לכי משם מייד!! לו יש את ילדיו ואת משפחתו..ואת...ממתינה לפירור פה ופירור שם...................

לכי משפ כל עוד זה אפשרי.מגיע לך משהו שלם ובטח לא שאריות של אחרת

חבל שאת סובלת ומבולבלת מהקשר , שלא יניב דבר, אדם זה חי בכיבוש ,את לא הראשונה והאחרונה שטיפול קורבן לידיו

מניפולטור ,משחק ברגשותיך, ומנהל מאחורי , משפחתו קשר, וזה נקרא שיטת המצליח, תאספי את עצמך כמה שזה קשה, משום שפיתחת רגש אליו וזה בסדר, וטבעי, נשים זה רגש גברים זה כיבוש, מאחלת לך שיגיע המיוחל ,תבני לך חיים חדשים, בנתיים, עיסקי בספורט ריקודי עם, טפחי את עצמך , ואת בית המגורים, תשקיעי בילד, עים הרבה אהבה , תתנדבי , כגון בתי אבות בתי תמחוי נוער נערים ונערות במצוקה

ואז היקום יחזיר לך אהבה בגדול, ואז לא תזדקקי לאהבה שלו, ולבסוף לא מתעסקים עים גבר נשוי, זה רע

גברת את בסך הכל סטוצ עובר אשתי ניהלה רומן עם גבר נשוי עם שתי ילדים שסיפר לה שהם יברחו לאי בודד ושהוא עזב את הבית בשבילה אחרי שלושה חודשים ירד לו החשק מימנה עד היום היא מטרידה אותו את אישתו אני כמובן עזבתי בית עם שתי ילדים קטנים היא נשארה לבד בלי כלום מתחננת שאיחזור אני היום מלך חי בדירת רווקים רואה את הילדים מתי שבא לי עושה מה שאני רוצה

מסקנה בסוף רק האישה נדפקת תרתי משמע

נ.ב הילדים הם יסתדרו בסוף ככה בתים מתפרקים שמחפשים ריגושים אסורים והשכל אטום

חשבת פעם אחד לפחות מה קורה בלב של אישתו, כמה שבור הלב שלה?

את צריכה לדעת שכל דבר שאנחנו עושים חוזר אלינו, לא נישאר  כלום בלי דין, אני מקווה שתיסבלי זונה מסריחה

ושתסרפי ללאבה הקטנה של הגאנום!!!!

חתום: אישתו וילדיו של הבוגד

שימי לב שכשהוא התחיל איתך הוא לחץ וחיזר מאוד, אפילו שהרגשת שזה לא טוב לך בהיותך גרושה והוא נשוי, הוא לא כיבד את זה, אפילו עם עשה זאת בדרך עדינה וכובשת.

יותר חמור שימי לב שהוא ניצל את מעמדו כחבר הנהלה, כדי לכבוש אותך ואת בעצמך הודית שזה קסם לך.

את פנית אליו/להנהלה לצורך קבלת הנחה בהיותך אם חד הורית והוא ניצל זאת והחל לחזר אחריך, חברות בפייסבוק, טלפונים וכו', הוא 

פשוט ניצל את החולשה שלך.

אני לא אומרת שהוא לא התאהב בך, אני לא שוללת את זה שהיו רגשות חזקים מצידו לתקופה מסויימת, אבל שימי לב איך זה התחיל, זה מראה המון מי הבן אדם.

אני חושבת שאם היית מבינה את זה מההתחלה, או יודעת שהוא ניצל את מעמדו גם לצורך קשרים אחרים שהיו ויהיו לו מחוץ לנישואין, אני בטוחה שלא היית חושבת שהוא כזה מקסים ולא היית נותנת לזה להתפתח.

עכשיו את במקום אחר שיש רגשות וצריך להשתחרר וזה באמת קשה, אולי אם תכירי בעובדה שהדרך שהוא התחיל איתך בזויה ומעידה על טבעו הנצלי, יקל עליך להשתחרר ממנו.

זה דומה למעביד שמחזר אחרי עובד במקום עבודה, מי שיש לו כח שמחזר אחרי מי שאין לו.

יתכן מאוד שהוא גם עבירות אתיות בהיותו חבר הנהלה, במעשים שלו.

בכל מקרה הוא לא שווה אותך תנסי לשכוח ממנו כמה שיותר מהר, מה שהוא עשה לך, הוא ימשיך לעשות ללא היסוס גם לאחרות.

אין שום סיכוי רדי מזה לא לרווקה ולא לגרושה עם נשוי הם נוכלים ומספרים כל מיני שקרים שרע להם עם  האישה  ועו ד ועוד אז למה הם לא מתגרשים? הם מחפשים ריגושים

ללכת על קשר כזה זה כמו ילדה שחוזרת ממשמורת על ילד או ילדה קטנה ואז בדרך היא פוגשת כלב מסוכן איש מסוכן ערבי מסוכן

וחבורת צעירים מסוכנת.

בכל מצב שהיא הייתה מתייחסת לדגובה של אחת מהגברברים המסוכנים או מהכלב היא הייתה יוצאת מופסדת ופגועה.

למזלה היא לא ענתה וכך היא הגיע הבייתה בשלום.

כל מקרה האונס שקורים בדרך כלל זה איזהשהו קשר עיין או מבט או הוצאת משפט שנותן לתוקף סיבה.

כך היה המשל וכך הנמשל, אם את לא רוצה להיפגע אז תעשי רק מה שהראש הבריא אומר לך. ברגעים של ראש חולה או כחול

או חרמנה רגעית או פנטזיות תנסי להיות חזקה ולא ליפול בפח.

לפי הכתב שלך את ניראת מאוד מבולבלת שבר כלי וחבל.

אני מציע לך לשחרר את הקשר הזה ממך ולצאת לדרך חדשה, את האהבות האסורות האלה כולם יודעים לעשות רק חבל שלא כולם יודעים לעצור.

נכון שבדרך כלל באהבה מסתורית הסקס מטורף ומהנה אבל הוא יוצא בשקר ואז את בבעיה.

מאחל לך בהצלחה ואהבה מותרת ומשחררת.

פשוט גועל נפש מה נהיה ממכם? לצאת אם גבר נשוי? את הורסת משפחה ואת הורסת את שמך חסר גברים גרושים או רווקים? את צריכה להתבייש ולהסתכל על עצמך במראה בטוח שאת לא מרוצה מעצמך.. תארי לך בעלך היה בוגד בך בזמן היותך נשואה?

ללכת על קשר כזה זה כמו ילדה שחוזרת ממשמורת על ילד או ילדה קטנה ואז בדרך היא פוגשת כלב מסוכן איש מסוכן ערבי מסוכן

וחבורת צעירים מסוכנת.

בכל מצב שהיא הייתה מתייחסת לדגובה של אחת מהגברברים המסוכנים או מהכלב היא הייתה יוצאת מופסדת ופגועה.

למזלה היא לא ענתה וכך היא הגיע הבייתה בשלום.

כל מקרה האונס שקורים בדרך כלל זה איזהשהו קשר עיין או מבט או הוצאת משפט שנותן לתוקף סיבה.

כך היה המשל וכך הנמשל, אם את לא רוצה להיפגע אז תעשי רק מה שהראש הבריא אומר לך. ברגעים של ראש חולה או כחול

או חרמנה רגעית או פנטזיות תנסי להיות חזקה ולא ליפול בפח.

לפי הכתב שלך את ניראת מאוד מבולבלת שבר כלי וחבל.

אני מציע לך לשחרר את הקשר הזה ממך ולצאת לדרך חדשה, את האהבות האסורות האלה כולם יודעים לעשות רק חבל שלא כולם יודעים לעצור.

נכון שבדרך כלל באהבה מסתורית הסקס מטורף ומהנה אבל הוא יוצא בשקר ואז את בבעיה.

מאחל לך בהצלחה ואהבה מותרת ומשחררת.

יוסי,מצטערת אבל לא למדתי כלום מתגובתך כי היא חסרת הגיון.(שפר טיפה את שפתך שכולם יוכלו להבין)

אתה מנסה להגיד פה שהאישה מזמינה על עצמה את האנס,תתבייש לך,חצוף!!!!!

אני גבר נשוי שמחפש. יצרתי קשרים עם נשים גרושות בשנים האחרונות. חלק מהקשרים התחממו אך אני מנעתי צמיחה לקשר אינטימי כי חשתי שיש בכך פגם. מעבר לדיסקרטיות, שחשובה לי הרבה יותר מאשר לאשה פנויה, ישנו ענין ההדדיות. בפיתוח קשר אינטימי עם גרושה  אני מוליך אותה שולל. נראה שגם הגבר שהכרת הוליך אותך שולל, עם כל הסקס והלהט שהיו ביניכם.

מנסיון רב בעניין - הבחור לא בשום גירושין , הוא חיפש ריגושים ומצא אצלך.  הוא רוצה לגמור את זה יפה ולא לפגוע בך כדי שמשפחתו (אישתו וילדיו ) לא יפגעו. הוא לעולם לא יעזוב את הבית.  רוצי לנפשך ותחפשי מערכת יחסים בריאה .

עדיף להיות לבד ולא במערכת כזו.   בהצלחה !!!

שלום חמודה, גם אני גרושה ואני ממש מבינה אותך שאת מחפשת אהבה ורומנטיקה ,ואת כל כך משתוקקת שזה יקרה ואת מרגישה שזה קרה לך איתו וקשה לך לשחרר את זה . אני לא יודעת מה להציע לך בדיוק, אין נוסחה לפרידות שיצליחו כמו שאין נוסחה לזיווגים . כל אדם מה שהוא מרגיש.. כואב לי לשמוע שאת משפילה את עצמך ומתחננת לאהבה זה מזכיר לי את עצמי. אין לנו ברירה חייבים לשחרר..האדם הזה לא מותיר לך ברירה הוא רוצה לחתוך את הקשר והוא משתדל לעשות את זה בעדינות ובלי לפגוע הוא יודע לבטא את עצמו יפה ואת מעריכה את זה ... אני הייתי בסיטואציה דומה... וצר לי לבשר לשנינו שאין ברירה ואין מה להלחם ולהתחנן.. אלוקים לא עוזב אף אחד ולא יעזוב אותך ... גם אם תבכי זה בסוף יעבור... אני מאחלת לך שתמצאי מישהו שיאהב ויעניק לך וגם יהיה פנוי ואיכותי.. אני חושבת שאסור לעשות דבר כזה לאשה גרושה לתת לה להתאהב בך ואח"כ לעזוב אותה... הקב"ה רואה הכל זה ממש עוול.. גם אם הוא מדבר בעדינות זה עדיין עוול

תשדלי לשמוח במה שיש ומי יתן ולא ננהל קשר עם אף נשוי בחיים יותר אמן.

אני גם גרושה.. בקשר " רומנטי" כ 11חודשים... חבר שלי נשוי וכל הזמן מדבר איתי על גירושין.. למעני.. לחיים משותפים.. לילד משותף.. לא תכננתי שזה יצא ככה.. הוא יפה , ממש חתיך, צעיר ממני, ילד טוב כזה.. נשמה טובה.. רציתי "לנוח" איתו אחרי גירושין מכוערים שהיו לי כמעט 3 שנים.. ולא ציפיתי שבתאהב.. אבל נסחפנו.. והינה התוצאה... היום שישי-שבת.. אני לבד בבית והוא בבית שלו עם אישתו (מדבריו הוא כבר היה ברבנות והתחיל תהליך)... עצוב, כואב.. אין סוף בכי ועצבים... אבל הבנאדם לפחות אומר שהוא כן רוצה להתגרש למעני, רוצה בית משותף וחיים ביחד ומה איתך??? החבר שלך ישירות אומר לך - לכי !!!!! תכירי גבר אחר !! תשכיבי איתו, תעשי איתו ילד תהיה מאושרת!!!! איפה כאן אהבה ממי??? מה את מחכה שם?? את מזמן לבד בסיפור הזה....

תהיה חזקה.... לא  ! אל תהיה חזקה.. תהיה חלשה ותמותי נפשית, תבכי יום ולילה, תרחמי על עצמך עד שביום אחד  לא תחליטי שזהו.. עבר לך.. אז תקומי חדשה, חזקה, יפה מתמיד.. מחייכת ומוכנה לחיים חדשים... 

אנחנו רק נשים.. וכולם עושים טעויות... תגידי תודה שהיה וטוב שניגמר.. גם לגבר הזה היה תפקיד בחיים שלך..היה ונגמר.. הוא לא ניצל אותך.. זה פשוט נגמר. ועוד כל הכבוד לו שהוא לא "מורח " אותך עם סיפורי גירושין ומבקש לחכות לו ולחכות לו ולחכות לו... תגידי תודה ויאללה !!!!! לחיים חדשים ומוצלחים יותר.

מאחלת לך בהצלחה מותק..לבי איתך

גברים הם זבל, ללא הבדל גזע, דת ומין, באופן גורף ומוחלט. סורי על הבוטות, אך אני כל כך צודקת, וכמובן לא רק ביגלל המיקרה הזה, שהוא כמובן לחלוטין לא יוצא דופן!

לא כל גברים הם זבל יש גם נורמלים הכל תלוי מה נשים מחפשות. איך שאומרים יש ויש ככה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר