זוגיות עבודה

היי יעל שמי נילי ילידת 30/5/75 חבר שלי יליד 18/1/78 אנחנו בזוגיות קרוב לשנתיים אנחנו מאוד אוהבים מקווה שזה יתפתח למשהו רציני ...בעבודה לא ממש טוב לי אני מרגישה שאני יכולה להתעסק במשהו הרבה יותר טוב שיממש את הפוטנציאל שבי אני לא יודעת מה יהיה אני רוצה לדעת מה יהיה בזוגיות שלי האם הבחור שאיתי רציני ומעוניין בקשר רציני לחתונה ואם הוא באמת רואה עתיד משותף  ומה לעשות עם העבודה שלי האם כדאי להשאר או שמא לחפש מקום אחר אשמח לקבל תשובה ??

תודה רבה 

לילה טוב נילי

אני זוכרת אותך ושמחה לשמוע שדברים מסתדרים עבורך... רואים המון המון רגש בינכם, יש בקשר הזה המון שמחה!!! זה זמן לשינוי עבורך, להעביר הילוך בקשר והחל ממאי 2014, פוטנציאל גדול להרחבת המשפחה.

לגבי עבודה, זה בהחלט יכול להיות זמן טוב לשנות, אני רואה שלא קל עכשיו בעבודה... אולם ממליצה לחפש במקביל לפני שאת עוזבת, להרגיש את השוק.

בהצלחה רבה

יעל

יעייכלל תודה רבה על תשובתך ... רציתי לשאול לגבי בן זוגי 18/1/78 הוא מאוד רוצה לנסות את מזלו במישור הפוליטי הוא מנסה להריץ מועמד לראשות העיר במקום מגוריו.... אני קצת סקפטית וגם במקום העבודה שלו בתחום הייטק לא ממש מזהיר מה עליו לעשות לתשובתך אודה. 

יעייכלל תודה רבה על תשובתך ... רציתי לשאול לגבי בן זוגי 18/1/78 הוא מאוד רוצה לנסות את מזלו במישור הפוליטי הוא מנסה להריץ מועמד לראשות העיר במקום מגוריו.... אני קצת סקפטית וגם במקום העבודה שלו בתחום הייטק לא ממש מזהיר מה עליו לעשות לתשובתך אודה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר