23.08.16 | 12:13
מתקשר מיסטיקן מדריך ויועץ רוחני

שלום רב

שמי שלמה טל 

שלמה טל מתקשר מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור

ניסיון וחכמת חיים, ידע רב בנומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית, חכמת הקבלה ותורת הנסתר, סוד האותיות, בדיקת קארמה, מקיים  סדנאות לתקשור, הרצאות וימי עיון בנושא "זוגיות אהבה ומה שבניהם",  

אני מתמחה בטיהור ואיזון של אנרגיות שליליות, הסרת חסימות ושינוי דפוסי חשיבה, ייעוץ זוגי  אישי, מערכות יחסים ויחסי גומלין בזוגיות הורים משפחה וילדים, הכוונה וייעוץ אישי בתחום העסקים, קריירה, לימודים, התאמה מקצועית, העצמה אישית.

מתקשר עם יכולות אינטואטיביות וכוחות תקשור עוצמתיים, בדיקת עין הרע, החזרת אהבה, מומחה לפתרון חלומות, הילינג וסיוע רוחני הוליסטי, בדיקת שמות, הכוונה ותחזית אישית. 

ייעוץ הכוונה ופתרון בעיות, לפי נומרולוגיה קבלית ובכוח האותיות בשם הפרטי. בקי בחכמת הקבלה ותורת הסוד, בעל ניסיון וותק של מעל 35 שנים בתחום עולם המיסטיקה ומיסטיקה יהודית.

מגיל צעיר אני שבוי בעולמו הקסום של כל מה שנסתר, מהות האדם וייעודו תפקידו ותיקונו. דרך הקבלה ותורת הסוד,

אני מדריך ויוצר רוחני למודעות עצמית והגשמה עצמית בשיטת חלון האור.

בצעירותו עבדתי כמדריך נוער שולים וילדים סיכון בשכונות המצוקה בירושלים, בהמשך עסקתי בארגון אירועים, סדנאות, ערבי תרבות והווי, הכרויות לפנויים ופנויות באמצעות עסק פרטי בתל אביב שנקרא "את ואני". 

לפני כ 17 שנים עברתי להתגורר בראש פינה, שם למדתי קבלה ומדיטאציה, הרביתי להתבודד ביערות הגליל העליון ולשאוב כוחות רוחניים ומסרים מהיקום.

לקבלת ייעוץ והכוונה סיוע רוחני, בכול בעיה ותחום, תשובות לשאלות בעת זוגיות במשבר, מערכות יחסים, תחזית אישית, סיוע רוחני והוליסטי, טיהור אנרגיות שליליות, פתיחת מזל, בדיקה והוספת שמות, נקוי וטיהור חסימות, פתרון בעיות והכוונה בעסקים, פרנסה, עבודה, התאמה מקצועית, זמנים נכונים לשינוי, מעבר מגורים, פתרון חלומות, בדיקת קארמה

הנכם מוזמנים להתקשר 1901-729-630 או לטלפון 072-2280545 החיוב לפי  9.90 לדקה  בחשבון הטלפון 
(השיחה מותנית בפתיחת הקו 1901 על ידי חברת התקשורת של המנוי).

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית