בעלי בוגד בי

בעלי בוגד בי

אנחנו בני 50. גיליתי שבעלי בוגד בי עם המזכירה שלו במשרד. הוא לא יודע שאני יודעת. עליתי עליו במקרה דרך אימיילים שהוא כתב לה והיא כתבה לו. הטיפש הזה לא נזהר. אוי כמה שאני כועסת עליו . מה יהיה? לא יודעת אם להראות לו שאני יודעת, או לא. לספר לילדים או לא. בינתיים אוספת מידע בשקט ומתפוצצת בפנים. שמה לב שהוא משקר לי בקשר לזמנים שהוא בעבודה. מה לעשות? מה לעשות ??

תעשי מה שיעשה לך הכי טוב!
אם את מרגישה חזקה להתעמת איתו - עשי זאת
לא נראה לי שכדאי להחזיק בבטן

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

תעשי הכל רק אל תערבי את הילדים....אם תעשי כך את ממש מפספסת אותם, אסור לך "ללכלך" את אבא שלהם בשום מחיר....ואת עשי מה שטוב לך...לכי תהני גם את מהחיים בלי לחשבן לאף אחד.

אנחנו בני 50. גיליתי שבעלי בוגד בי עם המזכירה שלו במשרד. הוא לא יודע שאני יודעת. עליתי עליו במקרה דרך אימיילים שהוא כתב לה והיא כתבה לו. הטיפש הזה לא נזהר. אוי כמה שאני כועסת עליו . מה יהיה? לא יודעת אם להראות לו שאני יודעת, או לא. לספר לילדים או לא. בינתיים אוספת מידע בשקט ומתפוצצת בפנים. שמה לב שהוא משקר לי בקשר לזמנים שהוא בעבודה. מה לעשות? מה לעשות ??

מה לעשות שאלת?לדעתי ולא מתוך שובניסטיות אלה בעינים של גבר
תסתכלי במראה ותשאלי את עצמך האם אני מתיחסת לבעלי כאשה לגבר או ככספומט

חוותי את זה על עצמי המהצד השני    יemo_91.png

נכון שזה מצער אך:אולי החסרת ממנו יחס, סקס פינוקים , וכ"ו וכ"ו......אני אומר זאת מתוך נסיון אישי : שהוביל לרומן של 9 שנים מבלי שהתכוונתי כלל מצאתי את עצמי עם אשה מקסימה, שאני מתגעגע אליהה מאוד.emo_43.png

emo_01.png

אם תרצי לדעת יותר או לדבר על זה את מוזמנת  emo_39.png 

krtnpt12@gmail.com

תחזירי לו..

שלום לך,

קודם כל אגיד לך מה לדעתי את לא צריכה לעשות: לערב את הילדים . יש לך בעיה עם בעלך ולא אם הילדים. שיתוף שלהם בבגידת בעלך לא יפתור את הבעיה . אני מבין לתחושתיך, אני משתוקקת לשתף עוד מישהו מהימן בסיפור הבגידה ואולי לגרור את הילדים לצידך במה שאת רואה עלבון ופגיעה קשה בך (ואכן כל בגידה כזו היא קודם כל פגיעה באימון והשפלה) . אבל זה ממש לא יפתור את הבעיה .

מה כן צריך לעשות?

א. קודם כל לבדוק עם עצמך מה מצב הזוגיות שלכם: בגידה ממושכת (להבדיל מסטוץ חד פעמי)  מצביעה קודם כל על כשלון בזוגיות שלכם. זה לא המקום להאשים אלא לברר האם לדעתך ניתן וכדאי לשקם את הזוגיות .

ב. כן, בהחלט לקיים עם בעלך שיחה פתוחה ולחשוף בפניו שאת יודעת על בגידתו, ואת אינך מוכנה להשלים עימה .

שיחה עם בעלך מחוייבת המציאות.ספרי לו על כל המידע שביידך ובררי איתו מדוע זה קרה.

בטוח שלשניכם יש "אשמה" לבגידתו ובמידת האפשר בידקו באם אתם מוכנים לגשר על הקרע שנוצר ביחסייכם.כל אחד מכם חייב לומר את כל אשר על ליבו ולבדוק כיצד ניתן(באם זה ניתן)לצקת תכנים חדשים בריאים ובונים למערכת היחסים ביניכם.

במידה וכל הדרכים(לגישור)נחסמות....,תאלצי לנתק את הקשר המשפחתי איתו ולצאת לדרך חדשה שתייטיב עימך.  

קראתי את כל התגובות כאן ולדעתי התגובה של אמיר רון הכי נבונה ושקולה. 

אם כי אני מסכים חלקית לחלק ב. של התשובה שלו. 

לדעתי כן צריך לעשות את השיחה אבל לא לבוא עם אשמה מפורשת גם חשד ורמיזה יעשו את הדרוש כאן.

ויתחילו את התהליך הנדרש בניכם. 

אבל יאפשרו לכם לשקם את היחסים במידה ואת מעוניינת. 

במקביל אני מציע לך לבדוק באמת מה חסר בזוגיות שלכם. כי רק שגרה ועייפות חומר יגרמו ברוב המקרים לסטוץ חולף בן כמה 

מפגשים. 

לעומת זאת מחסור במשהו חשוב בזוגיות שלכם יגרמו לבן בת/ הזוג להשלים בחוץ את החסר. 

בכל מקרה אני ממליץ ללכת לטיפול זוגי בלי שפותרים את הבעייה היא לא נעלמת מעצמה. 

בהצלחה

אני ממליץ לעשות פתק בית חשבון בעצמך בעל שביע לא אוכל בחוץ ,תשאלי את עצמך מה את מחסירה  ממנו על מנת לפול בידיים של המזכירה ,אם את חכמה תעשי הכול בחיוב על מנת למשוך אותו בחזרה בעדנות ובאהבה לחק המשפחה ,טעות לערב הילדים וקלקל את שם של בעלך כי בסופו של דבר ישאר אבא של הילדים שלך ,אולי את במקרה לא גונחת או לא אומרת אמרות סקסיות ,גורמות לחשק לגבר זה מה שמחפש כל גבר .

להזדין בחוץ בכף לא כנקמה !!!

מה לעשות שאלת?לדעתי ולא מתוך שובניסטיות אלה בעינים של גבר
תסתכלי במראה ותשאלי את עצמך האם אני מתיחסת לבעלי כאשה לגבר או ככספומט

שלום לך אני אספר לך בדיחה בדיוק בשבילך וכך תעשי    עורך דין אחד בא ללקוח שלו שהוא בעל חברה מצליחה ואומר לו יש לי שתי בשורות לספר לך אחת טובה והשניה לא אומר הלקוח תתחיל עם הטובה בשביל הבוקר טוב  אומר העורך דין אישתך השקיעה בתמונות 22000 דולר והולכת להרוויח שני מליון דולר שמח הלקוח מה אני אהיה עשיר ושואל ומה השורה הרעה עונה העורך דין התמונות הן שלך ושל המזכירה שלך

שבת שלום ממני

אם הוא בוגד בך יש 2 אופציות או שהוא מיצה את הסקס איתך והאהבה נעלמה לה או שלא טוב לו איתך במיטה מה שאני מציע תעשי בדיוק מה שהוא עשה תבגדי בו גם את ואז תהיו תיקו אני מאמין שיהיו הרבה גברים שירצו להיות איתך

אני הייתי מפרקת את החבילה (זה מה שאני עשיתי כשגיליתי), לא הייתי נשארת עם גבר שבא על סיפוקו אצל אישה אחרת.

עם כל הכאב של משפחה מתפרקת אפשר להרים את הראש, יש חיים טובים גם אחריו!!!!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר