אישה נשואה עשתה אורגיה עם אשכנזי, ספרדי וכורדי. 

החגיגה בעיצומה ופתאום שומעים את הרכב של הבעל מגיע לחניה. האישה מזנקת מיד ואומרת לשלושה לתפוס מחבוא. השלושה מתרוצצים מבוהלים בחדר ורואים 3 שקים, כל אחד מהם מזנק לשק ומתחבא.

הבעל נכנס, ראוהב את אישתו פרועה וישר אומר לה: "מה קורה פה?? יש כאן ריח של סקס!"

"סקס?!" עונה האישה ומצביעה על השקים "מה פתאום, בכלל הייתי בשוק והלכתי לקנות לך מצרכים להכין לך ארוחת ערב" 

מתקרב הבעל לשק הראשון בו שוכב האשכנזי, דופק בעיטה מסובבת בכל הכח ומהשק נשמע "קוקוריקו!!"

"אתה רואה?" אומרת האישה "קניתי לך תרנגולת להכין לך קציצות עוף שאתה אוהב!"

מתקרב לשק השני בו שוכב הספרדי, בועט בכל הכח ומהשק נשמע "מהההההההה!!"

"אתה רואה?" אומרת האישה "קניתי לך כבש להכין לך את התבשיל שאתה אוהב!"

מתקרב לשק השלישי בו שוכב הכורדי, לוקח תנופה ובועט. מהשק נשמע "אמממ..." חלוש. מתפלא הבעל, הולך שוב אחורה ונותן בעיטה מהלב ושוב "אמממ..." חלוש. מתחיל להתעצבן ובועט שוב ושוב ושוב עד שהכורדי מזנק מהשק חבול וכואב וצועק לו:

"מה אתה לא מבין?!? אני אורז!!!" 

אישה נשואה עשתה אורגיה עם אשכנזי, ספרדי וכורדי. 

החגיגה בעיצומה ופתאום שומעים את הרכב של הבעל מגיע לחניה. האישה מזנקת מיד ואומרת לשלושה לתפוס מחבוא. השלושה מתרוצצים מבוהלים בחדר ורואים 3 שקים, כל אחד מהם מזנק לשק ומתחבא.

הבעל נכנס, ראוהב את אישתו פרועה וישר אומר לה: "מה קורה פה?? יש כאן ריח של סקס!"

"סקס?!" עונה האישה ומצביעה על השקים "מה פתאום, בכלל הייתי בשוק והלכתי לקנות לך מצרכים להכין לך ארוחת ערב" 

מתקרב הבעל לשק הראשון בו שוכב האשכנזי, דופק בעיטה מסובבת בכל הכח ומהשק נשמע "קוקוריקו!!"

"אתה רואה?" אומרת האישה "קניתי לך תרנגולת להכין לך קציצות עוף שאתה אוהב!"

מתקרב לשק השני בו שוכב הספרדי, בועט בכל הכח ומהשק נשמע "מהההההההה!!"

"אתה רואה?" אומרת האישה "קניתי לך כבש להכין לך את התבשיל שאתה אוהב!"

מתקרב לשק השלישי בו שוכב הכורדי, לוקח תנופה ובועט. מהשק נשמע "אמממ..." חלוש. מתפלא הבעל, הולך שוב אחורה ונותן בעיטה מהלב ושוב "אמממ..." חלוש. מתחיל להתעצבן ובועט שוב ושוב ושוב עד שהכורדי מזנק מהשק חבול וכואב וצועק לו:

"מה אתה לא מבין?!? אני אורז!!!" 

חחחחחחח עננננננקקקק !!!!emo_45.png

בחור אחד החליט לקעקע את שם אישתו וונדי על האיבר שלו. בעת שאיברו רפוי יכול רק לראות את האותיות W ו-D 

יום אחד נכנס לשירותים ציבוריים להשתין ולידו במשתנה עומד גבר שחור גדול מימדים. נעמד לידו שלף את איברו והחל במעשיו. הוא לא יכל שלא להבחין באיברו של הגבר השחור שגם לו היה מקועקע את האותיות W ו-D. כולו נלהב מהרעיון פנה לגבר ושאל אותו האם גם הוא קעקע את השם של אישתו וונדי. הביט בו הגבר השחור בזילזול, מתח את איברו עד שהבחור כמעט איבד את נשמתו ונפרש לפניו הקעקוע הבא: WELLCOME TO JAMICA HAVE A NICE DAY....

ת

בעל ואישה יושבים עם הילד בבית ורוצים לעשות סקס אבל הם לא יכולים כי הילד בבית הם מתחילים לדבר בקודים האבא אומר לילד:לך תגיד לאמא שאני רוצה את הטלפון.!האמא אומרת לילד:לך תגיד לאבא שהטלפון לא זמין היום! האבא אומר לילד:לך תגיד לאמא שאם הטלפון לא זמין אני הולך להתקשר מבחוץ!!..האמא אומרת לילד:תגיד לאבא שאם אבא הולך להתקשר מבחוץ אמא פותחת פה מרכזיה.

הגשש החיוור: "תן לראות שהעברה מצדיקה תקיעה"

בחור אחד החליט לקעקע את שם אישתו וונדי על האיבר שלו. בעת שאיברו רפוי יכול רק לראות את האותיות W ו-D 

יום אחד נכנס לשירותים ציבוריים להשתין ולידו במשתנה עומד גבר שחור גדול מימדים. נעמד לידו שלף את איברו והחל במעשיו. הוא לא יכל שלא להבחין באיברו של הגבר השחור שגם לו היה מקועקע את האותיות W ו-D. כולו נלהב מהרעיון פנה לגבר ושאל אותו האם גם הוא קעקע את השם של אישתו וונדי. הביט בו הגבר השחור בזילזול, מתח את איברו עד שהבחור כמעט איבד את נשמתו ונפרש לפניו הקעקוע הבא: WELLCOME TO JAMICA HAVE A NICE DAY....

טובבבבב !!!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

ת

בעל ואישה יושבים עם הילד בבית ורוצים לעשות סקס אבל הם לא יכולים כי הילד בבית הם מתחילים לדבר בקודים האבא אומר לילד:לך תגיד לאמא שאני רוצה את הטלפון.!האמא אומרת לילד:לך תגיד לאבא שהטלפון לא זמין היום! האבא אומר לילד:לך תגיד לאמא שאם הטלפון לא זמין אני הולך להתקשר מבחוץ!!..האמא אומרת לילד:תגיד לאבא שאם אבא הולך להתקשר מבחוץ אמא פותחת פה מרכזיה.

חחחחח אהבתי !!!!! חחחחחחחחח

אבא ובן מגיעים לתחנת משטרה , האב אומר לשוטר: אישתי נעלמה אתמול בלילה , השוטר אומר לאב:איך אישתך ניראת ? האב עונה : בלונדינית רזה עם עיניים כחולות , וציצי שופע.הבן אומר:"אבא אמא לא ניראת ככה!! "האב אומר לילד:שששש , אולי ימצאו לנו אחת כזאת...

מה יהיה ?? בסוף אני אמות מצחוק ולא מאהבה כפי שהומלץ פה..חחחח

שתי בחורות מדברות, אחת אומרת לשניה "כוס עמק עם בעלי.. המניאק הזה הוא 100% אימפוטנט"
השני עונה לה "זה עוד כלום, בעלי 300% אימפוטנט!!" הראשונה שואלת "איך זה יכול להיות??"
אז היא עונה לה "לא רק שהזין לא עומד לו, הוא גם שבר את האצבע ונכווה בלשון"

בחור צעיר מגיע לזונה ואומר לה, "אני רוצה להתנסות בתנוחות ארוטיות."
הזונה מתלבטת ושואלת אותו, "69 אתה מכיר ?"
הבחור משיב בשלילה.
מפה לשם היא מסבירה לו מה לעשות והם מתחילים.
לאחר דקה הזונה מפליצה בטעות וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
הבחור מופתע, אך ממשיך.
לאחר 2 דקות היא מפליצה שוב וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
הבחור מופתע אך לא מוותר, הוא קם ומתחיל ללכת.
"לאן זה? מה קרה?" מתפלאת הזונה.
עונה לה הבחור הצעיר "מצטער, אבל עוד 67 כאלה לא מתאים לי."

לילה, רחוב חשוך..

אישה הולכת לבד ופתאום היא מרגישה שגבר עוקב אחריה.

היא הולכת יותר ויותר מהר עד שמאבדת את סבלנותה, עוצרת, מסתובבת ושואלת את הגבר ..

- למה אתה עוקב אחרי ?

- אחרי שראיתי את פנייך גם אני שואל את אותה השאלה ... עונה הגבר.

מנהל הפורום
1000+
פאוסט. הרגת אותי מצחוק. (:

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

בחור צעיר מגיע לזונה ואומר לה, "אני רוצה להתנסות בתנוחות ארוטיות."
הזונה מתלבטת ושואלת אותו, "69 אתה מכיר ?"
הבחור משיב בשלילה.
מפה לשם היא מסבירה לו מה לעשות והם מתחילים.
לאחר דקה הזונה מפליצה בטעות וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
הבחור מופתע, אך ממשיך.
לאחר 2 דקות היא מפליצה שוב וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
הבחור מופתע אך לא מוותר, הוא קם ומתחיל ללכת.
"לאן זה? מה קרה?" מתפלאת הזונה.
עונה לה הבחור הצעיר "מצטער, אבל עוד 67 כאלה לא מתאים לי."

דדי, הבדיחות שלך ממש ממש טובות!! emo_45.png

רציתי לחלוק איתכם  מניסיון שעברתי, אתם ששותים ונוהגים...

בליל שבת האחרונה שתיתי כמות גדולה של בירה, לא זוכר כמה...

מכיוון שידעתי שאני לא מאופס עשיתי משהוא שאף פעם לא עשיתי בעבר...

השארתי את המכונית בחניון ולקחתי אוטובוס...

התוצאה: הגעתי הביתה בריא ושלם ומבלי לסכן את עצמי, עם הרגשה מצוינת שעשיתי את הדבר הנכון !!!

אבל מה שגרם לי לקושי גדול היה להחנות את האוטובוס בחנייה של הבית,  מפני שאף פעם לא נהגתי באוטובוס,   בחיי...

emo_04.pngemo_04.pngemo_05.pngemo_04.png........................... יש לי כבר דמעות

בחיי, זאת הפעם הראשונה שאני נכנסת לשרשור הזה, הרגת אותי

גבר אחד הולך לישון ביום ההולדת שלו, ואשתו באה אליו ונותנת לו מתנה ליום הולדת צפרדע, הבעל אומר לה : מה פתאום צפרדע ?! אז האישה אומרת לו : אל תדאג, זאת צפרדע מיוחדת, תנסה לילה אחד ותראה, תוך כדי שהוא יושן הוא מתעורר ומרגיש מציצה בזין שלו כמו שלא היה לו בחיים, אחרי 20 שניות הוא כבר גומר וככה כל הלילה הצפרדע מוצצת לו, יום למחרת האישה מגיע למטבח ורואה את בעלה מחזיק את הצפרדע ביד אחת וביד השנייה ספר בישול, אז האישה אומרת לו : מה לא היה לך טוב אתמול ? אז בעלה ענה לה : ברגע שהצפרדע הזאת לומדת לבשל את עפה מהבית!

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר