קשר בלתי אפשרי

שלום הלן

תאריך הלידה שלי הוא 14/03/77 שלו אני כמעט בטוחה 09/01/1979. קשר לא אפשרי לחלוטין אך אני מתגעגעת אליו מאוד וחושבת עליו ללא הפסקה. האם זה כך גם איתו? אני ממש מרגישה אותו לאחרונה וחשה שגם הוא מתגעגע מאוד. מעניין אותי לדעת מה הוא חש? והאם אני עדיין בליבו ובמחשבותיו?.

תודה

שלום יקירה

מאד מבינה את המשיכה וההרגשה שלך - אתם זוג שיש לו את הטאצ' הזה, הקירבה ללא מילים..

משהו שמרגיש שהייתם צריכים להיות יחד - ואולי הייתם יחד אם לא הייתם נשואים לאחרים..

זה לא משהו שיעבור לכם, רק הזמן ירגיע את התחושות עבור שניכם.. גם הוא חש כמוך למרות שמגיב אחרת

מאד ממליצה פשוט להמשיך הלאה, לשמור על מה שיש לך ולהיות מאושרת איפה שאת.. כי זה מה שבחרת..

להיות במקום מסוים ולחשוב על מקום אחר - זו אומללות ולא הייתי מאחלת לך להמשיך להיות במקום הזה

או שתבחרי בחיים שלך שוב - או שתעשי הכול להיות עם הבחור שלך.. אל תהיי באמצע - באמצע זה ממש לא טוב

מאחלת לך הצלחה ומרפא לכאב

אהבה

הלןemo_43.png

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום הלן

תאריך הלידה שלי הוא 14/03/77 שלו אני כמעט בטוחה 09/01/1979. קשר לא אפשרי לחלוטין אך אני מתגעגעת אליו מאוד וחושבת עליו ללא הפסקה. האם זה כך גם איתו? אני ממש מרגישה אותו לאחרונה וחשה שגם הוא מתגעגע מאוד. מעניין אותי לדעת מה הוא חש? והאם אני עדיין בליבו ובמחשבותיו?.

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר