כגבר אני מציע לך לעזוב אותו ולנתק כל קשר למרות כל האכזבה .הגבר חיפש להיתפרק ולכן התפאר בסיפורים עד שהשיג את מבוקשו.כגבר אני מציע לך שאם הוא אוהב אותך שיעזוב את הבית שלו אבל, זה לא יקרה....

תקשיבי חומד

יש אימרה שאומרת שלאהוב זה כלום,להיות נאהב זה משהו,לאהוב ולהיות נאהב זה הכל

לכן מאחר וזה אינו מתקיים אצלכם,מסקנה,ככל שהיא לא נעימה ,הגבר יצא לכבוש אותך מינית ובעניו כל האמצעים היו כשרים,ולי נראה,לפחות על פי דברייך שהוא עבר לכיבוש הבא

וואי, כמה נשמע מוכר.

אני עברתי סיפור מאוד דומה שהגיע למצב מסוכן ממש. לא כל כך בא לי לפרט כאן . אבל אשמח לכתוב לך באופן אישי. אני חושב

שכן החלמתי מזה. ימים יגידו.

המייל שלי   erez_300@walla.co.il

חברה שלי אמרה לי להיכנס ולקרוא זאת כי עברתי חוויה דומה רק שאצלי הגרוע קרה ..אישתו גילתה ...והסיפור שלי הוא כזה אני בת 29 רווקה עובדת ברשת של קניות ..פויה שזה הכינוי שלו היה מגיע לקנות אצלנו פעם בשבוע ..הוא היה עובר רק אצלי בקופה מחייך בחיוך ביישן והיה הלקוח הכי נחמד שאהבתי להעביר בקופה..לא רגזן..אדיש ומנומס..

כעבור חצי שנה של היכרות איתו הוא אמר לי בסיום הקניות שהוא יוצא למילואים ואולי לא אראה אותו יותר כי הוא ביחידה מובחרת והציעה לי לבוא שבוע לאחר מכן קפה במקום עבודתו...עבר שבוע והייתי באיזור אמרתי ניכנס כולה קפה מה כבר יכול להיות..מאז...אני והוא נהיינו מחוברים הוא לקח אותי לעבודה ונתן לי את מס הטלפונים שלו..התחלנו בSMS ..הוא היה מגיע כל יום אליי לעבודה..התחלנו בנשיקות בלבד..וביום היינו נפגשים לפחות 5 פעמים..עקב היציאות שהיו לו ממקום עבודתו..היה לנו כיף ביחד ודיברנו וצחקנו..כעבור שבוע היה לי ום הולדת הוא שלח לי פרחים ובא להיות איתי בעבודה ולאחר מכן איזה שעה כמובן בתירוץ הידוע לאישתו יש לי עבודה..ישיבה..התחלנו להתחרמן אך לא שכבנו עקב לחץ שהוא טען שהוא בוגד באישתו פעם ראשונה מזה 15 שנות נישואים..בהחלה נפגעתי ולאחרן כמה דק החלטתי לחתוך כי בעצם אני הגורם שיהרוס להם ולא רציתי..הוא לא הסכים וטען שהוא אוהב אותי ואני נותנת לו שמחה כי אני בן אדם שתמיד צוחק ונהנה מכל דבר..נפרדנו פעמיים ובפעמיים האלה הוא התחנן שלא אעזוב אותו..הסברתי לו שזה יהרוס לו את המשפחה אך לא הסכים להרפות ממני ..הוא היה קנאי..והאמת הוא עשה אותי הכי מאושרת היה לי כיף איתו בשיחות בלהיות איתו ביחד..ושוב לא היה סקס בינינו או משהו..בכל אופן בשבוע שעבר הוא ביקש שאבוא איתו לאיזור מגוריו בשביל שאני אהיה איתו קצת בערב.נסענו ביחד..ונפגשנו לאחר כשעה ..שם רבנו וביקשתי להיפרד ממנו כי אין טעם להמשיך באותו יום שלחתי לו הודעת SMS עם קטע משיר אהבה..הוא שכח למחוק זאת ...לאחר שהוא שיכנע אוי להישאר איתו ותירץ לאישתו בפון שהוא עם חברים שלו נסעתי הביתה שכולי הייתי מאושרת וגם הוא היה לנו ערב מצחיק וכייפי על הספסל...בלילה התעוררתי וראיתי 4 שיחות שלא נענו ממנו..המשכתי לישון בבוקר ב7 אישתו התקשרה אליי ואמרה לי בוקר טוב לך מדברת אישתו של החבר החדש שלך..הייתי בשוק ולא ידעתי איך להגיב..דיברנו והסברתי לה שכלום לא קרה ושלא לקחתי ממנו אפילו כסף כי אני לא חסר לי..היא רק צרחה עליי ונתתי לה..למחרת המכה היותר גרועה הייתה..היא הגיעה למקום עבודתי וקיללה אותי הסגן מנהל שלי שהיה מעורב בכל המתרחש לקח אותה למשרד ושם היא לא הפסיקה לקלל ולהשפיל אותי..הוא סיפר לה דברים מזעזעים שלא עמד לו בגלל שהוא חשב עליה ושהוא לא אהב אותי ודברים שהייתי בשוק משניהם..לא נשארתי חייבת והראתי לה תמונה שאנו מחובקים ושהוא שלח לי פרחים וגם את כל השיחות שלנו בפלא...היא רוצה שיפטרו אותי ממקום העבודה ולהתנקם בי...בתכלס לא עשיתי כלום בעבודה שלי וכולם אומרים שיש בי אשמה אבל לא עד כדי כך..היא נהנתה להשפיל אותי ונתתי לה כי לא רציתי להיכנס יותר מידי לעימותים ובליבי ידעתי שזה היה אסור..עבר שבוע..אני שבורה ובדיכאון איבדתי את כל שימחת החיים שהייתה לי..הייתי בחורה עם החיוך התמידי והמצב רוח שעושה טוב לכולם..היום אני מתקשה לישון בלילה אבד לי החיוך והאהבה..אין לי כוחות לכלום...מה אני אמורה לעשות...הכי גרוע שאני אוהבת אותו בטירוף וחושבת רק עליו למרות הכאב וההשפלה..אני שהייתי ביצ'ית ומסובבת בנים וחוגגת נהפכתי לבן אדם הכי אומלל...

היי,

ממש מצער אותי לשמוע.

הסיפורים שלנו די דומים אם כי ענין הסקס שונה ולכן אני חושבת שאצלי הסקס היה מעין "אישו" עיקרי.

אני מאוד לא רוצה להגיע למקום הזה שאישתו תבוא איתי במגע, מאאאאאאווודד לא רוצה ולכן גם נזהרנו מאוד וגם כיום.....

מבינה ללבך מאוד.

אני בכיוון של להתרפא ממנו ולהתנתק , הבנתי שעשיתי משהו לא טוב, אפילו אסור שהיה רחוק ממני כשנות אור....בחיים לא חשבתי שאכנס לסיפור אסור ומורכב כזה אבל החיים מובילים אותנו למחוזות אחרים, שלא תמיד רצויים.

אצלי זה היה מחולשה, מאמינה שגם אצלך.....לא באמת רצינו בסיטואציה הזו....שתינו.

מבינה מאוד ללבך ומקווה בשבילך, כמו גם בשבילי, שנצא מהסיפור הזה מהר ככל האפשר...

אני מתחילה עכשיו טיפול בדמיון מודרך שנותן לי כוחות, ממליצה גם לך,

בהצלחה ואני כאן אם תרצי להתייעץ, לבכות או סתם לשתף כי בכל זאת, נקלענו לאותה סיטואציה מצערת..

אני..

דבר נוסף, מזדהה איתך גם בענין הזה שאני מאוד מחוזרת בחוץ, ביצית כשצריך ו"מנפה" מי שלא מתאים לי...ופה דווקא אני נפלתי, ואי מחפשת חיזורים ממנו ומרגישה מושפלת ומחפשת יחס ממנו....מדהים כמה שהחיים הם גלגל

היי לך.....קראתי את מה שכתבת והרגשתי כאילו מישהו מדבר עליי.....

אני מכירה מישהו מזה 6 שנים והוא נשוי+ילדים

אני במקרה רווקה אך מנהלת מערכת יחסים עם החבר הרבה שנים

אני מאוהבת בבחור הזה עד מעל הראש אבל לצערי וגם לשמחתי לא קרה שום דבר מיני מעבר למגע ידיים וכאלה....

אני יכולה לומר לך שזה קשה מאוד ומי כמוני מבינה אותך אבל לטובתך קחי 100 צעדים אחורה ונסי בכל הכוח לשקם את חייך ולהתחיל מחדש

תני לעצמך הזדמנות לפתוח דף חדש ותפני מקום בלב לגבר חדש שבאמת יאהב אותך ויעניק לך את האהבה לה את זקוקה כ"כ

שיהיה לך המון בהצלחה!!!

היי סיוון ממש תודה על ההקשבה וההבנה העמוקה שלך.....לא קל לי בכלל......

אני בהחלט מתכוונת להתנתק ולהתחיל פרק חדש עם בחור חדש וקשר אמיתי.

אני לא רוצה להיגרר לקשר ארוך טווח אם גבר שאין לי עתיד איתו, ברור לי שהוא לא יעזוב את ילדיו ואשתו למעני, ולמעשה גם לא הייתי  רוצה להרוס לו את הנישואין.

תודה, אני

סיוון, אגב אחרי כ"כ הרבה שנים, את לא חושבת להתנתק ממנו?  הרי זה לא מוביל לשום מקום...

אני חייבת מבחינתי, להתנתק כי אני רוצה קשר ולהתמסד מחדש...

מאחלת לך הצלחה מכל הלב גם......

לברוח מקשר כזה כמו מאש , חבל על הזמן שלך, הוא לא יפרק את נישואיו בשבילך . 

לברוח מקשר כזה כמו מאש , חבל על הזמן שלך, הוא לא יפרק את נישואיו בשבילך . 

זה מנחם לדעת שיש עוד כמוני...היום למשל בחור רווק הציע לי את חיזוריו אז אני אנסה רק בשביל להמשיך הלאה...מקווה שזה יעבור לנו במהרה..תודה לכן בזכותכן היה לי קל להמשיך את היום

זה מנחם לדעת שיש עוד כמוני...היום למשל בחור רווק הציע לי את חיזוריו אז אני אנסה רק בשביל להמשיך הלאה...מקווה שזה יעבור לנו במהרה..תודה לכן בזכותכן היה לי קל להמשיך את היום

אם אתם בסטטוס שונה תתרחקי ממנו שלא תגיעי למצב של הגברת שפתחה כאן את הנושא.

מאמי תני לו בעיטה בתחת הבחור שחקן בקמרי ההית בסרט הזה וסיפרתי סיפורים הוא כבר קיבל הכול ממך וילאה לבחורה הבאה עם אותו סיפור

לא  להיתםם לצערי היית בסרט שנגמר

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר