בספר דברים פרק כ"ב פסוק כ"ב כתוב "כי ימצא איש שכב עם אשה בעלת בעל ומתו גם שניהם האיש השוכב עם האשה והאשה וביערת הרע מישראל " אין לך זכות ליחיות לאחר מעשה כזה ,את אסורה על בעלך וכן על המאהב שלך , כמו כן בעשרת הדיברות "לא תינאף"

תלמדי לא להזדיין עם אחרים רק עם בעלך ישרמוטה

מסכים איתך אחי

בנוסף מסכים עם המשפט שאחרייו "

הילד ממזר. וזה אחד הדברים הגרועים מבחינת היהדות. הרבנות לא תחתן אותו"

אני כן מקווה שהבעל ידע, ואני כן מקווה שתשלמי את המחיר הכי כבד כהיותך אישה בוגדת, נואפת...תתביישי לך.

באני באמת מקווה שבעזרת השם תקבלי את המקסימום נזק שאפשר לקבל.

אין מקום לאנשים בוגדים.

תמשיכי לעשות חיים ולהנות מהפרי האסור,הוא מתוק מדבש,צריך לקחת בחשבון תקלות,לכי תורידי אותו,זה עדיין כלום,ותמשיכי לחגוג  וכמה שיותר,זו תקלה קטנה ואל תקשיבי לכל מני רשעים שיטיפו למצפון,99% בוגדים

חולה נפש זה כשאתה לא נשוי לא אומר שאתה יודע מה זה, אנשים כמוך צריך לשרוף חיים.

את החרמנות שלך ואת הסטיות שלך קח למקום אחר...לפי התגובה שלך אפשר לדעת שאתה לא ראוי להתחתן והילדים שלך והאשה שלך יהיו מסכנים שסוטה דביל כמוך הרס להם ויהרוס להם את החיים.

עשה טובה לעצמך אחי ותשאר לבד [שדתל להשאר כל חייך ככה :) אתה תעשה לעולם טוב]

חתיכת פסיכי.

גב' נכבדה שלום רב ! א. יפה שאת לא אוהבת הפלות היות וזה ממש רצח לכשעצמו , ב. לדאבוני הרב אני חושב שהברירה

היחידה שלך היא לאמץ את הילד /דה למרות הכל ולהסביר לבעלך  בצורה הגיונית שעשית טעות בחיים , במידה ובעלך אכן מאד אוהב

אותך אני מאמין שהוא אכן יסלח למצב לא נעים זה , אז שיהיה לך בהצלחה !! .

א . א .

גבר? אתה חי בסרט אחי...יש לאהוב ויש לאהוב...אדם שבוגד, שתוקע לך סכין בלב אין מקום לסלוח לו.

מילא הייתה רואה סרטי פורנו [שזה חמור ביותר אבל מילא!!]

בואנה מאיפה אתם צצים תאמינו לי....תגיד לי נשמה החלקת במדרגות ונפלת על הראש? "במידה ובעלך אכן מאד אוהב

אותך אני מאמין שהוא אכן יסלח למצב לא נעים זה"

איך לעזאזל זה קשור לאהבה? יש לך מושג מה זאת אהבה בכלל? אישה שנכנסת להריון מגבר אחר? לסלוח? נדפק לך הראש חבוב.

חמודה להההה... ספרי למאהב החמוד שלך וביחד לכו מיד לעשות הפלה... כי אסור יותר - ילד ממזר, בעולם הזה ובעולם הבא.

לעומת "גרידה" - שזה אפילו לא נחשב לרצח. נכון שזה ייצור אבל עוד לא יצא לעולם וטוב שכך... בהצלחה...

כמו שאסור ילד ממזר...אסור לעשות הפלה, דע לך שברגע שהיא עושה הפלה היא פשוט....רוצחת...

ככה התורה קוראת לאישה שעושה הפלה...

בנוסף כל מי שעושה הפלה עד 60 אחוז [בערך] הסיכוי שהיא תיהיה עקרה.

תגידי למאהב המטומטם שלך שיכין מזומנים להפלה חתיכת שרמוטה ... את ממש נגד הפלות אבל את בעד בגידות????? אם היה לך את האומץ לתת לגבר אחר לזיין אותך אז שיהיה לך את האומץ לא לתת לילד הזה לסבול ולהיות ממזר בגלל החרמנות שלך ולהיות מסכן כל החיים

+100

אז הנה השלבים:

1. חרטה-ולא לחזור על זה בחיים

2. הפלה-עד 40 יום זה מותר גם על פי ההלכה

3. הכרה בטעות-אין דבר יותר חמור ביהדות מאישה שבוגדת עם בעלה{גבר שבוגד זה בעיה מוסרית והוא חרא אבל באישה זה אסון}

4. הבנה המעשה-לפי היהדות יש מספר מצומצם של אנשים שיורדים לגיהינום ואינם עולים אחד מהם זה המקרה שלך

5. 054-2244455 זה מספר של הרב דוד גבאי הוא יטפל בבעיה בדיסקרטיות

6. הצעה-לעולם אל תספרי לבעלך גם עוד 100 שנה.

7. מסקנא-בפעם הבאה תתאבדי אם את לא יודעת להתאפק{אני לא שופט אותך חלילה אבל זה מאוד חמור}

הסכמתי עם הכל עד הקטע הזה "2. הפלה-עד 40 יום זה מותר גם על פי ההלכה"

אסור על פי ההלכה לעשות הפלה, סוף פסוק...גם אם הילד ייצא נכה...הפלה לא עושים.

היא אסורה רק עם בעלה יודע ככה אומרת ההלכה{ההלכה נזהרת לא לגרש מהר בני זוג-ולכם אם הוא לא יודע לא לספר לו}

לא לספר לו? תגיד לי אתה שפוי???אחת שזנתה והלכה לשכב עם גבר אחר היא חייבת להתגרש...עלק "לא לספר לו"...היא>>>>חייבת! להתגרש...

הילד יקרא ממזר רק אם האמא תודה שזה מאדם יהודי שהוא לא בעלה  והיא בעצמה יהודיה. כל עוד היא לא תאמר דבר אף אחד לא יוכל לומר שהוא ממזר

לא צריך להפחיד סתם אנשים יש לזה כ"כ הרבה הלכות  כדי לקבוע שאדם ממזר.

ולגבי נושא ההפלה אולי תתיעצי עם אגודת אפרת? תסבירי להם את כל הסיפור והם יוכלו לעזור לך ולכוון אותך.

ממש צר לי לשמוע את מה שאת עוברת. מקווה שיסתדר איכשהו

יגלו שהוא ממזר אל תדאגי, יודעים היום הכל ואמן שיגלו...שהיא תאכל המון חרא על הבגידה שלה.

אל תדאגי אני ואישתי לבנים ויש לנו בן ובת עים גוון עור שחום והילדה הגדולה היא לבנה הכוונה הילדה הבחורה יש לנו שתי בנות ובן

אתה וכל האחרים שנותנים לגיטימציה למעשים כאלה תשרפו ותמותו אמן.

אל תתלבטי תעשי הפלה טבעית, איך?  בתחנה מרכזית ת"א יש הרבה כושים עם שמוק ענק אחד יטחן אותך

עמוק ויפיל את העובר אז הרווחת שני דברים גם לא שינית מאורחות חייך כשרמוטה וגם נפטרת מהעובר

בפעם הבאה תבחרי בפולני עם זיין קטן תסתפקי בזה 

חחחחחחחחחחחחחחחח דפוק

לדעתי כדאי שתעשי הפלה כי לא תוכלי לחיות עם זה כל חייך לצד בעלך, ואם באמת ילד יצא שחום ולא לבן ויהיה דומה למאהב אז בטוח בעלך יבין הכל לא נראה לי שהוא עד כדי כך טיפש. אם את רוצה לשמור על משפחה שלך עם בעלך הפלה זה פתרון יחיד!!!!

ברגע שהיא בגדה היא הרסה את חיי המשפחה שלה, אישה מרושעת ביותר שמסוגלת לחיות בלב שקט שבעלה לא יודע, בוגדנית מרושעת.

שלום לך,ראשית עלייך להביע חרטה ולקבל על עצמך,לא להמשיך לפגוע בבעלך ובאב ילדייך...

הדבר לא הוגן ולא מוסרי....נסחפת?...עשי כל מה שאת יכולה כדי לא להיות שוב שם...חייבת.. חייבת..

לעצם העניין ,אם תחליטי לעשות הפלה ?הרי שעלייך ממש להזדרז,עד כמה שאני יודע עד החודש הראשון...(ע"פ היהדות)

נושא ההפלה מתאפשר במקרים מאוד מיוחדים,(כיוון שהעובר טרם התפתח )יתכן מאוד שאת במקרה מיוחד ומורכב  וכו...

לאחר מכן הגדרת רצח עובר הוא מושג בהחלט נכון ,רלוונטי ומאוד בעייתי...

דבר נוסף וחשוב,את במצוקה נפשית קשה,לכי לקבל יעוץ מגורם מקצועי ואל תשאירי כך את המצב...

מאחל לך שתצאי בקרוב לדרך חדשה ותבני נכון את הזוגיות ואת המשפחה שלך...

מה אתה מדבר על יהדות אם אתה לא מבין דבר?

1) אסור לה לעשות הפלה

2) היא מחוייבת, פשוט חייבת להתגרש כי היא זנתה בבעלה...מדבר על יהדות ולא מבין כלום

אל תשפטו אותי ? מה את חייה בסרט . מה זה הניאוף הזה את לא חושבת שאת אישה מסכנה. שאלה לי אלייך מה הסיבה למאהב ובגידה מה בעלך לא שוכב איתך מספיק .אין לא יכולת לספק אותך מינית .הוא מגעיל אותך .האם כל התשובות נכונות? אם כן את חסרת עמוד שידרה כי יכולת לפתור את הבעיה בגירושין והיית עושה מה מתחשק לך .אך לא כך הדבר ולכן כשהפות שלך זקוק לריגושים תאונני.אז כך הפתרון היחידי שיש לך לעשות עכב המצב המגעיל שנקלעת אליו [אני משתדל לא להיות בוטה כלפייך כי אני בתור גבר לא יכול לחשוב על זה שהאישה שלצידי תבגוד בי זה כמו תקיעת סכין בלב ]לא יכול יותר אני חייב לזרוק את הפצצה ,השכל היישר לא נותן להבליג יותר אז את בתתתתתתתתתתתתת זונההההההההההההההההההההה ינבלה יזבללללללללללללללללל שבזבליםםםםםםםםםםםםםםם לכי תתאבדי יפושעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת זהו נרגעתי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח +1

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר