לדעתי כדאי שתעשי הפלה כי לא תוכלי לחיות עם זה כל חייך לצד בעלך, ואם באמת ילד יצא שחום ולא לבן ויהיה דומה למאהב אז בטוח בעלך יבין הכל לא נראה לי שהוא עד כדי כך טיפש. אם את רוצה לשמור על משפחה שלך עם בעלך הפלה זה פתרון יחיד!!!!

לדעתי כדאי שתעשי הפלה כי לא תוכלי לחיות עם זה כל חייך לצד בעלך, ואם באמת ילד יצא שחום ולא לבן ויהיה דומה למאהב אז בטוח בעלך יבין הכל לא נראה לי שהוא עד כדי כך טיפש. אם את רוצה לשמור על משפחה שלך עם בעלך הפלה זה פתרון יחיד!!!!

emo_45.png

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

אוחש חבל מאוד כשהזין עומד השכל בתחת ,

חמודה קודם בדקי באם את בהריון באמת או שהמחשבות רודפות אותך כרוח רפאים ,

באם אכן כן את בהריון אז תקחי החלטה לכאן או לכאן ,

עם כל הצער שבדבר או שתביאי את היילוד לאווויר העולם ותתגרשי מבעלך ,

או שתקחי החלטה לא פשוטה למרות כל העקרונות שאת חושבת וחיה על פיהם ותעשי הפלה .

ואם שוב תחשבי לפזול לכיוון של גברים אחרים ויבוא להזדיין עם כל מה שזז אז לא לשכוח לשים קונדום .

ורצוי אדום ...חחחחחחחחח

הוא יצא כושי מנסיון (אני כושי) אשתי לבנבנה.

הילדים (5) בגוונים ממוקה בהיר עד ללבן.

קחי את הגלולה של היום שאחרי אם לא מאוחר מידי.

מאיפו את בטוחה שזה מהמהמאהב אולי זה מיבעלך ביכלל האם אפשר לבדוק את זה תיבדקי עם זה הכן מהמאהב כידאיי לך לעשות הפלה אחרת זה ירדוף אותך כל ימי חייך הסוד הזה שהילד לא שלך

איזה עזרה את מחפשת יגחבה מסכנים הילדים שלך עם אמא שרמוטה כזאת תלכי עם המאהב ותביאי תילד חראם על בעלך ישרמוטית

איזה עזרה את מחפשת יגחבה מסכנים הילדים שלך עם אמא שרמוטה כזאת תלכי עם המאהב ותביאי תילד חראם על בעלך ישרמוטית

היי שלום לך.

מה שנעשה נעשה אין מה לעשות .

כרגע צריך למצוא פיתרון למצב שנוצר , אם את רוצה לשמור על הנשואים שלך ועל השקט הנפשי שלך לדעתי למרות שאת נגד ההפלות

את חייבת לבצע הפלה זאת הביררה היחידה שנותרה לך.

אם את רוצה לסיים את הנשואים שלך אז ספרי לבעלך ותלכו לרבנות ואז את יכולה ללדת את התינוק אבל דעי לך שכל ההוצאות עליך

לא בטוח שהמאהב ירצה לקחת אחריות ( אני לא יודע אם הוא גם נשוי ).

בכל מיקרה את לא יכולה לגדל את הילד באי וודאות מי האב וגם זה ירדוף אותך כל החיים

לדעתי בצעי הפלה מהר כמה שאפשר .

תחליטי מהר .

כל טוב לך.

שלום לך,ראשית עלייך להביע חרטה ולקבל על עצמך,לא להמשיך לפגוע בבעלך ובאב ילדייך...

הדבר לא הוגן ולא מוסרי....נסחפת?...עשי כל מה שאת יכולה כדי לא להיות שוב שם...חייבת.. חייבת..

לעצם העניין ,אם תחליטי לעשות הפלה ?הרי שעלייך ממש להזדרז,עד כמה שאני יודע עד החודש הראשון...(ע"פ היהדות)

נושא ההפלה מתאפשר במקרים מאוד מיוחדים,(כיוון שהעובר טרם התפתח )יתכן מאוד שאת במקרה מיוחד ומורכב  וכו...

לאחר מכן הגדרת רצח עובר הוא מושג בהחלט נכון ,רלוונטי ומאוד בעייתי...

דבר נוסף וחשוב,את במצוקה נפשית קשה,לכי לקבל יעוץ מגורם מקצועי ואל תשאירי כך את המצב...

מאחל לך שתצאי בקרוב לדרך חדשה ותבני נכון את הזוגיות ואת המשפחה שלך...

אין לי הרבה מה לומר על מה שעשית

ובטח שלא אשפוט אותך על מעשייך

אבל אין לך פה בכלל אופציה אחרת מלבד הפלה

אל תחשבי על כלום פשוט תלכי ותעשי הפלה

זה פחות גרוע מאשר להביא לעולם ילד חף מפשע

זה אמיתי? או שזה עוד ברווז אינטרנטי שבא לדגום אותנו או סקר וכדומה?

השאלה שלי אלייך האם בעלך ידע שאת מתראה אם גברים אחרים ואם כן אז הוא בבעיה שהוא נותן לך חופשיות לעשות מה שאת רוצה ואלה התוצאות שקיבלת אם בפעמיים הקודמים שמת למאהב שלך קונדום אז מה קרה עכשיו שלא רצית שהוא יזיין אותך בלי קונדום יש לך בעיה עמוקה בראש לעזוב בעל וילדים ולהתראות אם גברים אחרים אני לא בעד הפלה אבל מה שקורה לנשים כמוך שלו שומרות על עצמם עדיף לומר את האמת לבעלך ליפני הלידה שלך כי כאשר הוא יגלה מאוחר יותר הוא התגרש מימך אז ההצעה שלי תספרי את האמת לבעלך ולא חשוב איזה צבע יהיה לילד גם אני אבא לילדים אני לא בעד הפלה 

אל תשפטו אותי ? מה את חייה בסרט . מה זה הניאוף הזה את לא חושבת שאת אישה מסכנה. שאלה לי אלייך מה הסיבה למאהב ובגידה מה בעלך לא שוכב איתך מספיק .אין לא יכולת לספק אותך מינית .הוא מגעיל אותך .האם כל התשובות נכונות? אם כן את חסרת עמוד שידרה כי יכולת לפתור את הבעיה בגירושין והיית עושה מה מתחשק לך .אך לא כך הדבר ולכן כשהפות שלך זקוק לריגושים תאונני.אז כך הפתרון היחידי שיש לך לעשות עכב המצב המגעיל שנקלעת אליו [אני משתדל לא להיות בוטה כלפייך כי אני בתור גבר לא יכול לחשוב על זה שהאישה שלצידי תבגוד בי זה כמו תקיעת סכין בלב ]לא יכול יותר אני חייב לזרוק את הפצצה ,השכל היישר לא נותן להבליג יותר אז את בתתתתתתתתתתתתת זונההההההההההההההההההההה ינבלה יזבללללללללללללללללל שבזבליםםםםםםםםםםםםםםם לכי תתאבדי יפושעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת זהו נרגעתי.

ואת חושבת שהוא מאוהב בך יסתומה טילים אני בתור גבר יכול להוריד לך את כל הבלון הנפוח שלך ולכתוב לך איך אנחנו חושבים על בחורות כמוך שפותחות רגליים לכל הבא ליד גבר זה מכונה משומנת היטב הצעדיים שהוא חושב איך להביא אותך למיטה אם מאה צעדיים קדימה ממך כי למרות הכל מה יש לו לעשות איתך אישה נשואה ילדים מה הוא צריך את הכאב ראש הזה יש מצב שאת סקסית בטירוף ואת נראית טוב אז מה איכפת לו לעשות עלייך כמה סיבובים ובכלל אם הוא ביצועיסט  במיטה קנה את עולמייך ומעכשיו את שיפחת המין שלו הוא יזיין אותך בכל החורים עד שיימאס לו ויזרוק אותך לכלבים . אתם הנשים חיים בסרט אם הנושא של מאהב. סטטיסטיקה לא משקרת כל האנשים בעולם שבוגדים וכביכול מצמידים להם מאהב\ת אין להם המשכיות לקשר אז צאו מהסרט שלכם ותחיו בהחלטה שלכם מול הגבר או האישה שהחלטתם להינשא להם ואם לא טוב הוא מרגישים שבא לכם שינויים מיניים אז בבקשה מכם פרקו את החבילה שלכם .החיים אם יותר חזקים מהכול .תמשיכו לחיות אם ראש מורם ולא הנה הזונה הזאת שבגדה בי וההיפך גם כלפי הגבר .

תעשי הפלה ומהר תוך 3 שעות את בבית כאילו כלום אין ברירה אחרת ותסגרי את הרגליים או תקני דילדו גדול תתקשרי לרופאת נשים שלך ולכי מהר לאסותא פרטי זה עולה 2800 שח

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר