סטטוס - ולא בפייס

כשמדברים על בגידות, מיד חושבים על אנשים נשואים שבעצם יוצאים מהמסגרת ומנהלים קשר נוסף בחוץ.

אבל לעיתים מדובר על צד אחד נשוי וצד אחד רווק או גרוש (אני כותבת בלשון זכר, אבל שכל אחד ייקח את זה לצד שלו).

האם יצא לכם להיות עם מישהו שהוא לא בסטטוס שלכם ? האם יש מסקנות שאתם יכולים לשתף אותנו בנוגע לכך ?

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

ואני מתחילה -

לי אישית מאוד חשוב שהסטטוס יהיה זהה.    לא רואה את עצמי מנהלת קשר עם מישהו שהוא גרוש או רווק.

הרעיון בקשר אסור הוא לא לפגוע במסגרת הקיימת, אלה להוסיף ערך מוסף לקיים.   משהו מרגש, משהו שונה, משהו ממלא ומשלים.

לכן, להיכנס לקשר עם מישהו שלא נמצא בסטטוס כמו שלי יכול לגרום ללא מעט בעיות.

קודם כל עניין של זמינות.   קרוב לוודאי שמישהו שהוא רווק או גרוש יהיה לו קצת יותר זמן פנוי כי הוא לא צריך לחזור הביתה או לתת דין וחשבון איפה הוא נמצא בכל רגע נתון.

יש גם עניין של קנאה, יש עניין של איך רואים את העתיד ... 

ויש גם את הצד השני, להיות עם מישהו רווק/ גרוש מבחינתי, זה לקחת בחשבון שאותו אחד יהיה זקוק ליותר ממה שאני יכולה לתת ולכן מאוד יכול להיות שאני אמצא את עצמי רואה אותו מתנסה בעוד מקומות וזה לא ממש הסגנון שלי ...

ולא ממש התנסיתי, מלבד סטוץ אחד ידוע מראש עם בחור רווק ... וזה היה כמעט לפני עשור אז יש על זה חוק התיישנות ...

למישהו יש מסקנות ?

מנהלת קהילת אהבה אסורה

אני מסכימה עם כל מילה שלך.

יש לי רק משהו קטן להוסיף. כשנמצאים בקשר עם מישהו רווק/ה לוקחים סיכון שלהם אין מה להפסיד ולכן להיכנס לקשר כזה זה מסוכן פי שתיים כי מי יודע מתי יבוא היום שהוא או היא יתהפכו ויחליטו שבא להם להרוס לנו את החיים (למשל אחרי פגיעה).

כששני הצדדים באותו הסטטוס אז יודעים מראש שאין פה סיכון שמישהו יאבד את הראש ויעשה איזה שטות שתפגע בצד השני.

למרות שאין ערבונות גם כשנמצאים בקשר עם מישהו באותו הסטטוס אבל לפחות למזער נזקים.

וכן לי יש ניסיון עם רווק (כמו שמארי אמרה לפני עשור בערך ולמדתי מהטעות) ואם מישהו או מישהי יספרו לי שהם בקשר עם מישהו רווק/ה אני מיד תוקפת emo_01.png

כנראה שהכי בטוח והכי נכון זה קשר עם מישהו\י באותו סטטוס..

אני מסכימה עם כל מילה שלך.

יש לי רק משהו קטן להוסיף. כשנמצאים בקשר עם מישהו רווק/ה לוקחים סיכון שלהם אין מה להפסיד ולכן להיכנס לקשר כזה זה מסוכן פי שתיים כי מי יודע מתי יבוא היום שהוא או היא יתהפכו ויחליטו שבא להם להרוס לנו את החיים (למשל אחרי פגיעה).

כששני הצדדים באותו הסטטוס אז יודעים מראש שאין פה סיכון שמישהו יאבד את הראש ויעשה איזה שטות שתפגע בצד השני.

למרות שאין ערבונות גם כשנמצאים בקשר עם מישהו באותו הסטטוס אבל לפחות למזער נזקים.

וכן לי יש ניסיון עם רווק (כמו שמארי אמרה לפני עשור בערך ולמדתי מהטעות) ואם מישהו או מישהי יספרו לי שהם בקשר עם מישהו רווק/ה אני מיד תוקפת emo_01.png

emo_45.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

כנראה שהכי בטוח והכי נכון זה קשר עם מישהו\י באותו סטטוס..

בשורה התחתונה .. ברור !

מנהלת קהילת אהבה אסורה

יש מקרה נוסף, שלמרות שנמצאים באותו סטטוס (נשואים) אז מספיק שצד אחד מציין שלא איכפת לו להיתפס וזה כבר הופך את זה למסוכן .. וזה קיים וצריך להדליק נורה ענקית !  emo_72.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

העניין של מסוכנות על היותו רווק \גרוש\נשוי אני חושב שקיים סיכון בכל אחד\ת באישיות של הבנאדם נניח הבנאדם או אישה

מתאהב\ת באופן חזק עד לכדי אובססיות זה הסיכון שכל אחד\ת חייבים לקחת בחשבון.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

העניין של מסוכנות  קשור לאובססיה

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר