אל תשפטו אדם עד שתגיעו למקומו!emo_72.png

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

בדיוק!

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

לפני חודש עוד שאלת אם כדאי לך לקחת מאהב....

את/ה אדם מסכן

מי אתה שתשפוט אותה.? אתה מרגיש שאתה יותר טוב ?? אני בחיים לא בגדתי ולא אבגוד אבל אנשים שחושבים שהם אלוהים כמוך הם בעצם די טיפשים... שופט יש רק אחד .. שכל אחד יתעסק בעינינים שלו. 

שמעתי שלפי ההלכה ההריון מתחיל רק אחרי 6 שבועות ,,,

לכי לבית חולים פרטי שלמי כ 4000 ש"ח ותתפטרי מכל הסיפור אחרת כל החיים יהיה לך מצפון קשה מאוד יאללה קדימהאל תחכי יום אחד

שמעתי שלפי ההלכה ההריון מתחיל רק אחרי 6 שבועות ,,,

לכי לבית חולים פרטי שלמי כ 4000 ש"ח ותתפטרי מכל הסיפור אחרת כל החיים יהיה לך מצפון קשה מאוד יאללה קדימהאל תחכי יום אחד

את בכלל בטוחה שאת בהיריון????ואני חושבת שכדאי לספר הכל לבעל יותר טוב אמר מר מאשר שקר מתוק......

צריך להבין ששקר מר יותר טוב מאמת מתוק

אל תשפטו אדם עד שתגיעו למקומו!emo_72.png

וואלה את צודקת במה שאת אומרת 

emo_91.png   shirly  

שוקולדית חמודה/חמוד,

לפי כל הנתונים כל הסיפור והדמות שלך דמיוניים לחלוטין - ואף פעם לא טעיתי, אבל מה.... את/אתה מכניסים אנשים לאתר, חבל רק שכמה באמת משתתפים נפשית בעצות והשתתפות..... אבא שלי אמת לי תמיד שאם מישהו מכניל לך אצבע לתחת - לשניכם יש אצבע בתחת....

שוקולדית חמודה/חמוד,

לפי כל הנתונים כל הסיפור והדמות שלך דמיוניים לחלוטין - ואף פעם לא טעיתי, אבל מה.... את/אתה מכניסים אנשים לאתר, חבל רק שכמה באמת משתתפים נפשית בעצות והשתתפות..... אבא שלי אמר לי תמיד שאם מישהו מכניס לך אצבע לתחת - לשניכם יש אצבע בתחת....

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר