ההורים שלי ואני

היי שמי קרן אסא בת אילנה 11.1.81 הבעיה היא כזאת: בגדול אני מאשימה את הורי בתכנון החיים שלי, מגיל קטן ועד היום אני זוכרת את אבא שלי רק משפיל את אמא שלי, מקלל בגסות, צועק וצורח כך שכל השכנים יוכלו לשמוע,ובגדול אדם שלפי דעתי קצת חסר שכל. ואת אמא שלי כמובן שכל מה שא הולך לא נלחמים עליו,בוכים עליו. במקום לעזור ולהיות שותפים מלאים בחיים שלנו כילדים וכמתגברים הם היו עסוקים כל הזמן רק לתדמית שלהם כלפי חוץ... אבא שלי יכול חופשי להגיד לאמא שלי בפנים שהיא זונה והיא זבל ,אבל ליד אנשים? אין כמו אישתי, מפעל הפיס, אפילו בימי הולדת הוא היה נותן לה את המתנות לעיני כולם רק בפורום מלא.... בינהם שנאה שוררת!!!!!! אני עובדת במשרה ממוצעת עם משכורת נמוכה, אף פעם לא שמעתי את אמא שלי מתעניינת בהיותי נערה,איך בתיכון?איך הולך עם הבגרויות? כלום!!! אף פעם לא אמרו לי משפטים של :תלכי ,תלמדי,תשכילי, תלמדי תואר... כלום!!!!! אמא שלי עסוקה המון בלרדת על אבא שלי על דברים שהיא ממש לא מבינה, ואם מעירים לה היא נעלבת. לצערי אתמול נכנסתי אליהם באמצע מריבה סוערת על העבודה של אבא שלי ,מיותר לציין שבשביל העבודה שלו הוא יעשה הכל! בשביל אמא כלום,תפסתי אות אבא שלי באמצע צעקות רמות וקללות עסיסיות לעבר אמא שלי . ומה אמא שלי עשתה ישבה על המחשב עם סיגריה בידה,והתחילה: טוב אני לא אדבר? אבל מה אמרתי? וכאלה... אני כבר לא יכלתיי להתאפק צעקתי עליהם ואמרתי להם שהם שני האנשים הכי טיפשים שפגשתי (אגב אני נשואה+2) כלפי חוץ הם כל כך נחמדים אנשים עוצרים אותי ברחוב כדי לשבח אותם, בתוך הבית אלוהים ישמור,אסור לאמא שלי לומר מילה כי הכל מעצבן את אבא שלי. אני מאשימה את ההורים שלי בכל מה שקורה לנו האחים, אחי חווה בעיות אישיות רבות ובמקום לעזור הם הרחיקו אותו כל כך וברח למקום הכי נוח לו. מה אני עושה? אני יודעת שאני לא יכולה לחנך אותם אבל הם מוציאים אותי מדעתי!!!!!!!!!

קרונה

שלום

את נמצאת במצב שבו יש הרבה מטען, הרבה משא כבד שאת נושאת על גביך ממה שקרה מבית הוריך והעול הזה, הנטל על הגב דומיננטי בכל מה שאת עושה בחייך! את ההורים שלך לא תוכלי לשנות, השינוי אם יקרה יצטרך לבוא מאיתם, במודעות שלהם, נראה שהם שבויים בדפוס התנהגות הזה חזק מאוד, התבנית הזו שחוזרת על עצמה, הם מתנהגים כמו רובוטים, לא מודעים למה שקורה. השינוי צריך להגיע ממך, כלומר בגישה שלך כלפי ההתנהלות שלהם, המודעות לדברים שקורים לך, לקיחת אחריות על חייך, את מודעת לזה שההתנהגות שלהם משפיעה עליך, עליך לנסות לנטרל את זה, לצאת מהתבנית הזו של הקרבן, להתחיל לקחת אחריות על חייך ללא קשר להוריך. בהצלחה רבה ושבת שלום יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר