מושכת אבל...

מושכת אבל...

אני בחורה די מושכת. ובלי להשתחצן הרבה גברים מסתכלים עליי כשאני עוברת.
אני גם אשת שיחה, וכמו שכתבתי במקום אחר גם נחמדה לאנשים.
יש לי הרבה חברות וחברים ואני חושבת שזה אומר משהו
רק במקום אחד אני אוויר - בבית
בעלי בכלל לא מראה שום עניין בי. מגיע מהעבודה בקושי נשיקה מרפרפת על הלחי
לא מנהל איתי שיחות מלבד דברים יומיומיים סתמיים
לא שוכב איתי אלא אם אני יוזמת
ואני מרגישה די דחויה בבית
אפילו החתול שלנו מקבל יותר תשומת לב
איך להעיר אותו?
איך לומר לו - בעלי תתעורר!! אחרת אני אחפש במקום אחר!!

חמודה תמצאי לך מאהב

קחי אותו לשיחה רצינית. אולי באיזו מסעדה רומנטיתת ותבהירי לו את צרכייך

יפה שהנוריות האדומות התחילו להדלק אצלך...

לצערי קרה לכם מה שקורה להרבה זוגות אחרים...בעלך התחיל לקבל אותך כמובן מאליו.

בזוגיות אין מובן מאליו ואין זוגיות אם אין משקיעים בה.!!!

אם בעלך לא מבין את הנקודות הללו סימן שיש פה בעיה. נכון שאת רוטצה יותר ו7באמת מגיע לך או לכם יותר אבל את לא יכולה להיות מורה או אמא שלו ולהגיד לו....מה שאת כן יכולה להסביר לו זה שהוא מוביל אותך למקומות שלו לא יהיה בהם טוב, וזה אומר או שתחפשי מחוץ לבית מה שנרא "השלמת הכנסה..." או שתמצאו עצמכם ברבנות.

יש מה לעשות, יש היום מאמנים זוגיים המטופלים ונותנים כלים בדיוק בנושאים הללו. בנוסף ואם לא קשה לכם החשפות ישנם גם סדנאות שעוסקות בזוגיות.

חיים

מאמן משפחתי וזוגי

אני חושבת שאת מתארת מצב שקורה בהרבה בתים, מה שנקרא להפוך להיות "מובן מאליו".

אם את באמת כמו שאת אומרת, בחורה מושכת ומעניינת והוא עדיין לא שם עליך, זו בעיה.

חשבת שאולי ... יש לו מישהי אחרת ? emo_02.png

אני חושבת שאת צריכה לשבת איתו ולקיים איתו את השיחה של "מגיע לי ... אחרת אני אמצא במקום אחר" ... אבל בעצם אצלי זה לא עבד, אז מה אני מקשקשת.

תני לי לחשוב על משהו יצירתי ואחזור אליך ...

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

המצב הזה שכיח אצל הרבה זוגות

הסיבות רבות שכך בעלך מתנהג

ומי לא היה אוהב ורוצה אשה חמודה וזורמת ויוזמת לצידו

לא נראה  שהשיחות או האיומים שתחפשי דברים אחרים בחוץ כן יעזרו

לדעתי יכול להיות שהעבודה לפעמים שוחקת

ואז הביתה מגיעים עייפים ואין הרבה חשק לשיחות ואפילו לשכב עם האשה

תנסי להבין  ולהתקרב אליו עוד יותר

ורק את יכולה לגלות מה פשר ההתנהגות  והמרחק ממך

מאחל לך הצלחה !

יפיופה תעשי מה שאת חושבת  ומה שמתעים לך בחיים   רק לא ליבגוד עים הוא אדם טוב  תיזמי איתו שיחה רצינית ובהצלחה לך

אני גם באותו מצב... אני עשיתי לבעלי כבר את השיחות הללו.. וזה לא עוזר... יש לי בעל מדהים מדהים מדהים, ואני יודעת שעובר עליו עכשיו משהו קשה- עבודה חדשה שמאוד חשוב לו להצליח בה...!! ולוקח כל דבר ממש כעול על גבו כדי לפרנס אותי ואת הילד בכבוד. בטוח שאינו בוגד, ומאוד אוהב... אבל מה- אני חייבת ליזום סקס!!!!!!! וזה מעצבן...

אני מציעה לך לנסות "להעיר" אותו עם רמזים ברורים. נסי טיזינג שידליק אותו, כמו ללכת חצי עירומה לידו,או עם פריט מדליק כלשהו כיד הדימיון. ספרי לו איך התחיל איתך הבחור המדליק ההוא, ואיך הסתכל עלייך אחר, תזכירי לו שיש לו אישה מושכת בבית, שזקוקה לתשומת לב ולטיפול הראוי לאחת כמוך. פנקי עצמך עם זר פרחים, תרגישי רומנטית ונחשקת, טפחי את עצמך כמו שאף פעם לא טיפחת (שיער, לקים, שיזוף, קרמים משכרים). אל תחכי לו, תראי לו שאת מסתדרת בלעדיו, מה שנקרא "הפוך על הפוך"...נסי להעז ולפלרטט לידו עם גברים אחרים. אם כל זה לא מנער אותו מהאדישות/תרדמת/שיתוק מוחין...כנראה שהאלטרנטיבה היחידה, היא גבר אלטרנטיבי שיזכיר לך מה את באמת שווה. 

כמה זה מוזר? אני מרגיש מצידי אותו הדבר. יש לי אשה אבל משום מה זאת לא ממש ההרגשה. את חושבת שאולי זו סוג של מגפה? אבל למה אנחנו לא נדבקים? אנו מחוסנים?

To all the girls that have this problem unforchantly just discussion will not help you in order to fix this problem you need to shock the system ... and i have the perfect solution for you. What u needs to do it to fake other relation... So you behave strange for few days.. And then when the your husband see the change he will ask you what happen.. And then u need to tell him.. That there is something that you must to tell him .. And you can’t keep it anymore.. And the you tell him that you meeting with other guy... and you have kind of relation ... no is all depend how is your guy... if you know that he will not get too angry :) just keep with the lay and say that not sure . If you want to stay with him.. Make some drama for few days.. let him feel that is going to lose you .. and when he got in too much depression  and ask you and he really understand that he going to loss you .. Then you can tell him the true .. now if your boy is cool and you can make this story longer is even better , and longer is the story . the love back will be stronger …joules wake up hour feelings and everybody know that  .. and to prove your story.. You can show him this forum ... now after he will be very happy.. You will tell him that you did it for your relation.... but this could happen in real if he will not change ... 100% the change will come after that, cause in life we appreciate the good only when we understand that we lost it .. Same thing happen to me with my ex And after I that I understand that i lost her i loved her again like in the first meeting :) ... but i wish that she come and tell me that all was a story :) , and I am not the only one that it happen to

Good luck J

Antonio 

קדימה, החריבי את חייך, בשביל מה שהבנתי סקס זול.

או שאתם לא מתאימים, אבל זה סתם ניחוש.

המצב שאת מתארת מוכר מאוד מאוד ואני יודעת שהוא קיים גם בבתים אחרים.

אל תנסי להעמיד את בעלך במבחנים כי את עלולה להיכשל ולהפסיד ולא רק הוא.

המפתח לזוגיות הוא תקשורת ולכן חשוב שתנסי לדבר איתו על הכל ולנסות להבין מה עובר עליו ולמה הוא מתעלם ממך.

בהצלחה.

מים גנובים ימתקו. אני לא שולל לקחת מאהב . זה מוסיף תבלין לחיים. למה לסבול? את רוצה לחוש נחשקת ואהובה.שחקי אותה. כנ"ל למין הגברי.חיים משולים לגן פורח. לא נותנים מים ,הפרחים נובלים.

רוב הזוגות אחרי עשרים שנות נישואים מתנהגים ככה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר