שלוש חברות מרוקאיות נפגשות בבית קפה, אחת מהן עם פרצוף אומלל, שאלו אותה השתיים האחרות מה קרה לך?
אמרה להן, הייתי בלילה עם בעלי ג'ינו, נגעתי לו בביצים וראיתי שהן קרות. אמרתי לו, ג'ינו, למה הביצים שלך קרות?
איך שאמרתי לו את זה, הוא סובב אלי את הגב ונירדם, הרגשתי חרא...
למחרת נפגשות כולן עוד פעם והפעם לחברה השנייה יש פרצוף תחת. מה קרה לך?
הייתי בלילה עם בעלי מוריס נגעתי לו בביצים, והן היו קרות. שאלתי אותו למה הן קרות, סובב אלי הגב ונירדם,
וזה עשה לי מה זה חרא בנשמה.
למחרת נפגשות כולן עוד פעם והחברה השלישית עם פרצוף מעוך לגמרי, פנס בעין, ושתי שיניים שבורות.
שאלו אותה השתיים מה קרה? אמרה להן: מאחר והסתקרנתי גם אני נגעתי לבעלי בלילה בביצים, והן היו מה זה חמות, ממש לוהטות.,
אמרתי לו: איך זה שאצלך הביצים כל כך חמות ואצל גי'נו ומוריס הן קרות ???

הגשש החיוור: "תן לראות שהעברה מצדיקה תקיעה"

איש אחד הולך ברחוב ופתאום שומע קול חלש קורא לו "קח אותי, קח אותי"  מביט סביב ולא רואה אף אחד פונה להמשיך לדרכו ושוב, קרוב יותר-"קח אותי קח אותי" שוב מביט הפעם למטה ורואה צפרדע קטנה מביטה בו ואומרת שוב "קח אותי, קח אותי" הוא מתכופף מסוקרן מרים את הצפרדע והיא אומרת לו "קח אותי אלייך הביתה" האיש שקצת המום מהמצב הולך לביתו, הצפרדע בכיס ושהוא מגיע הצפרדע אומרת לו "תניח אותי על המיטה". מניח את הצפרדע על המיטה הזוגית ושומע ממנה "נשק אותי, נשק אותי" המום לגמרי האיש מציית. מתכופף מנשק את הצפרדע די בגועל ופתאום הצפרדע הופכת לנגד עינייו ליפיפיה בלונדינית חתיכה ושופעת ועירומה כמובן. -בדיוק באותו הרגע נכנסת אישתו לחדר................

עכשיו לך תסביר שזו רק צפרדע

ואם כבר צפרדעים.....

חנון מחשבים הולך ברחוב ופתאום שומע קול דקיק קורא לו, (כן ניחשתם-צפרדע) מביט בה לוקח אותה על כף ידו והיא אומרת לו- "נשק אותי ואני אהיה בחורה יפיפיה שרוצה אותך כל הזמן ותמיד מוכנה לקראתך" החנון מביט בה מכניס אותה לכיס וממשיך במשחק בסלולרי..............

"הי מה קרה" קוראת הצפרדע מעמקי הכיס,   החנון מוציא אותה מהכיס, מביט בה ואומר, " תראי, עם הסטארט אפ החדש וכל זה, אין לי זמן לחברה, אבל צפרדע מדברת זה די מגניב"

מר כהן ממתין מחוץ לחדר לידה. לפתע יוצאת האחות ואומרת. מזל טוב כהן נולדה לך בת פותח מר כהן בצעקות. מה פתאום בת? נולדה לך בת. מתעקשת האחות מתעצבן האיש. ומתחיל להשתולל. נולד לי בן ! אמרו לי בן רק בן ! האחות מתנצלת נכנסת פנימה ובודקת שוב כעבור דקה יוצאת ומבקשת סליחה : אכן התבלבלתי עם מישהו אחר. נולד לך בן. מר כהן מסתובב אל שאר הגברים ומסנן. אתם רואים מזה ? אל תוותרו במדינה הזו שום דבר לא הולך בלי צעקות 

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

אחד הלך לחנות סקס כדי לקנות בייבי דול סקסי לאשתו. 
הוא ראה כמה אפשרויות, מ-100 ועד 500 ש"ח, ככל שזה שקוף יותר, יקר יותר.
הוא החליט ללכת על הבגד הכי יקר ב-500 ש"ח, שקוף כמעט לחלוטין, ורץ הביתה לאשתו. 
הוא נתן לה את המתנה וביקש ממנה שתעלה לחדר השינה למדוד אותה ולהציג בפניו.
...

האשה עלתה למעלה וגילתה שהבייבי דול שקוף לחלוטין. לפתע עלה רעיון במוחה. "זה ממילא שקוף", חשבה, "בעלי לא ישים לב אם אגיד לו שלבשתי, אבל בעצם אבוא אליו עירומה. כך אוכל להחזיר מחר את הבגד לחנות, ולקחת לעצמי החזר של 500 ש"ח"...

כך יוצאת האשה אל החלק העליון של המדרגות, ועושה פוזה סקסית לבעלה:
"נו, מה דעתך?"...
"לעזאזל!", רוטן הבעל, "זה לא היה מקומט כל כך בחנות!!"

מנהל הפורום
1000+

אחד הלך לחנות סקס כדי לקנות בייבי דול סקסי לאשתו. 
הוא ראה כמה אפשרויות, מ-100 ועד 500 ש"ח, ככל שזה שקוף יותר, יקר יותר.
הוא החליט ללכת על הבגד הכי יקר ב-500 ש"ח, שקוף כמעט לחלוטין, ורץ הביתה לאשתו. 
הוא נתן לה את המתנה וביקש ממנה שתעלה לחדר השינה למדוד אותה ולהציג בפניו.
...

האשה עלתה למעלה וגילתה שהבייבי דול שקוף לחלוטין. לפתע עלה רעיון במוחה. "זה ממילא שקוף", חשבה, "בעלי לא ישים לב אם אגיד לו שלבשתי, אבל בעצם אבוא אליו עירומה. כך אוכל להחזיר מחר את הבגד לחנות, ולקחת לעצמי החזר של 500 ש"ח"...

כך יוצאת האשה אל החלק העליון של המדרגות, ועושה פוזה סקסית לבעלה:
"נו, מה דעתך?"...
"לעזאזל!", רוטן הבעל, "זה לא היה מקומט כל כך בחנות!!"

חחחחח

גדול

emo_06.png

כושי עם איבר עצום מימדים עבר תאונת דרכים קשה והיו צריכים לגבס אותו מכף רגל ועד הצוואר פרט לאיבר שיוכל להשתין.

הבחור המסכן שוכב בוהה בתקרה בלי יכולת לזוז ומפליג בפנטזיות. בנתיים האיבר שלו מתחיל להזדקר לגובה הזוי. למזלו הרע זימזם לו יתוש שהחליט להתיישב לא פחות ולא יותר - על הקצה.

הכושי משתגע, היתוש מדגדג לו ואין לו יכולת לזוז מילימטר. הוא קורא בצעקה לאחות ומבקש ממנה לטפס במעלה האיבר לגרש את היתוש. האחות מטפסת ומטפסת אך לא מצליחה ומחליקה. שוב ושוב. לאחר כמה ניסיונות היא אומרת לבחור "מצטערת אבל אני לא מצליחה לטפס!"  עונה לה הבחור" אל דאגה, תמשיכי ככה עוד קצת ואני כבר אדביק אותו לתיקרה..."

גבר נכנס לחנות מוצרי סקס כדי לקנות בובה מתנפחת.

- אתה רוצה אחת חכמה או פשוטה? ... שואל המוכר.

- אחת חכמה ... עונה הגבר.

למחרת חוזר הגבר ומבקש להחליף את הבובה לאחת פשוטה.

- למה??? ... שואל המוכר.

- כי לא הצלחתי לשכנע אותה ... עונה הגבר.

emo_04.png

מנהל הפורום
1000+

חחחחחח בדיחות ממש טובות. כל אחת ואחת!!
שבוע נפלא, מלא בחיוכים לכולם..emo_01.png

מה הולך טוב עם בתולה?

כאב ביצים!

תודה שרית. יום מקסים. ערב טוב מתוקה

בחור עם פרוטזה מגיע לבית זונות נכנס אומר שלום ומסביר למאדאם מה הוא רוצה

עונה לו תעלה לקומה שנייה חדר 4

עולה הבחור נכנס לחדר רואה את הזונה על המיטה מתיישב לידה מוריד את הבגדים והפרוטזה

הזונה אומר לו שהוא לא נעל את הדלת קם הבחור מדלג על רגל אחת לדלת נועל אותה ומדלג חזרה למיטה

איך שהוא מתיישב אומרת הזונה שכדאי שיעממם את האור קם הבחור מדלג למתג מעממם את האור ומדלג חזרה למיטה

הבחור מפשיט את הזונה ואז היא אומרת לו שקר לה שיסגור את החלון

מדלג לכוון החלון סוגר אותו ומדלג חזרה

איך שהוא כמעט נכנס הוא שומע דפיקות בדלת

קם מדלג לכוון הדלת ופותח אותה

המאדאם מהקבלה מסתכלת עליו ושואלת אותו

תגיד אתה פה בשביל לזיין או לשחק קלאס

יום אחד אני יושב במסעדה, מזמין ארוחה ופתאום..

מרגישה נגיעה בגב. מסובב את ראשי ורואה מישהי שמנה נוגעת בי.

אני שואל אותה "מה את חושבת שאת עושה"?

היא אומרת לי הזמנת אורז עם נגיעות בטטה לא?

בעלה של שושנה נפטר לפני ארבע שנים אך היא עדיין לא התגברה על המשבר והמשיכה להתאבל .

בתה ניסתה לשכנע אותה לפגוש גבר חדש, ואחרי ניסיונות רבים היא הסכימה ונפגשה עם גבר, שמייד מצא חן בעיניה.

לאחר שנפגשו מדי יום במשך ששה שבועות ולא שכבו, הם נסעו לסופשבוע במלון.

בלילה הראשון שניהם התפשטו, אך שושנה נשארה עם תחתוני תחרה שחורים.

הגבר שאל אותה: "בשביל מה התחתונים?".

"אתה יכול לגעת לי בשדיים", היא אמרה, "כמעט בכל הגוף שלי אתה יכול לגעת, אבל שם למטה אני עדיין באבל".

הגבר הבין בצער שלא ניתן לפתות אותה ליותר ממה שהסכימה.

גם בלילה השני הסצינה חזרה על עצמה.

אתה יכול לגעת לי בשדיים", אמרה שושנה, "אבל למטה אני עדיין באבל".

בלילה השלישי שושנה התפשטה שוב ונשארה עם תחתונים שחורים.

החבר שלה התפשט גם הוא, והפעם הוא נעמד מולה עם זיקפה עליה מולבש קונדום שחור.

"מה זה הדבר הזה", שאלה שושנה, "קונדום שחור?".

"כן", ענה לה החבר, "החלטתי לבוא הלילה לניחום אבלים".

לנשוי מאושר , הרגת אותי אם הבדיחה בדיוק הזכרת לי בדיחה. חחח

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר