קורס וזוגיות

היי יעל , שלחתי לך מייל . תודה רבה מראש.

שלום לך

אני רואה לגבי הקורס היקר יותר, מנסים למכור לך איזה חלום, הכל מנצנץ, רואה אותך ילדה קטנה יוצאת שם למסע, רואה את האור, אבל יש איזו התניה שם... התלבטות, לא ברור לי. לגבי הקורס השני, יש שם משהו מאוד ראשוני, רואים תמימות, רואים מורה זקן שבא ללמד... ממליצה לך להקשיב לקול הפנימי שלך, זו גם העצה שהתקבלה. 

לגבי הבחור, הוא אחד שלא בטוח באמת מוכן לקשר משמעותי, זה משהו שעליך לבדוק... רואים אותו אוהב ללכת על הקצה, לקחת סיכונים, הרבה אתגרים, הרבה אקשן. מצד שני בקשר אני לא רואה אותו ממש יוזם, אלא יושב עם רגליים למעלה, אל תביטי ותחכי, אם את רוצה לבדוק משהו מומלץ לעשות מעשה.

בהצלחה רבה

שבת שלום

יעל

היי יעל , לפי התשובה שלך אני מבינה שיותר כדי לקחת את הקורס הראשון . לא הבנתי למה רשמת בסוף בקורס הראשון שיש התניה ... זה נכון לי בכלל לקחת את הקורס עכשיו ? לגשת למועד הקרוב ? במועד האחרון היו 83 אחוז מעבר . וכנראה המועד הקרוב שאני אגש יהיה קשה , מכיוון שיש חומר חדש שבפעם הראשונה בוחנים ( אצטרך ללמוד נושאים חדשים שטרם למדתי ) . אני מאוד חוששת מהצד הזה משאצטרך  לקחת2 חודשים חופש מהעבודה .( סיכון גם מהבחינה הכלכלית )  .תאמרי לי בבקשה כל מה שאת רואה , האם בטח צפוי לי מעבר בתאריך המבחן? . תודה רבה מראש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר