שיהיה ברור לכולם גם גברים מזייפים אורגזמה. בכלל משום מה הסביבה והמוסכמות  דורשות משני המינים להגיע לאורגזמה בכל מגע ומה לעשות זה לא תמיד מצליח.

מה לא מזויף אצל נשים?

מיקי,לא כדאי ככה להתחיל את השתתפותך בפורום.

אצלי קיבלת כבר כמה איקסים.

אם אתה חסר כבוד אלינו הנשים,תקבל אותו היחס אותו אתה נותן.שמור על פיך,חצוף!!!!!!!

נשים מזיפות והפלא ופלא גם גברים.

כן כל גבר יודע שבעצם הוא לא יכול לדעת, האם גמרה ועד כמה ואם לא אז מה הסיבה. לא כל אשה מגיעה לאורגזמה בקול תרועה, אחדות עושות זאת בשקט ללא סמנים חיצונים ואני חושד דוקא באלו שגונחות, צועקות, מתפתלות ונואקות שהן למעשה קצת (בלשון המעטה) מזיפות! כי מרוב השקעה במשחק הן כבר לא מרוכזות. למה? אילוץ חברתי? אם לא "גמרת" את קרירה מינית. או לחילופין הצורך העמוק להחמיא לאגו של הזכר המיוחם שאיתכן שבאמת מתאמץ אבל לא ממש מצליח לגעת בנקודה הנכונה? או לחילופין נסיון לסים כבר עם ההתגוששות המיוזעת הזו.

גברים? מגיעים לרוב לאורגזמה בקלות למעשה רובם מנסים למשוך את המעשה על מנת להביא את בת הזוג לסיפוק אבל לפעמים מה לעשות לא הולך! ונכון שאין דבר שעומד בפני הרצון אבל שרוצים ולא עומד זה כבר סיפור אחר................אז מזיפים! לפעמים היא יודעת אבל-כאן אפשר להכניס את כל הסיבות מהפיסקה הראשונה. באמת מי הגבר שנמצא במיטה עם בת זוג מושכת יותר או פחות ויודה בריש גלי שפשוט לא בא לו? את זה אנחנו משאירים לנשים.

הרבה נשים לא מצליחות לגמור לא בגלל הגבר- מחקר מראה כי האשה המורכבת במינה

צריכה להתרכז ולהיות ב'מוד' מסויים כדי להגיע לסקס וכדי לגמור- כן כן - לגמור!

נשים שיש להן בעיות בחיי היום יום לא גומרות, נשיםעם הפרעות נפשיות לא גומרות, נשים שלא גומרות אז הן לא גומרות...

נכון שלפעמים יכול להיות בן זוג לא מנוסה או עם פין פינון (אחד קטן) שלא יכול לספק אותן בחדירה- יש דרכים אחרות חוץ מחדירה כדי להגמיר את בת זוגך...

את לכל הנשים והגברים כאחד- אורגזמה נעימה ומהנה(:

דוריאן,

כל הכבוד על הכנות,אהבתי!!!!

אני חייבת לזייף כי לוקח לי הרבה זמן להגיע לאורגזמה..ובאותו הרגע אני ממש לחוצה ולא מצליחה להינות מזה..זה מרגיז, אני מקווה בהמשך יותר להיפתח אליו ולהגיע לאורגזמות (אמיתיות...)אבל זה ממש לא קשור ל''צביעות'' או כל דבר אחר, זה נטו כדי לתת לו להרגיש טוב, וגם לי באיזהשהוא מקום זה עושה טוב..

אני ממש לא מצליחה להבין את כל התגובות "המבינות" נשים וגברים שמזייפים.

לא רואה סיבה לזייף כי זה כמו לשקר לעצמך ואני לא רואה מקום לזה בסקס.

כל הרעיון הוא להנות וצריך לדעת להנות ממה שיש גם אם לא מצליחים לגמור

נשים מזיפות והפלא ופלא גם גברים.

כן כל גבר יודע שבעצם הוא לא יכול לדעת, האם גמרה ועד כמה ואם לא אז מה הסיבה. לא כל אשה מגיעה לאורגזמה בקול תרועה, אחדות עושות זאת בשקט ללא סמנים חיצונים ואני חושד דוקא באלו שגונחות, צועקות, מתפתלות ונואקות שהן למעשה קצת (בלשון המעטה) מזיפות! כי מרוב השקעה במשחק הן כבר לא מרוכזות. למה? אילוץ חברתי? אם לא "גמרת" את קרירה מינית. או לחילופין הצורך העמוק להחמיא לאגו של הזכר המיוחם שאיתכן שבאמת מתאמץ אבל לא ממש מצליח לגעת בנקודה הנכונה? או לחילופין נסיון לסים כבר עם ההתגוששות המיוזעת הזו.

גברים? מגיעים לרוב לאורגזמה בקלות למעשה רובם מנסים למשוך את המעשה על מנת להביא את בת הזוג לסיפוק אבל לפעמים מה לעשות לא הולך! ונכון שאין דבר שעומד בפני הרצון אבל שרוצים ולא עומד זה כבר סיפור אחר................אז מזיפים! לפעמים היא יודעת אבל-כאן אפשר להכניס את כל הסיבות מהפיסקה הראשונה. באמת מי הגבר שנמצא במיטה עם בת זוג מושכת יותר או פחות ויודה בריש גלי שפשוט לא בא לו? את זה אנחנו משאירים לנשים.

כל גבר לא יכול לדעת אם בת זוגתו באמת גומרת ? דעתי שונה משלך.

יש לי חדשות בשבילך ... גבר רגיש, קשוב ועם ניסיון יודע היטב, מרגיש וגם רואה כשבת זוגתו גומרת באמת.

יש סימנים פיזיולוגיים לאישה בזמן האורגזמה שאפשר להרגיש וגם לראות.

צריך רק ניסיון, רגישות ורצון טוב ...  

מנהל הפורום
1000+

אני ממש לא מצליחה להבין את כל התגובות "המבינות" נשים וגברים שמזייפים.

לא רואה סיבה לזייף כי זה כמו לשקר לעצמך ואני לא רואה מקום לזה בסקס.

כל הרעיון הוא להנות וצריך לדעת להנות ממה שיש גם אם לא מצליחים לגמור

מסכים לגמרי

אני חושב שמי שמזייפת ולא משנה מאיזו סיבה - שתרגל לסקס רע

אם את גורמת לפרטנר שלך לחשוב שהוא עשה את העבודה את לא תהני

אני רגיש וקשוב וקורה שאני לא מצליח לזהות אורגזמה.

כמה פעמים ביקשתי מבנות זוג לסמן לי שגמרו. מה יכול לקרות אם יתנו לי טפיחה בגב או יעשו לי לייק עם האגודל בתור רמז? אף פעם הן לא הסכימו, ולשאול אשה אם היא גמרה נחשב לא מנומס (למה בעצם?). ואפילו היה מקרה לא מזמן שטחנתי וטחנתי אותה שעות ובגלל שלא הייתי בטוח שהיא גמרה, החזקתי מעמד כל הזמן הזה, וכשהכל נגמר היא אמרה שגמרה 5 פעמים. למה לא חעדכן? בפעם הבאה אתן לה פעמון שתצלצל בכל שיא. או שתתקע בחצוצרות emo_04.png

שגיא,

במקרה שלך לא היה זיוף,לכן אין בעיה בכלל.

אנחנו כאן בפורום הבנו את היכולות שלך ואני אומרת לך שאפו!!!

שאפו? אם היית גבר היית מורידה בפני את הכובע(ון)  emo_04.png

בכל מקרה זה מפריע לי ואני לא מבין למה נשים נפגעות כששואלים אותן אם הן גמרו. ומישהי ששמעה ששאלתי מישהי אחרת אם היא גמרה, אמרה לי שאני אדיוט...

אם אין לך תקשורת טובה עם בת גוזך אז גם לא תדע מתי הגיעה לפורקן,לכן קודם עובדים על תקשורת ואז מתחילים בחימום הדדי.

בהצלחה.

רעיון מעניין... אבל כשפוגשים מישהי לכמה שעות פעם בשבוע-שבועיים במלון או צימר מתחילים ישר בחימום הדדי ואין הרבה זמן לפיתוח תקשורת. אני אחשוב על העצה. תודה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר