הילד יקרא ממזר רק אם האמא תודה שזה מאדם יהודי שהוא לא בעלה  והיא בעצמה יהודיה. כל עוד היא לא תאמר דבר אף אחד לא יוכל לומר שהוא ממזר

לא צריך להפחיד סתם אנשים יש לזה כ"כ הרבה הלכות  כדי לקבוע שאדם ממזר.

ולגבי נושא ההפלה אולי תתיעצי עם אגודת אפרת? תסבירי להם את כל הסיפור והם יוכלו לעזור לך ולכוון אותך.

ממש צר לי לשמוע את מה שאת עוברת. מקווה שיסתדר איכשהו

אם זה שלבים מוקדמים של היריון אין בעיה לקחת פוסטינור ולגמור עם ההריון בצורה די דסקרטית

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אל תדאגי אני ואישתי לבנים ויש לנו בן ובת עים גוון עור שחום והילדה הגדולה היא לבנה הכוונה הילדה הבחורה יש לנו שתי בנות ובן

שלום לשוקולדית

לא חושב שזה מעיניני להטיף לך מוסר ולבטח גם לא עינינם של האחרים. פתרון מעשי? א. רק את יודעת מהי סדירות המחזור שלך. ב. יש היום גלולת היום שאחרי הטובה לשימוש גם כשבועיים ויותר אחרי התקלה. איני זוכר את שמה אך היא ניתנת במרשם רופא בלבד. נסי את הפתרון הזה. ג. אין ג. בהצלחה.

מקומך בגיהנום אין לי טיפת רחמים עלייך מסכן בעלך המקורנן שעובד בכדי לפרנס בית ובאה אשה רעה ועושה מהשעושה ומבקשת רחמי שמיים אבל השמיים יבואו איתך חשבון 

מקומך בגיהנום אין לי טיפת רחמים עלייך מסכן בעלך המקורנן שעובד בכדי לפרנס בית ובאה אשה רעה ועושה מהשעושה ומבקשת רחמי שמיים אבל השמיים יבואו איתך חשבון 

ליבי איתך  קודם כול להרגע ולבצע בדיקת הריון שוב  ואם זה חיובי  אז לכי על הפלה ללא היסוס כי להביא ילד כזה לעולם שלנו יהודים  רגשות אשם סוד אפל זה להרוג גם אותך וגם את הילד וגם את בעלך אז פשוט ובקור רוח לעשות את זהי  

מה אני עושה????
אני די בטוחה שזה לא מבעלי אלא מהמאהב.
המחזור מאחר לי כבר שבוע וחצי. עשיתי בדיקה ביתית ואני לא בטוחה מה התוצאה. נראה לי שהקוים היו כהים. אני בלחץ היסטרי. מה אני עושה?
אני ממש נגד הפלות. אבל מה? איך אני יכולה להשאיר תינוק שלא של בעלי. ואם הוא יצא כהה עור (המאהב שלי שחום. אני ובעלי לבנבנים לחלוטין). הצייייילוווו. מה עושים עכשיו. אבל אני לא מסוגלת לרצוח.
אל תשפטו אותי בבקשה. תנו לי עצות פרקטיות.
רק פעם אחת לא נזהרנו. אחת! שיוו איזה טמטום.

אני מתקשרת להתיעצות תתקשרי אליי 0525111093

אני מתקשרת להתיעצות תתקשרי אליי 0525111093

דבר ראשון לא סגור שאת בהיריון.. איחור של שבוע וחצי לא אומר כלום.. ום בכל זאת כן, מזל טוב... זה מה שאומרים על מי שבהיריון... תמשיכי עם ההיריון ותביאי עוד ילד במשפחתך לך ולבעלך.. ולגבי הצבע קשקוש, עד שהעובר לא יוולד לא צריך לחיות בסרטים

דבר ראשון לא סגור שאת בהיריון.. איחור של שבוע וחצי לא אומר כלום.. ואם בכל זאת כן, מזל טוב... זה מה שאומרים על מי שבהיריון... תמשיכי עם ההיריון ותביאי עוד ילד במשפחתך לך ולבעלך.. ולגבי הצבע קשקוש, עד שהעובר לא יוולד לא צריך לחיות בסרטים

על פי מה שאת מתארת תשארי עם הילד,כי אם בעלך לא  הרגיש עד עכשיו אז הוא גם לא ירגיש כשהילד ייצא כושי!!!

ברבור בר  שכמוך. כנראה הבדיחה הייתה עלייך : את יודעת מה פותחים אחרי הקניון? את ה XXX של אמא שלך!!!

תוכלי את החרא כמו שידעת לאכול זיין   את בטח מכוערת להחריד ושמנה

אם הית מטופחת היה לך חיי מין טובים עם בעלך   ולא מין מזדמן    

אל תתלבטי תעשי הפלה טבעית, איך?  בתחנה מרכזית ת"א יש הרבה כושים עם שמוק ענק אחד יטחן אותך

עמוק ויפיל את העובר אז הרווחת שני דברים גם לא שינית מאורחות חייך כשרמוטה וגם נפטרת מהעובר

בפעם הבאה תבחרי בפולני עם זיין קטן תסתפקי בזה 

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר