום- אנחנו מכירים את המשפחות אחד של השני, ומנהלים אורך חיים דתי מה שקצת משנה את כללי המשחק..

לא חיפשנו את זה ולא רצינו זה פשוט בא!!! יש ביננו כימיה מדהימה, הבנה אכפתיות ורגש בשמים.

הסיבה שהחלטתי לכתוב פה היא שאני חיבת עצה, חיבת לשמוע מאנשים מבחוץ אם מה שאני מרגישה נורמלי או שמשהו דורש תיקון אצלי..

יצא לי בכמה הזתמניות לקנות לו מתנות, בינהם בושם וערכת טיפוח כזו לגבר שכוללת סבון קרם פנים וכל זה, והוא כל הזמן מספר לי על הסקס המעולה שלו עם אישתו וכמה היא נהנת תוך כדי מהבושם שאני קניתי ושהיא משתמשת בכל המוצרים שקניתי לו וממש נהנת מהם. וזה מפריע לי וממש מוערר קנאה אצלי. כאילו השקעתי והלכתי וחשבתי וקניתי ואני צריכה רק לשמוע כמה היא נהנת מזה.. בנוסף לידיעה שהיא נהנת מחיים שלמים איתו??

ואנ יודעת את מקומי, וברור לי שהוא לא יתגרש כמו שברור לו שאני לא יעשה את זה. אין לי ענין שיריב או יחיה ברע עם אישתו, ונראה לי בסדר ונורמלי שהיא תהנה מהבושם וכ'ו, אבל ביקשתי ממנו כמה פעמים לא להגיד לי דברים בסגנון הזה כי זה מפריע לי, והא בכל זאת ממשיך.

אז השאלה שלי היא אם זה הגיוני  שכאלה דברים יפריעו לי או שזה קטנוני ומטופש מצידי ואין סיבה שזה יפריע לי.

קשה לי לקרוא לך בשם,כי מרוב סימנים התבלבלתי אבל הדבר הכי פשוט לעשות זה פשוט להפסיק לקנות לו בשמים.

תקני מתנות אחרות,לאו דווקא כאלה שמעוררים בנו את החושים ובמקרה הספציפי שלך גם לא את החושים שלך אלא של אישתו.

זה בהחלט לא נעים לשמוע את זה אבל את גם לא צריכה לקנא אלא לפרגן.

החיים שלו עם אישתו קודמים לחיים שלך איתו ופשוט תבקשי ממנו שוב שיפסיק לשתף אותך.

ואת בפעם הבאה אל תקני לו מתנות שהוא יכול לחלק עם אישתו

לפי דעתי הוא מנסה לגרום לך לקנא בדרך הזאת, שהוא מספר לך מה שקורה עם אישתו. לפי איך שהוא מתנהג, למרות שביקשת ממנו להפסיק לספר לך, לא רק תפסיקי לקנות לו בשמים או דברי טיפוח, פשוט תפסיקי לקנות לו מתנות. ולפי דעתי גם להעמיד אותו במקום ולדרוש ממנו לתת לך להתענות. 

דרך אגב, גם הוא קונה לך מתנות? אם כן, תעשי גם את את אותו הדבר ותראי איך יגיב. אולי הוא יגיב כמוך ואולי לא. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מה הענין לגרום לי לקנא? בדרך כלל מנסים לעורר קנאה כדי לראות את רמת האהבה לא? והוא יודע כמה אני אוהבת אותו.. הוא אומר את זה בלי סוף, אישתו מאד קרה שלא מפגינה רגשות ואהבה והוא גבר שצמא לזה.. וממני הוא מקבל את זה בשפע!

בגלל זה נראה לי לפעמים שאני סוג של נחמה בחיים שלו, סוג של הרגל ונוחות ולא אהבה.

והוא באופן כללי משתף אותי מאד בחיים עם אישתו גם בפרטים הכי אינטימים, ענין המתנות היה דוגמא ספציפית שהתרחשה לאחרונה, וזה מציק לי מאד, והוא מצפה ממני לגלות הבנה והזתהות איו כאילו בשם האהבה שלי אליו.

ואגב SWWET, הוא מעולם לא קנה לי מתנות, אבל גם אם כן הוא לא היה מגיב כמוני אלא מפרגן, כי הוא כזה, אצלו דברים אחרים מעוררים קנאה כמו הסוג קשר שלי עם בעלי שדי טוב, ובכל זאת הוא לא מפגין את זה כמוני.

וגם לגבי החתימה שלך- אהבתי מאד מאד את המשפט! מסכימה עם כל מילה..emo_02.png

כן, זה נורמלי לקנא ככה.

את אבל צריכה להעמיד אותו במקומו.

כמו שיש לך קוים אדומים לגבי מה שאת כן ולא מוכנה לעשות איתו (או בכלל) תבהירי לו שמבחינתך זה קו אדום

אני חושב שזה דיי נורמאלי לקנא ככה

בסה"כ הפכת להיות חלק ממנו, יחד עם זה צריך לדעת גם לחיות עם זה וגם לקבל את זה

אם לא יודעים לקבל את זה מתחילים לא להנות מהקשר וחבל,,,,

כן, זה נורמלי לקנא ככה.

את אבל צריכה להעמיד אותו במקומו.

כמו שיש לך קוים אדומים לגבי מה שאת כן ולא מוכנה לעשות איתו (או בכלל) תבהירי לו שמבחינתך זה קו אדום

אהבתי את התגובה שלך מולגן .

כל הכבוד!!

לא רק שתפסיקי לקנות לו מתנות, נקודה.... אלה תתחילי לדרוש ממנו את אותו היחס, אין מה לעשות, יש גברים שצריך להפעיל אותם.  תרמזי לו בעדינות שגם לך בא פינוק מידי פעם.

היי בר,נורמאלי לקנא וזה בסדר,אבל מי שצריך להציב גבולות במקרה הזה זו את,ציינת על קשר טוב עם בעלך וציינת על קשר טוב שיש לזוגך עם אישתו,וכדי לשמור על הקיים יש לשמור הספיייס של כל אחד משניכם,אצלי למשל קיבלתי לא פעם מתנה דווקא לאישתי לכבוד יום האם או ההולדת שלה מהאסורה מאוד הערכתי והעברתי המתנה כמובן ליעדה אבל דאגתי תמיד לשמור על מקומם של המעורבים,כאשר נכנסים למקומות כמו קנאה בגדול זה לא מועיל, קחי את מה שטוב לך במערכת הזו ותהני ואל תהפכי אותה לזוגיות שמימלא קיימת בכל בית,

אני מאד מבין את הרגשתך ... את כנראה אוהבת אותו וקינאה מסויימת היא תמיד חלק מאהבה. אהבה היא רכושנית ולא ניתן להימנע מזה.

יחד עם זאת נראה לי שהוא לא מספיק רגיש לרגשות שלך. הוא מאד מרוכז בעצמו לכן ממשיך לספר לך על עצמו ועל חייו המיניים הנפלאים עם אישתו שממש לא מעניינים אותך, להיפך ... זה רק עושה לך רע על הנשמה. אני בטוח שהוא לא מספר לאישתו כמה טוב לו איתך במיטה :)

לגבי המתנות נסי לא לקנות לו בכלל עד שיבין גם אותך. אם את מאד מתעקשת לקנות לו מתנה אז תקני משהו פחות אינטימי מבושם ... קני לו עט או עיתון בלייזר לגברים :)

לא הזכרת כלום על היחס שלו אלייך, איך הוא מפנק אותך. בכל קשר חייבת להיות הדדיות מסויימת.

אם את רוצה להישאר איתו זו כבר שאלה אחרת ורק את יכולה לענות לשאלה זו. 

...

את בסדר, הוא רק גבר רגיש כמו נעל, תביני אותו emo_04.png.

מנהל הפורום
1000+

קרה לי פעם דבר כזה מהצד השני. סיפרתי למאהבת שכדי לפצות את אשתי על הבגידה (שהיא לא מודעת לה כמובן) אני קונה לה דברים ועושה איתה יותר סקס. בתגובה, המאהבת התפרצה בבכי וניתקה איתי קשר לכמה ימים (אפרופו הקשב וההתחשבות המפורסמים שלי). סיפרתי את זה פעם לפסיכולוגית שטיפלה בי זמן קצר, והיא אמרה שעשיתי מעשה מטומטם.

המסקנה, בר - את צודקת לגמרי ונפגעת בצדק.

איכס את דוחה, עלק דתיה , ודרך אגב מגיע לשניכם שיתפסו אתכם ויעיפו אתכם לכל הרחות , לך יש עוד זכות לקנא?

היי נן תרגיע, היא קודם כל אשה כמו כולנו, זה שהיא שומרת יותר על כללי הדת זה עדיין לא אומר שהיא קדושה, לכל בני האדם יש חולשות, גם לאנשים דתיים, וכן, אם לפרטנר שלה יש רגישות של נעל, יש לה את כל הזכות לקנא, וגם לא עלינו להעלב.

היי נן תרגיע, היא קודם כל אשה כמו כולנו, זה שהיא שומרת יותר על כללי הדת זה עדיין לא אומר שהיא קדושה, לכל בני האדם יש חולשות, גם לאנשים דתיים, וכן, אם לפרטנר שלה יש רגישות של נעל, יש לה את כל הזכות לקנא, וגם לא עלינו להעלב.

"היא אשה כמו כולנו"? כולם פה נשים? הלוואי? emo_02.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר